Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Itt vagyunk régi barátok 2

*zsóka49*
Létrehozva: 2006. június 25. 09:58

Megprobálok uj topikot nyitni. Hátha sikerül beszélgetnünk.Várlak benneteket, akik az Ide, ide régi barátokban voltatok,Hátha igy megy

  1. 2020. január 20. 15:5880201.

    Ahhoz képest, hogy utoljára az év első napjaiban főztünk együtt kocsonyát a Gyöngyössel, ismét nekifogtam, mint írtam, még az éjszakám is ráment, de megérte. Mostanra a 12 tányérból egyetlen darab sincs. Mindmegettük! Nyilván azért, mert nagyon finomra sikeredett. Hiába! Kell bele az a kis darab füstölt csülök, na meg a fokhagyma. Csak mellékesen írom: megnéztem két szakácskönyvet, csupán azért, mennyi kg. húsféléhez ír bizonyos mennyiségű vizet, amit persze minden háziasszony tud, de én azért kíváncsi voltam - hát..ennyi év után is..., de döbbenettel olvastam mindkét szakácskönyvben, hogy fokhagymáról szó sem esik, ellenben vöröshagyma, na az kell a kocsonyába! Én ezt azonnal el is felejtettem és maradt a régi, jól bevált recept: sok finom füle-farka-körme-csülke és hozzá egy kevés füstölt csülök is és sok-sok fokhagyma. Ez utóbbit én negyedelni szoktam, a vastag csontos mindig a kocsonyába kerül, és némi szeletelhető a megfőzés után, feldobja a tányért! Most is ennél a verziónál maradtam, nem is bántam meg.


    Jelenleg épp a fánk tésztám kel, barátosném adta az ötletet, de nekem ez is olyan étel, amiből eszem egy-két darabot, a többit eszik-viszik. Nálam az alaprecept szerint végy 1 kg lisztet....., s akkor képzelhetitek mennyi fánk is lesz belőle? Eddig még sosem számoltam, de most megteszem.


    Kedves Totyi, Kedves Valilka! Irtam a Totyi face bejegyzésére, hogy mi is megkaptuk márc. 12-re a beutalót. Itt tudatom, hogy ez a bejegyzés az enyém, bármilyen furán hangzik is a nevem. Némi magyarázatra szorulna, amit itt most nem ismertetnék, mert kapcsolódik a politikához. Röviden kaptam, használom, de igencsak szűk, baráti, családi körben, ahol nem kell magyarázni, hogy miért is hívnak engem így. Ha ez bárkinek is fontos, privátban szivesen elmesélem, de egyelőre azt látom, itt már nincs lehetőség privát üzenetre.

  2. 2020. január 20. 06:4080200.

    Szervusztok


    Totyi es Vali


    Nemsokara lejar a kezelesetek,merem remelni,hogy hasznal,bar utana is kell kimeljetek magatokat.


    En is mennek fizikoterapiara,de meg varok,hideg van es a buszok sem jarnak rendesen,befekvesre nincs alkalnam.


    Varom a kikeletet,amikor nagyokat lehet setalni.


    Vigyazzatok magatokra topikos lanyok.

  3. 2020. január 19. 17:4280199.

    Az előző szolit tegnap írtam, de mára kiderült, nem kell sürgetni azt a bizonyos vizsgálatot mindaddig, amíg szed egyfajta gyógyszert,  mivel az befolyásolná a végeredményt. Ennyit tudtam intézni ma. Nem volt nehéz, mivel utcabeli az az illető, aki azon az osztályon főnővér, akinek a segítségét kértem volna. Viszont adott jó tanácsot, ami a lányok szempontjából fontos, főleg a nagyobbiknál, de ezt itt nem részletezhetem.

    előzmény:
    dundori (80198)
    2020-01-18  21:43
  4. 2020. január 18. 21:4380198.

    Kedves Barátok!


