Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kanadai vandorlelkek

Bagoly
Létrehozva: 2002. november 13. 15:31
Remelem, senkit nem tart vissza a baratsag fenntartasatol ez az uj forum-stilus. Minden csoda harom napig tart, majd ebbe is beleszokunk, csak talaljuk meg egymast!
  1. 2021. június 30. 08:0261676.

    Rengeteg letezo szer elo lett szedve a covid miatt es megvizsgalva , abban remenykedve , hogy hatasosak lehetnenek...
    Rengeteg mar letezo szer megolte a kis talkaban a covidos sejteket.. de élö szervezetben hatastalannak  es szervezetre veszelyesnek bizonyultak


    Itt lehet olvasni kiserletekrol : alul van a bibliografia , angolul ... nincs "video"


    Erdekes az ausztraliai vizsgalat 2020 aprilisaban : a virus osztodasat sikerult csokkenteni ..de : csak kemcsoben , elo szervezetben nem . Nincs video .


    Varni kell es azzal harcolni , ami letezik. Nincs video .
    Mintha Trump uvoltott volna es eroszakoskodott volna az oltasert.. van video .
    Nagy valasztasi igeret volt az "oltas" , meg a "falepites" , van video , s most a "hivoi" nem kernek a kieroszakolt oltasbol ???
    De hat ti fizettetek !
    A Trump-USA masfel milliardot adott "kutatasra" hirtelenjeben  , s ma 1 millios lotto kell ahhoz , hogy "erdekbol" menjenek magukat beoltatni a buta videokkal megmergezett "emberi jogos" felelotlen propaganda videokkal agymosottak .

  2. 2021. június 30. 07:3961675.

    Az ivermectinrol beszelsz.
    Mindenki tud rola , rosszindulatuan felrevezetsz mindenkit , amikor azt allitod , hogy ez 7 pecsetes titok .
    Belfereg/parazitak  es tenya ellen nagyon hatasos . Nobel dijat kapott a csapat , aki kidolgozta
    Kozismerten veszelyes es toxikus.
    Ez egy drog .
    Hozza lehet szokni .
    Valoban vizsgalat alatt volt es van es egy a bibi : embereletre veszelyes , kb a szokasosnal , a kivizsgalt dozisnal 10 szeres koncetracioban mutat valami , meg nem biztos es nem bizonyitott  hatasossagot , laboratoriumban...
    Elolenyen meg nem lett kivizsgalva ...
    Azert nincs elfogadva Covid elleni csodagyogyszernek , mert eddig semmit sem bizonyitott.
    Emberen kiserleteznek Indoneziaban... majd az onnet jovo statisztikakbol hozzaertok le fognak vonni kovetkezteteseket


    Indiaban is bevetettek , aprilisban : a "gorbe" valoban lefele ment , de a "lefele" ciklus Indiaban mar a veszelyes drog a bevetese elott elindult .. s Peru is kiprobalta , de "lefele" ciklus elott , es SEMMI hatasa nem volt .

  3. 2021. június 30. 05:3261674.

    Azért nem engedélyezik, mert a gyógyszerek engedélyezésének szigorú szabályai vannak .nem lehet ebben ötletelni. Szerencsére még e pártpolitikai is csak kevéssé hathat

    előzmény:
    Houston22 (61671)
    2021-06-29  08:31
  4. 2021. június 29. 10:3161673.

    ja... en is igy vagyok... majd meglassuk mit hoz a jovo...


    addig pedig.. mersekletesen... es ovatosan...


     

    idézet:
    Houston22 (61655)
    2021-06-22 21:20:05

    Houston ! hogy is van ?neha a dontetlen feler egy gyozelemmel ?Ja ja was ist los? Svajc  - Francia  merkozes 3:3 . erzekeny bucsut vehettunk a franciaktol 

    előzmény:
    Houston22 (61655)
    2021-06-22  21:20
  5. 2021. június 29. 09:1061672.

    *** " ..... MIERT NEM ENGEDIK A GYOGYSZERT HASZNALNI AMI SEGIT MEGELOZNI... ES GYOGYIT.. HA MEGKAPOD.
    ERRE PROBALJ MAGADNAK VALASZOLNI..... " ***


     


    Ez a gyogyszer szivet , szemet es idegrendszert roncsol. Amikor tobb halott es kar jon letre egy gyogyszerrel , mint a lekuzdendo betegseg altal okozott halottmannyiseg es kar , akkor az a gyogyszer nem felel meg . Ilyen egyszeru . 
    Embereletre veszelyes HAZUGSAGOKAT szajkozik es terjeszt  extremjobb forumtarsunk .


