Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ki nem alszik?

Torolt_felhasznalo_213332
Torolt_felhasznalo_213332
Létrehozva: 2006. június 18. 01:11

 Jó estét! Te miért nem alszol?

  1. 2021. október 30. 19:2482651.

    Szervusz Via


    egesz heten faradt voltam,szinte semmit nem dolgoztam,de ma bepotoltam,mostam,foztem es takaritottam.


    holnap megyek a fiamekkel vilagitani.


    nalunk nov.1 en van a vilagitas.


    sok viragot nem viszunk,mert tele van a sirnkoszorukkal,csak a szuleum es noverem sirjara helyezunk mecsest es viragot.


    en nem szeretem a muviragot,csak cserepest es vagott krizantemot viszunk.


    nalatok mi a szokas,mikor mentek es mit visztek,te ki tudsz menni egyedul,vagy a fiaddak mesz?


     


    legyen szep hetveged.

  2. 2021. október 28. 18:3882650.

    Szia Ibolya!

    Itt a hajnalok hűvösek, napközben 13°C körül van. 


    Nekem a portörlés okoz gondot, majd jön az unokám és megcsinálja. A porszívózást még meg tudom, igaz csak részletekben, mert gyorsan elfáradok. Egyik nap porszívó, másnap felmosok. A nappali ablakot megpucoltam, mert valaki leöntötte valamivel. Szerintem tej lehetett. Legalább azt megcsináltam.
     
    Nekem már a novemberi megrendelésem is megjött. Nem sok, de nem is baj. Várok még egyet, aztán a hó elején leadom. A decemberiből lehet nem rendelek semmit. Az egyik vevőm már írta, hogy neki kell majd sok minden.

    Én már évek óta nem járok temetőbe. A szüleimnek is megmondtam, hogy nem fogok kijárni. Messze is van, nem szerettem soha a temetőt. Majd gyújtok gyertyát. Nem tudnék kimenni, 3-szor át kell szállni és sokat kellene gyalogolni is. 

    előzmény:
    Ibolyka43 (82649)
    2021-10-27  04:23
  3. 2021. október 27. 04:2382649.

    Szervusz


    nalunk huvosek a reggelek,mar dér is van.


    visszamentek a lanyomek,porszivoztam,kimostam a lehuzott agynemut,pizsamakat es foztem.


    szeretek fozni,sutni,de sutni mar nem fogok egy szemelynek,kicsit le kellene fogynom.


    vettem magnelkuli szollot,de tobbet ezt se veszek,igen edes.


    csak a jovo heten teszek rendelest az Avonnak,2 hete kiosztottam a katalogusokat,de meg senkinsem hivott,hogy kell valami,majd a jovo heten megcsengetem a vasarloinat,de miota megint alarc van,kevesebb a vasarlo.


    szeretnem,ha vasarnap mennenk vilagitani,nalunk mindig nov.1 en szokott lenni,az iden hetfore esik.,sok viragot nem veszunk,hiszen sok a koszoru rajta.


     


    legyen szep es vidam napod.

  4. 2021. október 25. 15:1982648.

    Szia Ibolya!

    Igen! Az élet megy tovább. Van az egyedül létnek jó és rossz oldala. Szerencse, hogy azért mindig van valaki aki melletted van, ha szükséged van valamire. 
    Én már 2006 óta vagyok egyedül, de a barátaim és a családom közelben vannak, ha szükség van rájuk.

    Nekem az avon már csak nyűg, de azért nem hagyom abba, mert a családnak néha kell ez-az.

    Már érezhető a boltokban a hiány. A múlt héten a barátnőm rendelt sok mindent a Tesco-ból és sok mindent nem hoztak. Én is adtam le rendelést a Spar-nál és nekem is van amit ki kellett venni, mert elfogyott. Már hetek óta nincs natúr joghurt. Rendelek, de nem hoznak. Legutóbb krumplit sem hozott és ma a paradicsom is elfogyott.

