Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Vito P.M.D.

vitopmd
Létrehozva: 2006. augusztus 3. 15:22
"Jelenleg, az ismert ezoterikusokhoz tartozom, és itt vagyok hogy beszélhessünk azokról a dolgokról, melyek izgatnak s nem tudod rá a választ vagy csak szeretnél beszélni róla! Ha van kedved írj róla és dumáljunk...."
  1. Torolt_felhasznalo_591579
    Torolt_felhasznalo_591579
    2006. augusztus 3. 21:4751.
    De vajon mi az oka, hogy szóba hoz valamit, aztán amikor felkeltette az érdeklődést nem válaszol. Nem értem. Most vagy el szeretné mondani, vagy nem. Mi meghallgattuk volna szívesen, de nem válaszol. Akkor viszont miért hozta szóba ?
    előzmény:
    Edith7 (48)
    2006-08-03  21:43
  2. 2006. augusztus 3. 21:4750.
    ne aggódj, már nincs több mondanivalóm.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_519131 (49)
    2006-08-03  21:46
  3. Torolt_felhasznalo_519131
    Torolt_felhasznalo_519131
    2006. augusztus 3. 21:4649.
    Öregem úgy veszem észre, hogy ez az oldal, már régen nem Rólad szól, hanem kedves jesseo3-ról ismét, mint másik  néhány topik is)!
    előzmény:
    vitopmd (40)
    2006-08-03  18:54
  4. 2006. augusztus 3. 21:4348.

    Hát ez az, erről beszétünk mindketten! Esküszöm Dodonában nem adtak ilyen homályos értelmű , nesze semmi fogd meg jól válaszokat.

    Itt van még egy megdönthetetlen igazság: A nap minden reggel felkel...(és ez így persze nem igaz)

    előzmény:
    jesse03 (47)
    2006-08-03  21:37
  5. 2006. augusztus 3. 21:3747.
    Szia

    te intéztél hozzám egy hozzászólást-én válaszoltam.

    Ennyi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_591579 (46)
    2006-08-03  21:35
  6. Torolt_felhasznalo_591579
    Torolt_felhasznalo_591579
    2006. augusztus 3. 21:3546.
    Se Jesse3, milyen igazság ? Nem mondasz semmi konkrétat, csak célozgatsz valamire, ha meg rákérdeznek, nem felelsz konkrétan. Kivel van bajod ? Ki ez a rejtélyes valaki és a cinkosai ? Nem megbántani akartalak, csak nem vagy egyértelmű.
    előzmény:
    jesse03 (43)
    2006-08-03  20:29
  7. 2006. augusztus 3. 21:2245.
    Jesse az ég áldjon meg: úgy látom, te tényleg keresel valakit. Nem lenne egyszerűbb egyszer elmesélni a történetet, mint  minden új nick-et körbejárni, gyanúsítgatni, célozgatni és ezzel az őrületbe kergetni magad, hogy rólunk ne is beszéljek? Igen, el tudom képzelni, hogy egy régebbi topikban ez már kiderült, de az újak, akik találkoznak veled nem tudják! Rémlik, hogy láttalak már valakivel vitatkozni egy a többiek számára rejtélyes ügy miatt, hát név nélkül meséld el...és ne legyél paranoiás, nincs minden sarokban ellenség. Egyébként meg képtelen vagyok megérteni, hogy aki egy a Biblián alapuló keresztény gyülekezethez tartozik, miért idegesíti magát démonokkal sötét és zavaros átkokkal, bármi ilyesmivel...








    előzmény:
    jesse03 (43)
    2006-08-03  20:29
  8. 2006. augusztus 3. 20:3644.
    "Te viszont folyamatosan átkozódsz, vádaskodsz, és fenyegetsz...mindenkit!"

    mutass egyetlen olyan hozzászólásomat, ahol akár veled szemben ezt tettem.

    Nekem egyetlen "emberrel és hozzákapcsolódó cinkosaival" van problémám, ha jól tudom, rólad és a hozzád kapcsolodó emberekről
    egy rossz szót sem mondtam, hanem elismertem, hogy te is egy véleményen vagy a gyerekekkel kapcsolatbani dolgokkal.
    előzmény:
    vitopmd (40)
    2006-08-03  18:54
  9. 2006. augusztus 3. 20:2943.
    A hozzám intézett hozzászólásoddal kapcsolatban:

    az igazság mindig győz.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_591579 (41)
    2006-08-03  18:59
  10. Torolt_felhasznalo_591579
    Torolt_felhasznalo_591579
    2006. augusztus 3. 19:0042.
    A második bekezdést Jesse3-nak írtam.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_591579 (41)
    2006-08-03  18:59
  11. Torolt_felhasznalo_591579
    Torolt_felhasznalo_591579
    2006. augusztus 3. 18:5941.