     


    Nem igaz , hogy a franciak a covid ellen bevetettek a plaquenilt/chloroquint.


     


    Nem igaz , hogy 27 positiv tanulmany  lett benyujtva..: tobb mint 300 vizsgalat folyt le 2020-ban .


     


    Szepen le kell menni az itt belinkelt hivatalos oldal aljara es angolul,ott talalhato a bibliografia... 


     


    Mi van az ismerteto cikkben : tobb mint 300 tanulmany volt , de ezekbol csak 35 volt random /kettos vakprobas , es ebbol a 35 kiserletbol csak 9 volt tobb mint 100 fos beteggel elvegezve...


     


    Olyanokat olvashatsz a kiserletek lefolyasarol , hogy 40 fos kiserletben 3-4 szazalek volt az elteres de a chloroquinnal kezelt betegek 43 szazalekanak allapota a masodhatasokkal sulyosbodott…


     


    Kedvencem az amerikai vizsgalat /2020 majus 14, GELERIS et al., NEMJ/  =  ***semmilyen positiv klinikai hatast nem eszleltek , csak azt , hogy a hydroxychloroquinnal kezelt paciensekbol tobben haltak meg…***


     


    S en ala is tudom tamasztani azt , amit allitok : itt a cikk es minden benyujtott , megjelent vizsgalat eredetije a bibliografiaban...  


     


    A penzzel kapcsolatban es az erdekeltseggel kapcsolatban : Sanofi csinalja a plaquenilt . Malaria ellen .


     


    Mar emlitettem , ugye , hogy Trump es csaladja a Sanofi akcioinak tobb mint 20 szazalekat birtokolja... ezert hirdette Trump   -/ s hirdeti itt  extremjobb popsinyaloja/  , hogy O ezt a HATASOS szert SZEDI .. mert ez egy pofatlan kereskedo . Hordja a vizet a kutjara.. Itt is alatamasztom cikkel amit mondok , olyan cikkel ami valodi , leellenorizheto adatokat ad közre

    idézet:
    Mozdonj (61500)
    2021-05-09 08:06:53

    Erre a kerdesedre mar kaptal valaszt

    előzmény:
    Mozdonj (61500)
    2021-05-09  08:06
  6. 2021. június 29. 08:3161671.

    Semmi baj, erdeklodessel varom az egy oras beszelgetest Csanyival. Elore biztos vagyok (csak ugy ahogy mikor olvastam miket gondol) hogy sok minden lesz amivel egyet fogok erteni, de olyan is amivel nem. Es persze ez nem baj.


    a baj az hogy a nagy vaccina mania kozben nem engedelyeztek a megelozest es a gyogyitast olyan gyogyszerrel ami bizonyitott hogy MUKODIK.


    akik ez mellett a gyogyszer mellett beszelnek, sokat le is szenzuraznak a youtubon, a Facebookon. Canadaban nem is letezik ugy hallom Angliaban sem. Nemetben kaphato fekete piacon nagyon dragan.


    az USA-ban a helyi gyogyszertarban... ha talalsz orvost aki felirja.. mert a "rendes orvosod" MEG HALLANI SEM AKAR ROLA.


    ezt szornyunek tartom. Es EZERT van hogy ugy gondolom nem is akarjak hogy megelozes legyen vagy gyors gyogyulas, es ha ez igaz, egy napon remelem akik EZERT felelosek, meg fogjak kapni a buntetesuket. Sok orszagban ahol szegenyseg van, es a lakosag 10% aki vaccinat kap... ADHATNAK EZT AZ OLVCSO ES HATASOS gyogyszert. MIERT NEM ENGEDELYEZI A WHO  ES FAUCINI ES AZ OSSZES EGESZSEGUGYI HATOSAG??????????????? EZ A NAGY KERDES AMIT NAGYON SZERETNEK TUDNI.


    MIERT?????????????

    előzmény:
    szizsuzsóka (61669)
    2021-06-29  06:00
  7. 2021. június 29. 06:1361670.

    Tényleg  nem válaszoltam, mert sok dolgom volt a kertben és tegnap nagytakarítást csináltunk a tetőtérben . Én csak a súnyoghálókat  mostam le, de az is elfárasztott. Előtte 2 órát a kertben kellett dolgoznom, locsolni, gyomlálni.Most is megyek, mert csak kora reggel tudok kinn tevékenykedni. Majd a hőségben utána nézek Fauci elveinek . nevét ismerem .