    Milyen az idő felétek? Itt szépen süt a nap, nem fúj a szél és 13°C van. Éjjel hűvös van, de én még mindig nyitott ablakkal alszom.
    Tegnap egy nagy lábos gombás, rizseshúst készítettem, még holnap sem kell főznöm. Van még egy adag kelkáposztafőzelékem is. 
    Neked is szép hetet! 

    előzmény:
    Ibolyka43 (82647)
    2021-10-25  05:01
  5. 2021. október 25. 05:0182647.

    Szervusz Via


    matol uj elet kezdodik szamomra.,visszamentek a lanyomek,egyedul maradtam itthon.


    Szerencsere van egy jo fiam itthon,aki mindenben segit.


    Az avonozast nem hagyom abba,mert meg potol a nyugdijhoz es beszelgetek,talalkozok nőkkel.


    Keveset tv zem,inkabb olvasok es rejtvenyezem,regebb sokat kezimunkaztam,most mar nincs turelmem,meg nem becsulik a 


    kezimunkat.


    Legyen szep,uj heted jo egeszseggel.

  6. 2021. október 25. 05:0182646.

    Szervusz Via


    matol uj elet kezdodik szamomra.,visszamentek a lanyomek,egyedul maradtam itthon.


    Szerencsere van egy jo fiam itthon,aki mindenben segit.


    Az avonozast nem hagyom abba,mert meg potol a nyugdijhoz es beszelgetek,talalkozok nőkkel.


    Keveset tv zem,inkabb olvasok es rejtvenyezem,regebb sokat kezimunkaztam,most mar nincs turelmem,meg nem becsulik a 


    kezimunkat.


    Legyen szep,uj heted jo egeszseggel.

  7. 2021. október 20. 22:0482645.

    Szép jó estét!
    Én mostanában azért nem alszom, mert egy nagy dilemma közepén vagyok. Jelenleg 24 éves, gyakornok vagyok, Budapesten dolgozom a belvárosban. Nem ott élek viszont, hanem egy kis, Pest melletti faluban, így napi 3 órát ingázok. A dilemmám oka pedig annyi, hogy egyelőre még bírom az ingázást meg a napi 8 óra melót, de változtatni szeretnék a helyzeten és nem tudom, hogy hogyan tegyem:
    -Vegyek ki egy szobát egy nagyobb lakásban, ahol random emberekkel kéne megosztoznom a dolgokon, vagy
    -Vegyek ki egy minigarzont, ami kb ugyanolyan árban van mint egy szoba, s talán még a macskámmal éppenhogy el is férek, de mi van ha nem maradok egyedül?
    -Spóroljak nemtom mennyire sok időt, miközben folyamatosan napi 3 órát töltök csak utazással, hogy fel tudjak venni egy hitelt egy lakásra, amit megvásárolok, hogy aztán a hitelt fizessem a bérleti díj helyett?

    Igazából teljesen tanácstalan vagyok ezzel kapcsolatban és ötletem sincs, h mit csináljak...Ti mit tennétek a helyemben?
    Puszi,
    Kriszti

  8. 2021. október 18. 09:0882644.

    Drága Ibolya! Fogadd őszinte részvétem a férjed halála miatt.  Legyen könnyű neki a föld!


    előzmény:
    Ibolyka43 (82643)
    2021-10-17  06:55
  9. 2021. október 17. 06:5582643.

    Szia


    szomoru hírt kell kozolnom,elhunyt a ferjem.


    temetes utan jelentkezem.

  10. 2021. október 15. 07:0782642.

    Szervusz Via


    en is jartam igy,de azota mielott teszem a rendelest,mindig egyenkent leellenorizem a kodokat,mert jartam ugy,hogy szett helyett csak parfumot irtam,igy ismet kellett rendeljek.


