Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Vito P.M.D.

vitopmd
Létrehozva: 2006. augusztus 3. 15:22
"Jelenleg, az ismert ezoterikusokhoz tartozom, és itt vagyok hogy beszélhessünk azokról a dolgokról, melyek izgatnak s nem tudod rá a választ vagy csak szeretnél beszélni róla! Ha van kedved írj róla és dumáljunk...."
  1. 2019. június 23. 16:01152526.

    Egy csini kis noci irta a cikket... Barbi a keresztneve , Mounaji Barbinak hivjak , szerzo a Stylmagazinnal es kreativ gondolkodonak vallja magat..


    Léteznek valódi férfiak - Stylemagazin.hu
    www.stylemagazin.hu/hir/Leteznek...ferfiak/...not/lelekhangok?&...
    Traduire cette page
    27 déc. 2016 - A férfi pedig nem érti, hol van a igazi arca? Az igazi férfi egy természetes nőt akar. Olyat, akiben megvan a spiritusz. Akiben tudnak vakon ...
    előzmény:
    vitopmd (152525)
    2019-06-23  15:04
  2. 2019. június 23. 15:04152525.

    Hai!


    Léteznek valódi férfiak


    ,,Pedig igenis léteznek valódi férfiak, bármennyire is tiltakozunk ellene és mondjuk azt, hogy minden férfi egy szemétláda, egy szexre pályázó ösztönlény.



    Mert léteznek olyan férfiak, akik időben megérkeznek, akik adni akarnak és nem elvenni. Akik apró dolgokkal próbálják a figyelmességüket kimutatni, legyen szó akár virágról, vagy egy csokoládéról, süteményről, amivel a kezükben várnak ránk. Akik társaságában nem kell görcsösen megfeszülnünk, mert tudják ők jól, mi sem vagyunk tökéletes plasztik babák. Akiknek nem kínos, ha időnként esendőnek látnak minket. Akikkel olykor cicásan bújni, máskor pedig szenvedélyesen, ösztönösen szeretkezni akarunk. És mindezt úgy, hogy tudjuk nem lesz hűlt helyük a napfelkeltét követően.


    Ezek a férfiak egy nő szerelmére vágynak, olymódon, hogy abban ne legyen mesterkéltség. Megnyílásra vágynak. Megfáradt napok után, törődő szavakra vágynak, és valljuk be ez igazán semmiség egy tiszta érzelem tükrében.


    Vannak férfiak, akik tudnak, és nem csak tudnak, de akarnak is érezni. Ők azok a férfiak, akik nem riadnak vissza az első randevú után. Azok a férfiak, akik képesek beleállni a helyzetbe és ezzel esélyt adni önmaguknak is. Ők azok, akik meg akarnak óvni, akik féltőn és odaadóan fognak viselkedni irányunkba. Akiknek pontosan annyira szükségük van a szeretetre és a figyelemre, mint amennyire nekünk, nőknek….


    Azonban kellünk hozzá mi is, hogy ne csak egyoldalú érzések legyenek. Kellünk ahhoz, hogy meglássák önmagukat tükörként bennünk. Hogy láthassák, a felszínt megkapargatva, mennyire szerethetőek. Nem attól válunk nővé egy igazi férfi szemében, ha holmi hatalmi harcot vívunk a szerelem zászlaja alatt. Örök elégedetlenséget mutatva. 
    Hol többet akarunk, hol kevesebbet, aztán megint többet. 
    A férfi pedig nem érti, hol van a nő igazi arca?
    Az igazi férfi egy természetes nőt akar. Olyat, akiben megvan a spiritusz. Akiben tudnak vakon bízni, őszintén élni, érezni. Olyat, akiről tudni fogja, hogy legyen szó bármiről is, a nőnek van elég tartása helytállni. Olyat, aki csakis neki akar királynő lenni. Aki nem akar tovább játszadozni, pusztán azért, hogy bebizonyítsa a világnak, még jelen van. 
    Mert egy igazi férfi, egy igazi nőt akar.”
    Ismeretlen


  3. 2019. június 23. 09:16152524.

    Hai!


    Ma van Szent Iván éj­sza­kája
    Az év leg­rö­vi­debb éj­sza­kája, má­gi­kus erők­kel se­gíti a sze­rel­mes szí­ve­ket.


    Június 23-án tartjuk a nyár kultikus ünnepét, Szent Iván-éjszakája hagyományosan a szerelem és a bőség dicsőítésére hivatott. Igazi spirituális esemény, mely csaknem egybe esik a június 21-i nyári napfordulóval.



    A Szent Iván-éji tűzgyújtással régen a Napot segítették a sötétséggel vívott küzdelmében. Ez a meghitt rituálé varázslatoknak is kedvez,méghozzá a szerelem és a bőség javára.Ilyenkor szokták elültetni a szerelem virágát.


  4. 2019. június 21. 08:35152523.

    Hai!


     


    Boldog Litha ünnepet...


     


    http://web.tvnetwork.hu/vidaa/wic/litha/index.html

  5. 2019. június 18. 09:15152521.

    Hai!


    Indulunk a balcsira, visszük le az utolsó szállítmányt a lélek klinikára. Aztán be a vízbe....

  6. 2019. június 18. 07:40152520.

    Halihooo


     


    Szeretnek egy kerdest feltenni


    Ez tegnap jelent meg itt


    Kerdes : ez a fekete macska levagott farka , amit kulfoldrol hozat a rontas fel es levevo , mestersegedbeli szerelmi magiazo , ez tenyleg 100 000 forintos kiadas ?

