Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ki nem alszik?

Torolt_felhasznalo_213332
Torolt_felhasznalo_213332
Létrehozva: 2006. június 18. 01:11

 Jó estét! Te miért nem alszol?

  1. 2021. január 23. 10:1982526.

    Én tudom, hogy Ágota vagy, de azért az Ágnesek közé is beférsz.

    Nagyon elszaladtak a bicikli árak. A lényeg, hogy amit vettél megérte, mert könnyebb lesz vele közlekedni.

    Sajnos a térdelés nálam nem opció. A földre leülni sem tudok. A térdem és a csípőm miatt. Van ragacsos hengerem amivel a hajat kiszedi az unokám, de most nem tud jönni, mert be volt zárva.  Én sajnos nem tudok lehajolni annyira. 
    Tisztítani a mellettünk levő autómosóba szoktam levinni a szőnyeget. Nagyon szépen kimossák és nem drága. 
    Majd ha jobb idő lesz levitetem az unokámmal és kimossák. Tavaly halogattam és mire oda került volna már hideg lett, így elnapoltam az idénre. A nappaliban a nagy szőnyeget is kimosattam pár évvel ezelőtt és azóta is szép tiszta.  Igaz az nem is lehetne koszos, mert oda ritkán megyek be.  Az irodám a konyha mellett van és állandóan ki-be járkálok, akaratlanul hordom a koszt.



    Nekem is volt kutyám. Uszkár....Luigi volt a neve. Az uszkárnak nem hullik a szőre, de azért néha voltak szőrpamacsok nyírás után, mert a piheszőre azért neki is hullott. Azt a porszívó simán felszívta. 

    előzmény:
    Kövesdiági (82524)
    2021-01-22  11:14
  2. 2021. január 22. 19:1282525.

    szervusztok


    orvendek,hogy mostanaban nem tunik el a levelunk.


    hetfotol elg bajban vagyok,szekrekedes miatt,nagyon kikeszit....


    probalok minden hasznos tancsot megfogadni es a neten is utana neztem  bejelentkeztem egy privat belgyogyaszhoz de csak febr,kaptam idopontot.


    nem szeretek virus idejen orvoshoz jarni,de muszaj lesz,ha jot akarok magamnak.


     


    en  szapannal szeretek tisztalkodni,finom illatos a Fa,regebb az Avon is arult szappant,


    remelem visszahozzak,lattam egy kulfoldi katalogust es volt benne,..


    holnap mar foznom kell,eleg nehez fajos hassal  .valami fozeleket kell kitalaljak magamnak,ferjem csak levest eszik.reggel es este kalacsot joghurttal.


    at kell terjek a teljeskiorlesu kenyerre.


    aludjatok jol.

  3. 2021. január 22. 11:1482524.

    Sziasztok!


    Köszönöm a névnapi köszöntéseket!  Nekem nagyon jó dolgom van, 3 névnapom van: jan.11 ÁGOTA, jan. 21Ágnes, febr. 5. megint ÁGOTA!   ÉN Ágota vagyok- mikor dolgoztam, 17 évig a Nevelési tanácsadóban- oda hetente csak 1x, 2x járnak a gyerekek fejlesztése.....Akkoriban egy hónapig minden nap virággal mentem haza - télvíz idején. Mert mindenkinek más jutott  el az agyában, máskor jött...szóval a 3 nap miatt engem ünnepeltek 1 hónapig a pacienseim!  Nem tiltakoztam - jó kívánság sosem rossz!


    Ma kaptam egy új bicajt!  Csak nekem új, mert használt, de klassz!  Az én régi bicajom-bár fel lett nyáron újítva, nagyon nehezen volt hajtható..egy egyszerű, nem váltós .Nekem nehezen....fiatalabb koromban jobban bírtam... Szóval eladtuk, és ma elmentünk egy hírdetésre-kipróbáltam, naaagyon könnyű hajtani  - így megvettük. 30.000ft, a fene egye meg, de manapság veszett drága egy új csilibilis bicaj. Nekem nem kellenek csilibilik,  váltók, meg a frász tudja mi...Nekem csak pedál, fék, meg csomagtartó kosár, hogy ne kelljen a cuccot  cipelni, amit haza kell vinni....Élmény volt vele hazajönni!  


