Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Anyóóóóóóóós :-)

milkacica
Létrehozva: 2006. október 31. 13:05

Sziasztok!

Íme a nyolcvanezredik anyósos topic.  

Nézzétek el nekem de meg kell osztanom veletek anyóspajti mai beszólását,én  még nem hevertem ki  

Drága kicsi nyolchónapos kislányomnak kötőhártyagyulladása volt pár napja,levittem a dokihoz,kapott szemcseppet,és gyakorlatilag kétszer cseppentettünk neki és nyoma sem volt a betegségnek(láza sem volt).

Nos anyósom ma megkérdezte hogy nem lehet hogy a sok vakuzástól volt neki?  

Mi van? Ez nem a Man in black   Arra gondolt hogy biztosan sokat fényképeztük a gyereket,és attól lett kötőhártyagyulladása   jujjjjjjjj................

Hozzáteszem nem szoktunk vakut használna csak nagyon ritkán és már vagy 2hete nem készítettünk fotót a kölyökröl.

Eddig is volt már pár hasonló nagyon jó meglátása,de ez lesokkolt.  

Valakinek hasonló?  

  1. 2007. május 12. 17:246526.

    Nekem nem esik rosszul, csak megdöbbentett, nézek ki a fejemből, hogy ez mi?

    Nem véletlen mondják, hogy holtig tanul az ember!

    előzmény:
    maszi (6524)
    2007-05-12  15:44
  2. 2007. május 12. 17:226525.

    Aki boldog és kiegyensúlyozott a párja/férje mellett az észre sem vesz ilyen ostobaságokat, mint Ti!

    A baj ott van, hogy nem ott keresitek az elégedetlenségetek okát,  ahol nem kellene.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_829841 (6523)
    2007-05-12  14:54
  3. 2007. május 12. 15:446524.

    Kedves Ananász, én úgy látom, hogy Te is csak egyetlen embert tartasz felelősnek és hibásnak, a menyeket, ha egy családban rossz a kapcsolat. Vagy ha egy család nem fogad be valakit a tagjai sorába, akkor csak és kizárólag az új jövevény lehet a hibás, mert nem alkalmazkodott eléggé. A másik x tagja a családnak természetesen hibátlan.

    Pontosan ez a gond a mi anyósainkkal is, még véletlenül sem ismerik be a saját hibáikat, mert könnyebb a másikra hárítani a problémákat, mint magukba nézni.

    A nórinak azért esnek rosszul a kritikák, mert most kivételesen őt kritizálják és nem ő kritizál másokat.

    Én évek óta ismerem virtuálisan nórit, volt olyan topik ahol évekig voltunk együtt, nagyon sokat beszélgettünk és nagyon sok mindent tud az életemről, valamilyen szinten már meg is ismert a beszélgetéseink, hozzászólásaim alapján. Mégis alapjáraton nekem esett, mikor a számára teljesen ismeretlen anyósomra mertem panaszkodni. Nekem ez mindent elmond, ehhez nem kell pszichológusnak lenni.

    Igen néha valóban úgy érzem, hogy jó lenne elmenni egy pszichológushoz és kibeszéltetni, kigyógyíttatni magamból azokat az éveket, amiket az anyósomék tönkretettek nekem.

    Pontosan azért tették tönkre az éveimet, azért lett magasvérnyomásom, mert megpróbáltam tolerálni számukra azt, hogy ők a férjem szülei, és nem akartam őket bántani, meg akartam nekik felelni, maximálisan megpróbáltam alkalmazkodni hozzájuk, be akartam illeszkedni a családjukba mindenképp, hogy befogadjanak végre.

    De én szeretetben nőttem fel, ahol az embereket emberszámba veszik, még akkor is, ha csak 8 évesek. Én ezt hoztam magammal a kapcsolatomba és az új családomba, a szeretetet, megértést, odafigyelést, gondoskodást, egy olyan családba, ahol egyik sincs meg. Ezek után csodálkoztam, hogy nem fogadtak be.

    előzmény:
    ananász49 (6521)
    2007-05-12  12:20
  4. Torolt_felhasznalo_829841
    Torolt_felhasznalo_829841
    2007. május 12. 14:546523.
    Úgy gondolom, erre még muszáj itt reagálnom!


