Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Narancsbőr elleni krém

krix
Létrehozva: 2005. március 2. 12:39
Sziasztok!

Bár még elég fiatal vagyok, engem is elért a rettegett narancsbőr... Sok mindent kipróbáltam már, de nem sok eredménnyel. Nektek mik a tapasztalataitok? Ha valaki megtalálta már a valóban hatásos narancsbőr elleni krémet, akkor könyörgöm, ossza meg velem (velünk)a titkot! :-)
  1. Torolt_felhasznalo_342242
    Torolt_felhasznalo_342242
    2005. július 22. 12:5176.
    Szia, mesélnél erről a krémről? Hol lehet venni? Stb. . .
    Köszi
    előzmény:
    ysike (75)
     
  2. 2005. július 22. 11:2675.
    Sziasztok!
    nekem a rekongem paprikás krém vált be eddig a legjobban, fóliázással tuti hatás!
    előzmény:
    szepyke (73)
     
  3. Torolt_felhasznalo_518360
    Torolt_felhasznalo_518360
    2005. július 18. 20:2674.
    Én ezt megértem de minden fórumba már beírtad legalább 2 x
    előzmény:
    krysztynka (72)
     
  4. 2005. július 9. 23:0673.
    jesszusom, ebből a pénzből kb 7 darab Avonos Narancsbőr elleni zselét tudtál volna venni, és hidd el, már az első flakon elhasználása után látszott volna, hogy hat!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_408887 (70)
     
  5. 2005. július 9. 21:5472.
    Kedves olvasók!
    Tudom hogy nem ebbe a rovatba tartozik amiröl irni szeretnék de szeretném ha minnél több mindenkiben tudatosulna amiröl irok!!
    Tisztelt emberek, nagyrészt nők!Én egy 18 éves lány vagyok, és mint minden fiatal nö én is kozmetikumok tömkelegét használom!Ám körülbelül egy éve csak olyan termékeket vagyok hajlandó megvenni amiket állatokon nem tesztelnek!
    Ugyanis állatok tízezrei halnak meg borzalmas szenvedések közepette csak azért hogy a lorál vagy esetleg más hiper nagy kozmetikai cég megalkossa a legújabb hajsamponját vagy esetleg a századik ugyanolyan arckrémet!!Úgy gondolom ha vannak már olyan kozmetikai cégek amik ki tudták iktatni az állatkísérleteket (pl:nivea avon oriflame) akkor a többi nagy cég is megtehetné ezt!Nem vagyok vegetáriánus és megszállott természetvédő, de úgy gondolom hogy ennyit minden ember megtehet az állatokért!
    Szóval hölgyek. . . érdemes az interneten utánanézni mielött még megveszed a legujabb hajsamponod vagy rúzsod hogy mit is csinálnak azokkal a szerencsétlen állatokkal!
    http://www. zoldmagazin. com/belso/allatkiserletek. html
    Érdemes olyan narancsbőr elleni krémet venni ami miatt ne halltak meg állatok tízezrei!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_139309
    Torolt_felhasznalo_139309
    2005. július 4. 18:1171.
    Szia,

    Ennyiből kb. 20-szor elmehetsz infrába, ami rendkívűl jó a narancsbőr ellen!!! :-))) Szinte teljesen eltűnteti a naribőrt, persze nem egy alkalom után. De azért pártolom az infraszaunázást , szemben a krémekkel, mert még sokminden másra is jó!!! Próbáld ki, érdemes!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_408887 (70)
     
  7. Torolt_felhasznalo_408887
    Torolt_felhasznalo_408887
    2005. július 4. 18:0370.
    Sziasztok, nem olvastam végig a topicot, ha valaki ajánlotta már ezt akkor bocs! Szóval ez egy új krém, én Párizsban vettem, de már itthon is van a Marionnaud-ban, 8 napros adag, külön esti és nappali krém. Az ára nagyon borsos, ahhoz képest, hogy csak 8 napos, de akinek nincsen nagyon veszélyes naribőre, azt nagyon szépen eltünteti! Nekem teljesen bevált, de még nem tudom, meddig tart, mert kb 3 hete használtam. Persze most nagyon vigyázok, mit eszek, meg iszom a vizet ezerrel és tornázom is. A neve Jeanne Piaubert Express Slim. Ha jól emlékszem, olyan 19000ft-ba kerül.
    Egyébként 10-12 napra volt elég nekem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_274388
    Torolt_felhasznalo_274388
    2005. július 4. 17:2869.
    Sziasztok!
    Sztem el lehet a naribőrt tüntetni, nekem diétával, tornával, hideg-meleg zuhannyal sikerült, meg használtam az Avonos krémet, meg minden étkezés után ittam 1 dl Ferenc József keserűvizet, és simán mentek le a centik. Sajnos télen felszedtem egy pár kilót, de most u. ezzel a módszerrel rekélem lemegy hamarosan:)Szóval kitartás mindenkinek:)!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2005. július 4. 16:5268.
    Sziasztok

