Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Itt vagyunk régi barátok 2

*zsóka49*
Létrehozva: 2006. június 25. 09:58

Megprobálok uj topikot nyitni. Hátha sikerül beszélgetnünk.Várlak benneteket, akik az Ide, ide régi barátokban voltatok,Hátha igy megy

  1. 2019. augusztus 26. 17:2479801.

    Vonaton vagyok,csúfság a MAV részéről,hogy a saját kocsijukban elromlott a légkondícionáló berendezés és csak Pesten javítják meg,jó hogy s pénzt elveszik az l.osztalyra.


    Meg jó,hogy van nálam hűtő táska és benne otthonról nézettséges víz.igy tudom hűteni magam.

  2. 2019. augusztus 26. 09:4579800.

    Szép napot!


     


    Reggel korán volt egy jó kis zápor eső azóta meg csurran cseppen.nem lett jobb a helyzet mert olyan fülledt párás lett a levegő hogy szinte folytogat.


    Nagy örömünkre a második emeleten teljes felújjítás lesz - fúrnak reggel óta és ez állítólag szeptember végéig is eltarthat. tegnap nagyon szép napunk volt a régi szomszédokkal elmentünk a Mezőhegyesi ménesbirtokra lovakat nézni utána pedig a Szarvasi minimagyarországot néztük meg. Csoda szép napunk volt. este értünk haza de nem siettünk mert nincs most olyan fontos dolgunk.


    Ibolya! Jó utat kellemes kikapcsolódást! Pihenj -gyógyulj!


    Valika! Nem sok jót hallottam az Erzsébeti fürdőről. De ha jótékony a hatása akkor ki kell próbálni. Rózsa a szokásos ketzeléseket kapja az ORFI-ban


    Sorbet Erzsike! örülök hogy jöttél. Annak meg pláne hogy megint tudtok sokat pingpongozni. Jó találmány ez az internet az ember a távol élő szeretteivel is tud napi kapcsolatban lenni. 


    Kincsike? Engem is érdekelne hogy jártok -e még Robi koncertjeire?


    Mindenkinek szép napot kívánok! 

  3. 2019. augusztus 26. 09:2879799.

    Ugyanoda.

    előzmény:
    precon (79798)
    2019-08-26  08:59
  4. 2019. augusztus 26. 08:5979798.

    Sziasztok.


    Felénk szép esős idő van volt


    Jó utat Ibolya most hová mész?


    Pihenj és élvezd a víz erejét.

    előzmény:
    Ibolyka43 (79797)
    2019-08-26  04:42
  5. 2019. augusztus 26. 04:4279797.

    Szervusztok


    Koran fekszem,koran ebredek.


    A tegnap  reggel temetobe mentem,najd foztem,ebed utan vasaltam, mindent rendbe hagytam,ferjemnek tobb etelt lefagasztottam.


    Delben indulok a hosszu vonatozasra..A ferjem nem szeret menni sehovq,csak itthon szereti nekem neg jot tesz a gyogyviz.


    Szep hetkezdest kivanok nektek.



     

  6. 2019. augusztus 25. 10:3579796.

    Marcsi egyetértek Gittával kapcsolatban ha kicsit is hiányzunk neki remélem jelentkezik.


    Rózsa a szokásos kezelésre ment?

    előzmény:
    totyogoka (79792)
    2019-08-24  06:06
  7. 2019. augusztus 25. 10:3279795.

    Sziasztok.Vidám vasárnapot.


     


    Tegnap leteszteltük az Erzsébeti jódos sós fürdőtNagyon szép kulturált inkább strand mind gyógyfürdő.


    A gyógyfürdő része az kacsaúsztató.A jódos medence amiről híres lenne a fürdő az katasztrófa ,olyan kicsi hogy három emberrel már tömeg van benne.nem is mentünk bele.Van egy sós jódos medencéje az aránylag elfogadható méretű.Egyébként szép a gyógyrésze olyan kupolás .Na a hullámmedence az szép nagy ,de egyébként semmi különös extra nincs .


    https://www.termalfurdo.hu/furdo/pesterzsebeti-sos-jodos -gyogy-es-strandfurdo-23


