Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Vito P.M.D.

vitopmd
Létrehozva: 2006. augusztus 3. 15:22
"Jelenleg, az ismert ezoterikusokhoz tartozom, és itt vagyok hogy beszélhessünk azokról a dolgokról, melyek izgatnak s nem tudod rá a választ vagy csak szeretnél beszélni róla! Ha van kedved írj róla és dumáljunk...."
  1. 2019. július 10. 09:26152551.

    Érdekes.


    Továbbgondolva annak is lehet valami alapja, amikor a kopasz (és kigyúrt) férfiakra azt mondják, "agyatlanok, buták".


    Ez igy természetesen nem igaz.

    előzmény:
    vitopmd (152550)
    2019-07-10  09:14
  2. 2019. július 10. 09:14152550.

    Hai!


    Első sorban hajra, valószínű, de mondjuk olyan hosszú szakállnál mint ami a ZZ top két gitárosának is van, elképzelhető hogy már az is játszik. 

    előzmény:
    Nikita 666 (152548)
    2019-07-09  20:41
  3. 2019. július 9. 23:13152549.

    Felhaborito,  es  SZOMORU,   hogy  az  Allam  mire  kolti    azt a  penzt  amit  sok  szaz-ezer nehezen   dolgozo   ember  befizet  az  "ADO"  nevezete   alatt.


    Tiszta  SCHWINDLI   az  ege'sz.....................  :-((


     


    NE  nyelj  le  mindent,  Vito,   amit  olvasol...............  


     


     


     

    előzmény:
    vitopmd (152543)
    2019-07-06  10:36
  4. 2019. július 9. 20:41152548.

    Ez a szakállra és bajuszra is vonatkozik, vagy csak a hajra?


     

    előzmény:
    vitopmd (152545)
    2019-07-06  10:44
  5. 2019. július 8. 09:06152546.

    Hai!


    Jó reggelt, új hét új remények.....

  6. 2019. július 6. 10:44152545.

    Megjegyzés: Az emlősök teste évmilliók során fejlődött ki. Az ember és állat túlélőképessége néha szinte természetfelettinek bizonyul. A tudomány folyamatosan újabb és újabb felfedezéseket tesz az ember és az állatok csodálatos túlélési képességeit illetően.


    A test minden része nagyon érzékeny műveletet hajt végre a túlélés és a test egészének jóléte érdekében. A haj az idegrendszer egy kiterjesztése, de tekinthetjük az idegrendszer egyfajta rendkívül fejlett „tapogatóinak”, vagy „antennáinak” is, amik hatalmas mennyiségű információkat továbbítanak az agytörzsbe, a limbikus rendszerbe, és az agykéregbe.


    Az emberi haj, és az arcszőrzet nem csak egy információs út az agyhoz, a haj kifelé is továbbít energiát, mégpedig elektromágneses energiát, amit az agy bocsájt ki a külső környezetbe. Ezt a Kirlian fényképészetben látták először, amikor egy személyt hosszú hajjal fényképeztek, majd a felvétel után a hajat levágták.


    Amikor a hajat levágják a befogadás és a továbbítás nagymértékben korlátozva van. Ennek eredménye az eltompultság és érzéketlenség. A haj levágása is közrejátszik, hogy nem vagyunk tudatában a környezeti, ökológiai problémáknak. Ugyancsak egy tényező, hogy érzéketlenné váltunk a baráti és párkapcsolatainkban, továbbá hozzájárul a nemi frusztrációhoz is.


    Következtetés: Miközben a szenvedés enyhítésének megoldása után kutatunk világunkban, ideje lenne már felismerni, hogy a valóságról alkotott legalapvetőbb feltételezéseinkben van a hiba. Lehet, hogy a megoldások nagy része minden reggel ránk tekint, mikor a tükörbe nézünk?


    forrás: vilagok.hu / bodymindsoulspirit.com

    előzmény:
    vitopmd (152544)
    2019-07-06  10:43
  7. 2019. július 6. 10:43152544.

    A sorozás után hihetetlen dolog történt. Mindennemű képesség, adottság, mellyel a sorozást megelőzően még rendelkeztek az újoncok, titokzatos módon eltűntek, és képtelenek voltak teljesíteni a várt területen. E komoly kudarc után a kormány költséges kísérletekbe kezdett, hogy megtalálják a lehetséges okokat.


    Mikor megkérdezték az újoncokat, hogy miért nem sikerült végrehajtaniuk a feladatot az elvárások szerint, a régebben besorozott újoncok következetesen azt válaszolták, hogy miután, megkapták a hivatalos katonai hajviseletet,(rövidre nyírt haj) már nem tudták érzékelni az ellenséget, nem működött “hatodik érzékük”, illetve már nem volt megbízható, nem tudták “olvasni” a finom jeleket, és nem tudtak telepatikusan, vagy extraszensz képességeikkel informálódni.


