Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Féltékenyek ide!

monibonbon
Létrehozva: 2006. szeptember 25. 12:06

Sziasztok,

azoknak nyitom ezt a topicot, akik OK NÉLKÜL féltékenykednek (hülye komplexusok, régi sérelmek, stb miatt), és azon küzdenek, hogy ezt legyőzzék. A Wellness Caféban is van "ÉPP MOST..."  topic, ahová abban a pillanatban kell írni, amikor JÓTETTET (pl.épp most sportoltam) tudunk elújságolni, és nem csak ígérgetünk, hogy "majd holnap". Hasonlót szeretnék, pl.: "épp most győztem le magamban a hisztit, pedig a párom egy lánnyal emailezik, na és akkor mi van?"

Segitsünk rádöbbenteni egymást, hogy nem éri meg apró-cseprő ügyeken rágódni, és rossz érzéseikkel mérgezni a kapcsolatot,  az ezt követő lelkiismeretfurdalásról nem is beszélve.

Biztos ti is megbánjátok, amikor bizalmatlankodva hülyeségeket kérdeztek a párotoktól egy sms vagy telefonhivás kapcsán.

Próbáljuk fejleszteni az önuralmunkat és szép dolgokkal ápolni a szerelmünket  

Írjatok olyasmiket, hogy milyen jó megbízni a barátotokban, férjetekben...és milyen jó ez a férfinak. Milyen jó neki a szabadság, ha póráz nélkül is nagyon jól tudja, hol a helye.

Ilyesmiket osszunk meg egymással 

M.

  1. 2014. október 29. 00:2519281.

    Látott már valaki olyan filmet, amiben a szerelmi háromszög boldogan élt együtt és megértésben? Persze hogy nem, mivel ez ugyamúgy kötelezően TILOS mint például cigarettázni vagy pipázni bármely amerikai (magyar) filmben. MIÉRT? mert az állam és az egyházak erősíteni szándékoznak a féltékenységet a társadalomban, és ez előírás a média számára is.

    előzmény:
    monibonbon (1)
    2006-09-25  12:06
  2. Torolt_felhasznalo_283555
    Torolt_felhasznalo_283555
    2012. március 1. 15:2319280.

    Hali ho!

     

    Jáűr még valami ide?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_283555
    Torolt_felhasznalo_283555
    2012. január 26. 12:2019279.

    Sziasztok! Jó rég jártam erre! Nem tudom emlékesztek rám!

     

    Röviden:Volt pasimra féltékeny voltam,mert találkozgatott a volt bnőjével.És mindig sunyizott.Arra fogta,hogy ott volt egy kis gyerek akik 3 honapos kora uta nevelt.

     

    Akkor sajnos alaptalanul vándoltam,de szerintem igy vissza gondolva igazam volt.

     

    A szori hogy értsétek:2010 novemberébe történt szüinapom elött.Ennyik éjszaka jött egy sms az ő számáról.Hogy legyen ennek vége,mert van barátnőm és szeretem.Na én totál be gőzöltem hivogattam ő ki nyomott.Mentek az sms-csatták.

    Másnap beszéltünk,én persze totál kialvatlanul kiabáltam vele.Mire ő ott hagyta a dj.pultba a teloját és a pultos csajt csinálta,mert nem szexelt vele.Elég gyanus volt ez nekem kételkedtem benne ő meg azt mondta,ha nem bizok benne szakitsunk.Jó taktika mi?

    És elég keveset találkoztunk mindig volt valami dolga.

    Pár napra rá csörög a telefonom este 8 körül tiltott szám nem szoktam felvenni,de most valamiért még is!

    Egy női hang,kérdések Én ki vagyok S-ak?Mondom a barátnője.Erre ő ők 4 honapja vannak együtt én meg mondom 4 éve.

    Mondanom se kell ismét nem aludtam semmit.

    Másnap nem beszéltünk csak sms-t küldtam neki.

    Próbáltam hivni,délután akkor már a nőnél volt.Mindent tagatod a csajnak az meg bevette,még én voltam gyerekes.

    Aztán 1 hétig nem beszéltünk ő jelentkezett jöttek a szép szavak meg ami kell.

    Én hülye megbocsájtottam.De szerintem ez már nem olyan volt ragaszkodás lehetett ez.

     

    Aztán végleg lezártam.Most együtt vannak állitolag eljegyezte együtt élnek.

    A légyeg szerintem velem is és az elözövel is igy szakitott.

     

    Most 1 éve együtt élek egy sráccal aki tavaly decemberbe megkérte a kezemet.Boldog vagyokSzerettem nagyon!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_962352
    Torolt_felhasznalo_962352
    2011. Április 28. 22:3119278.

    Sziasztok lányok:) de rég is jártam erre.. csapat volt itt ha jól emlékszem... olvasgatok vissza, nagyon tanulságos... bocsánat mindenkitől, h 2 éve szó nélkül tűntem el... nagyon durva dolgok történtek velem, idegösszeomlásom volt, miután szétmentünk az exemmel. Ezt ide most nem írnám ki.. de ami fontos tanulság utólag: kiderült h nem én voltam a feleslegesen féltékeny, hanem a pasi, aki miatt idejártam, na ő járt félre, szinte végig a kapcsolatunk alatt...utólag vicces visszaolvasgatnom, hogyan nyugtatgattam magam... Na de beszéljünk a jó dolgokról: aztán végre kihevertem és exet hagytam visszamenni Nikikhez. És jó sokáig nem bíztam senkiben. csak mostanában, vagyis 8 hónapja  már valakiben és családot tervezünk és nagyon love
    Olvasgatok vissza, de még mindent nem tudok. Dottyka, gratula a babákhoz, mostmár gondolom megvan a 2. is. Lettike, örülök h férjhez mész... Rózsival, Titával mi lett, tudtok róluk valamit? Dina, te még mindig írországban?
    Majd még benézek.. hátha erre jártok... hiányoztok..

    puszi Napsi

    előzmény:
    leuchtturm (19277)
    2011-04-15  14:16
  5. 2011. Április 15. 14:1619277.

    Sziasztok!

     

    Hát libabőrös vagyok, ahogy olvaslak Titeket! Olyan jó kis társaság voltunk! És úgy hiányoztok Mindannyian!!

     

     

    Nekem a régi párom van és szeptember 17-én lesz az esküvőnk! Nagyon várom, bár az esküvőszervezéstől néha igazi menyaszörny vált belőlem :-) Most, hogy a nagyobb dolgok megvannak, már nyugodtabb vagyok, legalábbis egyelőre :-)

     

     

    Dotty! Gratulálok a 2. Babócához!! Nem is írtad! Folyamatosan követem a blogodat, nézem a videókat és képeket! Csodaszép kis család vagytok!

     

    BonBon is férjhez megy? De jó! Úgy leveleznék vele a témában! :-) Esetleg megmondod neki, hogy ha van kedve akkor írjon az e-mail címemre amit te is tudsz? :-)

     

    Tita! Én annyit de annyit kerestelek! Írtam e-mailt, sms-t egy időben többször is. Örülök,hogy rendeződtek a dolgaitok!

     

    Csajok! Ne tűnjetek el megint!!!!

     

    Puszi Nektek!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_110265 (19276)
    2011-04-14  13:36

Címlap

top