    Szoval nem is konnyu forgalmazni,foleg azert,nert allandoan valtoztatnak es sok a 10% os termek,a vasarlonak jo,de nekunk nem.


    legyen szep napunk.

  11. 2021. október 13. 10:1282641.

    Szia Ibolya!
    Megjött az avonom és képzeld hogy jártam: Egy füzetben vezetem a megrendeléseket és amikor kibontottam a csomagot, majd összevetettem a kért dolgokkal egy szemtus hiányzott. Vagyis nem hiányzott csak a Senses tusfürdőt szemtusnak olvastam. Felhívtam az avon ügyfélszolgálatát, hogy reklamálok. Amikor kérdezte a nő, a cikkszámot , mondtam, majd ismét rákérdezett és közölte, hogy az a termék nem szemtus, hanem tusfürdő. Akkor néztem meg jobban mit írtam a füzetbe.   Persze bocsánatot kértem a hülyeségemért és elköszöntem. Így még sosem jártam, ennyire figyelmetlen voltam.
    Hallod! A novemberi katalógusban minden nagyon drága lett.Ami pedig bosszantó.....Rendeltem egy Ginger Breal mézeskalács szettet a FOCUS-ból. Ha még éltél baromi büdös készítményt!  Csak egy kicsit fújtam a testpermetből a kezemre és kénytelen voltam lesikálni, mert annyira büdös, hogy forgott a gyomrom tőle. Az egyik vevőmmel is megszagoltattam és ő is azt mondta, borzalmas a szaga. Nem is tudom mi lesz a sorsa, kinek kell ilyen? 

    Most itt is esik az eső, de nem fázom pedig csak 9°C van és nyitva az ablak. Fúj kicsit a szél is, persze fűtenek, mert a lakótelepen sokan meg akarnak fagyni. Én nem vagyok fázós, de a nagyon hideget sem szeretem.

    Ma karalábéfőzeléket főzök húsgombócokkal és főzök a főzelékbe egy cukkinit, mert csak árválkodott a hűtőben, hát azt is belefőzöm.




    előzmény:
    Ibolyka43 (82640)
    2021-10-13  07:12
  12. 2021. október 13. 07:1282640.

    Szervusz


    nalunk is esos ido van,nincs hideg,de en fazos vagyok,mar 2 hete beinditottam a futest.


    kezelesre jarok avterdeimre es a gerincemre kapok kezeleseket.


    sietek haza,mert ma jon az Avon,penteken este tettem a rendelest,remelem minden rendelt termek megjon.


    nalunk nem a postas hozza,hanem tobb szallitoceg van,mikor melyik jon,nem lehet tudni.


    nem nagyon jarok uzletekbe,nert voros zonaban vagyunk,szedem a vitaminokat,egyebet nem tehetek,csak maszkot viselek mindenhol ,2 oltast kaptam,a e ikat csak novemberben veszem.


    latom ismet nekifogtal a puzzle kirakasahoz,en is,de csak a kevesebb szamuakat szeretem,mert ahol sok elem van,az nagyon apro nekem.


    legyen,vidam napod.

  13. 2021. október 11. 15:5382639.

    Szia Ibolya!
    Nekem ma jön az avon. Általában délután hozza a postás.
    Megint kezdődik a vírus mizéria.  Ritkán lépek ki a lakásból, de nem a vírus miatt, mert én már nem hiszek benne, hanem mert nem tudok sokat menni. Ha esik az eső, akkor meg főleg, mert a banyatanknak sáros lesz a kereke és nem tudom letakarítani. Sárosan nem közlekedhetek a lakásban.
    Egyébként egész kellemes idő van, kicsit fúj a szél, de nincs hideg. Ma 14°C volt, nekem az pont jó, még nem fázom.
    Jövőhétre már hidegebbet láttam az időjósnál. 

    előzmény:
    Ibolyka43 (82638)
    2021-10-10  19:47
  14. 2021. október 10. 19:4782638.