    Marcsi anyukámék sírja is teljesen be van borítva nekik műkő ,nagyon zavart hogy hiába mentem hetente kétszer mire kijutottam nem győztem locsolni gazolni.Másik ami miatt mindig kiborultam tavasszal tele ültettem virággal és gyakran ellopták a felét kezdhettem elölről. Mondjuk az én hibám mert szerettem különleges virágokkal beültetni ami nem olcsó más meg megvette az apus sírjáról. Mindig csupa virág özön volt a sírján csodálták is,volt vele gond.Egyre nehezebben tudtam oda cipelni a vizet a kútról.Nem jelenti azt hogy most nem lesz rajta virág és ezek után is kimegyek hetente már ahányszor csak tudok de nem idegeskedem a gaz miatt.Ha valami közbejön a megszokott napokon nem tudok kimenni akkor másnap megyek nem tudok nyugton maradni.Szerda és szombat amikor egyszerűen muszáj mennem.Csak pár hónapja lett ez a két nap tavaly még majdnem minden nap mentem.Lassan talán megnyugszik a lelkem bár a hiánya sosem múlik.Még mindig megbeszélek vele mindent.


    Más a jövő héten körbejárom a tesóm dolgait remélem a megfelelő megoldást sikerül megtalálnom.


    Ibolya én mindig a férjemmel mentem minden hová sosem voltam egyedül talán ezért nem is merek nekivágni magányosan sehová.Ha szeptemberben megyek akkor a fiammal fogok menni.Társasággal kirándulni szoktam a nyugdíjas klubbal azt hiszem újra el fogok járni hozzájuk.Két éve oda sem jártam ideje összekapni magam.


    Sorbet Erzsike örülök hogy jöttél és bizony sokan eltávoznak a környezetünkből,a múlt héten én is egyik kedves szomszédom temetésén voltamCsuda jó hogy van energiátok pingpongozni nekünk évek óta elő sem volt véve,apusnak is fájt a lába az enyémről ne is beszéljünk.Pedig ő is szeretett nagyon játszani van saját asztalunk és ő elég sok versenyt is nyert fiatalon.

    előzmény:
    totyogoka (79792)
    2019-08-24  06:06
  8. 2019. augusztus 24. 19:2079794.

    Szervusztok


    Ma koran a zoldsegpiacra mentem,a ferjem friss juhsajtot kivant es zoldhagymat.,nyitott egyvuj uzlet,gyergyoi krumplis kenyeret arulnak,vettem,hogy k0stoljuk meg.


    Haza jottem,nagyon meleg volt,lepihentem,majd mindenhol porszivoztam es torolgettem,.erosen faradok.


    A telefonomom 84oo lepest mutatott,nem csoda,ha elfaradtam.


    Reggel 8 kor megyek a temetobe,majd fozni fogok.


    Szeretettel gondolok ratok.

  9. 2019. augusztus 24. 18:5479793.

    Szervusztok lanyok!


    Lassan vege lesz a nyarnak, a huvos reggelek mar ezt jelzik. Sok minden erdekes nem igen tortent velunk az utobbi idoben amirol irhatnek. Sajnos 3 gyaszhir is jott, ami engem mindig megvisel. Orokmozgoek mar nincsenek, az even, egy evvel a felesege utan, a ferj is meghalt. Altaluk ismertunk meg egy hazaspart, akikrol ezelott tiz evvel irtam. Minden even egy honapra felmentek egy hegyilegelore, ahonnan a pasztorok mar feljebb tereltek a teheneket. Az igy uresen allo szallashelyukon ok elveztek a csendet, a jo levegot. Egy napra vendegul lattak minket ott. Szep emlekkent maradt ez meg nekunk. 87 eves volt az eltavozott ferj. 


    Majdnem napi rendszeresseggel varhattuk augusztusban a delutani viharokat, sokszor jegesovel. Most, hogy mar nincsenek, visszatertunk regi kedvenc szorakozasunkhoz, a pingponghoz. Szabadteren van az asztal, gyalogolni is kell mire odajutunk, igy aznapra megvan a mozgas. 


    Korulottunk sok a felujitas, aminek orulunk, kulonosen annak, hogy 2 honap utan ujbol kinyit a tolunk par lepesre levo szupermarket. Szeptember kozepen a fogorvosnonk var engem, nem tetszik neki az egyik fogam. 