    Via , próbáld meg , ha tudsz térdelni - körömkefével a szőnyegpucolást!  Az felszedi, Nekem 20 évig volt kutyám /azok a pici ,2kilós -fehér-hosszúszőrű ölebek/ rengeteget súroltam szőnyeget.....körömkefével-hypósvízzel....

    előzmény:
    drvia (82523)
    2021-01-22  09:40
  4. 2021. január 22. 09:4082523.

    Tegnap megjött az avonom. Most nem rendeltem sokat, csak tusfürdőt, mert az fogy rendesen. Ha jön a kisebbik fiam, mindig visz 1-2-3 Senses tusfürdőt, a nagyobbik flakonost. Nekem nagyon bejött az Encanto rózsaszín és meggypiros illata. Tegnap a meggypiros testápolót ki is próbáltam. 

    A táblagépekhez sajnos nem értek. Nem volt soha nekem, így nem tudom mit lehet vele csinálni. Gondolom ott is megjelenik a betűsor (billentyűzet) ha írni akarsz. Van a képernyő jobb és bal oldalán egy felfelé mutató nyíl. Azt ha lenyomod a betűvel együtt, akkor tudsz nagybetűt írni.   http://isource.com/2012/11/26/typing-on-ipad-mini/   A linkben csak a kép ami mutatja hol találod. 

    Ha más nincs, akkor vissza kell menni a szervizbe és meg kell mondani, hogy mi a gond. Ők biztos be tudják állítani.

    előzmény:
    Ibolyka43 (82521)
    2021-01-21  06:30
  5. 2021. január 22. 09:2282522.

    Helló lányok!

    Ági!
    Tegnap én is rászántam magam és kiporszívóztam az irodám. Pár évvel ezelőtt vettem egy 3 méter hosszú és 80 cm széles szőnyeget, de csak a gond van vele. Nagyon nehéz kiporszívózni. Hullik a hajam és nagyon sok hajszál van már rajta és a porszívó alig tudja kiszedni a szőnyegszálak közül. Fekete, fehér és 2 szürke színű a szőnyeg, de a fehér rész nagyon elkoszolódott. Járkálok a konyha és az iroda közt és behordok mindent. Szóval borzalmas ez a szőnyeg.
    Az unokám most nem tud jönni mert az anyja pasija pozitív tesztes volt és most éppen *haldokolnak* mind a ketten. Na, nem kell komolyan venni a haldoklást, mert ez olyan munkahaldoklás. Dolgozni nem akarnak, inkább otthon döglenek. Éjjel filmet néznek nappal alszanak. Talán a jövőhéten már tud jönni. Függönyt kellene mosnom, de nincs aki leszedje. 


    Ma csirkeseggeket sütök, de a változatosság kedvéért megtöltöm egy kis sajtos töltelékkel. Sütök hozzá édesburgonyát, célkát és sárgarépát. Gyönyörű csirkeseggeket hozott a Spar. Káposztástészta és rakottkrumpli lesz még a héten amit elterveztem. Talán egy kis gyümölcsleves is lesz, azt még megálmodom.

    előzmény:
    Kövesdiági (82520)
    2021-01-20  18:31
  6. 2021. január 21. 06:3082521.

    szervusztok


    Agi


    nagyon boldog nevnapot kivanok sok szeretettel.


    Biztos hianyzik neked a tancikalas ,amit most nem gyakorolhatsz.


    Via


    miota ujratelepitettek a tablagepemet,nem ir nagybetut a  sor eleje


    n,ha tudod,hogu mit kellene allitanom legy szives ird meg.koszonom.


     


    nalunk egyelore nem fogadnak ide a varosunkba jelentkexot az oltasra.


    en meg nem szandekszom iratkozni lehet kesobb.


    ti idatkoztatok mar?

  7. 2021. január 20. 18:3182520.

    Igen, Via  - rendesen ki vagyok oktatva, a SZANATÓRIUMOKBA /korábban Balatonfüredre, az utóbbi 8 éve Sopronba járok. Februárban lesz 20 éve, hogy volt az infarktusom./  is mindig külön "purin mentes "kaján vagyok....bár halat, gombát  eszem....Az a szerencsém, hogy SOKAT semmiből nem eszem...Keveset pedig mindenből lehet...


