Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Diprofos, allergia ellen

Torolt_felhasznalo_902606
Torolt_felhasznalo_902606
Létrehozva: 2004. augusztus 12. 08:46
Sziasztok!

Azért indítom ezt a topicot, mert a barátom allergiás és a Diprofos( lehet nem így kell leírni), nagyon sokat segít neki,viszont már nincs olyan sportorvos ismerőse, aki beadhatná neki.......aki évekig volt, az sajna külföldre ment praktizálni.
Már voltunk több dokinál, körzeti orvos stb., de kizárólag csak sportorvos adhatja be ezt az injekciót.
Ha valaki tud segíteni, vagy csak hozzászólna a témához, nagyon örülnék.
  1. 2008. május 17. 18:3028.

    Sziasztok!

    Én nem én vagyok, hanem a férje. :)

    Szóval nekem is nagyon kemény allergiám van (közel 20 éve), és idén nem segít a gyógyszerem (Aerius 5mg), még dupla adagban sem. Gyakorlatilag olyann, mintha nem is szedném. Rettenetesen szenvedek, az orrfolyás, befulladás este és ami borzasztó nekem a szájpadlás viszketés. Nos most gondolkozom azon, hogy beadatom magamnak ezt a diprofos injekciót.  Ha mondjuk évente egy-két  ilyen injekciót badatok, szerintetek az nagy kockázat? Gondolkodtam a biorezonancia kezelésen is, erről van tapasztalatotok? Valami megoldás SOS kell, mert ez egy tarthatatlan állapot már... :(

    Tücsök férj :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_454526
    Torolt_felhasznalo_454526
    2004. augusztus 17. 08:5127.
    :)
    ennek őszintén örülök!
    előzmény:
    ugyintezo (26)
     

Címlap

top