Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Itt vagyunk régi barátok 2

*zsóka49*
Létrehozva: 2006. június 25. 09:58

Megprobálok uj topikot nyitni. Hátha sikerül beszélgetnünk.Várlak benneteket, akik az Ide, ide régi barátokban voltatok,Hátha igy megy

  1. 2019. augusztus 31. 11:3979826.

    Sziasztok vidám hétvégét.


    Sajnos nekem nem lesz ,az unoka testvéremet be kelet vitetnem a kórházba.Nagyon magas volt a cukra de ez még mellé bedagadt a bal lába bokáig vörös volt.Mint kiderült bokától lefelé nem kap vért a lába ezért eset el a napokban olyan gyakran.Ráadásul két lábúja sérült volt ami nem gyógyult és nekem nem szólt.Nagyon nagy a baj kedden dől el hogy amputálják-e a lábát bokáig vagy csak az újait Most aztán nagyon nagy bajban vagyok én is mert hogyan fogom ellátni,?ha haza adják a kórházból?


    Nagyon sajnálom szegényt minden utol éri 


     

  2. 2019. augusztus 30. 20:5279825.


    Rózsa !


    Névnapodon szeretettel köszöntümk


  3. 2019. augusztus 30. 19:3679824.

    Kedves Rózsa! 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹 Névnapodon minden jót és szépet kívánunk!

  4. 2019. augusztus 30. 18:3679823.

    Rozsa


    Boldog nevnapot kivanok szeretettel.

  5. 2019. augusztus 30. 10:1279822.

    Sziasztok vidám napot.


    Rózsa nagyon boldog Névnapot kívánok.

  6. 2019. augusztus 30. 06:4479821.

     



    Isten éltessen Névnapodon Rózsa!


    Boldog Névnapot Kívánok!


  7. 2019. augusztus 29. 20:3179820.

    szép  estét


    Gitta  jó  volt  olvasni  beirásod  Gyöngyöskéről is  kaptunk   hírt .


    Marcsi   tudom  miről  írsz  volt  benne  részünk  sokszor  most  éppen  minden lépcsőház  bejárati  lépcsőit  bombázzák ( olyan  jó kis tratata  géppel   )szét  és épitik  ujjá.


    Ibolyka  jó  pihenést .


    szeretettel gondoltam mindannyiotokra 



     

  8. 2019. augusztus 29. 19:3079819.

    Szervusztok


    Szep ido van,nagy meleg  keveset napozok inkabb az arnyekban olvasgatok.


    Fiam rebdezi az apjat.


    Tegnap Debrecenben voltam gyogyszerert,joval olcsobb,mint itt a furdon.


     

  9. 2019. augusztus 29. 14:0879818.

    Sziasztok! Szép napot!


     


    Ó már szét megy a fejünk! Egész héten hangos kopácsolás fúrás megy itt a közelben a II. emeleten. állítólag szeptember végéig tart majd. Most még csak a rombolás a bontás majd később remélem kevesebb zajjal járó munkálatok lesznek. Délelőtt már elmenekültem egy körre de ebben a melegben egész nap nem kóvályoghat az ember. Hát ez is a pane lakás velejárója. Új lakók jönnek szépítik az új lakást! Egyébként nagyon nagyon meleg van még mindig! Éjszaka kicsit lehül de napközben aztán 32-34 fok lesz megint. Jól szolgál a légkondi.


    Ibolya! remélem , hogy Szoboszlón is szép idő van és tudsz fürdeni napozni gyógyulni.


    Gitta! örülök, hogy jöttél és hoztál hírt Gyöngyösről is. Egy anyának biztosan nem jó az ha elválnak a gyerekei de ha viszont a másik kapcsolatban megtalálta a boldogságot akkor csak  el kell fogadni a tényt. Örülök hogy jön az unoka is. Vasárnp este Apus talált valami régi dvd le,mezt és belenéztünk. A Révfülöpi topiktali volt rajta. Jó volt belekukkantani ahogy jókedvűen mindenki mulatott. Azok a régi szép idők!


    Valika! Vigyázz magadra ebben a melegben. 


    Mindenkinek további szép napot kívánok!

  10. 2019. augusztus 28. 11:1979817.

    Szép napot mindenkinek!


    Totyi! Kérdésedre annyi mindent tudnék írni, de a konyhában fő a paradicsom, amire vigyáznom kell, és Adél ebédjéről is gondoskodnom mihamarabb.


    Gyöngyössel mostanában többet beszélünk személyesen, mit telefonon. Férje nyugdíjas lett, kint töltik a nyarat a nyaralóban, ott nem jó a térerő. Sokat voltak mostanában nálam is (névnapomon, szül. napomon, valamint a férj itt a közelben látta vendégül a volt kollégákat, amihez mi készítettük a menüt nálam, majd szállítottuk a helyszínre, s még egy korábban nyugdíjba ment munkatárs is a közelbe invitálta a kollégákat a búcsúztatására), szóval találkoztunk eleget, volt, hogy egy hétig itt voltak egyfolytában.


