Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szeret, de mégsem..

Torolt_felhasznalo_350214
Torolt_felhasznalo_350214
Létrehozva: 2006. július 4. 18:09

Sziasztok!

Többen, többféleképpen látjuk a dolgokat. Segítség és vélemény kellene. 

A történet a következő:

Párom csaknem 6 év után egyszer csak sírva-zokogva közölte, hogy szeret, de egy ideje már nem érzi azt a szerelmet, mint korábban. Nem akar szakítani (még), azt mondja megérdemlünk még egy esélyt ennyi együtt töltött idő után, hátha sikerül rendbe hozni  a kapcsolatot.

Teljes szabadságot adtam neki, nem láncsoltam le, s hosszú évek óta teljesen megbízom benne. Talán ezért is ért nagyon váratlanul a dolog, már terveztük a közös jövőt is...

Hagyjam menni? Tartsunk szünetet? Próbáljnuk meg együtt tenni valamit? De mit? Hogyan?

Szerintetek?

  1. 2019. március 13. 07:0815413.

    Csendike----   a  sorsodrol  NEM  tehetsz  semmit.   No,  csak  alltassd  Magadat,,,,,,,       es  le'gy  boldog.

    előzmény:
    terdszelikatica (15411)
    2019-03-06  06:02
  2. 2019. március 13. 07:0515412.

    Nem---nem hiszem,  hogy  "gyujtenek"  barmit  is----


    ez  csak egy  tipikus  NL  forumnyitas,   mert  MAS  ideajuk  eppen  nem  volt. :-))


      Igazan, ---  ez a  szegeny  NL-forum  kezd  mar  kisse  unalmas  lenni...    Valamikor  erdekes  es  jo  volt,  talalkozasra---------      de,  szerintem  a  mai  korosztalynak ez  mar  nem  kell......  :-))


     


    Nalatok  me'g   senkisem  hallott  a  SKYPE-rol?????


     


    Ja,  hogy  en  miert  jarok  a NL  "csettek"-re????        :-))            :-)))             navajjonmiert......   :-)))  


     

    előzmény:
    Csend Ike (15410)
    2019-03-06  05:50
  3. 2019. március 6. 06:0215411.

    en nem estem ki a szerpbol latom Te lenyeglatasodat     TI meg tudja h elete sorait mindenki onmaga irja

    előzmény:
    Csend Ike (15410)
    2019-03-06  05:50
  4. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2019. március 6. 05:5015410.

    "November vegen volt az elso nemi aktus (neki az elso, nekem 2.) es megjobba valt az egesz. Viszont december vegen szornyuen lebetegedtem, amely egy szornyu betegseg (nemi) es fajdalommal jaro szenvedest kaptam. Termeszetesen ott volt mellettem, de amit tolem kapott az nem volt gyenge, minden bizonyossaggal probaltam tudatositani vele hogy ez az o hibaja, szegeny majdnem megpusztult. Naigen, ez a betegseg eletem vegeig bennem van, barmikor kiujulhat. Innentol csak burult minden lefele,"


     


    Milyen kedves történet,és ez csak egy csepp része a kalandos életednek.Most akkor ki kitől kapott  olyan nemi  betegséget hogy ez életed végéig beléd állt?


     


    Ennyira szaros élete van egy alig 16 éves lánynak? És ez csak a kezdet,mi lesz még itt ! Anyád/apád/rokonság merre jár?


    Összeségében pedig szerintem megint valami cikkre gyűjtitek az anyagot,És még csak ki semm kell menni a jó meleg szobából hozzá.


    Vagy, nem?

    előzmény:
    Anna20021228 (15407)
    2019-03-06  05:09
  5. 2019. március 6. 05:2515409.

    Most itt bolcselkedhetnek, hogy az elet rejtelmeibe idosebb partner vezeti be az embert sexualisan es nem hasonlo koru, meg kerdezhetnem  h anyad nem beszelt a sexualis elet buktatoirol ? meg hogy van aki az elete sorait tudatosan irja es van aki sodrodik de nem teszem.Mindkettonek meg vannak a maga buktatoi . Ezek a problemak 5 , 10 ev mulva mar nem lesznek ezek.

    előzmény:
    Anna20021228 (15407)
    2019-03-06  05:09
  6. 2019. március 6. 05:1915408.

    Fiatalsag bolondsag. Majd kialakulnak a dolgok.


     

    előzmény:
    Anna20021228 (15407)
    2019-03-06  05:09
  7. 2019. március 6. 05:0915407.

