Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Esküvői meghivóra idézet

Torolt_felhasznalo_974248
Torolt_felhasznalo_974248
Létrehozva: 2005. október 11. 17:42
Sziasztok! Már megint itt vagyok. Múlt héten kértem tőletek tippeket eljegyzési ajándékra, amiket most ismételten köszönök. Azóta megvolt a kis lagzi (szerintem annak is elment volna), ahol korántsem csekély ajándékokkal jelentek meg a meghivottak. Mi lesz az esküvőn?!?? Hát ez az! Már most ráindult barátnőm, úgyhogy újra a segitségeteket szeretném kérni. A meghivókra keresünk idézeteket. Lehet szép, ahogy az szokásos, vidám, vicces, rövid, hosszú, szóval jöhet minden, ami eszetekbe jut. Hadd válogassanak a fiatalok!
  1. 2007. július 24. 22:1530.
    Sziasztok,

    Szeretnénk a párommal internetes (webes) meghívót készíteni, mert már nincs időnk nyomdai úton rendelni...
    Közületek készített már valaki ilyet illetve van ötletetek, hogy hol lehet az interneten letölteni ilyet ingyen?

    Köszönettel,

    Hella*
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2007. június 10. 09:2029.
    Most valóság lesz minden édes remény,
    mely ott él szívünk rejtekén.
    Az élet és a szerelem tárt karokkal vár,
    S hogy szép lesz-e,csak rajtunk áll.

    Ez egy idei meghívón olvastam,melyre hivatalosak vagyunk
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_346231
    Torolt_felhasznalo_346231
    2006. június 18. 21:5328.

    köszi szépen a segítséget, de közben a vőlegényem leszavazta ezt a fajta humort, azt modja, hogy szerinte ezt nem kéne, tudod, egyszer legyen öröme

    azért mégegyszer köszi szépen

    szia

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_223405 (26)
    2006-06-18  05:11
  4. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2006. június 18. 06:5327.
    a miénken ez lesz:

    "Ahova most elhívunk
    Láthatsz majd egy csodát
    Két boldog emberből
    Hogyan lesz egy család..."

    Nekünk ebben minden benne amit a házasságunktól várunk
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top