    Mindenkinek köszönöm az érdeklődést gyermekem állapota felől. Csütörtökön járt a házi orvosnál, új gyógyszereket kapott, de még várunk kivizsgálásokra. Az egyik márciusban esedékes (én januárra emlékeztem) egy olyan osztályon, ahol a 3 orvos közül 2 mondott fel jan. 1-vel. Most igyekszem intézni, hogy előbbre lehessen hozni az időpontját. Remélem, sikerülni fog.


    Nálunk ma délután volt egy kis "hószitálás", épp annyi esett, hogy csúszós legyen minden, de pont olyan, mintha csak sóval szórták volna be.


    Ma nem sok hasznom volt. Tegnap este balga ésszel odaraktam a kocsonyát azzal, hogy főhet lassan reggelig (kerámialapos villanytűzhely, 1-es fokozat). Természetesen nem tudtam nyugodtan aludni, így éjjel kettőkor szűrtem le, csontoztam ki a körmöket, stb., majd tálaltam széjjel, hordtam hideg helyre. Ma már aludtam napközben rövid ideig, de mostanra azt hiszem végleg kidőltem.


    Mindenkinek jó éjt, holnap pedig szép vasárnapot!

    előzmény:
    Ibolyka43 (80196)
    2020-01-15  06:48
  5. 2020. január 16. 20:4580197.

    Szép estét!


    Hihetetlenül gyorsan telnek a napok.Holnap már a második hetünknek is vége lesz.Én megyek haza eltávozásra Vali marad.Jókat nevetünk esténként.Neki is jobb a térde jók a kezelések.Az én derekam is javulgat.Majd hétfőn még kapok injekciót.


    Mindenkit puszilunk : Valcsi és Marcsi

  6. 2020. január 15. 06:4880196.

    Szervusztok


    Lassan gyogyulgatok kozben elvegzek minden hazimunkat.


    Vali


    En is regebb befekudtem,mert az az igazi gyogyulas ha nem do,gozol semmit,az ottani dno ,nem ebgedett haza egy not se, azt mondta,amit o helyrehoz egy het alatt,otthon a nok foznek,mosnak es takaritanak het vegen.


    Miota a ferjem fekvo beteg nem hagyhatom itthon egyedul igy en is a hatterbe szorulok,orvendek,ha a tavaszon be akar fekudni a privat korhazba,addig en elmegyek 10 napra furdore.,fizikoterapiat a tavaszon veszek ,mert most jegesek az utak.,es eleg messze van ,ahova naponta kellene jarjak.


    Totyi


    A vejed meggyogyult,el tudjak magukat latni?


    E54


     Nagyon kellemetlen lehet a kohoges az unokatokra se tudtok vigyazni ilyenkor.


    Gyogyulast kivanok.


    Dundori


    Hogy van a fiad,gondolom,meg betegallomanyban van,.


     Ielobbi gyogyulast kivanok.


    Rozsa


    Neha kukkants ide is ,ne csak a Facebookra.


     


     


     


     

  7. 2020. január 15. 05:5380195.

    Jó reggelt!!!!!


     


    Minden betegnek gyógyulást kívánunk!!!!?


    Kincsike jól elkaptad ezt a vírust.


    Gitta remélem a fiad is jól van 


    Ibolya! Gyógyulj Te is.


    Rózsa.???????


    Mi jól vagyunk Váltóval.Kezeléseket kapunk mi BtMindjárt itt a hét közepe.

    előzmény:
    er54 (80194)
    2020-01-14  18:00
  8. 2020. január 14. 18:0080194.

    szép   estét  


    Sajnálom  nem tudtam jönni  dec 31  óta beteg vagyok  mandula gyulladás + jó makacs köhögés  .Nehezen  kap el egy egy ilyen betegség  de akkor  nagyon .A lakásból sem voltam kinn  ebben  az  évben  de remélem már  csak  jobban leszek .Hétvégén  Niki   szüleihez  vagyunk hivatalosak (  unokák kicsit megkésett keresztelője  lesz   )addig meg kell  gyógyulnom hiszen  jó hosszu  ut  lesz .Visznek  minket  papának  nem kell  vezetni .