    Sziasztok! Nemtudom jo otlet ha publikusan irom ki a dolgaimat:( szeretnek egy ketto tanacsot:) 16 eves vagyok, fel evet voltam egyutt a baratommal, ket eve mar jartunk de az lefutott pillanatok alatt:( majd legjobb baratok lettunk 😂😂😂de az sem tartott sokaig. Most oktoberben egy buliban ujra egymasra talaltunk, semmi csok nem volt csak tanc es iszonyatosan megfogott vele. Minden szep es jo volt bar utana egy hetre elutaztam, nagyon nagyon hianyzott. Miutan hazajottem, mar tudtam hogy kezdeni szeretne velem valamit, talalkozgattunk estenkent es szinte novemberig huztuk egymas agyat. Majd megtortent az “elso” csok. Nagyon elvarazsolt, szinte almodtam kb. Nagyon tokeletes volt minden. Majd jott egy kerdojel, ott alszik a legjobb baratnojenel Pesten, en ezt nem birtam merlegelni majd ezert inkabb szuneteltunk, de nagyon szeretett es tenyleg ottvolt, bar egy hetig tartott ez a szunetesdi.vegul ujra osszejottunk vagy folytattuk es kiderult h azelotti nap meg a volt baratnojenek irogatta hogy szereti, megbocsajttottam, szet konyorogte magat szegeny:) aztan tulajdonkeppen minden jo es szep volt. Majd eleg erosen fel lehet idegesiteni, es keletkezdtek a vitak. November vegen volt az elso nemi aktus (neki az elso, nekem 2.) es megjobba valt az egesz. Viszont december vegen szornyuen lebetegedtem, amely egy szornyu betegseg (nemi) es fajdalommal jaro szenvedest kaptam. Termeszetesen ott volt mellettem, de amit tolem kapott az nem volt gyenge, minden bizonyossaggal probaltam tudatositani vele hogy ez az o hibaja, szegeny majdnem megpusztult. Naigen, ez a betegseg eletem vegeig bennem van, barmikor kiujulhat. Innentol csak burult minden lefele, egy honapig nem volt szex, ki is birtuk, jol is turtuk, majd utana ujra. Annyiszor megbantottam hogy neki mar fajt minden belul, pedig kivul nem mutatta ki. Ezt eszre lehetett venni a csokokbol, az erintesekbol. Rengetegsok szep emlekem van vele. A vege fele annyira eldurvultak a vitak h szinte szakitottunk volna. Szunetet kert en pedig nem akartam megadni. A vegen mar en szakitottam, kozolte h mar nem olyan csodalatos es varazslatos neki egyszoval nem szerelmes de szeret ami nekem nagyon keves ahhoz h minden sikon menjen. Majd elhagytam, nem birtam tovabb. Eletem egyik legszarabb dontese volt, jott a magas depi es a vagdosas amit surgossegin jol ossze is huztak. Nem erdekelte ot. Napokig beszeltunk utana, mindig mondta hogy szeret es hianyzok de esely mar nincs. Az alkoholhoz folyamodtam ami eleg rossz, ugyanis nem szokasom inni. Mindenkitol kapom a megoldast: “idovel jobb lesz” l, nem nem lesz. Soha sem futnek senki utan pedig o meg eri, surtam neki sokat, de igy sem. Kiderult h reszegvolt es a volt baratnojenek fogta a kezet (nem nagy dolog de szakitas utan egy nap) eshat igen, darabokra tortem. Tegnap elott probaltam helyrerazni, talalkoztunk, nemment, megcsokolt, es meg mindig annyit mondott hogy mar nem olyan mint regen. Sok cikket olvasok azaltal hogy hogy lepjek tul, vagy hogy csabitsam vissza, es nemtudom hogy van e meg remeny, vagy teljesen elottem, es torodjek bele. De nem sullyedhetek el mert enekelek kiskorom ota, es itt a Zegasztar, a szinhazi gala, szinesszel is enekelek es meg ezer mas. Nem lehetek gyenge, viszont ahanyszor ra gondolok, rosszul leszek. Havim az kesik, es nemtudom hogy most...namindegy, tudom sokan azt hiszik hogy ennyi idosen hogy foglalkozhatok ilyennel, mert ezek nem komoly dolgok, viszont nekem igen. Olyan volt nekem, hogy eltudtam vele kepzelni az eletemet, a felesege legyek. Viszont o meg hajlamos konnyen sertodni, feltekeny, es 

  8. Torolt_felhasznalo_821893
    Torolt_felhasznalo_821893
    2008. augusztus 28. 08:3915406.

    Sziasztok!

    Elmondom az én történetem.  A párommal 1 éve ismerkedtünk meg, szeptemberben összeköltözés, karácsonykor eljegyzés, augusztusban esküvő..lett volna. De ő visszamondta, mondván túl korai még...na itt már gyanakodtam. Szinte én mondtam vissza az esküvőt, mert csak a félelmeit halottam, menyire közeledik, de fél tőle..így inkább visszamondtuk, nehogy az oltár előtt mondja, hogy nem, vagy setleg korai válás legyen belőle.

    Azóta viszont észrevettem, hogy társkereső oldalakon regisztrált és írt 1-2 lánynak is, az egyikkel most komoly levelezésbe kezdtek. Mi Budapesten élünk,  pécsi a hölgy, elvált 1 gyerekkel.

    Mindemellett a párom hangoztatja, hogy nagyon szeret, egyetlen szerelme vagyok, amikor kérdőre vontam, azt mondta, csak hülyéskedik, szórakozik...