    Szervusz


    penteken tettem a rendelest,azt irja,hogy szerdan jon,de van amikor hamarabb jon.


    Ekszereket nem veszek,egyszer vettem gyongyot,ma is szep,mert nem viselem minden nap.


    Holnap kezdem a fizikos kezeleseket,itt nincs ingyenes rehabilitacios korhaz,igy bejarosan megyek,mivel voros zonaban vagyunk,taxival fogok kozlekedni,mert felek buszra ulni a sok ember koze.


    legyen szep ested.

  15. 2021. október 7. 09:4582637.

    Szia Ibolya!
    Én ma adtam le az avon megrendelést, majd jövőhéten jön meg. Hát már most drága majdnem minden benne. A bizsu ékszerek nem igazán jó minőségűek, gyorsan lekopik róluk az arany, vagy ezüst réteg. Volt olyan nyaklánc ami megfogta  a nyakam és nem is vettem észre, csak egy kollégám szólt, hogy mitől zöld a nyakam?  Már régóta nem veszek semmilyen kiegészítőt. A ruhák egyáltalán nem divatosak, egy nádszál vékony nőre méretezettek, a legnagyobb méret XXL-es ami nekem még a nyakamig sem jó. A táskák túl drágák a minőségük elég gyenge. 8-9 ezer egy pizsamáért vicc. A parfümök ára elfogadható és a tusfürdők, kézkrémek, testpermetek amik alapvetően elfogadható árban vannak. 
    Ami kicsit bosszantó, hogy ami jó és hosszan beválik, az egy idő után eltűnik. Így vagyok a SkinSoSoft tégelyes testápolóval. Nekem nagyon bevált, de már több mint 1 éve nem kapható. Még van egy dobozzal, de abban is már kevés van. Sajnálom, hogy ez a termékcsalád eltűnt. 
    Én régebben kaptam ajándékot, de már legalább 8-10 éve nem. Mindenért fizetni kell és az alap ár (%) is egyre feljebb megy.

    Régebben vettem zsákos krumplit, de mostanában kevesebb krumplit eszem, ezért nem veszek nagy mennyiséget. Havonta elég 2-3 kg. Hagymából télen sokkal több fogy, mert imádok télen sok hagymát enni, jót tesz az immunrendszeremnek.
    Tegnap jött a Spar szállítás, hoztak mindent, csak az uborka fogyhatott el, mert azt nem hoztak. A kenyér viszont 30.-Ft-tal drágább lett. 500g hagymás kenyér eddig 609.-Ft volt, tegnap már 639.-Ft-ért hozták. Végre találtam egy tartós, finom kenyeret, ami már eleve csillagászati áron volt, most még drágább lett. Gyógyulgass! Majd jövök. 

    előzmény:
    Ibolyka43 (82636)
    2021-10-06  10:52
  16. 2021. október 6. 10:5282636.

    szia Vio


    tegnap egy no feltette a novemberi katalogust,nagy dragulasok lesznek,azonkivul kell fizetni a szallitast es returt,ami eddig ingyenes volt.


    Ezutan 3 havonta lesz Klub es ajadekot is meg kell fizetni,en tobbszor voltam klubtak,gyemantos,aranyos es ezustos is,desoha nem kellett fizetni az ajandekert,elvettek a kedvem a forgalmazastol.nem eleg,hogy drágul minden,meg kevesebb %t adnak.


    Gondolom,nalatok is igy lesz,majd ird meg kerlek.


    A takaritas kesz,ma vettem 20 kg krumplit,hogy legyen nekem telire,inkabb megyek a pincebe,mint a boltba….


    hetfotol kezdem a fizikoterapiat,derekamra es terdeimre.


    legyen szep napod.

  17. 2021. október 6. 09:1682635.

