Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Csábítási trükkök

romancee
Létrehozva: 2004. szeptember 26. 08:59
Hello! Huszas éveim elején járó lány vagyok. A problémám az, hogy kevés az önbizalmam (állítólag alaptalanul), szégyenlős, félénk, csendes, visszahúzódó vagyok. Nem mernek a pasik kezdeményezni, mert azt hiszik én vagyok maga Jégkirálynő, pedig nem így van. Voltak, és vannak pasik akik tetszenek, mégsem tudom, hogyan hívhatnám fel magamra a figyelmüket, mit tehetnék, hogy felfigyeljenek rám. Csábítási trükköket, fortélyokat várok, amik nem túl átlátszóak, nem túl kihívóak. Ki hogy szokott hóditani, mit vet be, hogy a pasi tuti érdeklődést mutasson iránta! Jelenleg egy pasi komolyabban érdekel, ő itt lakik pár utcával arrébb, de már vagy 2 és fél éve nem láttam, a másik pedig a munkahelyemen egy másik részelegen dolgozik, csak időnként jön fel hozzánk, akkor sem beszélünk túl sokat, leginkább csak köszönünk egymásnak. Van ötletetek, hogy lehet egy félénk, de helyes lányból maga a végzet asszonya, nem más mint maga a "gaz" csábító?!
  1. 2004. szeptember 26. 12:2651.
    Jó is az, beugrálni egymás kedvenc "játszóterébe".
    Jó bolondozni egy férfivel, ha épp csak a barátom, de bármi helyzet jöhet, amin éppen "szétkacagjuk" magunkat. És jó azzal is incselkedni, aki a kedvesem, csak engedjünk ki mindketten annyira, hogy akár nyargalászva kergessük egymást a füvön, vagy akár aszobában.
    előzmény:
    hubertusz (47)
     
  2. Torolt_felhasznalo_710947
    Torolt_felhasznalo_710947
    2004. szeptember 26. 12:2550.
    Az, hogy tele van gátlással és önbizalomhiánnyal, ezért a te kezedbe adja az erőfeszítést, a munka dandárját. Ami megjegyzem, elég nagyfokú önzőségre vall. A nő gályázzon, hogy felfedezze az ő férfilelkét, aminél még mindig nincs semmi biztosíték arra, hogy az eredmény végül is megéri a befektetett munkát. Ha van kedved, foglalkozz vele, de szerintem igyekezz rövidre zárni a felfedezés folyamatát. Hidd el - a legtöbb embernek tényleg nincsenek világraszóló titkai. Gátlásai, azok igen. De ez azért nem azonos a titokkal. Lehet, hogy azért csinálja ezt, hogy minél rejtélyesebbnek tűnjön előtted. Ha ui. valaki bevallja, hogy nehezen adja ki magát, akkor az tudja, hogy ő maga gátlásos. Ha meg ezt tudja, akkor azt is tudnia kell, hogy ezt le kellene vetkőznie. Ha nem akarja ezt, és rábízza a nőre a munkát, akkor részint lusta, részint annyira törékeny, hogy nem is tudom, érdemes-e foglalkozni vele. Anyámasszony katonája? Vagy manipulátor? Nem tudom. . .
    előzmény:
    Norkys (46)
     
  3. 2004. szeptember 26. 12:2149.
    Természetesen van, amikor megéri kicsomagolni.
    Mert van, aki nem félelemből nem beszél, hanem mert olyan karakter. ő a figyelő, megfigyelő. De, ha olyan témát kap, ami érdekli, akkor megered a nyelve. Önmagáról is akkor kezd el beszélni, ha egyéb más, számára is kedvező , de nem identitásában érintő témákról beszélünk vele.
    előzmény:
    hubertusz (44)
     
  4. 2004. szeptember 26. 12:2148.
    Na mondjuk, beszélni azt tud. . . . . s poénkodni. :)) Hihetetlen egy ürge. . . :))) Csak zavar, hogy érzem, hogy ezzel palástolni akar valamit. . . . Viszont, mindig mellettem áll, ha szomorú vagyok. /Csak sajnos nem tudom elmondani neki, hogy ez miatta is van. . . /
    előzmény:
    hubertusz (44)
     
  5. Torolt_felhasznalo_710947
    Torolt_felhasznalo_710947
    2004. szeptember 26. 12:2147.
    Valamikor én is nagyon zárkózott és hallgatag ember voltam, a nők meg kínlódtak, hogy udvaroljanak nekem, de nem tudtak áthatolni a falakon. Aztán rájöttem arra, hogy pusztán a szemezéssel és a sokatmondó hallgatással semmire sem lehet menni. Így inkább átálltam a beszélgetésekre, aminek lett is hatása. Nem rontok neki a másiknak, hanem barátságosan érdeklődöm iránta, ezt nem lehet félreérteni. Aztán lesz egy pillanat, amikor az ember már komolyabb hangot üt meg. . . ez meg szituációfüggő. Meg aztán még egy gondolat: mi lesz, ha kiderül rólam, hogy valaki tetszik nekem? Na és? Hát nem vagyok férfi, hogy tetsszen egy nő? Miért baj az, ha kiderül? Hát ha kiderül, kiderül. Ha nem sikerül, nem sikerül. Ugorgyunk, ahogy Pósalaki úr mondta.
    előzmény:
    zizi9 (43)
     