    Szerintem ha egyszer narancsbörös vagy az nem fog teljesen elmúlni. Ha mondjuk nem használod a kencéidet egy hétig megint jobban fogod látni. A krémek csak felületi simitást végeznek, plusz egy két hatóanyag felgyorsitja az anyagcserét. Mozgás nélkül nem lehet feszesebb a bőr. Ha mozogsz, kened és nem eszel baromi sok zsiros kaját van esélyed arra hogy simább legyen a felület. De eltüntetni teljesen, az nem könnyü. Szerintem a legtöbb kezelés átverés. Egy jó kiados mozgást semmi nem tud überelni. Én jogázom, ezen kivül használom a garnie sárga feszesitő testápoloját, ami nagyon kellemes és tényleg amikor bekenem feszesiti a bört. De még igy is van enyhe kis narancsbör itt ott. Aki teheti mozogjon, igyon sok vizet, és nem hiszem hogy extra drága krémek csodát tennének.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_982478
    Torolt_felhasznalo_982478
    2005. július 4. 13:1567.
    Sziasztok!
    Narancsbőr. Alattomos egy dolog. Én 24 vagyok, gyerekkorom óta sportolok, jelenleg heti 3 alkalommal járok aerobicra és mégis van. . . Nem tudok vele mit csinálni. Nem vagyok kövér, teljesen normális a testsúlyom, megválogatom az ételeket, próbálok egészségesen élni. De ez a kis "rohadék" csak ott van. . . ! A második tubus krémet vettem az Avontól és eddig bevált. Örülök is rendesen!
    Viszont kolléganőmet, aki 21 éves, rohadtul nem zavarja, hogy olyan a lába. Pedig neki aztán nagyon! Ráadásul forrónadrágban jár be. . . nem szép. . . . !
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2005. július 4. 13:0066.
    Sziasztok,

    azt szeretném kérdezni, hogy ki tud olyan narancsbőr elleni krémet, amely nem tartalmaz sem koffeint, sem mentolt, és még így is hatásos. Sajnos homeopátiás szerek mellett nem lehet sem mentolos sem koffeines dolgokat használni. Az Avonos cuccokban vagy egyik, vagy másik van, ahogy láttam. Meg még amiket a házipatika webshopjában láttam azok is mentolt tartalmaztak. Kivéve az I. C. A. Cream Narancsbőr ellen, mert annak nem volt részletes leírása. Esetleg ennek tudja valaki, hogy mit tartalmaz ?

    sheila
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2005. június 14. 11:4565.
    Nekem is éppen gondom van a cellulittel. Felvettem a fürdőruhám és a fenekem, combom tiszta ragya, ronda. Most tornázom és vettem Avon krémet is, remélem segít. Tavaly bevált. Futok is, heti 3x. Sajnos nem volt alkalmam mozgni és rögtön elterjed a narancsbőr rajtam.
    Eddig a torna + futás vált be. A krémek közül önmagában egyik sem volt jó. Viszont torna után bekentem és szerintem használt.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_950995
    Torolt_felhasznalo_950995
    2005. június 13. 23:2864.
    sziasztok!
    Nekem az lenne a kérdésem, h mindegyik narancsbőr elleni krémtől csökken a térfogat is?Mert én fogyni nem akarok, csak a naribőrt akarom eltüntetni. . . Híztam pár kg-t, de még mindig vékony vagyok, csak a fenekem és alatta kb10 cm-ig lettem egy kicsit narancsbőrös. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2005. Április 20. 18:0763.
    450mles (50ml ajándék) és igz volt 3500Ft!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_901732 (58)
     
