Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nem tudok ismerkedni

malivi34
Létrehozva: 2019. október 27. 14:30

Sziasztok!


Segítséget szeretnék kérni.


Lehet, hogy ezt szégyellni kellene, de nem szégyellem bevallani. 27 éves vagyok (lassan 28) és még nem volt párkapcsolatom.


Nincsenek barátaim sem. Elképesztően visszahúzódó természetem van. Már az iskolában is egyedül voltam, barátaim/barátnőim nem voltak, amit akkor nem is bántam mert jól elvoltam egyedül. Annak örültem igazán, ha magamra hagytak és ellehettem egyedül. A felnőttek bíztattak, hogy majd a főiskolán másképp lesz, de nem így lett. Ott sem sikerült barátkoznom, vagy ismerkednem, részben azért, mert lekötött a tanulás, részben pedig azért, mert nem tudtam kibújni a burokból amit magam köré építettem az évek során. Sokszor megfordult a fejemben, hogy talán szociális fóbiám lehet, de nincs erről diagnózisom.


A főiskolának vége, én pedig jelenleg munkát keresek, de egyelőre nem találok. Egyedül vagyok otthon és magányosnak érzem magam. Mint mondtam kapcsolatom sosem volt, fogalmam sincs, hogy ez mit takar, ebben a korban pedig úgy érzem, hogy már rengeteg mindenről lemaradtam, amit pótolni nem igazán lehet. Nem járok sehova és úgy érzem eliramlik az élet, én pedig nem haladok, nem élek. A visszahúzódó természetem miatt lehetetlen volt, hogy bárkivel kapcsolatot létesítsek. Az sem segít, hogy rendkívül csúnya vagyok, így a férfiak nem környékeznek meg.


Az lenne a kérdésem, hogy ha ismerkedni szeretnék akkor azt hogyan tehetném meg? Társkeresőt nem szeretnék használni, mert nagyon rossz tapasztalataim vannak vele és egyébként is ha még az ismerkedést is az interneten keresztül intézném akkor még inkább bezárkóznék és nem mernék "kimenni" az életbe. Sportban nem vagyok jó, így semmilyen edzésre nem járok. Szórakozóhelyekre nem szeretek és nem is mernék járni. 


Kérdésem, hogy milyen helyek vannak, ahol ismerkedni lehet? Tudom, hogy furcsa kérdés, de egyszerűen nem tudom hol/hogyan tehetném meg. Már az is segítene, ha legalább barátnőt, ismerőst sikerülne szereznem, hiszen túlzás nélkül állítom, hogy senkim nincs, így nincs aki elhívjon valahova. Nem tudom, hogyan lehetne ismerkedni. Be kellene iratkoznom valahova?


Ha bárkit tud bármilyen tanácsot adni ismerkedésre, azt nagyon szívesen venném. Előre is köszönöm.


 


 


 


 


 


 


 

  1. 2019. október 30. 07:5751.

    Azt tudjuk,hogy te nem vagy százas és mindig csak a mocsok,a rosszindulat dől belőled.


    Mivel magyarul sem tudsz helyesen írni,beszélni,angolul pedig még alapfokon sem vagy képes megtanulni és egy frusztrált,sikertelen ember vagy,ezért itt tombolsz. Szánalmas vagy. Húzz innen a fenébe,buta,primitív némber!

    előzmény:
    kekelefant (49)
    2019-10-30  01:50
  2. 2019. október 30. 05:3750.

    Tessek : segitseg ismerkedeshez , tanacsado szak-pszichologus .
    Egyszeru es ertheto . Betegyem a Hoxara is , vagy itt eleg ?

    előzmény:
    Mozdonj (31)
    2019-10-29  05:40
  3. 2019. október 30. 01:5049.

    Nem lettt kurvasra,mert nem kertel penzt?????ezt ajanlod,nem szegelled magad,ismeretlen ferfiakkka??????mazlid is volt,mert nem a kanalisban talaltak meg///////

    előzmény:
    Dawnton (44)
    2019-10-29  13:25
  4. 2019. október 30. 01:4548.