    Most 2 hétig Bp-en is voltak, elköltöztették a gyerekeket, akik saját lakást vettek. Ennek kapcsán volt sok bánat és keserűség is családjában, de minden rosszban van valami jó, mostanra már a gólyát várják.


    A szeretett menyecske tavaly kilépett a házasságból, most folyik a válásuk. A fia februárban új párra talált és már most jön is a baba. 


    Közel 10 évig próbálkoztak a babával a házasság alatt, nem jött össze, volt műtét, sok orvosi kezelés, mindhiába. Már a beültetésre készültek, amikor az asszony azt mondta, hogy ő nem boldog, inkább elköltözik. Igy is lett. Még szerencse, hogy így történt (a gyerek szempontjából).


    Ebben az új kapcsolatban egy-két hónap elteltével már sikerült.

    előzmény:
    totyogoka (79816)
    2019-08-28  09:27
  11. 2019. augusztus 28. 09:2779816.

    Sziasztok! Szép napot!


     


    ÓÓÓ de jó így ide jönni hogy előttem már ilyen sokan jártak itt!


    Valika! Sajnos van ilyen. A gerincbetegségeknél is hogy egyszerűen kimegy a lábból az erő és csak csuklik össze az ember mert olyankor az érző idegek nyomás alatt vannak. Aztán kis idő mulva ez már elmúlik de ha egyre gyakrabban  frdul elő akkor akár a végleges állapot is bekövetkezhet!Jó lenne ha intézetbe kerülne mert akkor neki is jobb lenne. Rád is rád férne a pihenés már.


    Kincsike! Érthető ha inkább az unokákat választottátok. Sok szép helyen jártatok korábban kedvenceitekkel . Danikának jó lesz még egy évig az oviban. A suliban ma már annyi felesleges dolgot csináltaatnak a gyerekekkel. 


    Gitta! Úgy örülök, hogy jöttél. Célba ért az üzenetetd. Előfordul, hogy nem mindig sikerül belépni de azért többnyire akkor lépek be amikor eltervezem és sikerül.Sokat gondoltam Gyöngyöskére is vajon mi van Velük?


    Ibolya! Jó kis viszontagságos utad volt de az a lényeg hogy célba értél. Pihenj sokat töltődj fel és gyógyulj.


    Sorbet Erzsike! Gyere te is ha tudsz! Péternek üdvözlet.


    Mindenkinek kellemes napot Kívánok!

  12. 2019. augusztus 28. 06:4679815.

    Marcsi mint írtam semmi különös drága és a gyógymedence egy nagy @r.Többet vártam nekem nem jött be.


    Más nagyon elfáradtam napok óta az unoka tesóm lefoglalja az időmet. Mellé ül a kanapénak és nem tud felállni ,tegnap meg a konyhába kapaszkodott a csapba ki tudja mióta nem merte elengedni mert félt hogy elesik.Ketten cipelték vissza a kanapéhoz.


    Reggel én emeltem fel jól meghúzódott a derekam.Orvost nem enged hívni kórházba nem akar menni .Nem tudom nem -e pszichés eredetű hogy a lába egyszer csak nem működik.?Tényleg nem működik  tegnap két szomszéddal cipeltettem vissza és csak elhagyta a lábait meg sem próbált lépni velük.Most megyek hozzá remélem nem megint a földről szedem össze.Az érdekes az hogy egyszer-csak megjavul a lába.Azért gondolom hogy pszichés eredetű lehet neki ez .Jó lenne ha az otthon végre jelezne valamit,váró listán van.A nap 24 óráját sajnos nem bírom elvállalni.Így is mosok kicsit takarítok elmosogatok stb.

    előzmény:
    totyogoka (79800)
    2019-08-26  09:45
  13. 2019. augusztus 28. 06:3379814.

    Erzsike köszönöm és látom hogy megemlékezel apusomról,jól esik.

    előzmény:
    er54 (79810)
    2019-08-27  21:30
  14. 2019. augusztus 28. 06:3179813.

    Erzsike élvezzétek az unokázást olyan hamar felnőnek.


    Az Erzsébeti fürdő szép de nekem gyógyászati szempontból egy nagy nulla.és szerintem drága.

    előzmény:
    er54 (79810)
    2019-08-27  21:30
  15. 2019. augusztus 28. 06:2979812.