    Igen, van egy icipici különbség a katolikus egyház eddigi tettei és Jézus tanításai között. Az alapvető különbség többek között a lelkület. Az egyház a bűnösség és önbüntetés kényszerével szöges ellentétben áll Jézussal, aki nyitott, jóindulatu szeretetteljes volt. Mint a depresszió az optimizmussal szemben.

    A középkori közhiedelemmel szemben a boszorkányok nem rabolnak el csecsemőket és nem áldozzák fel azokat teliholdkor. Rémes, hogy mennyi ostoba babona tudott beépülni anno a köztudatba. Ma már az emberek nagyrésze jókat röhög ezeken, egykor azonban véresen komolyan vették ezeket. A rosszindulat is képes hegyeket megmozdítani.

    előzmény:
    vitopmd (31)
    2006-08-03  17:36
  12. 2006. augusztus 3. 18:5440.

    Hai!

    Elég érthetően magyaráztam el a dolgokat, melyhez nincs közöm..közünk! Te viszont folyamatosan átkozódsz, vádaskodsz, és fenyegetsz...mindenkit!

    Kezd elfogyni a türelmem...így azt mondom keresd meg azt aki ártott és intézd el vele, rólam meg az általad nem is ismert boszorkányaimról pedig lecuppanhatnál végre. Az Isteni igazságszolgáltatásban bizhatsz...

    Keress más topicot drága felem..

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2006. augusztus 3. 18:1839.
    vannak olyan dolgok, amik boszorkányságtól független-gonoszságok.
    Akár mekkora összetartás van is nálatok.

    Mert senki nem törhet senki életére-semmilyen indokból.
    Nálam legalábbis ez van, ez volt, ez lesz. Ez alap.
    Függetlenül boszorkányságtól, kereszténységtől, bármilyen októl.

    Ezért kérdeztem meg.És mkert bizok az Isteni igazságszolgáltatásban.


    előzmény:
    vitopmd (38)
    2006-08-03  18:14
  14. 2006. augusztus 3. 18:1438.

    Hai!

    Valahogy elmegyünk egymás mellett, amit nem csodálok! te valamiért ki akarsz csikarni belőlem egy olyan dologra egy választ, melyről még tudomásom sincs....!? Fura...

    Megírtam hogy sajátságos, belső törvényeink vannak s ezek nem mindenben harmonizálnak a külvilágiakkal. És ez jó! Azt is jeleztem, mond el meséld el mi a bánatod, arra tudok reagálni.

    De azt is jeleztem finoman, hogy nálunk iszonyú kemény és erős összetartás van...senkinek nem engedem(ném) bántani bármelyik boszimat. Igaz nem kell őket annyira féltenem, megtudják védeni magukat ha kell.

    Szerintem te valamit nagyon elnéztél velem kapcsolatban...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2006. augusztus 3. 18:0137.

    Hai!

    Tudom hogy kissé tapintatlan s figyelmetlen vagyok, mert nem olvastam végig több ezer hozzászólást a topicokban, így a tieidet se mindegyiket...vagyis halvány fingom sincs téged milyen atrocitás ért, kitől és ki a te ellenséged?

    Ha hozzám tartozó akkor, privátban beszélhetünk a dologról, bár megkell mondjam a boszorkányaim szentek és sérthetetlenek a számomra, a külvilággal szemben.

    Ha nem hozzám tartozik, akkor semmi dolgom vele...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2006. augusztus 3. 17:5836.
    nekem válaszként elég egy igen vagy egy nem.
    előzmény:
    vitopmd (35)
    2006-08-03  17:57
  17. 2006. augusztus 3. 17:5735.

    Hai!

    Ja...

    Azt hogy kit s miért közösítünk ki belső ügy. Van hét coven-em melyben közel száz boszi van. Megvannak a belső törvények, jogok s szabályok ám ez nem tartozik a külvilágra.

    Arról nem is beszélve hogy a 7 coven-en kivül még számtalan boszorkány közösség van az országban, akikért sem felelősséget nem kell vállaljak sem közöm nincs hozzájuk.

    És beleszólási jogom sincs más coven-ekbe, ami teljesen normális, hiszen én sem engedném mások beavatkozását. De már a felvetés is hülyeség, mert más coven-kel nincs kapcsolattartásunk....

    Ennyi...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2006. augusztus 3. 17:5334.
    "Arra lettem volna kiváncsi, hogy ha a tanitványok közül valaki idáig jut, mint ahogy esetemben az ellenségem-azt hagyjátok?Vagy kizárjátok?"

    ez volt a kérdés


    nekem válaszként elég egy igen vagy egy nem.
    előzmény:
    vitopmd (33)
    2006-08-03  17:52
  19. 2006. augusztus 3. 17:5233.

    Hai!

    Melllik az Jesse?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2006. augusztus 3. 17:4132.
    Az igazi kérdésemre (vallásomtól függetlenül)még mindig nem válaszoltál.
    Pedig nagyon várom.
    előzmény:
    vitopmd (31)
    2006-08-03  17:36
  21. 2006. augusztus 3. 17:3631.