    Ma gyönyörű idő volt nálunk is. Ki is mentem egy sétafikára a boltba . Aztán takarítottam egyet a zárt teraszon. Régen egyben volt a 13m hosszú, 2 méter széles terasz. A férjem a felét átlátszó műanyaggal körbezárta. Sokat felfog a hidegből....Na - nyár óta nem sokat takarítottam ott.Régen könnyű volt felmosni... de most tele van bútorzattal /kerti-bútor, hintaágy..../, na meg lommal - porral...Adtam a higiéniának!

    előzmény:
    drvia (82519)
    2021-01-20  10:15
  8. 2021. január 20. 10:1582519.

    Szia Ági!

    A húgysav nem csak a hús miatt emelkedhet. Vannak zöldségek is amiket a köszvényesek nem ehetnének. Pl a tenger gyümölcsei, a halnak is magas a purin tartalma, a zöldségek közül a karfiol, a gombafélék, a vaj, a cukros ételek, a koffeint tartalmazó italok...

    Én a cukorral is küszködők, vagyis majdnem mindent nem ehetnék. Voltam dietetikusnál. Azt mondta, mindenből egyek egy kicsit.
    Ha valamit tartósan megvonsz magadtól, jön új betegség, mert amit a szervezeted megszokott, hirtelen eltűnik. 
    Ha megnézzük azokat az élelmiszereket amiket a köszvényesek ehetnek, rájövünk, hogy azt a cukorbetegek nem ehetik. Hát ez van.

    Ma szép idő van. Süt a nap, szép tavaszias idő van. 4°. Bolond ez az idő. Tegnap még -1° volt, ma meg már +4°. Nem jó ez a szervezetre sem. Reggel fejfájásra ébredtem. Rosszul is aludtam, sokszor felkeltem, mert begörcsölt a lábam. 

    előzmény:
    Kövesdiági (82518)
    2021-01-19  15:50
  9. 2021. január 19. 15:5082518.

    Sziasztok!


    Bevallom , Ibolya - én nem "meggyőződéses" vega vagyok, hanem muszájból. Vagy 18 éve "fájtak a csontjaim", mondtam a DOKINAK - azt mondta , ne egyek húst, magas volt a húgysavam. Köszvény jellegű fájdalmaim voltak...Nem ettem hónapokig állati terméket, semmit....jött a hiánybetegség a körmömön - akkor azt mondta, egy csak tejterméket....Itt tartok, hogy nem eszem húst, csak halat, meg néha -néha ezt -azt...., de kiütésem is van tőle, nő a koleszterinem, fáj a csontom....tehát nem érdemes....


    Nem vagyok nagy reggelizős, de szeretem a müzliket....Pirítós eszem gyakran, lekvárral, krémsajttal  - ha mégis enni akarok...


    Itt is kevés hó van a városban, nem hiányzik. Én kijárok vásárolni. 

    előzmény:
    drvia (82517)
    2021-01-17  09:53
  10. 2021. január 17. 09:5382517.

    Szia Ibolya. Na ma reggelre esett megint egy-két centis hó. Arra jó, hogy vizes legyen a járda. Én nem nagyon megyek ki a lakásból, mert a banyatanknak sáros lesz a kereke és nem tudom letakarítani, a lakásba sáros kerékkel nem jöhetek be. Szóval lemegyek a szelektív szeméttel, de a banyatankot a lépcsőházban hagyom és kiviszem a konténerhez a cuccot. Megnézem a postaládát és vissza a lakásba. Ha nagyobb hó lenne nem tudnám tolni a hóban. Én is a lakásban mászkálok. Főzök, mosok csinálom a dolgom, amit meg tudok csinálni.

    Én szeretem a sok zöldséget, de néha kell egy kis hús is, bár nem ehetném a húst, ezért csak keveset eszem. Belőlem nem lenne jó vega, mert napokig ellennék hús nélkül, de pár nap múlva hiányozna egy kis szalámi, vagy tepertő, egy kis szalonna, hagymával.  A vegák, ha jól tudom a tojást, halat sem eszik és a sajtot sem, mert ezek állati eredetű ételek. Vannak növényi sajtok, vaj és sok egyéb, de nekem jönnek be. Szeretem a magvakat, de állandóan nem tudnám enni.

    előzmény:
    Ibolyka43 (82516)
    2021-01-17  07:06
  11. 2021. január 17. 07:0682516.

    szervusztok


    via


    nalunk egy keves ho hullott,nekem eleg lenne,nem a hideg miatt,hanem a csuszas miatt,nem takaritjak a jardakat a maganhazak,regebb buntettek,most nem torodik senki ezzel.