    Szia Ibolya! 
    Én a héten adom le az avont, mert már tegnap rám írt az egyik vevőm, hogy mikor jön meg. Még várok a héten egy rendelést aztán feladom. Szeptember elején rendeltem egy körömlakkot. Már nem nagyon lakkozom a körmöm, mert nem járok sehová, de ezt gondoltam kipróbálom. Nagyon szép a színe és csillogós. Meg is érkezett és azonnal ki is próbáltam. A meglepetés kb 3 hét után jött. 
    Tartósnak bizonyult és a kopás sem volt szembetűnő, de amikor le akartam mosni, nem jött le. Már a kezemen is folyt a lemosó, de a csilivili lakk nem akart lejönni. Le kellett kapargatni. Már 2 hete, hogy megszabadultam tőle, de még mindig egy-egy pötty látszik a körmömön. Ezt nevezem tartós lakknak.

    Milyen az idő felétek? Lassan jönnek a hidegebb napok. Mára vihart, esőt mondtak, be is van borulva és fúj a szél is. Csak éjjel fűtenek, de az sem annyira érezhető, hiszen éjjel is 10°C körül van. Nálam nyitva minden ablak.

    Ma sütök egy kis lepcsánkát cukkini/krumpli reszelékből. Már nem tudom mit főzzek, semmit nem kívánok. Tegnap karfiol leves volt és kalácsból ananászos, áfonyás, mazsolás, dejós guba. Jött a menyem, evett egy adaggal, még meleg volt. Küldtem az unokámnak is levest és gubát is.
    Néha pakolászok a szekrényekbe. Annyi kacatot összegyűjt az ember az élete során. Ki is dobáltam egy csomó dolgot. Van egy szekrény a fürdővel szemben amiben főleg tisztítószereket, papírzsebkendőket, konyharuhákat, kéztörlőket  és samponokat, tusfürdőket tárolok. Volt egy doboz.....na abban volt egy csomó semmire nem jó dolog. Már kiszáradt tisztítószeres minták, mosótabletták, és 2 avonos frottír fürdő béka, + egy felfújható fejpárna amit a kádba lehet rögzíteni. Nekem nincs kádam, lehet odaadom valakinek. Valamelyik nap megint rámolok, mert azt sem tudom már mik vannak a felső polcokon. 

    előzmény:
    Ibolyka43 (82634)
    2021-10-01  20:47
  18. 2021. október 1. 20:4782634.

    Szervusz


    en is szolok elore,hogy mar oktoberben lehet Karacsonyra vasarolni,de nem sietnek.


    a jovo heten teszem,mert az elso napokban nincs felteve a javitas,sajnos nagyon sok az eliras a katalogusban,4 ke korul helyesbitenek.Szegyen,hogy ennyi hiba van,csak tennenek jo nagy buntetest aki elkoveti,tudom maskor odaallna az esze.


    ma nagytakaritast vegeztunk,egy no segisett,mindent mozdithato butort felrehiuzott,felmaszott a letrara es letorolte a szekrenyek tetejet,fuggonyt csereltunk,szonyeget kiporolta,sokat dolgozott es en is mellette.,de jo erzes a tiszta lakasban lenni.


    nem tudom honnangyul annyi por,hiszen minden heten porszivozok.


    Szep almokat kivanok.

  19. 2021. szeptember 30. 14:0982633.

    Szia Ibolya!

    Most is szupermarkettől vásárolok, de ott az alsó limit 10 ezer forint és, ha csak pár dolog kell, akkor a zöldségestől veszem. 
    Előfordult már többször, hogy nem hoztak krumplit, paradicsomot és a gyümölcs is sokszor lemarad, mert elfogy náluk és akkor nekem már nem jut. A nagy bevásárlást rendelem a neten. A barátnőmmel közösen vásárolunk, mert a limit 10 ezer és van, hogy nem kell annyi egyedül nekem, olyankor összeadjuk az övével. Ő általában Tesco-t rendel én mostanában inkább a Spar-tól rendelek.