    A fiunk lassan megszokja az uj lakast, gyonyoru kilatas van onnan a manhattani felhokarcolokra. Hetente egyszer beszelunk vele, mindig kerdezi, mikor latogatjuk meg. Nem tudom, vallalkozunk-e meg erre az utra, ezelott negy evvel meg nem volt problema, hogy megyunk-e. Ha mennenk, egyeztetni kellesz a felesegevel az idopontot illetoen, mert termeszetesen, az ove az elsoseg a latogatasra. Az mar biztos, hogy a karacsonyi unnepekre hazajon. 


    Marcsika jo, hogy olyan ismeroseitek vannak, akik szeretettel fogadnak titeket a szulofaludban. 


    Megneztem, milyen korhaz az ORFI. Csupa jot irnak rola. Rozsanak jobbulast kivanunk mi is. Hirtelen kellett korhazba mennie, vagy ez be volt tervezve? Nincs senki, aki segitene neki , hogy a mobiltelefonrol is irhasson  a topikra?



    Gitta, ha kell, en belulrol segitenek kinyitni azt az ajtot (azt hiszem nem lennek egyedul), hianyzol.


    Valika, jol valasztottad a siremleket. Remeljuk, elrendezodik minden ugy, hogy pihenhess is.


    Kozben masfel orat beszelgettunk a fiunkkal. Nagyon varom ezeket a hetvegi beszelgeteseket. 


    Ildiko, milyen jo, hogy gyakran vagy a topikon!


    KincsiErzsike, regen  irtal az enekes baratotokrol. Jartok meg a koncertjeire?

  10. 2019. augusztus 24. 06:0679792.

    Szép jó reggelt!


     


    Jó korán keltem , de az igazsághoz tartozik , hogy elég rosszul is aludtam. Sokat forgolódtam zsibbadt a lábam a karom.Pedig a szobában 25 fok volt. Kicsit le égtem a minap a Velencei tónál és viszket a bőrkém. 


    Ma vidékre utazunk és csak holnap jövünk haza. Régen voltam már a Szüleim sírjánál a Tesómnak meg születésnapja lenne így lett aktuális a látogatás. Egy éjszakát lent is töltünk ismerősöknél. Már összecsomagoltam, várom, hogy Apus felébredjen és induljunk.


    Valika! Nagyon szép lett a sírkő. Én is így voltam az anyukámék nyughelyével, bár az műkő de ha nincs aki a virágokat gondozza a síron akkor kell valamilyen megoldás. ( Nincs csúnyább a gazos sírnál) A  tesóm nagyon tiltakozott a befedés miatt de azóta már Ő is ott nyugszik sajnos.Másik téma : Az okosóra talán még jobb megoldás kérdés hogy tudja-e használni. Az Én anyukámnak az nem lett volna jó mert ő mindig piszkálta volna és elállította volna. Nem nagyon tűrte az új tecnikai dolgokat magán se meg a környezetében sem.


    Ibolya! Menj el fürdőbe ha úgy érzed az jót tenne. Én mindig barátokkal szeretek menni de sokszor jó is a csend körülöttem. Be kell osztani , kicsit ismerőssel kicsit egyedül is kell menni. A mi Szoboszlói szálláshelyünk télen nincs nyitva csak tavasztól őszig. Drága lenne a fűtési költség.


    Kincsike! Régen jártál erre. Gondolom van elfoglaltságod minden napra!


    Gitta ! Én sokat biztatnálak, hogy nyisd ki azt az ajtót és gyere vissza. Nyílik az még de ha nem használják előbb utóbb berozsdásodik. 


    Rózsa! Jobbulást! ( Mostantól az ORFI kórházban van kezeléseken )


    Mindenkinek további szép napokat kívánok!

  11. 2019. augusztus 23. 18:4079791.

    Mq megint sokat jartam es dolgoztam,most fejeztem be a vasalast.


    Lehet a jovo heten elmegyek par napra furdeni nagyon szeretettem volna kicsit egyedul lenni,de neha nem sikerul,mert mibdig valaki akar jonni velem,de en nem szeretnem.


    Eleg itthon az en bajom,nemhogy mas sirankozasat hallgassam.