    igen,tobb minsent vett a fiam ,hogy a csuszos,jeges idoben ne kelljen kimennem,csak a szemettel megyek le.,ha nem csuszos,akkor setalok egyet a kornyeken,de itt bent is jarkalok,minden 3 oraban 3oo lepest es este szoktam biciklizni meg tornazni.


    agi


    ti jartok ki a hazbol,neketek ki vasarol?


    gondolom,ott sincs ho nem kell havar seperni.


    azt ird meg nekem,ha te vegetarianus vagy,mit lehet reggelizni,tojas,sajt ,vaj,mez nelkul,mert en nem tudom neha ennek husnelkulit,de en a magvakat nem szeretem,sem a  uzlit,padlizsant ritkan keszitek.


    jo lenne kicsit fogyni,de ebben a korban nem fogok fogyokurazni.....

  12. 2021. január 16. 19:5382515.

    Látom te is spájzolsz.  Ha hideg van nem kell menni vásárolni, csak kiveszed a hűtőből és mehet a fazékba.

    Felétek esett már a hó? Itt csak riogatják a népet, de havat nem látok. Egyik reggel éppen csak egy kicsit volt havas a fű, a járdán meg sem maradt. A hegyekben viszont van hó, meg a Dunántúlon. 
    Már csak 2 hónap és jön a jobb idő.

    előzmény:
    Ibolyka43 (82513)
    2021-01-16  17:19
  13. 2021. január 16. 19:4382514.

    Már lassan 1 éve vásárolunk a kolbászpostától. A löncs husi 1.7 kg-s és elég hamar elfogy. Szalonnát azt közösen veszünk. A sütőkolbász csomagban 2 pár van, azt külön csomagolom és lefagyasztom. A hurka is 2 karika, azt is külön veszem. A virslit 4 db-val csomagolom, mert ez hosszú virsli. Ropogós füstölt. Egy évben 2-szer veszek, mert majdnem 2 kg egy csomaggal. Most a fiam elfelezte és az unokámnak is adtunk belőle, majd holnap amikor hazaviszi a gyereket az anyjához viszi a virslit is. Így elosszuk egymás közt. Szoktam venni csípős szalámit szeletelve és azt is elfeleztem a nagyobbik fiamékkal. 1 kg is elfogyna, de így jobb, mert mindig tudunk frisset rendelni. A töpörtyűm majdnem elfogyott, mert nem lehet abbahagyni.

    Húst most a Spar-tól rendeltem. Csirkemellfilét és farhátat. Imádom a sült csirkesegget. Általában jó zsírosat hoznak és sok zsír kisül belőle. Volt egy húsos webshop is, de az megszűnt így maradt a Tesco és a Spar. Mindig friss húst hoznak, én azonnal konyhakészre csinálom és lefagyasztom. Amikor előveszem csak kiolvad és már mehet is a tepsibe vagy a lábosba. A darálthúst is kiporciózom laposra nyomom, úgy könnyebb tárolni és gyorsabban olvad ki. Holnap főzöm a csülkös körömpörit. 

    előzmény:
    Kövesdiági (82512)
    2021-01-16  17:14
  14. 2021. január 16. 17:1982513.

    szervusztok


    tegnap a fiam jol bevasarolt,3kg disznohust amit meg is oroltem es felporcioztam a fagysztoba,2,5 kg tanyasi csirket,ezt is szet osztottam,szeretem az egsz csirkekt,mert tobb mindent tudok kesziteni belole.


    nem jarok sehova,hideg is van nagyon varom a tavaszt.


    tegnap Popper P konyvet olvastam a netrol "lelekragcsalok"  a cime.

  15. 2021. január 16. 17:1482512.

    A tepertőt én is nagyon szeretem, szoktam venni a közeli boltban. Az egy COOP  - van itt Kövesden Húsfeldolgozó üzemük.....mindig van friss hús, meg minden - amit csinálni lehet belőle....tepertő is. Rendesek a csajok, mert mondhatom nekik , hogy bőrnélkülit kérekszépen, mert "ezzel a bolti foggal" már nem lehet bőrt ropogtatni....Hagymával vagy savanyúkáposztával kiváló a tepertő !


