Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Vito P.M.D.

vitopmd
Létrehozva: 2006. augusztus 3. 15:22
"Jelenleg, az ismert ezoterikusokhoz tartozom, és itt vagyok hogy beszélhessünk azokról a dolgokról, melyek izgatnak s nem tudod rá a választ vagy csak szeretnél beszélni róla! Ha van kedved írj róla és dumáljunk...."
  1. 2006. augusztus 7. 15:27151.

    Hai!

    Nem, mert mint ismeretes volt egy kis huzavonám egy hadúrral, ám nem gond mert a videótékában biztos megvan. Ergo sum kiveszem s nyugodt körülményekkel megtekintem..

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2006. augusztus 7. 15:10150.

    Igy volt.... a dolgok néha sokkal egyszerűbbek mint amilyennek beállitjuk őket.

    Erről jut eszembe...van aki nézte a filmet?????

    előzmény:
    vitopmd (149)
    2006-08-07  15:06
  3. 2006. augusztus 7. 15:06149.

    Hai!

    Egy Binger Vilmos nevű topicban finoman fogalmazva is összeszólalkoztunk! Csíkcsaba meg én! Aztán pénteken tiszteletét tette nálam és én úgy érzem, de majd kiigazít ha tévedek, teljesen normális hangot találtunk meg egymással és iszonyúan kurva jót beszélgettünk.

    G-deRais nak üzenem...a dolog akár ilyen egyszerű is lehet.

    Ennyi.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2006. augusztus 7. 14:52148.
    Természetesen 
    előzmény:
    vitopmd (147)
    2006-08-07  14:48
  5. 2006. augusztus 7. 14:48147.

    Hai!

    Csíkcsaba...elmondhatom a pénteken történteket?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2006. augusztus 7. 14:46146.

    Hai!

    Domiana...lehet hogy én voltam félreérthető de én másként értelmeztem néhány dolgot! A boszorkányaimért felelősséget vállalok, de ebben az országban sok ezer boszi van aki nem hozzám tartozik. nos ő értük nem tudok felelősséget vállalni. De néha még a sajátjaimért sem szükséges, hiszen nem gyerekek, megvan a saját felelősségük is..

    Azt sem mondom hogy a kötés ügy minden általam értelmezett része mindenkire vonatkozik. Én a magam részéről ha kötésről beszélünk, semmiképp sem úgy értelmezném hogy örök gúzsba kötés!!!! Nem kötünk senkit gúzsba...nálam..!! Én csupán hozzásegítem az adott embert az elvesztett vagy elveszni látszó párjának visszahódításához...ehhez mindenkinek joga van!

    Idegen embereket soha nem kötök...

    Csak és kizárólag olyanoknak segítek, akiknek volt vagy van közük a másikhoz!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2006. augusztus 7. 14:46145.
    Bizonyos felhasználókat egyszerűen ignorálni kell akármit is irnak. Ez az NLC világa, itt akkor is belédkötnek ha a legártatlanabb témáról irsz, és képesek veled összeveszni azon is hogy milyen a legjobb lecsó recept. Sehol nem láttam még annyi hajcibálást mint a főzős topikokban, nem beszélve azokról ahol a csajok a pasikról irnak, vagy szinte bármi más. Kutyatartás, lakáshitel, fogyókúra, anyámkinja....szinte teljesen mindegy, hiszen vannak emberek akiknek ez jelenti az életet...reggel 6-tól éjfélig nyomulnak, szóval a dolog lényege hogy ezt, mint minden más nyilvános internetes fórumot csak az veszi véresen komolyan aki a valós életben kisnyuszi, és úgysem veszi a bátroságot hogy kilépjen a billenytűzet mögül és megismerje a valós embert a valós világban.
    előzmény:
    vitopmd (144)
    2006-08-07  14:36
  8. 2006. augusztus 7. 14:36144.

    Hai!

    Domiana az fáj most a legjobban, hogy igazad van! Nem magyarázom a bizimet mint Karinthy, de tényleg bicskanyitogató stilusban próbáltak lealázni...én hülye meg ringbe szálltam! Felesleges, mert eredménytelen s csak az indulat jön ki belőlem előbb utóbb!

    Sponygyát rá!