    Tehát a kutatóintézet újabb indián nyomkövetőket toborzott, s engedélyezték nekik, hogy megtartsák hosszú hajukat, majd különböző területeken tesztelték őket. Azzal kezdték, hogy párosítottak két olyan férfit, akik egyforma eredménnyel teljesítettek. A párosban most az egyik félnek hosszú hajat engedélyeztek, a másik előírt katonai rövid hajat viselt.


     

  8. 2019. július 6. 10:36152543.

    Hai!


    A haj energiája – Indián nyomkövetőkkel folytatott kísérletek megdöbbentő eredménye

    Vajon véletlen, hogy férfiaknak, nőknek egyaránt hosszú haja volt a „szerelem nyarán?” A vietnámi háború idején az amerikai kormány különféle kísérleteket végzett, melyek bizonyították, hogy a hajban rengeteg energia van. Ezeket a hajjal kapcsolatos információkat a vietnámi háború óta rejtegetik a nyilvánosság elől.


    A mi kultúránk az embereket abban a hitben erősítette, hogy a hajviselet egyéni preferencia, divat vagy kényelem kérdése, illetve egyszerűen csak egy kozmetikai igény.


    A kilencvenes évek elején, Sally (nevét megváltoztatták a személyes adatok védelmében) összeházasodott egy hivatásos pszichológussal, aki egy Virginiai kórházban (egészségügyi központ) dolgozott. Ott háborús veteránokkal, kiknek többsége Vietnamban szolgált, dolgozott együtt ’PTSD’ a poszttraumás stressz zavar feloldásán.


    Visszatekintve a vietnami háború idejére, egy egészen más kép tárult elénk.


    Sally a következőket mondta; Tisztán emlékszem arra az estére, amikor a férjem belépett a lakásba egy vastag hivatalos dossziéval a kezében. A mappa több száz oldalnyi különféle tanulmányt tartalmazott, melyekre a kormány megbízásából került sor. A férjem szinte sokkot kapott a tartalmától. Amit ezekben a dokumentumokban olvasott teljesen megváltoztatta az életét.


    Attól a pillanattól kezdve az én konzervatív férjem elkezdte növeszteni a haját és a szakállát, és soha többé nem vágatta le őket. Sőt mi több, a Virginiai egészségügyi központ megengedte neki ezt a hajviseletet, és a más nagyon konzervatív emberek is a személyzetből követték példáját. Ahogy olvastam a dokumentumokat, világossá vált, hogy miért.


    Kiderült, hogy a vietnami háború idején a hadügyminisztérium különleges erői titkos szakértőket küldött, hogy fésüljék át az amerikai indián rezervátumokat és keressenek tehetséges, edzett fiatal férfiakat felderítéshez, mivel azok jól tudnak lopakodva mozogni nehéz terepeken.


    Kiemelkedő, már-már természetfölötti nyomkövető képességekkel rendelkező férfiakat kerestek. Ezt megelőzően már voltak megkeresések, s a gondosan kiválasztott férfiakat nagy körültekintéssel úgy dokumentálták, mint a nyomkövetés és a túlélés szakértőit. Ezek a csábító frázisok jól beváltak a jelentkező újoncoknál, akik mellé néhány indián nyomkövetőt is besoroztak.


     


     


     

  9. 2019. július 4. 17:48152542.

    Hai!


    Egyértelmű. 


    Sajnos manapság már évek óta nagyon sok a moslék troll. 


    Élen mozdonykával meg a kékelefántpukival, akik egy és azonos amúgy. De...


    Nekem ezek a fehérje halmazok nem osztanak nem szoroznak. Bár azt hiszik hogy rombolják a dolgaimat, de nagyon nem. 


    Sőt....

    előzmény:
    Nikita 666 (152541)
    2019-07-04  10:19
  10. 2019. július 4. 10:19152541.

    Ez az USA akárki és a nyanya100 ugyanaz a személy.


    Trollkodni jár az NLC-re.

    előzmény:
    vitopmd (152535)
    2019-06-27  17:49
  11. 2019. július 3. 08:33152540.
  12. 2019. július 2. 20:17152539.

    Isten eltessen  sokaig  !!!!