    Es szerinted mit csinaljunk?vigyuk el a legmenosebb atvaltaztahohoz?szerezzunk allast lehetoleg maximum fizetessel,es toronyorat lanccal!Es hozzuk a szep herceget?


    Hany nonek egeszsegi problemaja van,vagy a gyerek beteg


    Aki nyivakol,de megvan   keze laba,semmi anyagi problemaja[igy sejtem ,mert megtagadja az allaskerdest,es foleg a lakaset]Na most rajtad a sor!!!!!Kivancsian varom mit teszel evvel a maganyos novel.vagy csak a szad jar???????


    Mi nem uldoztunk senkit,sokan mentek a facre,vagy osszeszedtek magukat.......amit neked is ajanlok,finom urilany ,leszemetezni az irokat apard ossze magad,,,,,,

    előzmény:
    Lédienn (36)
    2019-10-29  10:05
  5. 2019. október 30. 01:3247.

    Kicsit jobba giginel,mert itt nem utik verik,


    Mozi,probald meg a rokanak a buta fejebe magyarazni[az is volt mar mas neven]


    Mozi,en ugyanazer kerdeztem,mert ha allasa sincs,akkor nem szamitson semmire,csak az onsaljatat marad....

    előzmény:
    Mozdonj (31)
    2019-10-29  05:40
  6. 2019. október 29. 21:0146.

    Köszönöm a tanácsot! Igyekszem kis lépésekben haladni.

    előzmény:
    Borsódomb (45)
    2019-10-29  15:50
  7. 2019. október 29. 15:5045.

    Hát, így a leírtak alapján kapunyitási pánikosnak gondollak, ami nagyon sok magad korabeli fiatalt érint. Feltételezem, hogy munkát sem mersz vállalni, mert nem tudod, hogy felelősen el tudnád-e látni a rád bízott feladatot. Ugyan ebben a topikban nem ez a fő problémád, hanem a párkeresés, de szerintem nagyot lendítene az önbecsüléseden, ha elhelyezkednél valahol és megtapasztalnád, hogy felnőtt nővé váltál, aki önálló keresettel, ezáltal önálló döntésekkel rendelkezik. Az önálló döntések meghozatala magabiztosabbá tenne.


    Tehetnél kisebb lépéseket ahhoz, hogy az önbizalmadat növeld. Olyanokat, amelyek már kívül esnek a komfortzónádon ugyan, de a megvalósításuk nem jelent áthidalhatatlan nehézséget. Pl. egy visszahúzódó embernek túl nagy feladat nyilvánosság előtt beszélni, de annyit megtehetne első lépésként, hogy az utcán egy másik embertől mondjuk útbaigazítást kér. Már ez is nehéz feladatnak tűnhet, de ez leküzdhető. Ha meg tudja tenni, azt már sikerként könyvelheti el, a siker pedig nagyon hatékony módja az önbizalomhiány felszámolásának.


     

    előzmény:
    malivi34 (42)
    2019-10-29  13:11
  8. 2019. október 29. 13:2544.

    Ez most kicsit furán fog hangzani, nem gond ha nem fogadod meg, csak olvasd el amit írok.


    Nekem úgy 21 éves korom környékén tudatosult, hogy nagyon nincs önbizalmam, úgy éreztem nem kellek senkinek. (mondjuk barátaim az iskolából és a sportolás miatt voltak) Aztán egy szép napon elmentem egy szórakozóhelyre, egy régiöregbarátném pedig azt javasolta, nyugi, csak kurvásan.És ha hiszed, ha nem, annyira bejött a dolog, hogy pár hónapra rá, már semmiféle önértékelési zavarom nem volt. Oké, ehhez kellett, hogy tényleg csakúgy "szexésnyújorkosan" összefeküdjek néhány vadidegennel. Nem is tartott 3 hónapnál tovább ez az időszak az életemben, de nagyon megérte. Szóval ez az egész nem csapott át kurválkodásba, mégis egy életre elég tapasztalatot adott.

    előzmény:
    malivi34 (42)
    2019-10-29  13:11
  9. 2019. október 29. 13:1943.