    Téged is megkérlek, ha legközelebb megint elszállna az agyam légyszi írj!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2006. augusztus 7. 14:32143.
    Ja, még valami. Pszichológiailag az a legdühítőbb, ha a másik hozzászólását egyszerűen semmibe veszed. Mintha nem is írt volna. Nem pedig leállni abban a stílusban, hogy megértse... Mert nem fogj. Így még két hónap múlva is ezen ölitek egymást.
    előzmény:
    domiana (142)
    2006-08-07  14:29
  10. 2006. augusztus 7. 14:29142.
    Na, elmentem megkeresni a dolgokat. Komolyan mondom, eszement... Mindkettőtöknek azt tudom mondani: kb. két hozzászólást ért meg a dolog. Utána nagyívben... Az ember nem áll le olyasmire, ami nem méltó hozzá... Jó lenne már kijönni a sárból és abbahagyni a dagonyázást.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_608961
    Torolt_felhasznalo_608961
    2006. augusztus 7. 14:24141.
    A kenetteljest nem magamra írtam. Először olvasd el amit neked írnak és akkor nem lesz annyi félreértés. Ebből adódhat az is, hogy sosem írtam neked pofánvágást. Szerintem te képzelődsz. Gyűlölködj csak nyugodtan.
    Én nem teszem, annyira nem vagy fontos. Tovább meg zavarok, jó topicolást!
    előzmény:
    vitopmd (140)
    2006-08-07  14:22
  12. 2006. augusztus 7. 14:22140.

    Hai!

    Te tényleg beteg vagy ember! Az a kis vicc igen húzós volt és nem lettem megkövetve..te nem kenetteljes voltál hanem két napja lekezelően s bután arrogáns vagy és olyan dolgokat akarsz rám kenni mintha én mondanám, de ez nem igaz! A többit mindenki elolvashatja és véleményezheti. Te fenyegettél pofánvágással meg hasonlóak én erre adtam neked egy ultimátumot...gyere és rendezzük le. Erre nem válaszoltál csak tovább fikáztál...

    A priviben igen azt írtam...vállalom..!

    Sőt...szívesen meg is teszem ha akarod, ha volna vér a pucádban elém állni és megismételni a lekezelő stilusban előadott állításaidat. Soha nem játszottam a szeretet bajnokát!

    Nem vagyok az!

    Szeretni tudok mint ahogy gyűlőlni is...de nem játszottam el soha a fehér angyalkát! Egyébbként utalva rád, miszerint én nem tudok lecuppanni a TI TOPICOTOKRÓL...te most mit kerestél itt?

    Tudjuk..folytatni az úszítást..

    Nem baj én nem foglak elzavarni innen, én merem vállalni magamat s véleményemet.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_608961
    Torolt_felhasznalo_608961
    2006. augusztus 7. 14:02139.
    Mindenkinek aki a "mester" írásait olvassa:

    Annyi a rövid sztori, hogy vito benézett a sprituális topicba, ahol a csajok a weboldalán és rajta vicceltek. Ez nem volt korrekt, eddig oké. Megkapta a bocsánatkérést, de őfelsége tovább szívózott. Kedves elszólásai közé tartozott azt, hogy "kapd be", stb. Több napja nem bír szabadulni a topictól és belátni, hogy ezúttal ő hibázott, mert bocsánat kérés után is fikázik. Elbeszélgettem vele és a legutolsó hozzászólásában nagyon kenetteljes volt.

    Privátban viszont ezt böffentette rám:

    " Feladó: nagy gyermeke(i)m van(nak) vitopmd adatok bemutatkozó oldal 2006-08-07 13:53


    Várlak egy dumcsira bátor kisfiú...vagy csak a gép mögül vagy okos és bátor? Belefolytalak a saját taknyodba köcsög..."

    Szóval ebben a szellemben olvasgassátok a szeretet bajnokát. Amilyen a stílus, olyan az ember.

    További jó mulatást
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2006. augusztus 7. 14:01138.

    A marhaságok kiragadásának példáját már értem. Bocs, de nem igazán nézek TV-t, így ezekről nem tudok. Azzal teljesen egyetértek, hogy valaki hiteltelenné válik egy-egy tette vagy tulajdonsága miatt.