  6. 2004. szeptember 26. 12:1846.
    Igen, én is így érzem, mert olyan dolgokat tett meg értem, amik távol állnak tőle. Sajnos ő is írta nekem, ezt. Azaz, arra, hogy írtam neki, hogy meg szeretném ismerni azt mondta, hogy áldozatos munka lesz, mert a lelke mélyen van. . . . s valami ilyesmit írt, hogy megfelelő felkészülség szükséges. . . . Szted mit értett ez alatt?
    előzmény:
    hubertusz (42)
     
  7. 2004. szeptember 26. 12:1845.
    semmi féle rejtély nincs ----> helyette van sok félelem.
    Félnek, hogy valamely részük sérül, félnek, hogy kiadják magukat.
    Pedig néha de jó iskockáztatni, hiszen olyan szép élmények keletkezhetnek általa. éppen olyan szépek, mint amilyen megrázóak, ha nem jól kalkulált.
    előzmény:
    hubertusz (42)
     
  8. Torolt_felhasznalo_710947
    Torolt_felhasznalo_710947
    2004. szeptember 26. 12:1844.
    Nem lehet mást csinálni, mint beszélteted. Kérdezgeted, aztán vagy felel, vagy nem. Előbb-utóbb azonban eljut a dolog odáig, hogy lesz egy téma, aminél már nem tudja megállni, hogy sokat beszéljen. Ez a "kedvenc" téma. Ebből aztán rengeteg dolgot meg lehet tudni a célszemélyről. Ennek kitapogatását azonban ha kell, súlyos hónapokon át ki kell várni. De mondom: szerintem a dolog nem éri meg. A hallgatag emberek maradjanak maguknak, aztán majd kudarcok árán megtanulják, hogy vagy beszélnek, vagy egyedül halnak meg. Van nekünk időnk arra, hogy mások lelkének a kigöngyölegezésével foglalkozzunk? Bármikor meghalhatunk!
    előzmény:
    Norkys (41)
     
  9. 2004. szeptember 26. 12:1643.
    Nagyon barátságos a meglátásod, és egészen egyszerű "technika", hiszen valójában is így történik.
    Érdeklődünk egymás iránt, és van , hogy túlérdeklődjük magunkat, mert jól esik:))
    előzmény:
    hubertusz (39)
     
  10. Torolt_felhasznalo_710947
    Torolt_felhasznalo_710947
    2004. szeptember 26. 12:1542.
    Örülj neki. Ha téged beszéltet, akkor érdeklődik irántad. Hát mesélj minél többet. Megjegyzem, hogy a mélyen zárkózott embereket sosem szerettem, mert iszonyú munkát igényel a kicsomagolásuk és az eredmény általában nem éri meg a befektetett munkát. Ez ui. egy taktika is lehet. A "rejtély taktikája". Csak éppen a legtöbb emberben semmiféle rejtély nincs.
    előzmény:
    Norkys (38)
     
  11. 2004. szeptember 26. 12:1541.
    Én pont erről beszélek. . . . nem szeret magáról beszélni, pedig én igen érdeklődő vagyok. :) Ilyenkor mit lehet tenni??
    előzmény:
    hubertusz (39)
     
  12. 2004. szeptember 26. 12:1240.
    14 évesen éreztem ezt a kisugárzást előszőr, aztán nagyon dundi lettem, aztán megint pont jó, és most olyan, amelyien, csak közben úgy döntöttem ezer olyan dolog van amire kinyíltam, és azt kamatoztatni is akarom az életembe. Akkor nem azon gyötrődök mindenki elfogadja-e azt amilyen vagyok. Hanem csak éber maradok arra, akivel kölcsönösen "egymásrakattanunk".
    Nem sietek sehová, nem akarok elérni épp semmit, csak éber maradtam. És közben egyre jobban világos, hogy az önértékelés és a sajátos individum adja a kisugárzást.
    Mindíg tapasztalásokon keresztül vezet az út a megoldáshoz. Kinek hány hónap , év attól függ mennyire akar és tud változni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_615334 (36)
     
  13. Torolt_felhasznalo_710947
    Torolt_felhasznalo_710947
    2004. szeptember 26. 12:1239.
    Csak úgy benéztem ide, aztán állok is tovább. A topik elkanyarodott az eredeti témától, hogy ti. hogyan kell udvarolni egy férfinak. Szerintem egyszerűen: fel kell kelteni az érdeklődését. Ez azért jó, mert az érdeklődés felkeltése, az nem még nem udvarlás, viszont az érdeklődéshez mindenkinek joga van. Tehát érdemes pl. a férfinak kérdéseket feltenni, amelyek róla szólnak. Mindenki szeret önmagáról beszélni. Ha a férfi is érdeklődik, majd ő is kérdezgeti a nőt. Onnantól kezdve meg már minden egyenesben van. Aztán az sem árt, ha a nő megsimítja a férfit, mondjuk a vállát, a karját, csak úgy. Engem pl. rendszeresen símogatnak a kolléganőim, fogalmam sincs, hogy miért, mert egyékbént nem akarunk egymástól semmit. Ez viszont arra mindenképpen jó, hogy jelezze a másiknak a rokonszenvet. Nem lehet semmiféle félreértés abból, hogy valaki a másikat kávézni, vagy ebédelni hívja, esetleg hozzá akar csapódni. Összefoglalva: minden jobb, mint a szemezés, meg a hallgatag üldögélés, mert az nem a tettek mezeje.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2004. szeptember 26. 12:1038.
    Sziasztok!

