Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Arab férfi

Torolt_felhasznalo_566184
Torolt_felhasznalo_566184
Létrehozva: 2004. július 28. 10:34
Sziasztok!

A véleményeteke és a tanácsotokat szeretném kérni. A nővérem chaten összeismerkedett egy arab sráccal (22)és ő Magyarországra jön, hogy többek között tesómmal is találkozzon. Úgy tűnik, hogy a fickó odavan érte, de tesóm barátságot akar. Debrecenben az orvosin megismerkedtem egy-két arabbal és tudom, hogy az európai nők test beszéde számukra kihívó, hisz ott a nők sokkal visszafogottabban viselkednek. Miközben mi nem akarunk semmit, ők már félre is értik.
Ha van valakinek tapasztalata ezen a téren, hogy mit tegyen és mit ne tegyen, vagy ha valaki már él ott, megköszönném, ha megosztaná velem.
  1. 2019. október 1. 15:31784.

    Minden megeshet es mindennek az ellenzete is .Egy bizonyos kor utan az ember donteskepes , es felel donteseiert . Sok sikert  !

    előzmény:
    Cirdella (781)
    2019-09-30  05:48
  2. 2019. szeptember 30. 20:37783.

    Szerintem szó sem lehet az elutazásról. Nagyon sok negatív példa van arra, hogy amint az ő országába beteszed a lábad, a jogaid jó része megszűnik. Ellentmondás van abban is, hogy azonnal a házasságról beszél, arról viszont nem, hogy miért ilyen sürgős elutazni hozzá "néhány napra!" Ha valóban csak veled akar lenni, akkor néhány nap mulva is ráér veled lenni, amint visszaérkezett Tunéziából.


    Egyébként arról nem esett szó, hogy Neked mennyire jön be ez a férfi?


    A gyerekedre is gondolj, hogy mi lesz vele, ha téged esetleg nem ereszt vissza.

    előzmény:
    Cirdella (781)
    2019-09-30  05:48
  3. 2019. szeptember 30. 11:46782.

    A saját, egészséges szkepticizmusod remekül figyelmeztetett! Hallgass az eszedre!

    előzmény:
    Cirdella (781)
    2019-09-30  05:48
  4. 2019. szeptember 30. 05:48781.

    Sziasztok! Nemtudom valaki nézi e az oldalt, de azért le írom. Nemrég ismertem meg egy férfit,tunéziában él. Nemtudom eldonteni hogy a vízum miatt akar vagy tényleg. Nagyon gyorsan felhozta a házasságról a témát, és azt akarja hogy utazzam el hozzá néhány napra. Mondtam neki hogy nem tud el venni hiába utazom mert papíron még házas vagyok. Azt mondta nembaj ő így is úgyis akar velem lenni. Bemutatta az anyukáját, és nagymamáját, nekem ez is furcsa hogy ilyen gyorsan. Ez normális náluk? Nekem van egy gyermekem biztos nem mennek el vele, hanem abban a pár napban az apa vigyázna rá. De nagy dilemma ez nekem. Ja és az utat ő fizetni, mert nekem nem telik rá. Szerintetek nem gyors ez? Vagy mind ilyen? 

  5. 2017. február 12. 15:24780.

     




    Sziasztok!




    Egy kedves ismerősöm könyvet kezdett el írni az Európai nők és az arab fiú, férfiak, férjek és exek történeteiről.




    Te is tudnál mesélni?




    Szeretnéd a storyd egy könyvben látni? (Természetesen névtelenül is lehet, ha úgy szeretnéd.)A legjobb storyk benne lesznek a könyvben és akiknek a története belekerül, azok kapnak egy ajándék példányt a szerzőtől dedikálva.




    Legyen szép vagy éppen egy végetért kapcsolat, a rózsaszín buroktól, a hajmeresztő történetekig.




    Minket minden érdekel.




    A következő emil címre küldhetitek a soraitokat :




    arabstoryk@freemail.hu




    Ha valaki többet szeretne megtudni a könyvről, az a fent említett emil címen megteheti.




    A címet még találgatjuk, ha van ötleted, akkor azt is írd le.




    Köszönjük szépen, hogy segítitek a munka menetét!!!




    További szép napot!



  6. 2012. május 26. 19:51779.
    sok boldogsŕgot kivŕnok nektek :-)
    előzmény:
    Manal (271)
    2004-10-06  12:34
  7. 2012. május 26. 18:48778.
    Ebben teljesen igazad van :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_221127 (756)
    2005-01-09  17:58
  8. 2008. július 27. 15:54777.

    Szia!

     

    Nem tartom  valószínűnek a barátságot. Elvétve előfordulhat- bár én még nem láttam egyetlenegy pl. sem-, többnyire a külföldön születet és élő arabok esetében, de amit leírtál abból én azt gyanítom, érdekled a pasit. Mármint nő. Amúgy sem gondolnám hogy létezik barátság felnőtt független ffi és nő közt. De ez már az én véleményem.

     

    Szép napot.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_234815 (776)
    2008-07-07  02:44

Címlap

top