    Jókat rendeltél megint , Via. Igazán rendes vagy , hogy gondolsz a fiaidra is.  Etetjük ezeket a kölköket, míg élünk!  Jó, hogy összefogsz a barátnőddel is...., számíthat rád, ha jót akar enni!


    Az új "lehet, hogy lány" nem egy szószátyár....De,  köszi a kávét!

    előzmény:
    drvia (82511)
    2021-01-16  15:31
  16. 2021. január 16. 15:3182511.

    Szia Ági!
    Aznap amikor Slés idelinkelte a kávét még látható volt, de már valaki megitta.

    Ma itt volt a kisebbik fiam és az unokám. Jöttek a kolbászpostáért. Kicsit beszélgettünk aztán mentek is tovább. Elvitte a másik fiamnak is a kolbászposta adagját, mert útba esik és beadja nekik. Olyan fincsi a tepertő, hogy az én részem már nagyon fogyóban van. Lehet rendelnem kell megint hamarosan.

    Holnap csülkös körömpörit főzök. Ma hozza a barátnőm a körmöt, nekem pedig van csülköm. Mindig közösen főzzük, mert náluk senki nem eszi, így csak kettőnkre főzöm. Ma nem kell főznöm, mert tegnap főztem székelykáposztát és sütöttem csirkeszárny felső combocskákat sok zöldséggel. 

    előzmény:
    Kövesdiági (82509)
    2021-01-16  11:20
  17. 2021. január 16. 15:2582510.

    Szia Slés!

    Ha elárulnád fiú vagy lány van a név mögött, bár sejtelmem szerint lány lennél.

    Köszi a kávét, de közben már eltűnt a kép. Valahogy ez az nlc nem jól működik képek vonalában. 

    előzmény:
    Slés (82507)
    2021-01-15  03:26
  18. 2021. január 16. 11:2082509.

    Sziasztok!


    Slés...nem jelent meg nekem a kép....írj magadról valamit....


    Én ma megint főzök  - jönnek a fiamék. Most egy nagyfazék gulyásleves + rizseshús lesz az ebéd, de sütöttem még egy malac-csülköt....és majd valamilyen főzeléket, ha kérik. Meg gombapörit is szoktam csinálni  lefagyasztja tejfolos pohárba és időnként tojásosgomba a reggeli....


    Sütöttem linzerkarikát is. Jobb, mint a karácsonyra sütött, de még mindig nem cukrászdai színvonalú...

    előzmény:
    Slés (82508)
    2021-01-15  08:21
  19. 2021. január 15. 08:2182508.

    Felébredni, torna , zuhany, kezdődik a nap!!!!

  20. 2021. január 15. 03:2682507.
    előzmény:
    drvia (82500)
    2021-01-13  09:41
  21. 2021. január 14. 16:1882506.

    Sziasztok!   


    Minden férfi ,mind egyforma!  Az én férjem mosakszik-borotválkozik, de fürödni nem szeret!  Pedig mennyivel egyszerűbb beállni a víz alá....Én beállok minden nap, nyáron többször is.    Zuhanyfülkéd van, Via? Hát abba elég nehéz bemászni. Nekünk is....fel kell lépni vagy 10centit...., de ezt is ki kellett harcolni, még magasabb fellépőt akart a mester! Szegény 86 éves anyósom is alig bírtam feltolni.     Sopronban a szanatóriumban már olyan tusolós fürdőszobák vannak, amelyiknek nincs küszöbe, semmi, csak a lefolyórács - és csak függönnyel van körbevéve. Azokba a ketrecekbe egy testesebb ember be sem bír mászni....Az új tusolókban  nincs nehézség, jól meg van csinálva, nem folyik ki a víz....


    Ma megint nem volt a férjemnek étvágya. Kamillázott, aztán csak evet egy kis adag tejbepapit, mikor már éhes lett! Én pedig jó sűrű borsólevest főztem magamnak!  És megeszem 1 üveg sárgabarack befőttet! Saját gyártmány!


    Rémes az a GYÁM is, legalább is Egerben. Azt sem tudják, hogy oldjanak meg egy problémát, ill. minél hamarabb le akarják zárni  - hogy kevesebb legyen a bajuk. Jól elüldögélnek az irodáikban , problémamegoldás helyett!!!

    előzmény:
    Ibolyka43 (82505)
    2021-01-13  17:52
  22. 2021. január 13. 17:5282505.