    Vissza olvastam  Marcsi Valika  jó  hogy együtt  vagytok ,csak könnyebben telnek  az  esték  jó kis beszélgetésekkel .


    Gitta remélem  fiacskád mihamarabb  erőre kap de nagyon kell  vigyáznia  magára ami  egy fiatal embernek nagyon nehéz  szerintem .


    Ibolyka  jobbulást  kivánok .


    Rozsa örülök hogy  idönként  Te  is  vagy  .


  9. 2020. január 14. 10:0080193.

    Sziasztok.


     


    Semmi élet itt a topikok??????Vakuval mi igazoltan vagyunk távol de hol vagytok régi barátok???? Naponta kapjuk a kezeléseket azt nem mondhatnám hogy érzem is a hatását de még félidőben se vagyunk. Én reggel 6.-kor kezdek szinte minden nap de jó ez így mert úgyse tudok sokáig aludni.


    A kaja elfogadható bár én mindenevő vagyok. Este tv.t nézek csak az éjszakák hosszúak.


    Mindenkinek pusszantás: Totyi és Vali

  10. 2020. január 10. 20:5380192.

    Ibolya bizony csak akkor tudsz meggyógyulni ha tudsz pihenni a kezelések is csak akkor használnak ezért döntöttem én is a befekvés mellet. Ha eljárnék kezelésre aztán itthon mindent csinálnék akkor már hiába várnám a gyógyulást ezt már kipróbáltam .Most magasan teszek az itthoni feladatokra meg akarok gyógyulni.

    előzmény:
    Ibolyka43 (80188)
    2020-01-08  07:29
  11. 2020. január 10. 20:4780191.

    Sziasztok vidám hétvégét.


    Gittám nem normális dolgok ezek ha az kapja a pénzt aki nem is dolgozik meg érte nem is értem hogyan veheti fel,milyen jogcímen adják oda.Reméljük a fiad hamar meggyógyul és már csak rossz emlék lesz ez az egész.


    Azt hittem magamról hogy nem vagyok válogatós de a borsó főzelék legyen főzelék és ne levesa fasírt nekem izlet amit adtak hozzá.Megeszek én is mindent többé kevésbé csak tudnám mit adnak?legalább azt tudjam mit eszek ha nincs is ízena azért nem olyan rossz ám inkább én azon vagyok kiakadva hogy pl-ul két zsemléhez adnak egy karika szalámit.Na ezt oszd el két zsemlében.Remélem két hét múlva már versenyt futok totyival

    előzmény:
    dundori (80190)
    2020-01-10  18:41
  12. 2020. január 10. 18:4180190.

    Totyi! Vali! Ez szuper!!!!! Egyszer én magam is szivesen összetalálkoznék Veletek az én bevált (?)  gyógykórház(am)ban, ami természetszerűleg nem az enyém, de ettől én még a magaménak érzem. Leginkább a kezdetek, a létrejötte az én magánéletemben is nagy szerepet játszott.


    Néha nekem is vannak gondjaim, amikor 7.15-kor már vizitornán kell lenni, aztán telik-múlik a nap, eddig még bírható volt számomra. Hogy legközelebb mikor megyek, a jövő zenéje. Elvileg idén tavasszal, viszont a Gyöngyöst 2021-re sorolták. A közös oszt.vez.főorvosnő azt mondta, egybe rakja, de azóta semmi hír. Az egészen bizonyos, hogy én egyedül már nem megyek sehová, megvehetném az 1 ágyas szobát, de ez engem nem motivál. Ha nem lehet együtt, akkor nem is érdekel. Elég öreg vagyok már ahhoz, hogy ha eddig sem segített sokat, mire várjak már. Minden reggel, amikor felkelek, eszembe jut, amit mondott az idegsebész: meglátja, minden nap jobb lesz! Én azóta is várom a pillanatot, de eddig még nem lett jobb, sőt! Viszont eltelt már sok-sok év a műtét óta. A műtétek óta, mivel kétszer voltak.


