Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Elhagytak karácsonykor

Torolt_felhasznalo_220688
Torolt_felhasznalo_220688
Létrehozva: 2018. december 26. 14:31

Vasárnap elhagyott a férfi, akivel 1.5 éve ~lek együtt. Felkészültek a karácsonyra, megvetted a halat, beállított a fát  megvetted a beigli megterített nekem. 



n



n



n


Reggel elmentem dolgozni, megcsókolgatitt, hogy siessek haza. Délelőtt felhívott, hogy minden rendben otthon. 



n



n



n


Mire hazaértem mindenét elvitte,még a szennyest is a kosárból.. Azóta ki van kapcsolva. Összeomlott, kórházban vagyok. 



n



n



n


Kérem beszélgessenek velem köszönöm 



n



n



n


 



n



n



n


 

  1. 2019. január 22. 05:54101.

    Sziasztok  mindent köszönök eddig is. A történet folytatódott..  Tudjátok írt, meg keresett  meg az exe is irogatott. Minden nap az elmúlt 3 hétben itt állt a házam előtt, hogy szeret kezdjük újra. Féltem, vártam.. Szombaton megkérte a kezem, igent mondtam. 


    Ma van a szülinapja, amire nagyon készültem.. És tegnap este ismét eltűnt.. 


    Magamnak köszönhetem és tanulságos.. Nem tudom ki írta de buta vagyok... Ja és 40 elmúltam. Most újra gyógyszer és padlón vagyok ez van.. 


     


     

    előzmény:
    Nikita 666 (100)
    2019-01-04  18:12
  2. 2019. január 4. 18:12100.

    Asszony!


    A te telefonodról tiltsad le az ő számaikat! Nem a te számodat kell kicserélni.


    Felétek az hogy eltűntök és megjelentek, valami rituálé?


    Egyébként erről beszéltem, szereztél magadnak egy idiótát, akinek szintén van egy hülyéje. De te mégis, hogyan voltál képes bevonzani, hacsak úgy nem hogy valamiben hasonlitotok? Meddig akarsz félni, védelemre berendezkedni? Nem érzed úgy, hogy ez nagyon nincs rendben, és semmiképpen nem itt a fórumon kellene megvitatni?

    előzmény:
    Hajós (93)
    2019-01-02  15:59
  3. 2019. január 3. 09:1599.

    Most ezt úgy kell érteni, hogy lelépett a közös lakásotokból, majd egy hétre rá küldött egy friss fotót magadról neked? 


    Lényegében azt sugallod, hogy a pasid kipucolta az összes holmiját karácsonykor, majd azóta is a nyomodban van, fotókat készít rólad, elküldözgeti neked, meg üldöz a "szerelmével".


    Na, most vagy nála vannak nagy bajok a buksiban, vagy nálad. Esetleg mindkettőtöknél. 


    Kezdem úgy érezni, hogy van egy kis világod, amiben létezel, és aminek olykor nem sok köze van a valósághoz. Nem lehet, hogy tulajdonképpen nem volt rendben a kapcsolat, csak te el akartad hinni, és végül el is hitted, hogy minden szuper, a pasi meg nem tudott tőled másként megszabadulni? 


    Nem bántani akarlak, félre ne értsd, de szerintem próbáld meg szakember segítségét kérni, én azt gondolom, hogy valami nagyon nem kerek. Azért az nem normális jelenség, hogy egy boldog, szeretetteljes párkapcsolatból az egyik fél így lép ki minden előzmény nélkül, a másik fél meg emiatt kórházba kerül. 


    Azt is vedd számításba, hogy az nemigen lehetséges, hogy adott egy rohadék pasi, aki másfél év együttélés alatt eljátszotta, hogy ő a megtestesült Rómeó, és te semmit nem vettél észre. Valamint az sem túl életszerű, hogy egy talpig Rómeó egyik pillanatról a másikra egy rohadékká válik.

    előzmény:
    Hajós (93)
    2019-01-02  15:59
  4. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2019. január 3. 07:0498.

    Szia Katica,


    nem vágyálom, mert küldi a telefonomra... és nem vagyok pszichotikus , csak elkeseredett.


    márcsak a telefonszámom maradt, mindent letiltottam... és zárat cseréltem és igen mostani kép.. és a nincs még végét úgy értettem, hogy nem száll le rólam..


    de igazatok van, nem magyarázkodok,,inkább kiszállok a fórumból.


    Köszönöm mindenkinek a segítséget!


    üdv

    idézet:
    Hajós (93)
    2019-01-02 15:59:16

    Jó.Az jó lenne.


    Egyre inkább belezavarodsz a mondókába.