    Lehet ti tarsasaggal szerettek menni,de en nem,ha veletlenul elszolom magam,mindig valaki ram akad,jovore lakatot teszek a szamra!,,,,,


     


    Itt meg mindig nagy a hoseg,a szobaban 27 fok volt ventilatorral.


    Legyetek jok,ha tudtok.....

  12. 2019. augusztus 23. 18:3379790.

    Nagyon szep ez a sirko,biztos nagyon draga volr a lenyeg,hogy te legyel megekegedve ugy silkerult,ahogy akartad.

    előzmény:
    precon (79789)
    2019-08-23  11:03
  13. 2019. augusztus 23. 11:0379789.

    Elkészült apus sírköve.


    Tudom lehetne szebb és drágább de nem versenyezni akartam és ezt egyedül én álltam senkit nem terheltem a költségekkel.Két év alatt raktam félre a rávalót.Lényeg hogy mindig ápolt és gondozott lesz.Gránit nem műkő ki fogja állni az időjárás viszontagságait és én is ott pihenhetek majd és nem kell kijárni hozzánk gyomlálni.


     


    A szöveg ez.


     


    „Egy tragikus pillanat megölte szívedet, melyben nem volt más csak jóság és
    szeretet
    Tiéd a csend és a nyugalom, miénk a könny és
    az örök fájdalom. „ 

    előzmény:
    precon (79788)
    2019-08-23  08:58
  14. 2019. augusztus 23. 08:5879788.

    Sziasztok szép napot.


    Marcsi igen erre gondoltam remélem nálunk is van ilyen.Azt sem bánom ha fizetős de nyugodtabb lennék .Most viszont halom a reklámba ezt az okos órát lehet hogy azt kellene mert akkor felügyelném egész nap azon keresztül.Na majd elválik melyiket tudom megvalósítani.Közben intézem neki is a idősek otthonát.Nem bánnám ha végre nekem is nyugis pihenhetős napjaim lennének.Néha jó lenne már magammal is foglalkozniFáradt vagyok a fene vinné el.


    Holnap lehet hogy a családdal leteszteljük az Erzsébeti jódos fürdőt


    Na megyek bevásárolok és ellenőrzöm a tesómat .Még ki kell találnom mi a csudát főzzek,semmihez nincs kanalam.

    előzmény:
    totyogoka (79787)
    2019-08-22  15:01
  15. 2019. augusztus 22. 15:0179787.

    Valika! Ezt szerettem volna belinkelni csak nem sikerült


     


     


    Jelzőrendszeres házi segítségnyújtás


    2002-ben egy felmérés eredményeképpen, bevezettük a Jelzőrendszeres házi segítségnyújtást, kezdő létszám 50 fő volt, jelenleg 240 fő igénybevételi lehetőséggel biztosítjuk a szolgáltatást.


    A jelzőrendszeres házi segítségnyújtás a saját otthonukban élő, egészségi állapotuk, és szociális helyzetük miatt rászoruló, a segélyhívó készülék megfelelő használatára képes időskorú, vagy fogyatékos személyek, illetve pszichiátriai betegek részére az önálló életvitel fenntartása mellett felmerülő krízishelyzetek elhárítása céljából nyújtott ellátás.


    Szociálisan rászorult:


             - az egyedül élő 65. év feletti személy,


             - az egyedül élő súlyosan fogyatékos, vagy pszichiátriai beteg személy, vagy


    - a kétszemélyes háztartásban élő, 65 év feletti, illetve súlyosan fogyatékos, vagy pszichiátriai beteg személy, ha egészségi állapota indokolja a szolgáltatás folyamatos biztosítását.


    Az ellátott segélyhívása esetén az ügyeletes gondozónak a helyszínen történő megjelenését 30 percen belül biztosítjuk, aki a szükséges intézkedést megteszi (folyamatos, folytonos 24 órás ügyelet).


     

  16. 2019. augusztus 22. 15:0079786.

    Sziasztok! Szép napot!


    Nagyon szépen köszönöm Apusom köszöntését! Átadom neki!


    Gyorsan telnek a napok egyik a másik után! Már augusztus utolsó napjai következnek! Hihetetlen! 


    Tegnap nagyon jó kis napunk volt Mivel Apus is ingyen utazik most már így vonattal mentünk Velencére az unokával annak barátnőjével az én barátnőmmel együtt. Nagyon hamar leértünk, kellemes volt a víz és a part is. Ragyogóan kiépült az egész.Ebédre lángosoztunk és az késő délutáni órákban indultunk vissza.A lányok is nagyon élvezték a vonatozást és a fürdőzést is.


