Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Munkahelyi szerelem

Torolt_felhasznalo_758289
Torolt_felhasznalo_758289
Létrehozva: 2006. augusztus 25. 21:43

Sziasztok!

Kíváncsi vagyok, mi a véleményetek a munkahelyi szerelemről és kapcsolatokról?

Létezik igazi, tiszta szerekem vagy legalábbis vonzódás főnök és beosztott között? Vagy ez minden esetben csak a számításon alapul? És mi van azokkal, aki egyenlő szinten állnak a ranglétán, tudnak továbbra is együtt dolgozni? Jót tesz ez a munkának, vagy hátráltatja őket? És mi van, ha már mindeni egy párnak tekinti őket, de szakítank? Menjen el az egyik?

Szerinetek jó, ha a főnök tiltja ezeket a kapcsolatokat, vagy inkább támogassa őket, mert ez jót tesz a hangulatnak és a munkamorálnak is?

Rúgtak már ki valakit emiatt a munkahelyéről?

  1. Torolt_felhasznalo_566708
    Torolt_felhasznalo_566708
    2007. október 31. 09:5131.
    Sok ilyen kapcsolat van ami munkahelyen szövödik. Nekem is volt de mikor munkahelyet váltottam vége lett a kapcsolatomnak pedig nem akartam h vége legyen. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_758289 (1)
    2006-08-25  21:43
  2. Torolt_felhasznalo_611086
    Torolt_felhasznalo_611086
    2007. október 31. 09:3230.
    szióka 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_927611
    Torolt_felhasznalo_927611
    2006. október 13. 17:2529.

    Szemezek a dékánnal. Ő kezdte. Ráadásul akkor, mikor épp pocsék passzban voltam, rosszul teljesítettem a munkahelyen, ő meg tudta. Sose beszéltünk egy szót se, mert egy másik irodában dolgozom, és épp csak kösözntünk, én csak úgy kimérten, és hűvösen, mert szimpatikus volt, de mégse. Szóval ő kezdte, én meg, egyedül lévén, el vagyok ettől bűvölve. Azaz egyszer mégis beszéltünk, megkerestem egy konfliktuskezelési ügyben, én voltam a konfliktus szenvedő alanya. Azt mondta, párbeszéddel mindent meg lehet oldani. mIndegy, ebben az volt a lényeg, hogy én, egy teljesen idegen, megkeresem a bizalmammal. Aztán később kérdezte, na, sikerült megoldani, mondtam, hogy nem, bizonyos dolgokra nincs megoldás, mondta ő, és egyenes derékkal elvonult, én meg felmondtam, és most egy másik irodában vagyok. Tehát ő kezdte a nézegetést, én csak csodálkoztam, mi van, az órát nézi mögöttem? - de nem, és azóta szépen nézegetjük egymást, és ez ennyi, nem lesz belőle több, mert én nem is akarom, csak kedves a szívemnek ez így, ő is mindig jön, arra, amerre én vagyok, én is megyek, és kevésbé unom a dolgomat, mikor ő ott van, van egy kis izgalom a levegőben. Én nem vagyok az a szerető fajta, egyszer voltam, és nem kell több. Csak el akartam mondani nektek, ebben a helyzetben a Rómeó - Júlia effektus működik, azaz olyan messze vagyunk egymástól, annyira nincs kapcsolatteremtési lehetőség a munkahelyen, mert nem a keze alatt dolgozom, ő nagy, én meg kicsi, rangban, hogy ez adja a fűszerét a dolognak, meg a vágyat, amit úgy hívnak: az akadályoztatottságon átívelő vágy.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2006. szeptember 2. 07:5228.

    hahó!!!!

    Annó kb. 10 éve én is beleestem "a hibába" mikor is 20 éves fejjel belezuhantam a nálam 8 évvel idősebb kollégába.

    A bibi csak ott volt,hogy ő nem volt független......na,lényeg a lényeg kb. 1 év románc után elment a kolléga ......

    Szerintem,ha mindkét fél független nincs semmi probléma,sok ismerősöm van,aki munkahelyi szerelemből házasodott.

     

    szép napot Nektek!!!!

    ilde

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2006. szeptember 2. 06:4227.
    Sziasztok. Szerintem is nagyon sokan vagyunk akik tudnának mesélni ebben a témában. Nagyon kemény ügy. Főleg ha titkolni is kell. De minden nap együtt lenni vele a munkahelyen nagyon jó. De az óvatosság nagyon fontos. És gáz csak akkor van, ha szakítás jön. Utána is együtt kell dolgozni! Ezért veszélyes ez a kapcsolat. De ha észel kezeli az ember, akkor isteni!
    Sok kitartást mindenkinek. Sziasztok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_129459 (23)
    2006-08-26  19:41

Címlap

top