    Sziasztok .Szia Gitta örülök hogy jöttél remélem jól vagy és a kertedben minden beéret és elraktároztál télire.

    előzmény:
    dundori (79804)
    2019-08-26  21:22
  16. 2019. augusztus 27. 21:4079811.

    szép  álmokat 


    Szeretettel  olastam   a hozzászólásokat  .


    Nem  sok minden történik  körülöttünk  ,talán  az  hogy   kicsi Gergőkénk   is  hétfőtől már  ovodás lett.


    Danikánk   mivel  októberi  születésü  igy év vesztes    marad  egy  évet  az  oviba .Most  egy  helyre  járnak csak  más  csoportba  .


  17. 2019. augusztus 27. 21:3079810.

    Valika 


    Nagyon  szép apusod  sírköve meg szoktam emlékezni  Róla  és Marimamáról  gyertyagyujtással a gyertyalángon  .


    Olvastam  a  pesterzsébeti  fürdőről  hogy  megnyitották  de  konkrét  véleményt  még  nem  olvastam .


    előzmény:
    precon (79789)
    2019-08-23  11:03
  18. 2019. augusztus 27. 21:2479809.

    Sorbet  örülök  hogy  jöttél  és kicsit halhattunk  felölletek.


    Marcsinak  irt  hozzászolásomban  megírtam  a  koncertekkel  kacsolatos  történéseket .


    előzmény:
    sorbet (79793)
    2019-08-24  18:54
  19. 2019. augusztus 27. 21:2179808.

    Marcsika  !


    Elöször   is  



    Gábornak  kivánunk  nagyon boldog születésnapot  kicsit  megkésve  



     Nálunk a házba  nagyon  gyakran  cserélődnek  a lakok .Mindegyik ujra kezdi  a saját elképzelése szerinti  felujitást  sajnos  mi  és még páran meg  csak  hallgatjuk  .Amióta  szigetelték  a házat  ami  semmire  se  jó  ,a hangot nagyon vezeti  ( a harmadikon  ugat a  kutya nálunk a földszinten  rendesen  hallani ).Nyáron  ugyanolyan meleg  van   ,télen meg  hideg   csak a sok  pénzt  fizettük  érte .


    Amióta   megszülettek  az  unokák  azóta  nem  járunk  koncertekre  bulikra  mivel  a hétvégék többnyire velük  telik ,nálunk alszanak ,a szülök meg  kikapcsolódnak .  Az  illetékes  zenekar   vezetővel ez  levan  beszélve  teljesen  megérti  hogy  ennél nincs  szebb  mint  az  unokákkal  foglalkozni . Figyelemmel kisérünk minden történést  ami  velük  történik de nincs energiánk  bulikra járni  a fárasztó  napok után .


    Jó kis kirándulásotok volt  .



     

    előzmény:
    totyogoka (79800)
    2019-08-26  09:45
  20. 2019. augusztus 27. 21:0679807.

    Ibolyka   érezd   jól magad .


    előzmény:
    Ibolyka43 (79805)
    2019-08-27  05:08
  21. 2019. augusztus 27. 21:0579806.

    Gitta  !


    Látom az  üzeneted , végtelenül örülök  hogy  végre  jelentkeztél .Remélem mihamarabb  olvashatjuk beszámolóidat  .


    Gyere   gyere .


    előzmény:
    dundori (79804)
    2019-08-26  21:22
  22. 2019. augusztus 27. 05:0879805.

    Szep jo reggelt kivanok.


    Az este szerencsesen megerkeztem,a haziak vartak az allomason,nagyon kedves emberek.


    Jol aludtam  ,jekenleg esik az eso.


    Legyen szep napunk minyajunknak..


  23. 2019. augusztus 26. 21:2279804.

    Nem tudom, célba ér-e ez az üzenet, kb. 10-15x igyekeztem bejelentkezni, nem engedett. Most meg be sem vagyok jelentkezve, csak az oldalra kattintottam, és felajánlotta az üzenet írását. 


    Nem értem, de nincs is hozzá kedvem, hogy a végére járjak. Néha benézek - eddig tudtam - , eztán meg majd próbálkozom.


    Jó éjt mindenkinek.

  24. 2019. augusztus 26. 21:2279803.

    Nem tudom, célba ér-e ez az üzenet, kb. 10-15x igyekeztem bejelentkezni, nem engedett. Most meg be sem vagyok jelentkezve, csak az oldalra kattintottam, és felajánlotta az üzenet írását. 


    Nem értem, de nincs is hozzá kedvem, hogy a végére járjak. Néha benézek - eddig tudtam - , eztán meg majd próbálkozom.


    Jó éjt mindenkinek.

  25. 2019. augusztus 26. 17:2579802.

    Otthonról csomagolt jegesviz. 

    előzmény:
    Ibolyka43 (79801)
    2019-08-26  17:24

Címlap

top