    Valika! Nálunk a kerületben is van ilyen segélyhívó készülék. Egy gombnyomásra tudja hívni a gondozási központot a kliens és azonnal mennek a helyszínre ha baj van. Igaz ez fizetős szolgáltatás de bőven megéri ha az illető egyedül él. https://www.budapest13.hu/ugy/jelzorendszeres-hazi-se gitsegnyujtas/


    Ibolya! Majd csak vége lesz a kánikulai időszaknak és aztán már könnyebb lesz a bevásárlás is ha nem a forróságban kell ezt tenni.


    Kincsike! Remélem Ti is jól vagytok!


    Sorbet Erzsike! Régen hallottunk felőletek is.


    Mindenkinek kellemes napot kívánok!


     

  17. 2019. augusztus 22. 10:0779785.

    Sziasztok.


    Remélem mindenkinek békésen nyugisan telt a hétvége és az ünnep.


    Nekem aránylag nyugis volt bár az unoka tesóm adott némi izgalmat.mellé ült a heverőnek és nem tudott felállni.még jó hogy itthon volt a fiam mert én nem tudom felemelni.Eljátszotta ezt kétszer jó érzékkel mentem át ült a földön.


    Na aznap ötször voltam odaát.


    Egyébként csak napi kétszer megyek reggel és délután.A telefon az mellette van így tud szólni ha van valami problémája.Bár most azon agyalok hogy ez sem elég valami nyakba akasztós bigyóról hallottam amit csak meg kell nyomni és riszt most nem tudom hogy be lehet állítani hogy engem riasszon vagy valami központot majd jövő héten utána nézek.állítólag ezt adják egyedül állóknak ingyen.Majd meglátom.


    Tegnap sajnos volt kis szomorúság is egy régi szomszédom temetésén voltam.Szegény az is comb-nyaktöréssel került kórházba a műtét sikerült és már úgy volt hogy haza jön de kapott egy vese fertőzést és meghalt.A fene érti hogy egy kórházban hogy van mindig valami fertőzés?Nem az első esett hogy műtét után fertőzésben hal meg a beteg.Na így menjünk kórházba.


     

  18. 2019. augusztus 20. 17:0579784.

    Szervusztok


    Totyi


    Ferjednek boldog szuletesnapot kivanok.


    Ma volram gyogyszert iratni a ferjemnek fel orat vartam,fel orat a patikaban,fel orat a buszra.


    D.u.jott az Avon csomag,szetosztottam,holnap kezdem haza vinni.


    Vali


    Most is  minden nap mesz az unokatestveredhez?lefoglalja magat vagy unatkozik,szokott olvasni?


    En nagyon szeretem a Wass Albert konyveket,regebb tiltott volt de mist mar lehet vasarolni.


    Holnap tobbfele kell mennem.


    Legyen szep estetek,en a tv bol nezem a tuzijatekot

  19. 2019. augusztus 20. 08:1679783.

    Hű Ibolya te is sosem nyugszol néha pihenj is.


    A tepertőt én is szeretem és magam sütöm.Mindig veszek zsírszalonnát szeretem a magam sütött zsírt is.Sosem veszek boltit ,nagyrészt zsírt használok.

    előzmény:
    Ibolyka43 (79781)
    2019-08-19  06:20
  20. 2019. augusztus 20. 08:1379782.

    Sziasztok.vidám napot.


     


    Marcsi Gábornak Boldog Születésnapot Kívánok.


    Na és sok ingyenes utazást


     


    Jó pihenést nektek a Velencei Tónál.

    előzmény:
    totyogoka (79780)
    2019-08-17  11:01
  21. 2019. augusztus 19. 06:2079781.

    Szervusztok


    Friss kave illatara ebeedjetek .


    Nalunk is 4 napos unnep volt,nem szeretem ezeket a napokat ,a nagy uzletek nyitva voltak de buszok csak orankent jartak.


    Elmentem a Kaufflandba,zsirnakvalot vettem szeretjuk a tepertot,inkabb megeszem,mint a felvagottat..