    Hai!

    Kedves Jesse!

    Igazándiból nem vágom, miért nekem szegezed eme érdekes kérdést. Ezt annak kell feltenni face to face aki állítólag ezt teszi...

    A tanítványaim közül néhányan itt vannak, különböző topicokban s ha mondandójuk lesz vagy van, majd megteszik. Önálló indivídumok nem szolgák. Az az érzésem támadt veled kapcsolatban, hogy van egy vélt vagy valós sérelmed valakitől, akit te ezoterikusnak tudsz vagy hiszel, s eme sérelmet most mindenkire kiterjeszted akit elérsz ebben a témában.

    Neked is és másnak is mondom s üzenem!

    ATTÓL HOGY VALAKI MÁSBAN HISZ VAGY GONDOLKODIK, MINT A TÖBBSÉG VAGY BÁRMELY HIT VAGY VALLÁS, ATTÓL AZ MÉG EMBER! ATTÓL MÉG LEHET JÓ ÉS ROSSZ, SZÉP ÉS CSÚNYA. NEM A "MÁS" GONDOLKODÁSUAK ÍRTOTTÁK KI 1500 ÉV ALATT A FÉL KONTINENST INKVIZICIÓ NÉVEN S NEM ŐK PUSZTITOTTAK EL SZÁMTALAN CIVILIZÁCIÓT S EMBERT A VILÁGBAN.

    AZ A VALLÁS MELYNEK VALSZEG TE IS KÖVETŐJE VAGY, EGY NAGYSZERŰ EMBERRE ÉPÜLT. A NAZARETI JÉZUSRA S Ő NEM ÍGY TANÍTOTT NEM ÍGY ÉLT S MUTATOTT PÉLDÁT AHOGY MANAPSÁG IS EGYES KÖVETŐI TESZIK.

    EGY MÁSIK TOPICBAN MÁR ÉRTEKEZTEM TEOZÓFIAI ÉRTELEMBEN A DOLGOKRÓL...BÉKE..HARMÓNIA..TOLERANCIA..MEGBOCSÁJTÁS..ELFOG ADÁS..ÉS MINDENEK FELETT SZERETET...ÖNZETLEN SZERETET...-EZ VOLT Ő EZT TANÍTOTTA S SZEMÉLYES PÉLDÁVAL STATUÁLTA.

    Kedves Jesse ...lehet követni a tanítódat s Istenedet...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2006. augusztus 3. 17:2130.
    "A boszi tanítványaimat is arra tendálom, amennyire csak erőmből telik, tudjanak emberek lenni s maradni.."

    Hát akkor vito-ezt remélem látja az a boszitanonc, aki most is olvassa ezt a fórumot.

    Arra lettem volna kiváncsi, hogy ha a tanitványok közül valaki idáig jut, mint ahogy esetemben az ellenségem-azt hagyjátok?Vagy kizárjátok?


    Erre volnék kiváncsi.


    Mert gyermekek ellen támadni az egyik legnagyobb bün a szememben, nem beszélve arról, ha valaki más életét akarja kioltani.És minden okkult tudását fel is használja erre.
    előzmény:
    vitopmd (28)
    2006-08-03  17:14
  23. 2006. augusztus 3. 17:2129.

    Hai!

    Lassan húzok haza a szalonból...és az otthoni gépem igen inkriminális, de sebaj..legkésőbb holnap reggel vok. Addig is nyugodtan bombázzatok....

    Kb 18h-ig még vok..

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2006. augusztus 3. 17:1428.

    Hai!

    Nem szórakozok senkivel, ha ott akkor azt éreztem hogy nem tudok vagy nem akarok neki megtenni valamit, azt mindig közöltem. Most is eztán is így lesz. Volt hogy valaki licitálni kezdett mert azt gondolta, arra játszom. Elküldtem a f..ba!

    Az szokott lenni, ha valami nem sikeres, hogy menetközben derül ki valami ami akadályozza a sikerességet. Igen..mielőtt rákérdeztek, valszeg az én hibám amiért mégsem tudtam minden pontját betájolni...én is emberből vok!

    Azonban soha nem adom fel és soha nem kérek pénzt kétszer ugyan azért...

    A boszi tanítványaimat is arra tendálom, amennyire csak erőmből telik, tudjanak emberek lenni s maradni...erővel s gyengeséggel egyetemben.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2006. augusztus 3. 17:0727.

    Hai!

    Rusznyák? Mivel anno dacuma volt vele is egy csőrtém, nem szeretnék személyeskedni, de nem kedvelem.

    Annak idején amikor a Mágusszék-et alapítottam, igen brutális hangnemben pocskondiázott a net-en. Akkor még net-es elérésem sem volt. Saddie-k segítettek ha gépre volt szükségem. A legfincsibb az volt amikor Adolf Hitlerhez hasonlított s azt mondta hogy maga vagyok az ördög...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top