    A cím onnan adódott, hogy a kormányunk nagy vehemenciával szervezte a védekezést,  ajd az oltást. Ez sokakban ellenérzést keltett. Csányi nem politikus , ezért próbált hatni az emberekre .

    előzmény:
    Houston22 (61666)
    2021-06-27  06:11
  8. 2021. június 29. 06:0061669.

    Csányit én hoztam be hozzátok. Több könyve is megjelent , érdemes elolvasni. Etológus , állatokkal , de humán etológiával is foglalkozik. Akadémikus , nemzetközileg is elismert szakember


    .Amiért behoztam , a járvánnyal , oltásokkal , életmóddal,  földünk jövőjével kapcsolatos gondolatai. 


    Azért hoztam , mert különböző gondolkodású, de gondolkodó emberek vagytok, és ezek a meglátások nem csak kis szülőhazánkra érvényesek.-

    előzmény:
    Bagoly (61667)
    2021-06-28  17:28
  9. 2021. június 29. 01:1461668.

    szizsuzsoka kuldott nekem uzenetet


    "Az idézések helyett javaslom Attenborough filmjét, illetve Csányi Vilmos akadémikussal készült nagyinterjú elolvasását. https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=Cs%C3"


    itt olvashatod, es meghallgathatod.


    en azt a riportot meghallgattam, amikor kiderult hogy "feluletes vagyok" mert nem olvastam a "nagy riportot"... visszamenve, ismet a linkre,  rajottem hogy valoban, lejebb az oldalon volt egy iras, ami a nagy riport volt. AZT is elolvastam.. utana volt amit irtam... arra mar nem kaptam valaszt.


    innen a beszelgetes CSANYI-rol.


    Akivel a heten lesz egy oras riport keszitve a Friderikus podcast-jen. Meg fogom hallgatni, mert eddig minden showja nagyon jo volt, es ebbol is lattam egy percet.. miszert Csanyi szerint az embereknek soknak nem kene mar dolgozni, hanem csak csekket kapni. Es majd  abbol A PENZBOL amit "akikre szukseg van" megtermelik. Mert Csanyi szerint mar most tultermeles van.


    HAT EZ BIZONY NAGYON ERDEKES RIPORT LESZ.. MAJD BETESZEM A LINKET.. HA MAR LEMENT A SHOW. Mert igen erdekesnek tartom hogy jelenleg sokan 12 orakat dolgoznak.. mig milliok semmit.. es ezek kapnak is csekket. Meg a los angelesi hajlektalanok is. Sot jelenleg Covid miatt milliok olya sok penzt kapnak - munkanelkuli segelyt - hogy nem kapnak a vallalatok embert. Egyszeruen en erdemes nekik elmenni dolgozni, tobbet kap ha nem dolgozik. ILYEN VICCES VILAGBAN ELUNK. Ugy nez ki valahol Csanyi gondolata mar Amerikaban megvalosul.

    előzmény:
    Bagoly (61667)
    2021-06-28  17:28
  10. 2021. június 28. 17:2861667.

    Ki az a Csanyi es miert szerepel a Kanadai Vandorlelkeknel?

  11. 2021. június 27. 06:1161666.

    rendben van, BEISMEREM hogy feluletes voltam, mert amikor a linkre kattintottam youtube video jott fel. Amit meg is hallgattam. Nem neztem vegig az egesz oldalt, ahol mint kiderult valoban tobb minden van tole cikkek. Mindegy, ma elolastam, sok mindenben IGAZAT is adom neki, de most sem ertek egyet hogy szot kell fogadni.


    Mivel Csanyi nagy ember esetleg Magyarorszagon, de az USA-ban sajnos a Fauci nevu aki DIKTALT.. es bizony nagy kar lenne mai napid SZOTFOGADNI csak azert mert o lett kinevezve "nagy" embernek virus ugyben. Nagyon sok bajt, es problemat okozott, sot az intezmenye aminek a feje meg tobbet... Talan valahol ugy gondolom hogy a jozan paraszti eszre is jo neha hallgatni, hiszen azert adott a jo Isten eszet minden embernek hogy neha hasznalja is. Ne csak vakon SZOTFOGADJON.


    de lehet hogy Magyarorszagon, es a sajat tapasztaladon alapjan, mivel szemelyesen is ismered, ugy erzed erdemes neki is szotfogadni..


    a cikkben irtakrol , ettol fuggetlenul, nagyon sok mindennel egyetertettem.

    előzmény:
    szizsuzsóka (61665)
    2021-06-27  05:38
  12. 2021. június 27. 05:3861665.