    Nem is akarom sokáig ragozni, az én bajom, ami már évtizede tart, elenyésző a mai állapotokhoz képest. Már csak egyetlen dologra vágyom: sem a gyermekem, sem az unokáim eü-i problémáit ne kelljen átélnem, mert ha így lesz, így lenne (nem kapnak ellátást), abba biztos, hogy belehalok. Sem a gyerekeim, sem magam nem tudnánk finanszírozni a magánellátást.


    Csak példaként hozom: a menyem főiskolát végzett óvónő. Van a munkahelyén egy olyan megbizatása, ami miatt plusz bér jár neki. Egészen véletlenül "a régi kolléganőnek" utalták, már annak, aki előtte ellátta ezt a bizonyos tisztséget. A reklamációra a válasz: "sajnos nem tudjuk visszakérni tőle, még a végén megsértődik, felmond, mit csinálunk nélküle, hisz oly kevesen vagyunk". Érti ezt valaki? Szerintetek ez normális? Igaz, önkormányzati óvoda, azt kell tenni, amit a munkáltató szeretne. 


    Hogy a fiam, aki egy szorgalmas, sosem volt munkakerülő, felelősséggel teljes szakember, a betegsége miatt úgymond szarban van a fizetése és táppénz kapcsán, számít a család arra a minimumra, amit a feleség pluszban hazavihet...., aminek se híre, se hamva, és erre nincs egyértelmű szabály...? szóval az ember esze megáll. Kicsikkel foglalkoznak, tanítják, pótolják mindazt, amit otthon kellene megkapni a családban, némelyik azt sem tudja, mi a család..., pl. dec. 31-én egyetlen gyermek miatt dolgozott 8 órát az oviban, mivel ő volt az ügyeletes a fiam betegsége miatt, mert valami módon vállalnia kellett a csúsztatott napokat. Milyen világban élünk?


    Kedveseim! Csak annyit mondhatok, hogy tele gonddal-bajjal, mégis annak örülök, hogy nem kell sokáig "élvezni" ezt a mai - nem is tudom minek nevezzem? - módszert, vagy rendszert?

    előzmény:
    totyogoka (80189)
    2020-01-10  10:15
  13. 2020. január 10. 10:1580189.

    Sziasztok!!!!!


     


    Na tessék.Az első héten már lassan túl is vagyunk. Ma még van egy pár kezelés aztán húzunk haza.Majd vasárnap este kell vissza jönni.Az ellátás tűrhető én mindenevő vagyok,Valcsi van amin kiakad.A kezelések jók bár a kezelők között vannak olyanok akiknek a hozzá állása hagy némi kívánnivalót. Mindenkinek szép hétvégét kívánok.

  14. 2020. január 8. 07:2980188.

    Szervusztok


    Totyi es Vali


    Jo,hogy osszetalalkoztztok es veletlenul kaptatok eggyutt szobat?


    Gyogyuljatok mielobb,ketten nem unalmas.


    Nekem tobbszor volt becsipodesem,de sosem tartott ilyen sokaig a gyogyulasom lehet nekem is be kellene fekudnom,de az urammal mit csinaljak o nem akar,pedig jo volna,de jobb neki,ha nem kell hallgasson senkire,negy a feje utan. Feloktozhetne minden nap,tud jarni es helyesen gobdolkodik,csak a dereka faj,hat nekem is faj,de azert minden hazimunka ram var.


    A bevasarlast,lehet megoldom,mert egy kizeli uzlet haza is szallit,de nincs sok valasztek,csak az alapelelmuszerek.


    Ma utana nezek.

  15. 2020. január 8. 05:2480187.

    Szép jó reggelt.


