Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ki nem alszik?

Torolt_felhasznalo_213332
Torolt_felhasznalo_213332
Létrehozva: 2006. június 18. 01:11

 Jó estét! Te miért nem alszol?

  1. 2021. Április 23. 06:1982601.

    Szervusz  Via


    Igen,csak ketten maradtunk,mert Agi nem jon.


    Bar nagyon bowszanto,hogy mikor megirod a hozzaszolast,megint keri a bejelentkezest es ,utana mar nem asja vissza az irast.


    Tegnapelott ordĺs palacsintat sutottem,minden evben 1x sutok,nagyon finom,de nehez etel,sokszor fajt tole az epem.


    Tegnap szep ido volt,setaltam az 1 km -re levo Marosparton,jo mert nincs senki,le tudom venni a maszkot.


    Ma arra ebredtem,hogy nagyon faj a derekam,igy pihenni fogok.

  2. 2021. Április 22. 23:5382600.

    Szia!


    Hát nem ma volt amikor Zsuzsával beszélgettünk, volt az már vagy 15 éve, azóta minden más lett. Régen volt bemoldal, és lehetett privizni, amit nagyon szerettünk, mert voltak nem nyilvános megbeszélnivalók is.  Ahogy visszaemlékszem elég sokan kihasználták az itteni lehetőségeket, és több itteni beszélgetés folyt tovább magánbeszélgetésként......is.


    Akik akkor ismerték egymást azok megtalálták a kapcsolattartás módját a fórum nélkül is, én azokat "sajnálom" (csak együttérzésből) akik az új fórumrendszerben keveredtek ide, és nincs meg az a lehetőségük amik nekünk régen megvoltak. Pedig biztos sok kapcsolat születhetne. 

    előzmény:
    drvia (82597)
    2021-04-18  14:24
  3. 2021. Április 21. 16:2482599.

    Szia Ibolya!

    Már csak ketten maradtunk. Néha benézek, mert vannak cikkek amiket elolvasok, de a fórumon alig van élet.

    Ma sütöttem 2 kis csirkecombocskát zöldségágyon. Holnapra is maradt, nem kell főznöm. Sütöttem még pár palacsintát is, de abból nem tudok 2-3-nál többet enni.
    Ó az avon.....nekem már 2 hónapja nincs megrendelésem senkitől. Magamnak rendeltem pár dolgot, a családnak tusfürdőt, mert az gyorsan fogy. Az egyik barátnőmnek pedig szemspirállt és testpermetet. Talán a májusiból rendelnek.

    előzmény:
    Ibolyka43 (82598)
    2021-04-19  16:19
  4. 2021. Április 19. 16:1982598.

    Szervusz


    A d.e.is irtam,elrepult.


    Ma buvos idonk volt,lementem vasarolni,mert elfogyott a kalacs,az uram estere csak ezt eszi joghurttal.


    Keves rendelesem volt az Avonntol,miota a virus uralkodik,nem kell parfum,ruzs es szemfestek,neha kernek testapolot,sampont.


    Az 5 os katalogus jol nez ki,nem tudom lesz-e rendeles?

  5. 2021. Április 18. 14:2482597.

    Sajnos rá nem emlékszem. Sokan törölték magukat innen. Mivel elég selejtes lett az oldal. Állandóan kidobál, eltűnik amit írsz és megunták. Semmi érdekes téma sincs. Pár régebbi topik él még, de az új topikok pár h.sz. után eltűnnek.
    A nikneveknek az adatlapját régebben meg lehetett nézni mára már szinte semmit. 
    A régi nlc-s ismerősökkel a FB-on tartom a kapcsolatot. Ők már nem járnak ide. 

    előzmény:
    nordmann (82595)
    2021-04-18  00:01
  6. 2021. Április 18. 14:1882596.

    Szia Ibolya!