  7. 2019. június 16. 09:39152518.

    Emlekszem az egyik konyvedre : akkor Te is harcoltal az "al" ezosok ellen . Azt mondtad , hogy rosszat tesznek a mestersegnek...

    előzmény:
    vitopmd (152515)
    2019-06-16  09:03
  8. 2019. június 16. 09:36152517.

    // off  ezt mar irtad nemregiben , mint by Vito .
    Megint begyulladt Neki ?
    Orvos! Az nem gyemant , nem rubint : kotohartya-gyulladas lehet //


    Ezt ne tedd be a konyvbe : cikisen nem romantikus  szembol jovo gennyes valadekot es szerelmet osszeboronalni


    Tudod , mit jelent szleng szotarban "csipa" ?En mar megneztem//

    előzmény:
    vitopmd (152514)
    2019-06-15  18:27
  9. 2019. június 16. 09:20152516.

    Ugye engem is beleirsz ? Resze vagyok az utolso 16 evednek...

    előzmény:
    vitopmd (152515)
    2019-06-16  09:03
  10. 2019. június 16. 09:03152515.

    Hai!


    Írok...


    Nem is tudom pontosan meghatározni, mióta dédelgetem, tervezgetem azt hogy megírom?! Néha igazából azt sem tudtam pontosítani hogy hogyan, melyik részét, vagy mind?


    De az élet a legnagyobb rendező, mondhatnám mint annak idején Hitchcock, mert elrendezte helyettem a döntést, vagy legalábbis annak dilemmáit.



    Tegnap ugyanis eldöntöttem.,


    Megírom.


    "Fekete tűz" a munka címe, és csak annyit mondhatok, életrajzi ihletettségű, okkult, érzelmi szálon vágtató thrillernek szánom.


    Aztán meglátjuk mire megyek vele? Ez lesz e a harmadik könyvem, vagy csak fiók töltelék lesz.


  11. 2019. június 15. 18:27152514.

    Hai!


     


    Van egy régi mondásom...
    "A szerelmes a szerelmének a szemében, még a csipát is gyöngyszemnek látja." 

  12. 2019. június 8. 09:33152512.

    Hai!


     


    Kellemes hétvégét....

  13. 2019. június 4. 00:01152511.

    Hai!


    A puncsfagyi visszanyal....


    Rengetegszer olvasom itt a facen, de máshol is, sőt, olykor beszélgetésekben is előhozzák néhányan azt az érdekes fogalmi kört, hogy a karma megbünteti ezt vagy azt.
    Magáról a karmáról, hosszasan azért sem értekeznék, mert kurzus téma s azt nem szívesen lőném le, ám mégis érinteném néhány aspektusát illetően.
    Beszéljünk világosan. 
    A karma nem büntetési tétel vagy reváns alap.
    A karma ha röviden szeretnék fogalmazni, TERV és LEHETŐSÉG s ezen két dolog elegye. 
    Ergo sum, nálam nem elfogadott tézis hogy Pista gonosz vagy rossz volt Évivel s ezért majd ebben az életében a karma megbünteti és jól seggbe hasznosítja, mint a képen a bika a matadort. 
    Ha ez így működne, hihetetlenül egyszerű s igazságos lenne az élet.
    De nagyon nem az.
    Nem mondom, hogy egyesek nem faragnak rá az életben úgy, hogy előtte rosszak vagy gonoszak, elnézést bűnösök voltak?! 
    De nem a karma miatt.
    Ja...és hányan nem faragnak rá, pedig mondjuk úgy megérdemelnék?! 
    A kép önmagáért beszél, de azt jegyezzük meg, elképzelhető hogy az análisan inzultált úr sok bikát leölhetett az arénában a nézők vérvágyát kielégítve. Most azonban ez a bika nyert. Van ez így az életben. De nem gondolnám hogy a karma miatt, mert akkor minden matador vagy torreádor hasonlóan végezné. 
    Az élet vagy a sors büntet vagy büntethet, adott esetekben adott embereket, de nem karmikusan. 
    Szerintem.

  14. 2019. május 30. 07:22152510.

    Halihooo :
    De nagyon szepek , igazi viragcsokor !
    Hu de nagy kislany mar a kis Elisa. Gratulalok nagypapa
    Majd egyszer a legkisebbrol is tehetnel be kepet

    előzmény:
    vitopmd (152509)
    2019-05-27  20:40
  15. 2019. május 27. 20:40152509.

    Hai!


    Az egész hétvégét az unokáim között töltöttem.


    A képen a lányom Klaudia és a legnagyobb unokám Elisa van. 

  16. 2019. május 27. 08:19152508.

    Hai!


    "Több dolgok vannak földön és égen,


    Horatio, mintsem bölcselmetek
    Álmodni képes." 


    by W. Shakespeare

  17. 2019. május 20. 09:32152506.

    Hai!


    Új hét új remények. Jobb időt mindenkinek...

  18. 2019. május 15. 16:39152504.

    Hai!


     


    Rendben...

    előzmény:
    jotudni22 (152503)
    2019-05-15  08:34
  19. 2019. május 15. 08:34152503.

    Mar van  2------- csak  mas  nevek  alatt.


    Szia, --nem  foglak  zavarni  megint.

    előzmény:
    vitopmd (152502)
    2019-05-15  08:16
  20. 2019. május 15. 08:16152502.

    Hai!


    Remélem sikerült össze dobni a hozzászólás számot hogy nyithass egy topicot. 

    előzmény:
    jotudni22 (152501)
    2019-05-15  06:33

Címlap

top