     


    Tegnap,  8-an  neztuk  a fenykepedet.     SEMMI  BAJ!!!    Nagyon  jol  nezel  ki,-----de  a Gizi   azt  uzeni,   hogy ha  valaki  (akar  no  akar  ferfiu  az illeto) ha  az  illeto  hosszu  hajat  hord,   azt,  sajnos,   MINDEN  NAP  mosni  K E L L   !!!    Kulonben  csak ugy  fog  kinezni  az  illeto  mint  egy  rendetlen  oregedo  szalmakazal,.


    Na,   csi----     :-))           

    előzmény:
    vitopmd (152538)
    2019-07-02  09:14
  13. 2019. július 2. 09:14152538.

    Hai!


    Az a 40-es pasi, én vagyok de 56 évesen. Puff. 

    előzmény:
    USAreadertoHUN (152537)
    2019-07-02  05:07
  14. 2019. július 2. 05:07152537.

    Ki ez  a 40-es,  kozepkoru   ven  pasi  a  logo  hajjal? 


    Nevetse'ges.............       :-((

    előzmény:
    vitopmd (152536)
    2019-07-01  13:29
  15. 2019. július 1. 13:29152536.

    Hai!


     


    Új hét új remények....

  16. 2019. június 27. 17:49152535.

    Hai!


    Te meg a figyelmetlen hülyék táborába tartozol.


    Olvasd el a végét is. Nem én írtam a cikket. Sőt az örökmozgó, túlmozgásos és kényszeresen okoskodó mozdonyka is gyorsan megjegyezte ki írta.


    Szóval, hülye gyerek, mielőtt beszólsz legyél figyelmesebb. 

    előzmény:
    USAreadertoHUN (152533)
    2019-06-27  03:28
  17. 2019. június 27. 17:46152534.

    Hai!


     


    Vicces a trollkodásod, de egy valamit had jegyezzek meg.


    Aki spirituszt itat valakivel az nem leitatja, hanem megmérgezi az illetőt.


    Szóval, hülyeségeket nem kellene írni mert azzal csak magadat égeted le. 

    előzmény:
    nyanya100 (152532)
    2019-06-27  00:39
  18. 2019. június 27. 03:28152533.

    VitoPMD  irta:...."


    Ezek a férfiak egy nő szerelmére vágynak, olymódon, hogy abban ne legyen mesterkéltség. Megnyílásra vágynak. Megfáradt napok után, törődő szavakra vágynak, és valljuk be ez igazán semmiség egy tiszta érzelem tükrében.


    "MEGNYILASRA  va'gynak".....    na  persze, :-)))      "nyisd  sze't  a  la'baidat  kedvesem"...   !!!!!


     


    előzmény:
    vitopmd (152530)
    2019-06-26  11:00
  19. 2019. június 27. 00:39152532.

    Regen  olvastam  ilyen  jot......ha--ha-  ha-   :---)))))


    Hogy  erted  azt,  hogy:  akiben  meg  van  a  SpiritUSZ ???   Te  le-ittatod  a no"ket  mielott  hajlandok  barmit  is  csinalni  veled???


    Csodalom.......  mert  egy  foton  lattalak,   es  nem  vagy  csunya,-----szoval  nem  gondoltam  soha,  hogy  spirituszra   lenne  szukseged........

    előzmény:
    Mozdonj (152526)
    2019-06-23  16:01
  20. 2019. június 26. 18:55152531.

    Barmilyen hihetetlen is az erzelmek az erzesek vegyianyagok .


    C8H11NO2 + C10H12N2O + C43H66N12O12S2  


    dopamin,serotonin es oxytocin 

    előzmény:
    vitopmd (152530)
    2019-06-26  11:00
  21. 2019. június 26. 11:00152530.