     

    idézet:
    Csend Ike (94)
    2019-01-02 16:31:19

    es en hulye komolyra vettem a figurat 

    idézet:
    terdszelikatica (96)
    2019-01-02 18:52:45

    Én is.

    előzmény:
    terdszelikatica (96)
    2019-01-02  18:52
  5. 2019. január 2. 21:0397.

    Szerintem későn érő tipus. /Persze nem tudjuk, hogy hány éves.../


    Ha valaki a párját a leírtak szerint hagyja el - függetlenül attól, hogy férfi vagy nő - szerintem gyenge lelkileg, mert nem meri felvállalni a szembesítést a helyzettel. Persze később az érzelmekkel csatázik, megint csak a gyengeségével  küzdve, mert azok veszik át az irányítást. Hosszabb idő elteltével megérhet a helyzet a párkapcsolatra, mikor felvállaljuk egymást, és a döntéseink következményeit.


    Nem ő /a topikindító/ az egyetlen, aki ilyen helyzetben van. /Annyit azért zárójelben hozzátennék, hogy nagyon kevés az olyan pszichiáter, aki a páciens szemébe mondja a gyengeségeit. Inkább csak oldalaznak, köntörfalaznak, "kezelnek..." Engem 10 évig kezelgettek "kognitív" problémákkal...mikor azután végleg meguntam, és a szemükbe vágtam a véleményemet - megszakítva a kezelést - még a rendelőintézet épülete is rengett a haragjuktól - igaz, azóta nincsen szükségem a szolgálataikra.../


    Minden rossz valahol jó valamire.


    előzmény:
    terdszelikatica (96)
    2019-01-02  18:52
  6. 2019. január 2. 18:5296.

    Szia Katica,


    nem vágyálom, mert küldi a telefonomra... és nem vagyok pszichotikus , csak elkeseredett.


    márcsak a telefonszámom maradt, mindent letiltottam... és zárat cseréltem és igen mostani kép.. és a nincs még végét úgy értettem, hogy nem száll le rólam..


    de igazatok van, nem magyarázkodok,,inkább kiszállok a fórumból.


    Köszönöm mindenkinek a segítséget!


    üdv

    idézet:
    Hajós (93)
    2019-01-02 15:59:16

    Jó.Az jó lenne.


    Egyre inkább belezavarodsz a mondókába.


     

    idézet:
    Csend Ike (94)
    2019-01-02 16:31:19

    es en hulye komolyra vettem a figurat 

    előzmény:
    Csend Ike (94)
    2019-01-02  16:31
  7. 2019. január 2. 18:5195.

    Jeletsd be a szolgaltatonak hogy tiltsak le vagy kerj uj szamot, de ne talaj ki mindig valami hulyementsegeket .


    Donteskepes ember kepes masok nelkul donteni arrol hogy mit csinaljon. Kevesbe donteskepesek barataik , rokonaik, munkatarsaik ....tanacsara hallgatnak es szelektaljak a tanacsokat. Tobbnyire azt , azokat a tanacsokat fogadjak el amit hallani szeretnenek.

    előzmény:
    Hajós (93)
    2019-01-02  15:59
  8. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2019. január 2. 16:3194.

    Szia Katica,


    nem vágyálom, mert küldi a telefonomra... és nem vagyok pszichotikus , csak elkeseredett.


    márcsak a telefonszámom maradt, mindent letiltottam... és zárat cseréltem és igen mostani kép.. és a nincs még végét úgy értettem, hogy nem száll le rólam..


    de igazatok van, nem magyarázkodok,,inkább kiszállok a fórumból.


    Köszönöm mindenkinek a segítséget!


    üdv

    idézet:
    Hajós (93)
    2019-01-02 15:59:16

    Jó.Az jó lenne.


    Egyre inkább belezavarodsz a mondókába.


     

    előzmény:
    Hajós (93)
    2019-01-02  15:59
  9. 2019. január 2. 15:5993.

    Szia Katica,


    nem vágyálom, mert küldi a telefonomra... és nem vagyok pszichotikus , csak elkeseredett.


    márcsak a telefonszámom maradt, mindent letiltottam... és zárat cseréltem és igen mostani kép.. és a nincs még végét úgy értettem, hogy nem száll le rólam..


    de igazatok van, nem magyarázkodok,,inkább kiszállok a fórumból.


    Köszönöm mindenkinek a segítséget!


    üdv

    előzmény:
    terdszelikatica (89)
    2019-01-02  15:48
  10. 2019. január 2. 15:5892.

    A rózsaszin két árnyalata.

    idézet:
    Nikita 666 (80)
    2019-01-01 18:30:38

    előzmény:
    Nikita 666 (80)
    2019-01-01  18:30
  11. 2019. január 2. 15:5791.

    Mi az, hogy még nincs vége? Minek, és miért? 


    Nem tudom, hogy egy ilyen helyzetben mi az, amire úgy gondolsz, még nincs vége? 