     


    Jó helyünk van.Két ágyas szobában vagyunk sok kezelést írták ki ml.Én már 6 kor kezdek.A szobatársam is szenzációs. A csuda se gondolta hogy egyszer az ORFI.ba lesz topik tali.puszi mindenkinek: Totyi és Precon Vali😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘♥️♥️♥️♥️♥️♥️

  16. 2020. január 6. 06:2180186.

    Szép jó reggelt!


     


    Hideg van kint . Igaz csak egy kis időre nyitottam ablakot de gyorsan be is csuktam mert korán is van meg hideg is van.Az is igaz hogy tél is van, így ilyen időnek illik lenni. Megint nagyon korán ébredtem és az a bajom, hogy amikor már nem tudok vissza aludni csak vergődök az ágyban.Na majd holnaptól hátha az ORFI.-ban másképpen működik az alvókám. Kicsit bizakodom, hogy talán a kezelések segítenek, de egy kicsit tartok is tőle nehogy a végén még túlzásba essünk. Mondjuk régi ismeretség ez a dokival, remélem, hogy most is a legjobbat akarva fogja kiírni a kezeléseket.


    Az itthoniak miatt is izgulok mert a vejem állapota se úgy alakul ahogyan azt elvárhatnánk már ennyi idő után. tegnap amit tudtam segítettem nekik, de hát ezek minden napos feladatok. Talán a héten megoldódik a jelző rendszer bekötése ami talán annyiban lesz segítség , hogy ha baj van akkor 30 perc alatt a helyszínen lesznek a gondozók és tudnak segíteni. ( remélem nem lesz rá szükség) Már folyamatban van a segítőszolgálat intézése is ami meg abból állna , hogy heti egy két alkalommal személyi segítő menne segíteni  a nehezebb feladatoknál mint pl fürdetés bevásárlás stb.


    Gitta! sajnos az egészségügy egyre rosszabb és ez országosan így van akár vidék akár itt a fővárosról beszélünk. Kívánom, hogy a fiad minél előbb gyógyuljon meg ! Gyöngyöske férjének is ugyaan ezt kívánom. Sajnos nálunk is előfordult már hogy valamit eltettünk egy jó helyre majd hiába kerestük nem találtuk csak jó idő után került elő, általában onnan ahol ezerszer megnéztük előtte már.


    Ibolya! Neked is gyógyulást kívánok . Illetve legalább fájdalommentes életet mert a fájdalom nagyon meg keseríti az életünket. A fiam váll fájdalmára most nagyon bejött a kineziológiai tapasz felhelyezése. Illetve szedi az Aflamin tablettát amit Ő maga csak " alfahím" tablettaként emleget 


    Valika! A virusokat könnyű elkapni annál nehezebb kimászni ha már megfertőződtünk vele.Mielőbbi jobbulást Neked is. Ezt a fent említett tapaszt térdre is ajánlják. lehet ki kellene próbálni.


    Rózsa! Sajnálom ami körülötted történik. Mondjuk azt nem értem, hogy a Hugit hogyan képzeli el, hogy adja el a lakást? Ahhoz a pénzhez Marcinak semmi köze nem volt. Amit Ő ott dolgozott azt magától csinálta és le is lakta. Egyébként egy hozzáértő ember azonnal meg tudná állapítani hogy az a munka nemhogy 3 milliót de 300 ezret sem ért amit ő ott jószándékkal összebarkácsolt.De szerintem tényleg néha el kellene jönni a környékre . A zárcsere meg nem tudom hogy megtörtént-e de az a legaljasabb húzás lenne és akkor egyértelművé válna hogy ha akarnál se tudnál ott tartózkodni.Szerintem ezért lenne jó már túl lenni a váláson mert akkor kötelezhetnék a lakás megosztásra illetve annak értékesítésére és az érte kapott pénzt fele fele arányban megosztásra.


    Kincsike! Régen jelentkeztél! Remélem, hogy jól vagytok Ti is és az unokák is!


