Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Orgazmus Service (?)

livilla
Létrehozva: 2005. május 17. 10:10
Sziasztok! Érdekes dolgot találtam a neten, és mivel hetente átlag 3 topicot nyitnak itt a "nem-kivánom-a-szexet-pedig-imádom-a-páromat" c. témában, gondoltam, nyitok erről egy topicot, nyilván sokakat érdekelhet. Egy bizonyos honlapról van szó, www.orgazmusservice.hu , melyen egy doktornő hirdeti szolgáltatását, nevezetesen azt, hogy gyakorlati okatás keretében megtanitja a nőket a hüvelyi orgazmus elérésére, ill. férfiakat és nőket egyaránt a szex fokozottabb élvezetére. (Mindezt kb. potom 100.000 Ft-ért, 6-8 alkalom keretében). Számla nélkül, persze. :-))))
Hogy őszinte legyek, kétségeim vannak: nem tudom eldönteni, zseniális új módszert hirdetnek-e, avagy jól csomagolt pénzlehúzás az egész? És egyáltalán mi lehet az a gyakorlati módszer? A honlapon valamilyen masszázs, tornagyakorlatok szerepelnek, valamint homályos utalások mindenféle titokzatos "kezelésre". Kiváncsi lennék, járt-e már itt valaki, s ha igen, milyen tapasztalatokkal rendelkezik?
  1. 2005. május 17. 17:0833.
    Ez egy könyv, Alan és Donna Brauer írta, az Agykontroll tanfolyamokon lehet kapni, Én legalább is ott vettem, kb 10 éve. Az Ezoterikus boltokban is fellelhető szerintem. Amint írtam, a karezza-hoz hasonlatos, a lényege a kéjérzés/orgazmus elnyújtása. A könyből megtanulható, nem egyszerű, viszont megéri.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_191718 (31)
     
  2. 2005. május 17. 16:5532.
    Hali.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_513811 (29)
     
  3. Torolt_felhasznalo_191718
    Torolt_felhasznalo_191718
    2005. május 17. 16:2631.
    az eszo-t valami tanfolyamon okitjak?
    előzmény:
    pinczy (30)
     
  4. 2005. május 17. 16:1330.
    Bocs! Nem EOSZ, hanem ESZO = Elnyújtott Szexuális Orgazmus. Az Agykontroll tanfolyáson népszerüsítették. Hasonlít a karezza-hoz. Azért pozitív dolog ezt a módszert megtanulni, mert a pár összhangjára van szükség; egy olyan szintű bizalom alakul ki a társak között, mint amilyet "csak egy sima" együttlét alatt nem biztos, hogy el lehet érni.
    Érdekes (és igen jó)!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_513811 (29)
     
  5. Torolt_felhasznalo_513811
    Torolt_felhasznalo_513811
    2005. május 17. 15:3529.
    Sziasztok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2005. május 17. 15:3328.
    17: Az EOSZ-t emlited itt; érdekes, hogy ennek a "vállalkozásnak" a cégneve EOs Institute.
    előzmény:
    pinczy (19)
     
  7. 2005. május 17. 15:1027.
    "Frigiditás
    A nemi vágy és/vagy a kéjérzés nehézsége vagy teljes hiánya. A kiváltó okok között szerepelhet egy fiatalkori élmény, a szexualitásellenes nevelés, erőszak, az összehangoltság hiánya a párkapcsolatban stb. Pszichoterápiával jó eredmény érhető el a frigiditás kezelésében, de a baj megszüntetése csak részben orvosi feladat: nagyon sok múlik a partnerek hozzáállásán. "
    előzmény:
    tonyné (26)
     

Címlap

top