    Ha van facebookod, meg ilyenjeid, akkor töröld az ismerőseid közül, zárcsere, telefonra ne reagálj, akár cseréld le a számod, és passz. 


    Bár, én meghallgatnám a másik felet is, de tök mindegy, ki miben volt "hibás", ennek a kapcsolatnak vége van.

    idézet:
    cabron (87)
    2019-01-02 12:41:45

    "Mi az, hogy még nincs vége? Minek, és miért? 


     


    Nem tudom, hogy egy ilyen helyzetben mi az, amire úgy gondolsz, még nincs vége? ... "


     


    En sem  bar tudom hogy a psichotikus zavarnal az egyen kapcsolata a valosaggal megszakad es belso vilaga menten alakul a lelkivilaga.

    előzmény:
    cabron (87)
    2019-01-02  12:41
  12. 2019. január 2. 15:5290.

    "..... egész éjjel üzenetek, képek érkeztek+ reggel egy fénykép magamról... .... " Ezek a Te "vagyalmaid " amit tenykent elsz meg ? A "sarkonfordulos tipust "  egyaltalan nem erdekli mi lesz Veled ha kilep az eletedbol.A "sarkonfordulos "nem magyarazkodik es nem eleszti fel a regi kapcsolatot. A "sarkonfordulos " kilepesevel lezartnak tekinti a kapcsolatot. Komolyan kerdezem : ezek a Te vagyalmaid ?

    előzmény:
    Hajós (84)
    2019-01-02  11:36
  13. 2019. január 2. 15:4889.

    "..... egész éjjel üzenetek, képek érkeztek+ reggel egy fénykép magamról... ...." hova erkeztek ? Ezek a Te "vagyalmaid " amit tenykent elsz meg ? 

    előzmény:
    Hajós (84)
    2019-01-02  11:36
  14. 2019. január 2. 15:4488.

    Ha ez a kép most készült rólad, akkor tényleg gondolkodj el a zárcserén. Kicsit pszichónak tűnik a volt hapsid.

    idézet:
    Borsódomb (86)
    2019-01-02 12:31:39

    Nekem aTi tunik psihotikusnak vagy / es ez lenne a jobbok eset /szappanoperat it a kozremukodesunkkel.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_785782 (86)
    2019-01-02  12:31
  15. 2019. január 2. 12:4187.

    Mi az, hogy még nincs vége? Minek, és miért? 


    Nem tudom, hogy egy ilyen helyzetben mi az, amire úgy gondolsz, még nincs vége? 


    Ha van facebookod, meg ilyenjeid, akkor töröld az ismerőseid közül, zárcsere, telefonra ne reagálj, akár cseréld le a számod, és passz. 


    Bár, én meghallgatnám a másik felet is, de tök mindegy, ki miben volt "hibás", ennek a kapcsolatnak vége van.

    előzmény:
    Hajós (84)
    2019-01-02  11:36
  16. Torolt_felhasznalo_785782
    Torolt_felhasznalo_785782
    2019. január 2. 12:3186.

    Ha ez a kép most készült rólad, akkor tényleg gondolkodj el a zárcserén. Kicsit pszichónak tűnik a volt hapsid.

    előzmény:
    Hajós (84)
    2019-01-02  11:36
  17. Torolt_felhasznalo_785782
    Torolt_felhasznalo_785782
    2019. január 2. 12:3185.

    Ha ez a kép most készült rólad, akkor tényleg gondolkodj el a zárcserén. Kicsit pszichónak tűnik a volt hapsid.

    előzmény:
    Hajós (84)
    2019-01-02  11:36
  18. 2019. január 2. 11:3684.

    Szia Kercsi! Annyira igazad van és mindenkinek,aki hasonló üzeneteket küldött nekem!!! Nagyon sokat gondolkodtam az elmúlt napokban, és sok minden jelet utólagosan beazonosítok, tapasztalásként fogom fel,ami velem történt.Igazatok van, hogy büszkén kell felállnom, hogy visszakapjam az önbecslésem...


    És tényleg szappanopera.. egész éjjel üzenetek, képek érkeztek+ reggel egy fénykép magamról... látlak aláírással..


    Tudom tiltsam le!!!! Zárcserék ok, én még instabil vagyok!!! De higgyétek el NAGYON SOKAT segítettetek és most is itt vagyok, mert jó, hogy olyanokkal beszélek, akik tényleg nemcsak símogatják a buksimat.


    Szóval még nincs vége.... de igyekszem büszke lenni magamra és úgy is viselkedni!


    Nagyon Boldog Új Évet mindenkinek!!!


     

    előzmény:
    Kercsi (82)
    2019-01-01  20:16
  19. Torolt_felhasznalo_785782
    Torolt_felhasznalo_785782
    2019. január 1. 20:5983.