    Ismet kidolgoztam magam,a fiam hozott 5 kg padlizsant ,meg tettem 5 kg-t a mulr heten.


    A tegnap templonban voltam majd hajast sutottem,mindig van mir tenni.


    Ameddig vannak celjaink,addig jo bar mar lassabban vegzem a dolgaim.


    Az Avont meg kicsibe vegzem ilyenkor szabadsagok vannak.


    Jo lenne egy kis furdozes jot tenne a csontjaimnak.


    Szep unneplest kivanok a holnapi napra.

  22. 2019. augusztus 17. 11:0179780.

    Sziasztok! Szép napot!


     


    Kellemes az idő , kicsit hűvösebbek a hajnalok, de már nem is hiányzik az az őrült meleg. Telnek a napok és minden n ap van valami program amit részben mi találunk ki részben pedig az élet írja. Én olyan nagy befőzéseket már nem csinálok, mert megvenni és tárolni nagyobb mennyiséget nem is tudok de nem is fogyasztunk már annyit mint régen. A piacon meg mindig van friss áru és ami a lényeg nem is birom már a vele járó sok munkát. Persze más lenne a helyzet ha megteremne a kertben vagy a családban igényt tartanának rá. 


    Valika! Nálunk is szülinap lesz holnap , az én Apusom is a tüzijátékkal együtt érkezett annó és most nagyon készül is mert innentől ingyen  fog utazni Talán ki is használjuk és a nagy tömeg ha elvonul a 4 nap alatt akkor 21.-én lemegyünk a Velencei Tóhoz kicsit kihasználni még a lehetőségeket.Örülök hogy a rokonod jobban van és jól érzi most magát.  Lányodnak Boldog Születésnapot Kívánok és jó egészséget hozzá!


    Kincsike! Nektek is megterem az a zöldség a kertben és ugye ahol vannak gyerekek ott még jobban fogy mindenből.


    Ibolyka! Te is kíméld magad mert ilyen mennyiségeket feldolgozni az sok energiába kerül. 


    Mindenkinek Kellemes időtöltést kívánok a hosszú négy napos hétvégén!

  23. 2019. augusztus 15. 16:0279779.

    Sziasztok .


    Felénk nagy égi háború volt.Rettentően dörgött villámlót félelmetes volt.Felettünk megállt és jó egy órán keresztül boldogított minket.Valahol a közelünkben kétszer is becsapott a villám először azt hittem hogy nálunk de szerencsére minden épület egyben van.Pár éve volt benne részünk hát nem kívánom senkinek.


    Az unoka testvérem szerencsére jól viselte ő nem félt és jól bírja a meleget is jobban mint én.Hétvégén a lányom születésnapját fogjuk ünnepelni ünnepi gyerekAugusztus 20-án született.


    Mindenkinek vidám békés napokat kívánok.

  24. 2019. augusztus 14. 21:0279778.

    szép  estét


    Nagyon  meleg   volt  a hétfői nap  ,tegnap balcsin voltunk  már nagyon kellett .Jól elvoltunk  fűnyírás amivel  nem végeztünk  érik  a   körte   alma  ,de  sok  van a  fák alatt  gondolom többször  lehetett  nagy  szél.


    Szedtünk  paradicsomot  de közel se  olyan  mint  az  elmult évekbe .Az  igazság  hogy  eddig akitöl  vettük a palántát  sajnos máshol  árul  igy  kénytelenek  voltunk  máshol   beszerezni .Ugyan  van  még  sok zöld nem tudom  mennyi fog beérni belölle.


    Eltenni  nem  akartunk  az idén van még  bőven tavalyról.


    Marcsika  Valika  örülök  hogy jól alakult  a hétvégétek (cirkusz ,állatkert   )


    Ibolyka  jó nagy munkába  kezdtél .


    szeretettel gondoltam mindannyiotokra 



     

  25. 2019. augusztus 13. 10:1179777.

    Most jotrem haza a piacrol,20 kg paradicsomot vettem,taxival jottem,a taxist kulon megfizettem felhozra a szekeremet a 2 ik emeletre most kicsit puhenek,aztab neki fogok kifozni,de elibb az uvegeket hozon fel a pincebol.


    Minyajatoknak jo pihenest a nagy melegben.


    Vigyazzatok magatokra

Címlap

top