    Pénteken kaptam az egyik barátnőmtől 2 kis fej kelkáposztát. Ő is kapta, de neki sok lett volna 3 db, így nekem adott 2-t. Kissé már fonnyadozott, ezért meg is főztem kelkáposzta főzeléknek. Volt még egy kis sült csirkemellem, azt rádaraboltam feltétnek. Péntek-szombat nem kellett főznöm. Ma tepsiben sült gombás, zöldséges csirkés rizst készítettem. Jó nagy adag lett, pedig a legkisebb tepsiben sütöttem. Holnap sem kell főznöm, mert holnapra is marad. Még sosem csináltam ilyet, de egész finom lett. Sok mosogatni való volt utána. Külön megfőztem a rizst, külön a zöldséget és a csirkemellet kis kockákra vágva a gombával, hagymás zsíron. Majd összekutyultam az egészet és belepakoltam a tepsibe. Tetejére tejszínes tejfölt öntöttem és reszelt sajtot. Nagyon jó lett és laktató is. Tettem fel képeket is róla a FB-ra.

    Igen! A házhozszállításkor kimondottan szép árút hoznak. Szombatra rendeltem csirkemellcsontot amin van némi hús is és csirkenyakat. Gyönyörű volt minden. összesen 6 dobozzal lett. Leves lesz belőle. Szép nagy csontok voltak és tettem melléjük csirkenyakat. 1 nagyobb csont + 3-4 nyak elég egy kiadós levesnek, jó sok zöldséggel. A barátnőmnek rendeltem 2,5 kg csontos csirkemellet. Azt mondta nagyon szép nagy melleket hoztak. Én már sajnos nem tudok vásárolni menni, de még nem csalódtam a házhozszállításban.

    előzmény:
    Ibolyka43 (82594)
    2021-04-17  13:27
  7. 2021. Április 18. 00:0182595.

    Anya47 volt a nickneve annak a Zsuzsának akit keresek


    :-)

    előzmény:
    drvia (82590)
    2021-04-14  11:06
  8. 2021. Április 17. 13:2782594.

    Szervusz Via


     Amikor jôn az unokĺm,megkėrdem tôle,hogy tablatten,hogy kell meteni.


    Huslevest foztem 2 napra,spenotot mĺra,holnapra fokhagymĺs csirkecombok lesznek krumplipiŕčvel.


    Ma szčp idônk van,csak jônne mĺr a meleg.


    Őrvendek,hogy jó minňsėgū ĺrur kapsz a  Tescotol.


    En vĺsĺrolok 2 naponta,nėha a fiam besegit,amikor nagyobb vŕsĺrlĺs kell.

  9. 2021. Április 16. 14:5082593.

    Szia Ibolya!

    Nekem is elszáll, de én elmentem mielőtt elküldöm, így vissza tudom hozni. Bolond ez az idő. Tegnap este baromira fájt a fejem, alig tudtam elaludni és reggel is fájt. 
    Ma főztem egy kis kelkáposztafőzeléket. Az egyik barátnőm hozott 2 kis fej kelkáposztát, már aszalódott, hát gyorsan feltettem. Daraboltam bele 2 közepes krumplit és 3 nagy gerezdfokhagymát. Volt még tegnapról sült csirkemellem azt tettem rá.

    Olyan gyorsan mennek a napok. Hipp-hopp és már este is van. 
    Holnap jön a tesco szállításom. Rendeltem egy kis csirkemellcsontot, amin van némi husi is. Imádok belőle levest főzni. 
    Vasárnap főzök levest és találtam egy receptet. Zöldséges, csirkés sült rizs. Kíváncsi leszek milyen lesz. Csak egy kis tepsivel készítek. Biztos laktató kaja.

    előzmény:
    Ibolyka43 (82592)
    2021-04-15  19:13
  10. 2021. Április 15. 19:1382592.

    Szervusz Via


    A delelott irtam,sajnos elrepult.


    Jol tetted,hogy megszidtad az unokakat,miert olyan lustak,hogy a keszenkapott ebedet nem kepesek elvinni.


