Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Krauth Barbara vélemények

Manna08
Létrehozva: 2021. június 18. 07:38

Sziasztok, próbáltam már egy másik topikban, de most itt is kérdezném, hogy van valakinek személyes tapasztalata Dr. Krauth Barbarával? Milyen nála szülni, milyen a hozzáállása a kismamákhoz?


Légyszi, ne pazaroljátok az életeteket kioktató üzenetekre! Tapasztalatokra és véleményekre vagyok kíváncsi :) Köszönöm!

  1. 2021. június 18. 08:554.

    amiben a anuskodo "masik" = amiben a tanuskodo "masik"

    előzmény:
    Mozdonj (3)
    2021-06-18  08:53
  2. 2021. június 18. 08:533.

    A "masik topik" pont ez alatt van....:  netszemetelsz !


    /Megjegyzem : ez a forum sajnos teljesen kiurult  : probalkozz a Hoxa.hu-n ..


    S megismetlem : nem baratnot keres az evi 90 000 ezer gyereketvaro magyar kismama , hanem szakorvost .
    Olyat , akinek a korzetebe tartozik es akivel szulhet...
    Olyat olvastam mostanaban , itt , ha jol emlekszem , hogy 70 km-rol ment a kismama a fajdalmaival az idealis top szuleszetre es belehalt feluton a tavolsag miatt ...


    Sehol nem talaltam a Neten velemenyt errol a doktorrol , ez ugyan nem jelent semmit , csak azt , hogy nem hirdetteti hatasosan a bizneszet .
    A "sok jot " hol olvastad ?
    Linkeld mar be , legyszives .
    Meg mindig a Janosban van , vagy epp most nyitott maganklinikat ?


    Ami itt gyakori , az az , hogy  bejelentkezik egy szemely tobb nicken es dicser , dicser , dicser .. 
    Nem jo dolog : felrevezeti az esetleges raharapot ...
    Ha jot hallottal Rola es gyorsan elerheto , akkor ne habozz .
    Sosem leszel ugyanabban a cipoben , amiben a anuskodo "masik" , aki jot vagy rosszat mesel egy doktorrol .


     

  3. 2021. június 18. 08:232.

    Agressziv hirdetes ?


    A Noklapja hirdetesbol el. Fizetni kell erte.


    Nagyon csoro dolog ingyen megfogni azt , amit a konkurrensek penzert kapnak.

Címlap

top