    A ferjemnek volt egy agyverzese 3.5 eve,azota valtoxatkan az allapota ,tudna harni,de.keveset.har,tud zuhanyozni is borotvalkozni mikir akar,de egyre ritkabban akar


    A betegbek is rossz,de aki nellette van,annak is.

    előzmény:
    drvia (82503)
    2021-01-13  17:21
  23. 2021. január 13. 17:3282504.

    Hú Ibolya....neked is van sok gondod. Ismerős ez a nem *szeretek fürdeni* dolog. A gyerekkori barátnőm férje is napokig nem fürdik, csak döglik a szobában, TV-t néz, néha kimegy az erkélyre cigizni, vagy lemegy vásárol valami kajának valót, de azt is néha a barátnőm vesz neki, mert még arra is lusta. 
    Micsoda emberek vannak?  Gyerekkoromban nem volt fürdőszobánk. Mit nem adtam volna érte ha lett volna. Nekem a fürdőben zuhany van és bizony elég nehezen tudok bemászni és kijönni sem egyszerű. Olyan jól esik amikor kimászok és megtörölközöm, felöltözöm tiszta ruhába. Egészen felfrissülök. Napokig nem fürödni? ááááááááááááá....

    Ma töltöttpaprika volt az ebéd és a vacsora is az lesz. Vettem egy halom zöldséget és a hétvégén sütök sokféle zöldséget és sütök mellé valami húst. Aztán majd főzök egy kis székelykáposztát is. Vettem savanyúkáposztát. Amit legutóbb főztem, az nagyon jól sikerült.

    előzmény:
    Ibolyka43 (82502)
    2021-01-13  14:48
  24. 2021. január 13. 17:2182503.

    Beszéltem a gyámhivatallal. Mivel a lány betölti a 18-at vele már nem tudnak foglalkozni, mert mire döntést hoznának, nagykorú lesz. 
    A másik gyerek ügyében viszont tehetünk feljelentést. Beidézik az anyukát, apukát, a gyerek tanárát és környezettanulmányt is végeznek. Majd 1 órát beszéltem a nővel és végül abban maradtunk, hogy a lány, ha letelik a karantén nálam tud tanulni. Közben az anyja felhívta az iskolát és közölte a tanárral, hogy pár napig nem lesz internet. A gyámügyes azt mondta, hogy abban sajnos nem tud segíteni, mert 16 éves korig tanköteles, utána már nem szólhatnak bele. Abban maradtunk  a gyerekkel, hogy ha letelik a karantén, akkor átmegy tanulni az egyik osztálytársához, jóformán csak aludni megy haza, amíg el nem tud költözni otthonról. Az iskola tud róla, hogy az anyja kikapcsolta a netet. A gyámos szerint figyelembe veszik, de próbáljunk valami megoldást találni. A fiam most feltöltötte a telefonján a netet, de az nem sokáig elég.
    A másik gyerek marad az anyjával, ő nem nagyon törekszik, hogy legyen belőle valami.A fiú nem szeret menni az apjához sem és hozzám sem jön, csak ha nagyon muszáj. 
    Sajnálatos, hogy némely szülő, nem gondol vissza a gyerekkorára, mert egy gyerek nem lehet még tökéletes. Azért megverni, mert nem mosogatott el szépen?  A menyem is megverte a lányt még valamikor ősszel, de megmondtam, ha kezet emelnek rájuk feljelentem a rendőrségen. 
    Sajnos a nagykorú gyerek már nem tartozik a gyámhatóság intézkedési körébe.  Sajnálatos, de majd visszakapja az anyja, ha szüksége lesz a gyerekére. 

    Hóesés. Na itt éppen csak egy leheletnyi hó esett, de már délelőtt el is olvadt. Arra volt csak jó, hogy összevizezze a járdát.

    előzmény:
    Kövesdiági (82501)
    2021-01-13  12:20
  25. 2021. január 13. 14:4882502.

    szervusztok


    igazad van  Via,csak annyit szabad,hogy egyen ,amennyit o akar,az enuem is valtakozva eszik,mostanaban reggelre csak levest eszik,estefele a kalcsot,de volt ido,amikor 4x evett egy nap.csajjarkalni nem akar.


    ma megzuhanyoztattam,mol megsikaltam szivaccsal, mert olyan  budos bolt hogy nem lehet megallni mellette.


    ez van minde kinek van keresztje,amit hord csak nem latszik.

Címlap

top