    Mindenkinek kívánok Békés nyugodt fájdalom és gondmentes napokat!

  17. 2020. január 5. 22:5480185.

    Szervusztok Barátok!


    Mindenkinek köszönöm, nagyon jól esik a fiam állapota utáni érdeklődés. Be kell vallani, nagyon súlyos állapotba került a kórházba, és nagyon aggasztó a helyi ellátás minősége. Akkor és abban az időben, amikor valóban kritikus volt a helyzet, megtettek mindent, aztán bent töltött 10 nap az sok kérdést vet fel, és pl. az is, hogy úgy bocsájtották haza, hogy nem kapott instrukciókat, nem csináltak meg alapvető vizsgálatokat (amiket írtam, hogy majd válaszolok, mit találtak, mert még két fontos vizsgálat várat magára, amit az akkori napokban megcsinálnak) - hát nem!!!, és e hónap 27-én megy majd vissza kontrollra...., szóval izgalom még van, mivel tegnap is fejfájásról, fáradtságról panaszkodott. Egyszóval nem zárult és nem kezdődött jól az év. Holnap már iskola, menyemnek munka, így valamikor délelőtt fogja hozni a kutyákkal együtt. Valamikor írtam már, hogy nagy lakásfelújításban vannak, nem hagyható otthon egyedül, mert még képes folytatni azt, amit nem lehet... fontos a pihenés, mert nagy traumán ment végig a szervezete.


    Gyöngyösék ma mentek haza, holnap tervezték, de kiderült, hogy vérvételre kell menni. A férjet pedig én vittem az itteni ügyeletre, közel 40 fokos lázzal feküdt szilveszterkor és másnap is, így jan. 2-án elvittem az ügyeletre. Sok lázcsillapító, sok C vitamin, fekvés, folyadék, de ma haza kellett menni a Gyöngyi vérvétele miatt, ami tegnap jutott eszébe!


    Lilla unokám anyja eladott egy örökölt telket nyaraló házikóval, az unokám kérte, hogy 3 dobozt tárolhasson nálam a garázsban (ahová az apja - a fiam - már annyi szemetet hordott a lakásfelújítás miatt - hogy magam sem férek be, a kocsival csak gondos és figyelmes tolatással tudok beállni), mondtam, ha talál még helyet és engem nem akadályoz, Ok. Ma szállították azt a bizonyos 3 dobozt, látni sem akartam, mivel kb. másfél órán át hordták be ketten, meg sem néztem, fogalmam nincs, hová halmozták, szóval majd holnap szembesülök....


    Amikor indultak Gyöngyösék, kiderült, elveszett a lakcímkártya... minden a kocsiban, útra készen, nincs jogosítvány, nincs lakcímkártya! Fél óra keresés után a jogsi meglett, a lakcímkártya sehol. Százszor visszajöttünk az udvarról behozva csomagokat, kiöntve, kipakolva, hátha megtaláljuk, de nem. Majd végül elindultak, útközben még felhívtak, hogy még nézzem meg itt-ott, hátha, nem volt. Már otthon vacsoráztak, amikor hívott, megtalálták ott, ahol sokszor átnéztük még nálam...


    Miután elmentek sikerült kétszer mosni, némileg takarítani, bosszankodni, hogy a fél éve interneten rendelt bosch porszívómat nem tudom szétszerelni, hogy kitakarítsam, egyelőre azt sem tudom, mit kezdjek vele, nem tudom visszaküldeni, mert nem lehet szétszerelni, mindössze 38 ezer volt...., szóval nem vagyok boldog.


    Rózsa! Fel a fejjel! Innen már csak jobb jöhet. Tudod van olyan mondás, ha a gödör alján vagy, onnan már csak feljebb vezet az út.

    előzmény:
    totyogoka (80180)
    2020-01-04  06:27
  18. 2020. január 5. 21:2780184.

    Boldog új évet, jó egészséget kívánok, neked és P-nek is.


