Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Xanax-szex

mikiri
Létrehozva: 2004. szeptember 26. 13:48
erdeklodni szeretnek toletek, hogy a xanaxnak van e olyan hatasa hogy a nemi vagyat csokkenti? tapasztalatokra lennek kivancsi. koszi
  1. 2004. szeptember 26. 14:092.
    Férfiaknál a potenciát tutira csökkenti. Hölgyeknél nem tudom, mit okoz. . miután tompít, így valószínű, a libidó csökken.
    előzmény:
    mikiri (1)
     
  2. 2004. szeptember 26. 14:203.
    XANAX 0, 25 mg tabletta ()
    30x (SZ), 385Ft, 385Ft
    100x 90%7aSzJ(SZ), 831Ft, 831Ft
    Alprazolam N05BA 12
    Pfizer Kft.
    Mellékhatás: Elsősorban a terápia kezdetén jelentkeznek és a kezelés folyamán vagy az adag csökkentésével többnyire megszűnnek.
    A szorongás, a depressiohoz társult szorongás vagy a neurotikus depressio miatt kezelt betegeknél a leggyakoribb mellékhatás az álmosság, szédülés, feledékenység izomgyengeség, kimerültség, koordinációs zavar, ataxia és hadaró beszéd. Ritkábban fordul elő a homályos látás, fejfájás, depressio, alvászavar, idegesség/szorongás, remegés, testsúlyváltozás, memórizavar/amnézia, gastrointestinalis tünetek, autonóm zavarok, intraocularis nyomásfokozódás, hangulatzavar, bőrgyulladás, szexuális zavarok, szellemi teljesítménycsökkenés és a zavartság.
    Benzodiazepinek adásával kapcsolatosan a szakirodalomban még szerepelt dystonia, ingerlékenység, anorexia, menstruációs zavarok, incontinentia, vizeletretenció, kóros májműködés, hyperprolactinaemia.
    Mint más benzodiazepineknél itt is előfordulhatnak koncentrációs nehézségek, hallucináció, zavartság, ingerlékenység; viselkedésbeli rendellenességek, pl. düh, agresszió, ill. ellenséges magatartás. Ezek a mellékhatások főként azon betegeknél jelentkeztek, akik már egyéb alapvető psychiatriai betegség miatt, alprazolammal egyidejűleg más CNS-re ható gyógyszert is kaptak. A személyiségzavar határán lévő vagy anamnaesisük alapján agresszív, erőszakos, ill. alkohol vagy drogfogyasztó betegek esetében különösen várhatók ezek a mellékhatások. Posttraumás stresszt elszenvedett betegek az alprazolam megvonása idején zavart, ellenséges, tolakodó magatartást tanúsítottak.






















    --------------------------------------------------------- -----------------------




    előzmény:
    mikiri (1)
     
  3. 2004. szeptember 26. 14:224.
    Igen, van ilyen hatása. Bár kifejezettebbnek írják a szexuális teljesítőképesség csökkenését, de libidócsökkenés is szerepel a mellékhatások között.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_324955
    Torolt_felhasznalo_324955
    2004. szeptember 26. 15:355.
    IGEN!!!!!!!
    saját tapasztalat:(((
    előzmény:
    mikiri (1)
     
  5. 2004. szeptember 26. 16:296.
    Évek óta szedem a xanax-ot, korábban még nagyobb dózist kaptam, de most is 1 mg. naponta.
    Ennek dacára kielégitő a szexuális életem, és a vágyaimra sem panaszkodhatom!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_324955 (5)
     
  6. Torolt_felhasznalo_324955
    Torolt_felhasznalo_324955
    2004. szeptember 26. 16:357.
    gratulálok. . . ezek szerint Nálad nem jelentkezett. . .
    mindenesetre akinél hirtelen előjön, az tudja, hol keresse az okát. . .
    előzmény:
    kelly* (6)
     
  7. 2004. szeptember 26. 18:048.
    én 36 éves nő vagyok. A párom is szedi és tapasztalok nála vágycsökkenést.
    előzmény:
    mikiri (1)
     
  8. Torolt_felhasznalo_430394
    Torolt_felhasznalo_430394
    2004. szeptember 26. 18:219.
    Nálunk egyik beteg sem panaszkodik ilyenre. . . Én altatónak használom, de ha felébredek utána nálam sincs gond a vággyal!;O))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2005. május 20. 22:2110.
    én amikor szedtem nem kivántam a sexet. Azt nem mondom hogy sose mert amikor kivántam sokkal jobb volt de sajna ez nagyon ritkán volt, azt hiszem a xanax minden vágyam kielégitette!!!! ma már gyógyszer nélkül élek szerencsére nehéz volt letenni de sikerült nagy harc volt.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top