    Kedves  Houston ! Most már látom mi a fő gond. Az internet használat információhalmaza felületességre ad késztetést. Véleményt alkotunk anélkül, hogy legalább beleolvasnánk. Ha veted volna a fáradságot, nem  vontál volna le ilyen finoman szólva butuska következtetést. Én sem olvastam el a Te általad idézett angol cikkeket, mert az nekem túl nagy időbefektetés lett volna,ú. Ezért nem is vitatkoztam Veled. Különösen nem egy cím elolvasása kapcsán. Csányi akadémikus, nem politikus, etológus és összefüggéseiben vizsgálja most az emberiség sorsát , jövőjét életmódjával is összefüggésben .


    Igen bizonyos élethelyzetekben átmenetileg szót kell fogadnunk,  mert egy járvány idején a káosz a legveszélyesebb legtöbb életáldozattal jár. Ezt a címet azért adta, mert nálunk is túlzottan átpolitizál az az élet. A fertőzés pedig nem válogat kormánypárt és ellenzék között. Ő közismerten nem tartozik a hatalomhoz dörgölőzök közé, ezért írása hiteles. Fő büszkesége, hogy fia  Oxforban professzor.


     

    előzmény:
    Houston22 (61664)
    2021-06-26  17:34
  13. 2021. június 26. 17:3461664.

    Nem meghallgatni, elolvasni kell .


    amit nekem kuldtel link-et az egy youtube riport volt, nem olvasni valo.


    "Csányi Vilmos: Szót kell fogadnunk. Elemi érdekünk"


    persze elolvasas nelkul veletlenul sem szeretnek vitatkozni valamirol amirol fogalmam sincs, de ez a mondat nekem nem tetszik. Semmi okosabb nem jut eszembe mint a Hitler Jugend.... azok is szot fogadtak... biztos hanyatesel hogy Csanyi Vilmos - akit ugy veszem ki, nagyon tisztelsz - a mondatarol rogton Hitler jut eszembe hogy ez nagyon rossz pelda lenne ha szot fogadnank, sajat "jol felfogott" erdekunkben hogy KOVESSUK a tanacsat.


    de ez csak erre a mondadra vonatkozik... Isten orizz hogy Csanyirol barmit is nyilatkoznek. Semmit nem tudok rola.


     

    előzmény:
    szizsuzsóka (61663)
    2021-06-26  07:28
  14. 2021. június 26. 07:2861663.




    Csányi Vilmos: Szót kell fogadnunk. Elemi érdekünk | 24.hu
    https://24.hu › kozelet › 2020/03/19 › csanyi-vilmos-koro...
     


    2020. 03. 19. 15:25. Fogadd el, hogy fönt kiválasztottak egy modellt, és reménykedj, hogy működik, mondja az etológus. Telefonos Nagyinterjú.
    Nem meghallgatni, elolvasni kell . Nem orvos, biológus. etológus-1959 -ben kezdőként gyakorlatvezetőm volt az egyetemen. Féltünk tőle és fanyar humorától. Ez az évtizedek alatt bölcsességgé érett. Gondolatai messze túlmutatnak az oltás, nem oltás kérdésen. Érdemes lenne figyelmesen elolvasni.Nap politikától mentes humánus gondolatok.Lémyegében nem nekünk szól inkább unokáinknak.


    előzmény:
    Houston22 (61660)
    2021-06-25  18:09
  15. 2021. június 25. 21:2761662.

    sajnos a TEMA... EGYENLORE NEM VALTOZIK... akar erdekel valakit, akar nem.


    persze, ha miota Covid alpha, beta, now DELTA bekoszontott, nem mindegy hogy merre terjed, es kikre veszelyes.


    ha, valaki szeret egy szobaban ulni, es eltolteni az eletet, barhol a vilagon, esetleg mindegy neki mi tortenik, de ha szeret utazni, repulni, akkor nem mindegy.


    reszemrol ismet keszulok ujabb utazasra, ujabb nemzeti parkot latogatni, EU-ban az emberek az europai meccsekre utazgatnak, aki teheti, tehat jo tudni es tajokozottnak lenni mire keszuljunk. Delta mar ugy az USA-ban, mint Canadaban bekoszontott, es oszre meg tobbet igernek..