    Szia!


    Sajnálom, hogy így alakult az életed. Tenni te tudsz ellene!


    Sminkelni szerintem egy korodbeli lánynak kötelező. És nem azért, hogy más légy. Hanem hogy ki tudd hangsúlyozni, azt ami szép rajtad. Mert biztos van olyan! 


    És ami még fontos: öltözködj! Nem kell a legújabb divat szerint, de ne is úgy fess, mint a nagyanyám!Nekem féléve van egy új pasim, aki konkrétan leöreganyámozott a ruháimbanpedig azt hittem milyen csudadivatos vagyok. Hát mégse voltam. Azóta szinte mindent kihajítottam, full új ruhatáram lett (na,jó, ez a majd 20 kg fogyás miatt is van) de azóta remekül érzem magam. Próbáld ki te is! 

    előzmény:
    malivi34 (42)
    2019-10-29  13:11
  10. 2019. október 29. 13:1142.

    Köszönöm a tanácsaidat! Igen, kutyában gondolkodtam már, mert szeretem az állatokat, csak ugye az önbizalomhiányom még ide is kiterjed (vajon elég jó gazdája leszek-e?). Nagyon régen volt már kutyám és akkor még kertes házban laktunk nem társasházban. Újra fel kellene frissítenem az állattartással kapcsolatos tudásomat. Azért jó lenne és akkor legalább nem lennék magányos. 


    Tánchoz előbb kicsit próbálom fejleszteni az önbizalmamat, hogy egyáltalán merjek mások előtt mozogni. Remélem menni fog.

    előzmény:
    Borsódomb (37)
    2019-10-29  10:15
  11. 2019. október 29. 13:0841.

    A politikai kötődésükkel biztos nem, de azért lehet, hogy megpróbálom. Adni kell mindennek egy esélyt. Ha tényleg szerény, értelmes emberek vannak ott ahogy mondod, akkor bajom nem lehet belőle ha megpróbálom.


    Köszönöm mégegyszer a tanácsaidat, és hogy normális hangnemben válaszoltál. Sajnos ez nem mindenkiről mondható el. Tényleg köszönöm!

    előzmény:
    edoa (39)
    2019-10-29  10:26
  12. 2019. október 29. 13:0140.

    Egyetértek. Ritka primitív egyedek. Most már válaszra sem méltatom őket, mert nem érdemes. Kíváncsi lennék vajon élőben is ilyen bátrak lennének, vagy csak név és arc nélkül mernek idegeneknek beszólogatni. Ettől lesz jobb a napjuk, hogy másokat sértegetnek? Rejtély.


    Köszönöm a biztatást! Igyekszem kitörni a burokból ha nem is mindig megy könnyen. Jó látni, hogy vannak még normális emberek. Köszönöm 

    előzmény:
    Lédienn (36)
    2019-10-29  10:05
  13. 2019. október 29. 10:2639.

    Tok jo otlet a Harom Kiralyfi, Harom Kiralylany mozgalom, meg ha a politikai kotodesukkel nem is ertesz egyet (ha van, nem tudom). Hozzad hasonlo szereny, ertelmes emberek kozott lennel es tok jo dolgokkal foglalkoznal. Akar oda is jelentkezhetnel onkentesnek vagy dolgozni (nem tudom, naluk csak onkentesek dolgoznak-e), az ertekrendjukkel biztos egyetertenel. 

    előzmény:
    malivi34 (23)
    2019-10-28  22:42
  14. 2019. október 29. 10:2138.

    Nem tudom, ki a turonak kepzeled magad, de barmikor felmosom veled a padlot. Eloszor is, az anyanyelvedet tanuld meg. Nezd meg azt a mondatot, amit nekem irtal, nincs vege, sosem derult ki, mi lenne, ha te ugy neznel ki, mint en. Egy osszetett mondatba belegabalyodtal. A kozpontozasrol meg ne is beszeljunk. 