    Az Avon-t mostanában már hónap elején leadom, mert az új vevőmnek olyankor kell. Már van elég sok megrendelésem és már lehet készülni a karácsonyra is. Én mindig előre szólok, hogy időben gondolják el mit szeretnének adni és már a novemberi katalógusból rendeljenek, mert a decemberiből nem biztos, hogy meg fog jönni.

    Itt most nagyon kellemes idő van, tegnap 21°C volt napközben. Ma esik az eső és 15°C van. Éjjel fűtenek, de nálam állandóan nyitva az ablak. Nekem kell a friss levegő. Még télen is, amikor nagyon hideg van éjjel nyitva van az ablak. Olyan jól alszom a friss levegővel, ha bezárom képtelen vagyok aludni.
    Nem nagyon mászkálok, főleg ha esik az eső, mert a banyatank kerekeit nem tudom lemosni és a lakásba nem tudok mászkálni sáros kerékkel.

    előzmény:
    Ibolyka43 (82632)
    2021-09-30  06:56
  20. 2021. szeptember 30. 06:5682632.

    Szervusz Via


    nalunk jelenleg 6 fok van,kesobb felmegy d.u.16 fok lesz kint,en itt bent fazom,ha nincs 21 fok.


    orvendek,hogy mindig szep zoldseget es gyumolcsot hoz a kereskedo,regebb nagy uzletbol vasaroltal..


    en tegnap voltam a Kaufflandban es a szekely uzletbenm,itt sok magyarorszagi termek van,pl kacsacomb,măj es egyeb aprosagok,amibol szeretem ,ha van itthon.


    ma jarnivalom van a foteren,igyekszem gyalog menni,holnap jon egy segitseg a nagytakaritashiz,mert en felek letrara maszni,fuggonyok levetele,es minden mozdithato butort felrehuz,a tavaszig ezt mar nem vegezzuk el.


    nem tudom milyen lesz az oktoberi avonrendelesem,a jovo heten teszem ,eddig nem sokan jelentkeznek,pedig 3 hete a katalogus ott van minden vasarlombal,de ugy latszik utolso napra hagyjak a telefonhivast.

  21. 2021. szeptember 28. 11:4882631.

    Szia Ibolya!

    Ez a fűtésmánia, itt annyira még nincs hideg, de sokan meg akarnak fagyni. Persze amikor májusban jön a fűtés-elszámolás, akkor hisztériáznak a számlák miatt. Nálam még most is nyitva az ablak és rövidujjú pólóban ülök a gép előtt. Éjjel is nyitott ablakkal alszom, képtelen vagyok zárt ablaknál aludni. Kell a friss levegő. Már elindult a fűtés, de a nappali hőmérséklet 13°C felett van a termosztát kikapcsol és a radiátorok hidegek. Ma 20°C van.

    Én most egy kicsit visszafogtam a vásárlást, mert túlköltekeztem a nyáron. Hűtőt kellett vennem és a telefon is megadta magát. A menyem is kölcsönkért, így jócskán megcsappant a pénzem. A zöldséget a szemben levő zöldségestől veszem, ide hozza nekem, nagyon szép árúja van, csak kicsit drágább az átlagosnál, ezért ritkán veszek nála.

    Avon-t csak havi egyszer adok le, 2 vásárlóm van, de az egyik elég sokat vesz. Én is veszek pár dolgot a gyerekeknek, mert nagyon fogy náluk a tusfürdő. Már kérdeztem tőlük, hogy isszátok? 

    Ma tejszínes gombát főzök tésztával. Tegnap  a zöldséges srác gyönyörű gombát hozott. Vettem fekete szőlőt és áfonyát. Imádom mind a kettőt. 


    előzmény:
    Ibolyka43 (82629)
    2021-09-27  07:15
  22. 2021. szeptember 27. 20:4982630.

    Még mindig nem alszom olyan időben, amikor játékgépeken játszom.