    Nem látok képet(?)



    Kedves Topikbarátosnék!


    Nektek és családtagjaitoknak boldog új évet, jó egészséget kívánok.


    1.képet a facéról hoztam. Marci süteményt vitt a 2. emeleti szomszédéknak. Ők tették ki.


    Nem szilveszteri jelmezben van! Így közlekedik az utcán és biciklizéskor. 

    előzmény:
    sorbet (80178)
    2020-01-03  11:06
  19. 2020. január 5. 21:1480183.

    Jöttem, mert nagyon "magam alatt vagyok"!


     Köszönöm a hozzámszólásokat!


    Marcsi! Valcsi! Az Andris évek óta kerüli a Marcival való találkozást.


    Hugit is zsarolja. Adja el a lakást és adjon neki 3 millió forintot, mert Ő sokat dolgozott Dunafüreden.


    Hívott a csornai Kati sógornőm. Együtt érez velem! Nem tudja, mit lehetne kezdeni a Marcival.


    Kérdezte. Megpróbállak összebékíteni benneteket. Beleegyezel?


    Én: Szó sem lehet róla!


    Azért arra kér, hogy adjam meg a papírt, amit kér a Marci. Mert segélyt akar igényelni. Az Önkormányzatnál mondták, hogy kell a nyilatkozatom.


    Nem adok semmit!!!!! Holnap 13:30-ra megyek a szoc.oszt.-vezetőnőhöz.


    Gitta! Keresem Gyöngyöst, de korlátolt a -netem. 


    Ibolyka! Gyógyulj mielőbb. Ez parancs.


    Keresem sErzsike szoliját.


    Még Jászberényben vagyok. Kedden tervezem a jelenlegi tartózkodási helyemre menni. Varom, hogy intézzék a -net bekötést.


    Végre többet tudnék itt lenni.


    Lehangolt vagyok. Búcsúzom. Jó éjszakát. Szép álmokat, Rózsás csókokat, bajuszos angyalokat.


     

  20. 2020. január 5. 10:0080182.

    Sziasztok vidám vasárnapot.


    Betegeknek gyors gyógyulást.


    Nálunk nagyon nagy szél van kifúja a meleget a lakásból most vetem észre hogy a bejárati ajtó ha a külső nincs becsukva bizony huzatos.Másfelől fúj a szél mint máskor ezért vettem észre. Na nem vészes de mivel öregszem így észreveszem a levegő áramlatokat


    Remélem Marcsi,Gitta betegei is gyógyulnak és persze Ibolya is a gyógyulás útjára lépet.Két napig én is kúráltam magam a keresztlányom hozott valami vírust naná hogy bekaptam.Most megint érzem hogy mennyi alkatrészből állunk legalább nem emelem ki hogy hol is fáj mindenütt


    Rózsa remélem megoldódnak a problémáid nehogy aláírj olyan pappírt hogy nem laksz ott.Ha csak néha benézel hogy lássanak a szomszédok még akkor is ha nem mész be a lakásba menj oda.Nehogy a szomszédokkal igazoltassa hogy nem laksz ott. Vigyáz nehogy lecserélje a zárat ezt is kellene néha ellenőrizned mindig csak nincs otthon?Mert ha lecseréli azt azonnal kell jelezned hogy kizárt a lakásból.Hogy sokat vagy távol ez nem tartozik senkire segítesz a lányodéknál meg a fiadéknál ez jó indok.


    Sorbet Erzsike bizony jó néha találkozni rokonokkal ismerősökkel nekem is nagyon hiányzanak a jó kis kanaszta partik.

  21. 2020. január 4. 19:4580181.

    Szervusztok


    Lassan gyogyulok  kaptam 6 Ketonal injekciot neg van 4 d


    Lassan jarok es fozok  sokat pihene


    Hiszem hogy a jovo heten helyre jovok.


    Aludjatok jol.

  22. 2020. január 4. 06:2780180.