    "A kötés mint már annyiszor leírtam s elmondtam nem gonosz tett valaki ellen! Inkább jó tett valaki mellett." Nem tudom, hol történt ez az annyiszor itt, az NLC-n. Kérlek, mondj topicokat, utána nézek. De nem értem, ha van egy kapcsolat, amelyben az egyik menni akar, de akarata ellenére maradásra bírják és béklyóba kötik, az miért lenne jó tett. Apró empátia kérdése: képzeld magad csak az ő helyébe és nyeld le a békát!

    "nem lehet minden kötés sikeres...aki ezt mondja hazudik" Egyet értünk, a készítőn is nagyban múlik. Egyébként ha a kötés nem lesz sikeres, akkor visszafizeted az illető pénzét? Vagy dolgoztál vele, idő, anyagköltség, így megérdemled, mert a siker nem rajtad múlik?

    "Hogy a boszorkányaim miben s miért munkálkodnak s az jó vagy rossz, részben relatív másrészt magánügyük." Korábban azt mondtad, hogy minden boszorkányodért, emberi hozzáállásáért, stb. felelősséget vállalsz. Azt sem értem, hogy ha az említett pozitív hozzáállás vezet Benneteket, akkor hogyan munkálkodhatnak a rosszért?

     

    előzmény:
    vitopmd (135)
    2006-08-07  13:43
  15. 2006. augusztus 7. 14:00137.

    Hai!

    Bocsi de az elébbit egy másik topicba szántam..

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2006. augusztus 7. 14:00136.

    HaI!

    Ja majd elfelejtettem...ha benneteket zavar valakinek a "más" véleménye...akkor szóljatok hogy ez egy belterjes csak azokat fogadjuk el aki hozzánk tartozik topic! Nem kényszerem az ilyen hangvételű topicokban beszélgetni...de azt tessék kiírni vagy elmondani! Akkor tessék a topic inditásánál ratifikálni, hogy akit mi nem kedvelünk..ismerünk..vagy csúklóból előítéletesen utálunk az ne írjon, mert azt lehányjuk mondva csinált frázisokkal s nem baj ha nem igaz csak hadd menjen..

    A Mágusszék szövetséget én alapítottam s nem tagja voltam, de attól még nem vagyok mágus! Mint ahogy Osara sem az mégis alapítója volt. Kérdezd meg tőle hátha neki jobban hiszel...

    A többi sokszor logikátlan s inkább általad kreált jelzőt véggkép nem véleményezném..sok sikert a bátorság és igazság útján HADÚR!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2006. augusztus 7. 13:43135.

    Hai!

    Kedves Domiana...a teljesség igénye nélkül...

    Én sosem állítottam azt, hogy híres lennék! De ha már itt tartunk, inkább hírhedtet mondanék...

    Nem olimpiai szám a mágia meg a boszorkányság s nem is teljesítményt minősítek, ha teszem, hanem magatartást és szellemiséget s bizonyos lexikális tudást. Napestig mesélhetném a sztorikat, mennyi sületlen hülyeséggel találkoztam, de lényegtelen. Csak néhány példa a számtalanból...

    Az a ....mágus aki azt sem tudta hogy egy sátánista szimbólum lóg az  ablakában, vajon mit tud? Az a boszorkány aki egy TV műsorban a David csillagot tette bele egy körbe s festette fel magára (mell) mint boszorkány szimbólumot, az vajon mit tud a boszorkányságról aminek szuperszonikus nagyságának mondja s hírdeti magát, s mit tud úgy általában a vallásokról? Az a boszorkánynagymester meg mester mágus meg mit tudom én még mi, aki beszélni sem tud és zöld köntösben rohangál a tv-ben az mit tud a boszorkányságról s az abban tartott titoktartásról? Soroljam? Na ezek ellen emelem fel elsősorban a szavam..ha lehet...!

    A kötésnek nem szabad örökké tartania s nem is lehetséges ilyet megcsinálni, mert aki ezt mondja nem ismeri a világot s annak mechanizmusait...! A kötés mint már annyiszor leírtam s elmondtam nem gonosz tett valaki ellen! Inkább jó tett valaki mellett. Persze mindenkiért nem vállalhatok felelősséget, aki ebben utazik...de a boszorkányaimért s magamért igen! Arról hogy ez mennyire sikeres relatív. Ez sem igaz...nem lehet minden kötés sikeres...aki ezt mondja hazudik!