     


    Szerettek online szerencsejátékot játszani? Azt mondhatom, hogy ez határozottan passzív jövedelemmé válhat számotokra, mert ismerve a helyes algoritmusokat bármelyik szerencsejáték játékhoz, keresni tudtok! Ehhez sok tapasztalatra van szükség, én is úton vagyok hozzá, viszonylag mostanában elragadtatom magam, de az alatt az idő alatt, amit már kb. egy hónapja szerencsejátékkal töltöttem, kb. 2400 dollárt gyűjtöttem. Ez főleg póker és nyerőgépek, csak úgy játszom és szórakozom, nagyon kikapcsol, főleg egy munkanap után, persze nem veszteség nélkül, de ettől függetlenül jövedelmet hoz, amit a saját örömömre költhetek!


    Ha valami újat szeretnél találni, akkor javaslom, hogy nézd meg ezt az oldalt: https://imoneyslots.com/hu/kaszino-jatekok.html


    Játékgépek nagy választékát, felhasználóbarát felületet és még sok minden mást kínálnak ...


    Ezt a weboldalt állandóan használom, és bátran ajánlom mindenkinek, aki szeretné kipróbálni a szerencséjét a nyerőgépeken.

  23. 2021. szeptember 27. 07:1582629.

    Szervusz  Via


    en is fazos vagyok,jobban birtam a meleget,devez van,el kell fogadnunk,hogy nem mi dontunk errol.


    Bekapcsoltam már egy heteva futest.


    szep lassan bevasarolok mindent,nalunk nem lehet igy megbizni a hazaszallitasban,mint nalad.


    Remelem jobban fog menni az Avon,mert a nyaron keves volt,termeszetes,hogy magamnak is teszek,hogy kijojjon a szazalek.


    allandoan bombaznak valami ajandekkinalattal,aztan a vegen nem adjak,nem ertem minek kell meg kodot is irni,kellene automatikusan kuldeni,.


    Legyen szep hetfoi napod.

    előzmény:
    drvia (82628)
    2021-09-24  17:10
  24. 2021. szeptember 24. 17:1082628.

    Szia Ibolya!

    Ágit néha látom a FB-on táncos videókat osztogat, kommentel a főzéseimnél.
    Én sem főzök minden nap. Holnap karfiol leves lesz és hozzá valami, de még nem döntöttem, hogy mi lesz. Majd ha reggel felkelek akkor eldöntöm mit ennék. Lehet csirkemellet töltök meg sajttal és baconbe csavarom úgy sütöm meg. De az is lehet, hogy palacsintát sütök, majd meglátom.
    Én már hó elején leadtam az AVON-t, mert van egy új vevőm, akik sokat rendel, de már hó elején kell neki.
    Most pedig, hogy közeleg az év vége már lehet készülni a karácsonyra. Nekem most annyi cuccom van itthon, hogy azt kell csökkenteni, mert a polcok a végén leszakadnak a sok avon súlytól.

    Az idő hűvösre fordult. Süt a nap, de már hűvös van. Meg is kezdődött a siránkozás a FB-on, mert fáznak és miért nem fűtenek?  Én meg itt ülök a gépnél, rövidujjú pólóban, éjjel pedig nyitott ablakkal alszom. Egész jókat alszom azóta amióta nincs az a dög meleg.

    előzmény:
    Ibolyka43 (82627)
    2021-09-22  07:03
  25. 2021. szeptember 22. 07:0382627.

    Szervusztok


    via


    latom szepeket es finomakat fozol,en keveset fozok,hetente 2x.


    az avon termekek meg fogynak,bar kisebb mertekben a virus miatt,nekem nincs uj klensem,sot a regiekbol is haltak meg.


    remelem oktober mar jobb lesz.


    agival mi van.?nem latom a facebookon sem.


     


    legyen szep napunk,bar az ido nagyon lehult 5 fok van.

Címlap

top