     

    előzmény:
    Bagoly (61661)
    2021-06-25  19:58
  16. 2021. június 25. 19:5861661.

    Haha, nagyon jo, valaha mar olvastam Karinthytol, de nem ilyen reszletesen. Vegre valami uj tema!

    előzmény:
    szizsuzsóka (61659)
    2021-06-25  06:17
  17. 2021. június 25. 18:0961660.

    ez a link amit betettel sajnos nagyon rossz hangfelvetel, legalabb is nekem a komputeremen. Nagyon megfeszitve kellett fulleim kihegyezni hogy halljak valamit.


    a vitakrol es "media hozzaszolasahoz" teljesen egyetertek.


    az viszont hogy a kinai... bocs.. most mar ugye ALPHA virus a politikusok hogy hasznaltak/hasznaljak fel CELJAIKRA ... sajnos egyre jobban bebizonyitott. Az pedig hogy kinek mi tetszik, attol is fugg hogy a hir jo... akkor hiszunk benne.. ha rossz... AKKOR ROSSZ HELYROL JOTT... kezlegyintessel intezhetjuk el.

    előzmény:
    szizsuzsóka (61658)
    2021-06-25  06:11
  18. 2021. június 25. 06:1761659.

    Tanulságos a sajtó cikkeket olvasva, hogyan alakul a tudományos közlemény a sajtóban . Ugyanolyan, mint a múfordítás



    Egy költői antológiában megjelent a következő szép versszak Ady Endrétől:
    Jöttem a Gangesz partjairól,
    Hol álmodoztam déli verőn,
    A szívem egy nagy harangvirág
    S finom remegések: az erőm.

    Egy széplelkű műfordító olvasta az antológiát és kiváltképp megtetszett neki ez a vers. Elhatározta, hogy lefordítja és a "Dichterstimmen" című folyóiratnak beküldi. Le is fordította a következőképpen:
    Ich kam von Ufer der Ganges
    Dort traumt ich von südischen Schlager,
    Main Herz, du Blume, du banges
    Du bist so zitternd, so mager.
    Hát, istenem a rím kedvéért az ember változtat egyet-mást egy ilyen műfordításban. Eddig minden rendben volt, de egy másik műfordító elolvasta a verset a "Dichterstimmen"-ben, nagyon megtetszett neki és elragadtatásában nem vette észre, hogy magyarról fordították németre: eredetinek nézte és lefordítván magyarra, ilyen formában küldte be egy magyar szépirodalmi lapnak:
    Ufer, a zsidó kupléíró
    Aludt a folyosón mélyen
    Barátja, Herz, biztatta
    Hogy ne remegjen, ne féljen.
    Egy kis félreértés tagadhatatlanul van a dologban: de ezekben a fene gót betűkben az ördög ismeri ki magát – érthető, hogy a különben kitűnő műfordító a "südischen" szót "jüdischen"-nek olvasta. Azonkívül, hogy a Ganges szót folyosónak fordította. Istenem, nem szabad elfelejteni, hogy a gang nálunk ilyesvalamit jelent. Más baj nem is lett volna, ha történetesen nem olvassa a verset egy harmadik műfordító, aki magyar versnek nézte, lefordította és beküldte a "Gedicht-Magazin"-nak, az alább olvasható tökéletes átköltésben:
    O, Dichter der alten Juden
    Was schlafst du im Flußsalz so tief?
    Hörst du nicht den stolzen Herzog
    Der dir in Ohren rief?
    No, igen ami a folyosót illeti, hát az igaz, hogy ha az ember német fordító, nem lehet tekintettel ilyen hajszálfinom árnyalatnyi különbségekre, hogy a minálunk "folyó só" és "folyosó" mást jelent. Azt pedig igazán meg lehet érteni, hogy egy ok nélkül előforduló "Herz" tulajdonnévről inkább azt teszi fel a fordító, hogy a "Herceg" rövidítése. A "Gedicht-Magazin" nem is nyomozott a kérdésben tanáros nagyképűséggel, hanem elismerve a poetica licentia jogosultságát, leadta a verset, és úgy került a negyedik műfordító kezébe, aki aztán végérvényes magyar fordításban közölte a közben világhírűvé vált költeményt, mégpedig a következő formában:
    A Herz-féle szalámiban
    Sokkal sűrűbb a só,
    Mint más hasonló terményekben
    Hidd el, ó, nyájas olvasó!
    Ami tekintve, hogy a "Dichter" szót "sűrűbb"-nek fordítani valóban éppen úgy lehet, mint "költő"-nek: egyelőre a legpontosabb magyar fordítása a rendkívüli költeménynek. A költő – eltekintve azoktól a módosításoktól, amiket a költői forma megenged – a vers tartalmán igazán keveset változtatott, s amellett a magyar költészeten kívül még az illető szalámigyárost is hálára kötelezte, aki, reméljük, kifejezést is adott hálájának. Ami mindenképpen szép eredmény.