    Hogy a boszorkányaim miben s miért munkálkodnak s az jó vagy rossz, részben relatív másrészt magánügyük..Bármit mondanék..előítéletre adna okot. Ebben a világban pedig az gyorsan megy...márcsak a tudatlanság és az ismeretlen nem ismerete miatt is..

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2006. augusztus 7. 13:21134.

    Öregszem.... rég láttam már, de most épp az e-mule-ról mászik lefele...igaz elég lassan... osztán meg sose láttam magyarul.  

    Mindenesetre nálam is benne van az első 5-ben.....  

    előzmény:
    vitopmd (133)
    2006-08-07  13:16
  19. 2006. augusztus 7. 13:16133.

    Hai!

    Bár a lényeget tekintve majd mindegy...lehet hogy én nem tudom pontosan...a két ló visznya tuti...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2006. augusztus 7. 13:16132.

    Üdv Vito,

    lenne néhány (lehet, hogy sületlen és tudatlan) kérdésem. Nagyjából végig olvastam, de adott esetekre csak utalok, hadd ne keressem ki újra.

    1. Írtad, hogy adott emberek híresebbek, mint Te, pedig a tudásuk... Vagy valaki kenterbe verné őket együtt is. Nos, egy boszorkány hogyan dönti el egy másikról, hogy melyikőjüknek nagyobb a tudása. Nem sikerült mágiák statisztikája? Esetleg alkottok egy-egy elementált és harcra külditek őket? Spirituális szinten "meglátogatjátok" a másikat és kipróbáljátok a védelmét? Félig poénkodom csak. Őszintén érdekelne, mi alapján méred le egy másik boszorkány vagy mágus tudását.

    2. Egyik kliensed írta, hogy milyen jól sikerült a kötésed, térden csúszva ment vissza hozzá a szerelme, majd újra szakított, de most, másodszor már nem kötné meg. Nem értem. Én úgy tudtam, ha egy-egy kötés "felmegy", az tart, amíg le nem szedik. Akár halál után is. Ha nem, javíts ki, kérlek.

    3. Írtad, hogy milyen szempontok szerint munkálkodtok. Pl. tisztelet a másik felé, szeretet, tolarencia, stb. Nem értem, ennek szellemében hogyan vállalhattok szerelmi kötést. Ez ugyanis ezen alapelvek szemenköpése a megkötött fél szempontjából.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2006. augusztus 7. 13:15131.

    Hai!

    Nem pontos az idézet kedves Csíkcsaba...

    -nem szükséges,,így is lesz kettő fölösleges...

    Mivel hárman vártak rá a vasút állomáson Frank bandájából..

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_186213
    Torolt_felhasznalo_186213
    2006. augusztus 7. 12:14130.
    C'era una volta il West  (volt egyszer egy vadnyugat)
    előzmény:
    csikcsaba (129)
    2006-08-07  11:20
  23. 2006. augusztus 7. 11:20129.

    OFF:

    A filmtörténet egyik legnagyobb dumája.... (na, miből van?)  

    - Hoztatok nekem lovat?

    - Majd én megosztom veled az enyémet....

    - Ááá... kettő igy is felesleges

    ON

       

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2006. augusztus 7. 10:53128.

    Látod, ez sem véletlen  Igy mindazok akik nem látták, most megnézhetik.... amúgy nekem fogalmam sem volt arról, hogy ezt egyáltalán idehaza bemutatták.

    Aki teheti, mindenképp nézze meg, kapcsolódik a témához.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_525808 (121)
    2006-08-07  06:19
  25. Torolt_felhasznalo_591579
    Torolt_felhasznalo_591579
    2006. augusztus 7. 08:36127.
    Azt gondolom, pontosan a szenvedéstől szeretnének megmenekülni azok, akik a karmát mint egyfajta ezomumust állítják be. Szerintem azonban ez lehetetlen. A kellemetlen tapasztalatokra is szükség van, hogy tanuljunk belőlük.
    előzmény:
    vitopmd (126)
    2006-08-07  08:30

Címlap

top