    MI A SZERELEM. AZ. 
    Ha csupán a legutóbbi hónapokra hivatkoznék, mi mindent olvastam itt a szerelemről vagy láttam a tévében beszélgetni erről, komoly listát kellene írnom. Nem teszem. 
    Én azt látom, tapasztalom, ahány ember annyi szerelmi érzet és tudat. Iszonyú nehéz definiálni a szerelmet, gondoljunk bele mennyi poéta vagy zseniális regényíró tette meg, de az is csak, ismétlem CSAK egy álláspont volt. Az övé. Persze elfogadjuk. Ahogy Tóth Árpád verseit e témában, vagy olyan világirodalmi remek műveket, mint a Rómeó és Júlia, az Üvöltő szelek, Antonius és Kleopátra, és még sorolhatnám vég nélkül. Mind vagy erről a fenséges érzésről mesél vagy szerves része a történetnek. 
    A mindenható szerelem. Hányféle fogalommal illetjük? Halhatatlan, örökké tartó, Plátói (ez érdekes téma lehet) viszonzatlan, ördögi, magasztos, nyári, és megint csak azt mondom, még sorolhatnám.
    Szóval.
    Vannak félig tudományos megfogalmazások is, úgy mint biokémiai reakciók sorozata, módosult tudatállapot. 
    S mindezeket melyeket felsoroltam, ha egy csokorba kötöm, sem kapom meg a végleges választ. Talán mert nincs.
    Legyünk kicsit frivolak. Egyszer egy jósnő barátommal beszélgetve a következő érdekes definíciót kaptam. A jósnő pasija Károly, hevesen csalta a jósnőt, de közben adta az ívet hogy mennyire szerelmes belé. Igazi selyemfiú volt, más néven hímringyó. De. Amikor megkérdeztem a jósnőtől, hogy szerinte a Karescsa (így hívta) szerelmes e belé valójában, azt válaszolta nem kis cinizmussal a hangjában- Karescsom hihetetlen módon szerelmes a pénztárcámba. Végül is az is szerelem a maga módján. 
    Szóval.
    A szerelemben megjárjuk a poklot és a mennyországot is, attól függően épp mit élünk meg benne. 
    Szóval.
    Teljes meggyőződésem hogy ha, mert olykor még ez sem biztos, szerelmes valaki, azt a saját személyiségének teljességéből éli meg úgy, ahogy csak ő élheti meg. Olykor kívülről látva, szenvedve, olykor repkedve a boldogságtól, olykor szenvtelenül tagadva azt, olykor mindenféle módon. 
    A szerelemnek személyes igazsága és tartalma van. Ami csak az enyém s jobb helyzetben hasonlóan érez az is, akibe szerelmes vagyok, de azért az is más, a sok vagy számtalannak tetsző együtt rezgés ellenére, hiszen ő egy másik individuum. S ekkor a kör be is zárult.
    Ki merem mondani. Még egyszer, a szerelem az egyén megtapasztalása és senki máséval össze nem hasonlítható, nem törvényszerű, általánosítható.

    előzmény:
    vitopmd (152529)
    2019-06-26  11:00
  22. 2019. június 26. 11:00152529.

    Hai!



    n világirodalmi remek műveket, mint a Rómeó és Júlia, az Üvöltő szelek, Antonius és Kleopátra, és még sorolhatnám vég nélkül. Mind vagy erről a fenséges érzésről mesél vagy szerves része a történetnek. 
    A mindenható szerelem. Hányféle fogalommal illetjük? Halhatatlan, örökké tartó, Plátói (ez érdekes téma lehet) viszonzatlan, ördögi, magasztos, nyári, és megint csak azt mondom, még sorolhatnám.
    Szóval.
    Vannak félig tudományos megfogalmazások is, úgy mint biokémiai reakciók sorozata, módosult tudatállapot. 
    S mindezeket melyeket felsoroltam, ha egy csokorba kötöm, sem kapom meg a végleges választ. Talán mert nincs.
    Legyünk kicsit frivolak. Egyszer egy jósnő barátommal beszélgetve a következő érdekes definíciót kaptam. A jósnő pasija Károly, hevesen csalta a jósnőt, de közben adta az ívet hogy mennyire szerelmes belé. Igazi selyemfiú volt, más néven hímringyó. De. Amikor megkérdeztem a jósnőtől, hogy szerinte a Karescsa (így hívta) szerelmes e belé valójában, azt válaszolta nem kis cinizmussal a hangjában- Karescsom hihetetlen módon szerelmes a pénztárcámba. Végül is az is szerelem a maga módján. 
    Szóval.
    A szerelemben megjárjuk a poklot és a mennyországot is, attól függően épp mit élünk meg benne. 
    Szóval.
    Teljes meggyőződésem hogy ha, mert olykor még ez sem biztos, szerelmes valaki, azt a saját személyiségének teljességéből éli meg úgy, ahogy csak ő élheti meg. Olykor kívülről látva, szenvedve, olykor repkedve a boldogságtól, olykor szenvtelenül tagadva azt, olykor mindenféle módon. 
    A szerelemnek személyes igazsága és tartalma van. Ami csak az enyém s jobb helyzetben hasonlóan érez az is, akibe szerelmes vagyok, de azért az is más, a sok vagy számtalannak tetsző együtt rezgés ellenére, hiszen ő egy másik individuum. S ekkor a kör be is zárult.
    Ki merem mondani. Még egyszer, a szerelem az egyén megtapasztalása és senki máséval össze nem hasonlítható, nem törvényszerű, általánosítható.

     
  23. 2019. június 23. 18:06152527.

    Nos,  es  mikor  van  Szent  Istvan  napja?


        

    előzmény:
    vitopmd (152524)
    2019-06-23  09:16

Címlap

top