  19. 2021. június 25. 06:1161658.

    A tudományban mindig voltak és vannak egymással ellenkező vélemények akár tiszteletre méltó tudósok között is. Az idő, és a további tapasztalatok tisztázzák. ezt. A gond most az, hogy nem csak a tudósok között van vita, hanem ebbe több külső " civil "is belekavar . Elsőként a politikusok, akik választási ciklusokban gondolkodnak.. Második a médiumok. Ők kiszolgálják valamely politikai irányvonalat, és voltaképp laikusként elég erőteljesen képviselik . Aztán jön a az olvasó, aki általában nem konyít a leírtakhoz, még kevésbé az alapot képező tudományos eredményhez, ezért a számára szimpatikus  sajtóját idézi bibliai igazságként.  Így jutunk el ehhez a kavarodáshoz,végül a lényeg kimarad. A felgyorsult élettempó, hogyan vezethet a z emberiség kihalásához. Az idézések helyett javaslom Attenborough filmjét, illetve Csányi Vilmos akadémikussal készült nagyinterjú elolvasását. https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=Cs%C3%A1nyi+Vilmos+nagyinterj%C3%BA

    előzmény:
    Houston22 (61656)
    2021-06-22  22:44
  20. 2021. június 24. 04:3461657.

    no mire tobb tizezer gyereket bevaccinaztak.... (meg csecsemoket is) rajonnek hogy valami nem okay... ezert nem kell rogton rohani mikor meg csak kiserleteznek...


    -------------


    WHO: Children shouldn’t be vaccinated for COVID-19 right now

    TAMPA, Fla. (WFLA) — The World Health Organization is recommending that parents hold off on vaccinating their children for COVID-19, according to its June guidance.


    (ja mi? a juniusi tanacsadas szerint.. majd juliusban megint mas lesz? )


    The WHO states that since they tend to experience mild disease symptoms compared to adults, they aren’t in urgent need for vaccinations unless they have a pre-existing condition


    “More evidence is needed on the use of the different COVID-19 vaccines in children to be able to make general recommendations on vaccinating children against COVID-19,” the WHO states on its website.


    However, trials are being done on vaccines for children. Depending on their results, the WHO will issue updated guidance on what can be done.

  21. 2021. június 22. 22:4461656.

    teljesen mindegy hogy igaz, vagy nem igaz.


    Hogy ide jutottunk hogy a betegsegbol mocsok politikai parbaj lett.. mindez a "TUDOMANY " NEVEBEN... elkepeszto. Es van aki meg hisz a hirekben, gyogyszerben, orvosokban, mediaban. Szomoru... az emberek es betetegek magukra maradtak . Aztan lehet nagy hangon verni az asztalt ... az IGAZSAGERT...


    www.youtube.com/watch?v=LO3g0jCO6v8


     

    előzmény:
    Bagoly (61653)
    2021-06-22  20:50
  22. 2021. június 22. 21:2061655.

    ja... en is igy vagyok... majd meglassuk mit hoz a jovo...


    addig pedig.. mersekletesen... es ovatosan...


     

    előzmény:
    Bagoly (61653)
    2021-06-22  20:50
  23. 2021. június 22. 20:5261654.

    Gratulalok - te egy szerencses ember vagy.

    előzmény:
    Zsumi45 (61649)
    2021-06-20  17:32
  24. 2021. június 22. 20:5061653.

    Ha  jol belegondolunk, minden lehet "deadly", azert kell mersekletesnek lenni.  Egy fecske (de meg ketto sem) nem csinal nyarat.  Kulonben nem akarom beoltatni magam, legalabbis egyenlore. Hogy mit hoz a jovo, azt majd meglatjuk. 

    előzmény:
    Houston22 (61652)
    2021-06-22  02:56
  25. 2021. június 22. 02:5661652.

    just be CAREFUL!!!! DELTA is deadly....


    kanadai story....


    www.youtube.com/watch?v=X02ANkEsvpw


     

Címlap

top