    Mondhatnank, ez azert van, mert kulfoldon elsz, de sajnos angolul sem tanultal meg, szeretsz itt felvagni az angol tudasoddal, de meg veletlenul sem, tevedesbol sem tudsz leirni semmit angolul hiba nelkul. Lasd: 'misteri'.


    Kar, hogy kint elve semmi nem ragadt rad az ottaniak mentalitasabol, kulonben nem turkalnal masok zsebeben. Es talan be kellene iratkoznod kint ovodaba, ahol az alapveto ertekeket megtanitjak veled, tudod, hogy hogyan fordulunk a masik ember fele. De addig... Addig csak maradsz egy idosodo bully, akitol mindenki rosszul van. 

    előzmény:
    kekelefant (29)
    2019-10-29  01:26
  15. 2019. október 29. 10:1537.

    Keress az érdeklődési körödnek megfelelő csoportot. Kezdetben akár a neten, aztán az életben.


    Ha szereted az állatokat, akkor akár sétáltathatnál menhelyi kutyákat például. Ezzel jót tennél nekik, magadnak, és talán ismeretséghez is vezet.


    Ha nem szeretsz sportolni, attól még elmehetnél táncolni, mert az nem megerőltető. Nagy divat manapság a kubai salsa és ahhoz nem kell partner sem.


    A sminkelésről csak annyit: az, hogy te egyszer kisminkelted magad és nem tetszett a látvány, az nem jelent semmit. Te nem vagy profi szakember, tehát az eredmény nem lehet mérvadó. Keress egy jó kozmetikust és készítsen neked egy sminket. Valamint egy jó fodrász is jól jöhet, egy pompás frizura is csodákra képes. Vannak átváltoztató team-ek, esetleg érdemes azt is kipróbálni. És ez nem mond ellent annak, hogy te így fogadod el magad, natúr valódban,  ahogy vagy. Ez nagyszerű, de egy előnyösebb külsővel is el fogod tudni fogadni magad - és esetleg mások is felfigyelnek rád.


     

  16. 2019. október 29. 10:0536.

    Ne törődj kékelefánt,mozdonj félék rendkívül rosszindulatú beszólásaival!!


    Ők évek óta ezt csinálják itt,abban élik ki magukat,hogy segítséget,bíztatást remélő nehéz helyzetben lévő embereket kigúnyolnak és kivétel nélkül minden topikban kijelentik,hogy az T.I. hazudik és csak kitalálja a történetet.


    Régen ez itt nem így működött. Nagyon sok valóban segítő szándékú és segíteni tudó nick volt itt,de ezek a rosszindulatú,beteglelkű nickek (kékelefánttal az élen) minden normális nicket,fórumozót elüldöztek. Időnként ezek a beteglelkűek még visszajárnak "vadászni" és gyakorlatilag minden topikot szétvernek. 


    Ne hagyd magad,ne befolyásoljanak ezek a szemét nickek! Én nagyon drukkolok neked! Sikerülni fog a társkeresés!


    Egy 27 éves a mai világban már nem számít öreglánynak sem. 

    előzmény:
    malivi34 (27)
    2019-10-29  00:01
  17. 2019. október 29. 05:5735.

    Egyedül ÉS munka nélkül először az éhenhalás miatt aggódnék, majd igenis nekiesnék a sminkelésnek - legalább a munkakeresésnél hasznos lesz. Ha pedig nem tudsz saját magaddal kibékülni (így másnak is nehéz lesz), irány a vakok intézete önkénteskedni:-( /Persze ha halálosan introvertált vagy, azon Csernus sem segít.../

    idézet:
    Mostmáunom (5)
    2019-10-27 21:20:41

    ..


    ..


    Pontosan !

    előzmény:
    Mostmáunom (5)
    2019-10-27  21:20
  18. 2019. október 29. 05:5034.

    Direkt Hirdetes .
    Ez itt tilos , tudod?
    Alairtad regisztraciod alkalmaval .