    Nalunk hideg van,mar eosen meguntam ezt az öszi időjarast, indenki vĺrja a melegebb idót.


    Meg tettem wgy kis rendelčst,mert le van szallitva a Today parfum,holnap erkezik,ha igaz,mert sokszor becsapnak.


    Vigyazz magadra

  11. 2021. Április 14. 11:1382591.

    Szia Ibolya!

    Hát meg is kapták a magukét hétfőn, amikor átjöttek. Lusta lesz mind a kettő, mint az anyjuk. Nem is tudom, hogy ez a mai tizenéves generáció miből fog megélni? Lusták, semmihez nem értenek. A lány is éjjel filmet néz, fél 1-ig alszik, aztán megy csavarogni a barátnőivel. A fiú meg éjjel játszik, nappal alszik, fél 3-kor mászik ki az ágyból. A lakásban nagy a kosz, mert mindegyik a másikra vár. 
    Én még betegen is megpróbálom tisztán tartani a lakást. Sosem húzok fel vasalatlan ágyneműt. Főzök, mosok ellátom őket is és annyi tisztelet nem jár, hogy legalább felemeljék  a seggüket a kajáért. Még messzire sem kell menni, mert 10 perc alatt sétálva át tudnak jönni. 

    Ma jön az avon szállítmányom. Már keveset rendeltem, mert most senkinek nem kell semmi. Hétvégén pedig a Tescotól jön némi zöldség, tej, sajt, kenyér, egy kis húst is rendeltem.

    előzmény:
    Ibolyka43 (82589)
    2021-04-13  07:37
  12. 2021. Április 14. 11:0682590.

    Szia!

    Vajon melyik Zsuzsára gondolsz? Sokan voltunk itt annak idején. Sokan már nem járnak ide.

    előzmény:
    nordmann (82588)
    2021-04-12  16:43
  13. 2021. Április 13. 07:3782589.

    szia


    Sokat faradozol,pedig neked is van egeszsegugyi problemad,ha nem kepesek az etel utan menni,akkor legkozelebb mondd az anyjuknak,hogy tobbet nem fozol,mert nem mennek utana.


    En is sokat dolgoztam az elmult napokban,mert szedtek ossze a nemhasznalt haztartasi gepeket,mind kihordtam a pincebol,mert csak tette oda a ferjem ,evek hosszu soran,most en vigyem,mert o mar alig bir jarni,nemhogy valamit dolgozzon,mig egszseges volt,nem torodott.


    Vigyazz magadra

  14. 2021. Április 12. 16:4382588.

    Zsuzsa! 


    jársz még erre? ha igen jelentkezz! 


    annakidején jókat beszélgettünk!


    :-)))


     

  15. 2021. Április 11. 15:2282587.

    Szia Ibolya!
    Ma itt borús az idő, de nincs hideg. Lóg az eső lába. 
    Mérges vagyok az unokáimra. Kérte az anyjuk, hogy főzzek nekik a hétvégére, mert ő dolgozik és nem tud nekik előre főzni. (na persze meg gondolom pénze sincs)
    Tegnap főztem borsólevest és mákos tésztát nekik, magamnak pedig dejósat. Szikkadt kenyérből pedig sütöttem medvehagymás, krumplis golyókat. Ma főztem krumplifőzeléket és a golyócskákat tettem rá. Már fél 12-kor készen voltam a főzelékkel. Írtam is nekik, hogy jöhetnek az ebédért. Persze egyik sem válaszolt, majd fél 3-kor rákérdeztem, hogy akarnak-e ma még enni?  Bosszantó, hogy olyan lusta mindegyik, egymásra várnak, vagy nem is tudom mit gondolnak, hogy majd odarepül a kaja? Fél 3-kor keltette fel a testvérét, hogy jöjjön át a kajáért, de még most sem jött egyik sem. (lassan fél 4)
    Ugyan olyan lusta, semmirekellők lesznek mint az anyjuk. Én betegen megcsinálom a kaját, de nekik fárasztó 1 utcányit gyalogolni. Mi lesz ezekkel, ha felnőttek lesznek?
    Na mindegy, majd ha nem jönnek, akkor holnap nem kell főznöm.

    előzmény:
    Ibolyka43 (82586)
    2021-04-11  10:36
  16. 2021. Április 11. 10:3682586.