    Nem lennék meglepve, ha a két kapura játszó pasid az exének gólt lőtt volna.

    előzmény:
    Hajós (72)
    2019-01-01  16:56
  20. 2019. január 1. 20:1682.

    Torold, blokkold, felejtsd el ezt a ferfit! Mirol tudna meg beszelni veled, egyaltalan, hogy meri azt irni, hogy szeret teged, mikor ilyen brutalisan elhagyott? szeretetbol lepett le ily modon? Ne engedd manipulalni magad es az exehez vegkepp semmi kozod, valaszoljon a kerdeseire az exed. Merits abbol erot, hogy most mar te teszel pontot ennek a kapcsolatnak a vegere, emeld fel a fejed es tobbe ne valaszolj neki semmi uzenetre vagy telefonra, meg csak lehetoseget se adj a magyarazkodasra. Megis, hogyan, mivel akarna ezt megmagyarazni, talan a foldonkivuliek raboltak el karacsony napjan? Legy eros es torold ezt a ferfit az eletedbol. B.U.E.K.!

  21. 2019. január 1. 18:5781.

    1 hete van újra együtt a csajjal, és máris az élettársa? A csaj meg tőled kérdezi,hogy ki vagy??? Mit írtál neki vissza? Én úgy elhajtottam volna, mint a magzatot...Mi köze hozzá, miért nem kérdezi meg az exedet? A exed meg kapatosan szilveszter éjjel rinyál, hogy mennyire hiányzol neki? Na ő lett volna a 2. akit elhajtok a búsba. Talán valaki pisztolyt tartott a tarkójához, hogy lelépjen karácsonykor?


    Ez nem szappanopera, hanem óvoda bocs. 3 ovissal a főszerepben. Hány évesek vagytok? 15?


     

    előzmény:
    Hajós (72)
    2019-01-01  16:56
  22. 2019. január 1. 18:3080.

    A rózsaszin két árnyalata.

    előzmény:
    terdszelikatica (78)
    2019-01-01  18:24
  23. 2019. január 1. 18:2779.

    Rád irt?


    Na ezt hogy csináltad?


    Igen, jól látod, naiv vagy. Nem irok libát, elég ha te tudod.


    Ha normális, NŐHÖZ méltó életet szeretnél élni, akkor a lehető leggyorsabban az összes beazonositható nevet, cimet, fotót, baráti listáról a felesleget törlöd. Mindenhonnan.


    Egy nő nem kifelé él a nagyvilágnak. Nem hagy nyomot maga után.


    Ahhoz pedig hogy "talpra állj", nem kellenek a barátok. Ők a pici fejed simogatásával, és az ex szapulásával még mélyebbre fognak taszitani, noha jót akarnak. Minden NŐNEK illene tudnia, nincs az a legjobb barátnő aki titokban ne kárörvendene. NINCS. A tét a himekért folytatott harc, eredendően minden nő potenciális vetélytárs. Most te tényleg elhiszed, hogy akik a lelket tartották benned, ők nem beszélték ki a történetedet senkinek? Nem csámcsogtak rajtad?


    De jó hirem van, valaki tud rajtad segiteni. Te, saját magad. Önerőből nem csak férfit, munkát, pénzt lehet szerezni, hanem ami a legfontosabb, önerőből lelket gyógyitani. Ha erre egyedül nem vagy képes, akkor hogyan szeretnél tartós párkapcsolatot, szerelmet? Hogyan adhatnál, ha neked sincs?


    Düh nélkül próbáld megérteni, hogy miről is beszélek. Esetedben nem az a segitség hogy kalákában szidjuk a "szemét fószert". Ami tulajdonképpen a te szégyened, csak nem veszed észre. Minden szitokszó a te választásodat minősiti. Ha NŐKÉNT viselkednél, akkor kikérnéd magadnak azt, hogy mások hogyan beszélnek az exedről.


     

    előzmény:
    Hajós (72)
    2019-01-01  16:56
  24. 2019. január 1. 18:2478.

    szerintem ez jo otlet lenne egy lanyregenyhez   irjuk igy tovabb? hatha sikerkonyv lesz belole 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_785782 (71)
    2019-01-01  11:38
  25. 2019. január 1. 18:2177.

    Nem, csak most az érzelmeid vezéreltek. A legnagyobb hiba az lenne, hogy visszafogadnád...A szépfiú  exével sem szabad - szerintem - foglalkozni.


    Új év, új élet, új hatások... ez a jövő!



    Boldogabb új évet!!!

    idézet:
    castaneasativa46 (73)
    2019-01-01 17:28:24

    előzmény:
    castaneasativa46 (73)
    2019-01-01  17:28

Címlap

top