    Szép jó reggelt!


     


    Nagyon sötét van még és hideg is. Az este nagyon hamar elaludtam és hajnalban már fent kukorékoltam.Nem tudtam vissza aludni. Zsong a fejem a sok tennivalótól, mert az mindig van. telefonáltak az ORFI.-ból hogy egy nappal később az az kedden menjek ne hétfőn. Közben a vejem állapota se lett jobb így oda is átmentem a lányomnak segíteni a fürdésben meg a mosás vasalás ágyneműcsere stb. ma bevásárlás holnap pedig főzés több napra hogy apusnak is maradjon itthon amíg én nem leszek.


    Gitta! remélem, hogy a fiad már sokkal jobban van . Igen Gyöngyöske megtalált és küldött is videót a gyönyörű pici unokájáról. Rózsának megírtam privátban a Gyöngyös elérhetőségét majd talán Ők is egymásra találnak!


    Ibolya! Neked is jobbulást kívánok. Nagyon makacs ez a derékfájás. Látom a vejemet is ahogy szenved , sőt a sajátom is nehezen alakul.A vejem kapott deréktámaszt ( olyan fűző szerűség) meg fizikoterápiás kezeléseket írtak fel neki illetve izomlazítót meg fájdalomcsillapítót. Ideig óráig hatnak ezek is.


    Rózsa! Szomorú vagyok , hogy a Marci nem nyugszik . Mint aki nap mint nap úgy ébred hogy újabb bosszút forraljon. Hugi? Andris? nem tudnak rá hatni?


    Valika! Remélem, hogy ez az év kevésbé lesz mozgalmas számodra és nem csapkodnak a bajok a fejed felett!


    Sorbet Erzsike! Aranyos vagy hogy benéztél. Ritkán látott szeretteinkkel lenni a legjobb dolog. Ha egy ebéd keretében történik ez akkor is.


    Kincsike! Járnak már oviba a gyerekek? A suli hétfőn kezdődik. Addig még téli szünet de a mi unokánk is azt számolja mikor lesz a tavaszi szünet.


    mandula Évi! Julika! Ildi! Gyertek máskor is ha időtök és kedvetek is van!


    Mindenkinek kellemes és fájdalommentes napokat kívánok!

  23. 2020. január 3. 14:4780179.

    Szia Rózsa!


    Gyöngyös megtalálta Totyit, át is küldte neki, tőle megtudhatod az elérhetőséget, és hamar egymásra találtok. Én nem vagyok a magam nevén a face-on, egy éve adta át a fiam egy kisgyermekkori plüss állatka oldalát nekem, hogy megnézhessek egy fontos eseményt, amit a média nem közvetített, csak a face-oldalon volt látható. Azóta csak a család tudja, hogy az a bizonyos kis plüsi, amit még Lilla picike korában csináltak, az már én vagyok. Mivel elég banális egy öregasszony ilyen néven a face-on, nem is használom másra, mint a családdal tartani a kapcsolatot. 

    előzmény:
    rozsaanyu (80156)
    2019-12-29  23:35
  24. 2020. január 3. 11:0680178.

    Sok szeretettel kivanunk nektek boldog új évet ! Legyen több öröm, kevesebb gond,, baj mint tavaly volt mindnyájunk életétben!


    Mi most ebédelni megyünk legközelebbi rokonainkkal. Nagyon örülök ennek a találkozásnak.


    Legyen nektek is szép napotok! 

  25. 2020. január 2. 09:0680177.

    Szervusztok


    Szep uj evkezdest kivanok.


    Nehezen gyogyul a derekam,de lassan helyrejovok,hetfotol nem jartam ki a lakasbol, a mar muszaj volt kimennem vasarolni,nert nincs ki.


    Ezutan jobban fogom kimelni magam,inkabb tobbszor megyek vasarolni mint tobb kilot cipeljek.


     


    Legye  szep  napunk.

Címlap

top