    Kérlek adjatok tanácsot, ha tudtok! Én szinte napi kapcsolatban vagyok a sráccal, (igaz leginkább neten) egy héten egyszer legalább talizok vele, úgy érzem, hogy jelentek neki valamit, mégsem lép. :( S a lelke is olyan mélyen van, nagyon zárkózott, nem szívesen mesél magáról, inkább engem beszéltetne.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_324955
    Torolt_felhasznalo_324955
    2004. szeptember 26. 12:0637.
    nagyon remélem, hogy hosszútávú kapcsolatok nem az alapján dőlnek el, hogy ki mennyire cicababa. Különben minden nőt, aki eléri monduk a harmincat, automatice dobna a férje/pasija. De az első benyomás bizony a külső alapján (+ kisugárzás) dől el. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_615334 (32)
     
  16. Torolt_felhasznalo_615334
    Torolt_felhasznalo_615334
    2004. szeptember 26. 12:0636.
    Igazad van, csak itt egy "majdnőről" van ám most szó!20 évesen még csak keresi magát minden nő. Hogy aztán ki mikor találja meg ? Ez egyéni!Én pl. csak 40 felé!Bár addig sem panaszkodhattam. De más az ösztönösség , és más a tudatosság. Nem?
    előzmény:
    zizi9 (33)
     
  17. Torolt_felhasznalo_324955
    Torolt_felhasznalo_324955
    2004. szeptember 26. 12:0435.
    ja igen. . . ;)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_615334 (34)
     
  18. Torolt_felhasznalo_615334
    Torolt_felhasznalo_615334
    2004. szeptember 26. 12:0234.
    Olvass figyelmesebben!erről beszéltem!!Hogy okos nő okos módra okos!!!!:-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_324955 (31)
     
  19. 2004. szeptember 26. 12:0233.
    Ej hát mitől nő egy nő??
    Hát a kisugárzásától.

    Szoktátok ezt érezni? Mit is jelent, ha érződik rajtad szeretsz nő lenni?
    Bár én molett vagyok mégis az utóbbi években szeretek nő lenni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_615334
    Torolt_felhasznalo_615334
    2004. szeptember 26. 12:0132.
    Jól néznénk ki, ha mindenkinek egyezne a véleménye mindenben!:-)))És talán azért is nem egyezik , mert te férfi vagy én meg nő!Ráadásul tapasztalt nő!Sajnos van ismerősöm akiknek 20 év után azért nem működött már a házasságuk , mert a hapsi megrekedt, a nő viszont akkor kezdett el tanulni. És ezt a különbözőséget a pasi piával kompenzálta.
    Mellesleg nézz körül itt az nlc-n!Hány 30 -as csaj (igen értelemesek) van egyedül???Nem talál párt. Mert nem adja lejjebb. Mert igényei vannak. A hapsik meg inkább egy cicababát választanak , mert vele lehet üzleti vacsorákon diszelegni, hogy guvadjon ki az üzletfél szeme. :-)
    előzmény:
    Fekete_Ló (30)
     
  21. Torolt_felhasznalo_324955
    Torolt_felhasznalo_324955
    2004. szeptember 26. 11:5231.
    én sem. . . de a ló másik oldalára sem szabad átesni. . . meg kell őrizni a nőies esendőségünket, érezniük kell a pasiknak, hgy nagyon jók/okosak/szellemesek/intelligensek stb. vagyunk, de nélkülük csak félemberek. . . kishercegnők, akiknek szükségük van az Ő lovagjukra;)
    Nemde?
    előzmény:
    Fekete_Ló (30)
     
  22. 2004. szeptember 26. 11:4330.
    én ezt nem így látom.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_615334 (26)
     
  23. Torolt_felhasznalo_608355
    Torolt_felhasznalo_608355
    2004. szeptember 26. 10:1129.
    na ja ez igaz. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_615334 (26)
     
  24. Torolt_felhasznalo_641170
    Torolt_felhasznalo_641170
    2004. szeptember 26. 10:0928.
    [EGYETÉRT]
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_615334 (26)
     
  25. Torolt_felhasznalo_641170
    Torolt_felhasznalo_641170
    2004. szeptember 26. 10:0827.
    Ennek nem állítottam az ellenkezőjét! Magam is így gondolom. De szerintem ez már csak egy amúgy is magabiztos nőt tesz még biztosabbá!!
    Egy húszéves pironkodós leányzón szerintem nem segít.
    De hát ki így ki úgy
    előzmény:
    montaana (25)
     

Címlap

top