    De erdekes , mert ha magad is "maganyos" vagy , akkor  vak vezet vilagtalant szag van

    előzmény:
    RókaÚr (24)
    2019-10-28  23:03
  19. 2019. október 29. 05:4633.

    elobb-utan=elobb-utobb

    előzmény:
    Mozdonj (31)
    2019-10-29  05:40
  20. 2019. október 29. 05:4232.

    Miért nem inkább annak örültök csendben, hogy nem fog el előletek egy zsíros állást?


    Mert normalis ember nem orul a mas karanak/bajanak . Ennyi.

    előzmény:
    RókaÚr (30)
    2019-10-29  02:10
  21. 2019. október 29. 05:4031.

    Venlany vagy .

    A Kovesdiagnes tanacsat szeretem , regi/orokfiatal bevalt dolgot ajanl: mosolyogjal.
    Baratot az ember ugy keres/talal , hogy mosolyog . Milyen igaz . Milyen konnyu .

    Mas :  ha elkepzelem, hogy valaki 27 eves , nincs munkaja , "foiskolat" vegzett , akkor ugy gondolom , hogy az elso , ami fontos lenne , az a munka utan nezes , nem az onkenteskedesi/jotekonykodasi  szarakodas , a forumon logas ...
    A szulok , akiknek csecsét   paria tipusu nyavajgok szopjak , megoregednek , elobb-utan segitsegre szorulnak , meghalnak...
    Gigi szagu es erdemu "beszelgeto" topik , szerencsere

  22. 2019. október 29. 02:1030.

     


    Akik azt fejtegetik, miből él a topic nyitója, ezt fejezzék be, mert offba viszik a témát.


     


    (Teljesen mindegy, miből él, ez egy magánéleti kérdés, nem a karrierről szól. Megjegyzem jellemző hozzáállás, ha látnak egy álláskeresőt, az a "főbűnös", ő tehet arról, hogy nekik kevés a fizetésük, rossz a munkájuk és rosszak az életkörülményeik. Miért nem inkább annak örültök csendben, hogy nem fog el előletek egy zsíros állást? És mi van, ha a saját hibátok, hogy rossz az életetek és ezért ennyire frusztráltak vagytok?)


     


    A gyengébbe könnyű belerúgni, miért nem keresnek egy erősebbet és miért nem abba rúgnak bele?


    Tyúkudvar!


     


  23. 2019. október 29. 01:2629.

    Ne kacagtass!!!!!!Ha ugy neznek ki mint te [habar nem lattam kepet rolad,lehet ,hogy a miloi venuszra hasonlitasz,kence nelkul]meg minden mas gorbelabu,elszabott no,akkor tultenges lenne,,,a modelokban az a szuper,hogy el tudjak adni a ruhakat sminke,thogy civi;ben egyszeruek az ertheto,jol lehet oket fenykepezni,es kibirjak 5 orat a muteremben,vagy a kifuton.


    Lattam mar gyonyoru ,hibatlan noket,akik a kepeken siman szornyuek voltak,semmi mozgas,semmi forma,,,,,

    előzmény:
    edoa (20)
    2019-10-28  22:10
  24. 2019. október 29. 01:1428.

    Eredjek a fenebe???edes kis cica vagy,ha nem allnak veled szoba ,ne csodalkozzz,undorito a modorod,es ha ehhez meg csunya vagy ,mint a banyarem,ki nek   kelessz???????


    Mibol elsz,mert allast nem adtal meg,talan a vallasos csoportok segitenek.........

    előzmény:
    malivi34 (13)
    2019-10-28  10:16
  25. 2019. október 29. 00:0127.

    Én már annak is örülnék ha egyáltalán bármilyen kapcsolatot tudnék létesíteni bárkivel. Családról egyelőre nem is merek álmodni, az túl merész elképzelés lenne nekem. Tudom, hogy normális ember már ilyenkor ezen gondolkodik, de mint mondtam én ilyen értelemben véve nem vagyok "normális". 

    előzmény:
    RókaÚr (26)
    2019-10-28  23:49

Címlap

top