    Szervusz Via


    Ma reggel is koran keltem,husgomboslevest foztem,,majd elmentem a Marospartra,nagyot setaltam 5134 lepest,jo volt,mert mar sutott a Nap,nem volt senki,igy maszk nelkul jo nagyokat lelegeztem,kesobb mar a kutyasok gyulekezo helye,megvallom,en nem szeretem a kutyakat,macskakat,most nagy a kultusz,eggyutt alszanak egyes emberek az allatokkal,amit en  nem tartok helyesnek.


    Legyen szep vadarnapod.,orvendek hogy jobban vagy.

  17. 2021. Április 7. 16:3582585.

    Szia Ibolya!

    Már kezdek rendbe jönni, de még fokozottan figyelnem kell, hogy mit ehetek. Ma főztem egy kis húslevest, csirkemellcsontból, mert azon alig van némi zsiradék. Kerülnöm kell a zsíros ételeket. Tegnap megmértük a cukromat is 7.3 volt. Azt hittem magasabb lesz.

    Ebéd után lepihenek, kicsit TV-t nézek. Már nem tudok itt ülni egész nap. A játék sem nagyon érdekel, de azért játszom egy kicsit.
    Most itt is hűvös van, fúj nagyon a szél, de süt a nap. Nem nagyon megyek ki a lakásból sem, csak heti 2-szer a postaládát megnézni. 
    A múlthéten mostam, ágyneműt váltottam, eltettem a téli paplant, mert már nagyon meleg volt.
    Kávét már lassan 1 hete nem iszom, valahogy nem is kívánom. Viszont hozattam az unokámmal narancsot, mert úgy ettem volna és képzeld már nagyon régen ettem ilyen finom édes narancsot. Olyan jól esett. 

    előzmény:
    Ibolyka43 (82584)
    2021-04-07  05:03
  18. 2021. Április 7. 05:0382584.

    Szervusz Via


    Sajnalom,hogy beteg voltal,lassan gyogyul az ember lanya,ezutan dietadan kell egyel.


    Nalunk hideg van,reggelente minuszok vannak.


    En szinte minden nap setalok egy orat,


    Nagyoj visszafogottan ettem az unnepeken,nem keszitettem 5 fele fogast ,mit regebb,sutemenyt is csak egy sajtost es egy 6 laposat.


    Igyekszem a kavemat is csak 1 koskacukorral inni,mert egybol nem tudom elhagyni a cukrot.


    Mielobbi gyogyulast kivanok.

  19. 2021. Április 3. 10:2682583.

    Sziasztok lányok!

    Nem voltam egy ideje, mert beteg voltam. Most is fáj a gyomrom, de már jobban vagyok. Mivel 2 héten keresztül alig ettem valamit, le is fogytam 23 kg-t. A cukrom is rendetlenkedik, valószínű az is közrejátszik a betegségemhez. A háziorvost nem lehet elérni, ez borzalom. Bemenni sem lehet a rendelőbe. Az ember fel is fordulhat. 
    Most kevesebbet netezek. Nem tudok a gépnél sem sokat ülni. Majd jövök.

  20. 2021. március 26. 12:0382582.

    Szervusz Via


    Most jottem haza a setabol 4500 lepes,igyekszem kihaszbalni a szep idot es olyan gelyre megyek,ahol kevesen jarnak,egyedul jo menni,taskat nem viszek magammal,csak telefont.


    Borsoleves es dios laska az ebed nalunk.


    Gyujtogetem a rendelest aprilisra,keves a vadarlom,de nem is torekszem ujakra.


     

  21. 2021. március 25. 12:2982581.