  15. 2005. Április 19. 09:2462.
    Visszatérve a termogélre, az utolsó adag elhasználása után még egy hétig éreztem a hatását, állandó szomjúság gyötört, non-stop ittam. Nagyon kíváncsi vagyok más véleményére is, aki használja e terméket!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2005. Április 18. 16:4761.
    Sziasztok
    Én most használom ezt a St Ives-t, hát nemtom, nekem szinte semmit nem ér, mondjuk én nem mozgok mellette. Sőt még utána egész nap olyan ragadós tőle a bőröm, mint a rosszabb testápolóktól. Viszont ami nekem jó volt, azt a Dm-ben lehet venni, ilyen fehér-zöld tubusban van, nevét most igy nemtom, de vmi német termék, és állítólag csak DM-ben lehet kapni. Na, annak a striás krémjét használtam, arra is jó volt, de a naribőrt is látványosan enyhítette. De ez a St. Ives, hát nemnagyon használ, igaz nemhasználom régóta(másfél hete), de nekem nemnagyon jött be.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_303278
    Torolt_felhasznalo_303278
    2005. Április 18. 16:1660.
    Szia Krix!

    Szerintem önmagában a krém nem elég. Menj el az arculat szépségstudióba, érdemes telefonon bejelentkezni, mert nagyon sokan vannak, de soha nincs fejetlenség. az LPG-t ingyen kipróbálhatod (ez is tök jó), és megbeszéled a testkezelővel, hogy mit javasol neked. Nekem tuti lett a bőröm és fogytam is. Már arckezelésre is hozzájuk járok. Rengeteg krémük van, legalább személyreszabottan vásárolhatsz, hiszen ők látják a bőrödet, hogy milyen krém kell. Én AE sticket használom azóta is.
    www. arculatstudio. hu 225-31-85, 30/294-3443

    előzmény:
    krix (1)
     
  18. 2005. Április 18. 10:2559.
    Én is kipróbáltam a St Ives krémjét, eddig egész jó. Még csak párszor használtam, mellette taposok gépen elég sokat. Előtte nem használtam más ilyen krémet, tehát összehasonlítási alapom nincs. Viszont este bekenem és tényleg feszesebb a bőröm. Másnap is érzem a hatását, azaz puhább a bőr, viszont kicsit eltűnnek a gödröcskék. Viszont sztem csak addig tart, amíg használom, hosszabban és véglegesen nem.
    Ja, 1400 Ft volt akciósan 150 ml.

    Próbálta már valaki a Nivea Q10 masszázskrémjét?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_901732
    Torolt_felhasznalo_901732
    2005. Április 18. 09:5958.
    Ez mennyibe kerül? :-)
    előzmény:
    Mozso22 (57)
     
  20. 2005. Április 18. 09:5757.
    Sziasztok!
    Én 1 hónapja használom a St. Ives narancsbőr elleni krémet!
    ha tehetem bekenés után tornázom is és enek eredményeképp a combom, derekem é csipőm kerületéböl lement 2-2-2cm!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2005. Április 13. 13:1956.
    Jézusom, komolyan nem lehet a csíkokat eltüntetni?? egész életemben zebra maradok???? nekem sosem volt lilás, mindegyik fehér. .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2005. Április 11. 10:3055.
    Sziasztok
    Én most vettem St Ives narancsbőr elleni krémet, az van ráírva enyhe melegedő érzés várható. Hát mitnemondjak semmit neméreztem, nemhogy enyhén, sehogy. Lehet megint kidobtam csak a pénzt az ablakon?!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2005. Április 10. 22:1054.
    Igen, de inkább úgy javasolnám, hogy a termogéllel megcsinálod a 14 napot és utána fenntartó kezelésként alkalmazod a narancsbőr elleni masszírozó krémet. Ez utóbbit ennél a cégnél elég heti 2-3x bemasszírozni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_586705 (53)
     
  24. Torolt_felhasznalo_586705
    Torolt_felhasznalo_586705
    2005. Április 10. 21:5353.
    Szia!az lenne a kérdésem , hogy Faberlicgélt lehe párhuzamosan bármely narancsbör elleni krémmel együtt használni?PL:egyik nap ezt másik nap azt?
    előzmény:
    gabanyó (49)
     
  25. 2005. Április 10. 21:4252.
    Bolti forgalomban nem lehet kapni, ezért a beszerzési helyről privátban adtam választ az érdeklődöknek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top