    A párom vállalkozó, elsősorban pesten és pest környékén dolgozik, de tegnap bejelentette, hogy valószínűleg vidékre kell majd mennie dolgozni, Szegedtől-Szombathelyig bármi lehet.

    Kérdőre már egyre kevésbé merem vonni, mert kiakad, de egyre kevesebb abizalmam iránta. Szerintetek mit tegyek?

    csillus 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_172467
    Torolt_felhasznalo_172467
    2008. augusztus 21. 01:5315405.

    Szia! A legjobb barátnőm most ment férjhez, ugyanígy... Ennyi idő után. :(

    És a férfi ráadásul kövér és cigizik is, és már egy év után nem szeret telefonálni, hazudik és kiabál...

    előzmény:
    mano_vice (15402)
    2008-07-19  22:54
  10. Torolt_felhasznalo_172467
    Torolt_felhasznalo_172467
    2008. augusztus 21. 01:2615404.

    Nem ezt érdemled,

     

    Éci-Péci (másik nick-kel)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_952358 (15401)
    2008-07-01  05:39
  11. Torolt_felhasznalo_866083
    Torolt_felhasznalo_866083
    2008. július 21. 20:3815403.

    Szia mano_vice.

    Elkezdtem a hétvégén olvasni ezt a topicot, (akkor még félreolvastam a dátumot és 2006 helyett 2008-at olvastam, mert ugye 2006-ban indult), és végig is olvastam, bár a végefelé már csak lapozgattam.

    Nem tudod mi lett az Esztivel? (Beszter08)

    Én is annak hatására kezdtem el olvasni, hogy összekaptunk a párommal, de három nap múlva (ma) már ki is békültünk.

     

    Azért érdekelne, mi lett vele, jól működik még a kapcsolata?

     

    Hátha valaki tudja..

    előzmény:
    mano_vice (15402)
    2008-07-19  22:54
  12. 2008. július 19. 22:5415402.

    Szia Petyke! Nem tudom mennyire nézel még vissza, hiszen nem az elmúlt 2 napban volt a hozzászólásod. Végigolvastam amit írtál. Vegyes érzelmek kavarogtak bennem.

    Van egy kollegám, aki szintén ilyen kapcsolatban él mint Te. Szóval a leányzó iszonyat féltékeny, minden miatt raplizik, és semi sem elég jó neki, és ő az örökös elnyomott. Szóval, amikor mondtam neki hogy ez nem normális, akkor Ő is mondta hogy ez így van. Nem normális az egész kapcsolat, de hiába mondja ki azt hogy vége, a leányzó annyiszor "hízelgi" magát vissza. mondjuk, nem nehéz egy hapsit újra megszokni, főleg ha már ismeri a gyengéit... Szóval mindig ott járnak, hogy nos vége van mindennek, és aztán mégsem, mert eltelik egy éjszaka, és kezdődik az egész újból. Tehát, minden szép és jó, aztán hiszti, szakítás, egy kis szex, és újból minden jó. De közben vádolja a párját, nyomoz utána stb. Tehát nem értem, és nem is fogom, hogy hogyan tud egy ember ilyen kapcsolaban élni, mért nem lép, amikor tudja, vagy legalábbis éreznie kéne, hogy ez nem az igazi... Ez egy baromi nagy talány, vagyis nekem az.

    Végülis a kedvenc kollegámnak van valószínűleg igaza, Ő mondta azt hogy minden normális nőnek szinte kretén férje van, és minden normális hapsinak idióta felesége. Tisztelet a kivételnek. És a normális emberek egyedül vannka, és valahogy nem találják meg egymást, pedig egy csomó egyedülálló van, aki él és vár valakire aki majd jön és KATT...  Csak várni kell megtanulni

    És egy elrettentő példa, hogyan csesszük el az életünket, fél év együttjárás után egy eljegyzéssel, és aztán egy éven belüli esküvővel, ahol a hapsi szinte semmibe sem nézi a nőt, mert az vali háztrtási eszköz, aki csak főz, mos,takarít, pakol, csinos, szép, mindenre odafigyel, és akkor van az ágyban amikor az ő uracskája gondolja... És a kedves férjúr, semmit nem hajlandó csinálni, mert amiket felsoroltam az női munka... megkérdeztem hogy és akkor mi a "férfi munka"?! mi volt a válasz? Szögbeverés a falba...

    Azthiszem saját kardomba dőlnék bele ha egy ilyen emberrel kéne együttélnem.... Nahát ilyen is van. hogy miért írtam le? Talán mert olyan mérhetetlen mértékben felbosszantott, hogy hihetetlen.

    Hogy mit csinálj? kérdezdd meg magadtól hogy tudál e vele élni, mert ha nem akkor menekülj! Mert egy élete át nem igazán lehet sajnos azokat a dolgokat tolerálni, amiket itt leírtál.

    Remélem aazóta megoldódtak a "gondjaid" és minden rendben van veled. Szólok a csajokak is majd, hogy írtál. Nem tudom ők mennyire szoktak ide bekukkantani.... Jó hétvégét! mano

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_952358 (15401)
    2008-07-01  05:39

Címlap

top