    Szia Ibolya. 
    Itt ma szép idő van, csiripelnek a madarak és szépen süt a nap is.
    Ma nem főzök semmit, még maradt paprikáskrumplim. Holnap vagy túróstészta, vagy tarhonyáshús lesz az ebéd. Még nem döntöttem.

    Délután jön az unokám befizetni a csekkeket és a gyógyszertárból hozatok magnéziumot, mert mostanában elég sűrűn begörcsöl a talpam és a lábfejem éjjel. 

    Én egyelőre nem oltatom be magam, majd ha már a többség túl lesz rajta. Igazából nem tudom jó-e az oltás, mert ugye vannak aggasztó hírek is az oltóanyaggal kapcsolatban. Volt olyan ismerős, aki megkapta és éjjel meghalt. Szóval én maradok egyelőre a sor végén. Azért valljuk meg őszintén, manapság senki nem hal meg rákban, szív és érrendszeri betegségben, mindenki koronás lesz. 
    Aztán aki kórházba kerül, az ott kapja el a vírust és a lélegeztető gép miatt hal meg. Szóval egyelőre maradok oltatlan.

    előzmény:
    Ibolyka43 (82580)
    2021-03-24  12:46
  22. 2021. március 24. 12:4682580.

    Szia


    Via


    En tortpaszulyt keszitettem pergelt hagymaval.


    Tobbsuor benezek en is ,de latom,hogy a kedvenc topikoknalincs nagy mozgolodas.


    Hideg van,az este hovihar volt,nem szeretem ezt a marciusi telet.


    Varom,hohy jojjon a felmeleges.


    Iratkoztal mar oltatni?


    En meg nem.

  23. 2021. március 24. 12:3282579.

    Szia Ibolya! Én be-be nézek néha, de semmi érdekes nincs. Nem csodálom, hogy már nem jönnek, hiszen annyira leamortizálódott az oldal, hogy senkit nem érdekel. 

    Ma várom az avon csomagom, főzök egy kis paprikás krumplit füstölt porcos hússal és kolbásszal 3 napi adagot. Remélem nem okoz gondot, csak keveset fogok enni belőle. 

    Lassan jön a jó idő, bár ma kissé borult az ég, de már nincs hideg. 

    előzmény:
    Ibolyka43 (82578)
    2021-03-23  15:02
  24. 2021. március 23. 15:0282578.

    Szervusz Via.


    Agi azt irta,hogy nem jon tobbe ide,nert  elszall az irasa es a baratnoivel a F.B,on levelezik.


    En irok amig elmegy,de jelenleg csak  chromon tudok irni.

  25. 2021. március 22. 18:3182577.

    Sziasztok lányok!

    Egy kissé elmaradoztam, mert beteg is voltam, korán feküdtem. Most már jobban érzem magam, de még diétáznom kell sajnos. A tegnapi húsleves csak délben volt jó, este ismét gondot okozott. Ma megint főztem répás rizst és krumplit. Nassoltam egy kis kekszet, de a keksz gondolatától még betegebb leszek.  A héten még nem ehetek csak lájtos kajákat.

    Itt volt a legkisebb unokám vasárnap. Már nem annyira vagyok mumus. Egy darabig ült az anyja ölében és szúrósan nézett. Próbáltam csokival idecsalogatni, de nem akart jönni. Talált az asztalon egy kis karácsonyfa díszt, egy kis haragot, majd odahozta nekem. Aztán mesét néztünk, a Bébi cápát és utána a dínókról egy kis filmet. A dínós filmnél már hangja is volt, ahogy mutatta, hogy ott a dínó. 
    Ibolya!
    Leadtam az avon megrendelésem. Most csak én rendeltem a  többieknek nem kellett semmi.
    Ebben a hónapban már nem veszek semmit. A hűtőm tele van, meg amúgy sem ehetek semmit.
    A húsvéti sonkát is megvettem, remélem azért majd ehetek is belőle.

8 9 10 11 12

Címlap

top