    "Ti nem vagytok a riválasai, mert nem is lehettek." - by nóri

    Ezt mi tudjuk, az a baj, hogy ők nem tudják! Ők tekintik a "barátnőt" felbukkanó veszélynek! Legyen ez az ő bajuk! Nem ismertem eddig egy menyet sem aki, anyja helyett anyja akart volna lenni szeretett férfiának.
    Ebből az egy mondatodból számomra lejött az, hogy teljesen egy oldalról vagy csak hajlandó nézni az egész dolgot!
    előzmény:
    i.nora (6502)
    2007-05-10  22:49
  5. Torolt_felhasznalo_628404
    Torolt_felhasznalo_628404
    2007. május 12. 12:416522.
    Sajnálom, hogy ez lett a topikból. Nem érzem jó megoldásnak sem azt, hogy Nóri teleírja a topikot, sem azt, hogy a többiek elhúztak egy másik helyre.

    Én, aki olvastalak benneteket, néha hozzászóltam, hadd fejezzem ki, hogy sajnálom.

    ui. Nem kérek meghívót, nyilván oka van, hogy eddig nem kaptam. Mindenkinek szép napot!
    előzmény:
    kutyaful (6518)
    2007-05-11  20:41
  6. 2007. május 12. 12:206521.
    Kedves Nóri,ne haragudj,hogy megszólitalak,de látom,hogy borzasztóan rosszul esnek Neked az utóbbi napokban kapott kritikák!Én már előfordultam itt,hozzá is szóltam,amikor végképp kinyilt a bicska a zsebemben,de Neked is csak azt tanácsolom,hogy ne magadat ingereld!Mert mi is ez tulajdonképpen- vihar a biliben!Szembeszökő cime miatt én is beleolvasgattam,sajnálkoztam és elgondolkodtam,felháborodtam és mosolyogtam.Ma már úgy gondolom,hogy ezeket a lányokat nem véletlenül nem fogadják be,mivel nem is akarnak alkalmazkodni,és a minimális tolarencia is hiányzik.Lehet,hogy nem is tudnak róla,lehet,hogy elmaradt egy-két jólirányzott szülői nyakleves annakidején.Mindegy,ezen se Te,se én nem tudunk változtani.Eléggé egyértelmű az a szint,ahogy Veled kommuniklnak.Tudod a játszótéri homokozóban sem az a győztes akinél a lapát van.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2007. május 12. 09:366520.

    "Dehogy nincs !Az ilyen ember egy utolsó szaros sunnyogó Áruló!Pont olyan nórika mint te!És még finom voltam és nőies!"

    Erre büszke lehetsz! Gondolom  ha anyukádnak is hasonlót mondassz ha ellentmond neked. Ráadásul  hozzád  nem szóltam semmit, vagy esetleg teljesen semlegest. Örülök, hogy nem ilyen nőies lányaim vannak!

    Ha elmentek a pszichológushoz, mert van akire ráférne, azt is elkülditek melegebb éghajlatra, ha ellent mond nektek?

    Vicces, ez az öngerjesztő ócsárolás. Nem a megoldáson töritek a fejeteket hogyan lehetne békében élni a családban, hanem egymást erősítitek a hülyeségben.

    "Úgyhogy örömmel látlak a másik fórumban, de megígérhetem neked hogy olyan priviket fogsz kapni hogy sírva fogod bánni azt a napot , amikor elkezdted olvasgatni a topicot!"

    Ez a megjegyzés meg pedig? Siralmas! Soha eszembe sem jutna hasonló még az ellenségemmel szemben sem. Ha esetleg szemellenzősnek is tűntem, bár nem voltam és nem vagyok az, soha nem voltam veletek rosszindulatú, csak valamiféle megbékélés felé próbáltalak benneteket terelni!

    Olvasgatni suttyomban meg nem szoktam, nem még most sem érek rá és egyébként sem érdekel olyan szinten senki nyomora, ahol olvasok ott szólok is! Azt írtok oda amit akartok, már rég elfelejtettem, mi a kedves topicotok címe, arra emlékszem csak hogy találó volt, jobban mint ez! Legalább ez az sok ó-s topic kihal. Ha ennyit elértem már az is jó, mert roppant undorító volt a címe. A huszadik neveteket meg  annyira nemérdekel, hogy el sem hiszetek! Nincs miért utánatok menni.

    Remélem Lynettet nem sikerül meghülyítenitek, mert ő azért egy értelmes, jobb sorsra érdemes.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_497415 (6519)
    2007-05-11  21:42
  8. Torolt_felhasznalo_497415
    Torolt_felhasznalo_497415
    2007. május 11. 21:426519.
    Niiiincs?
    Dehogy nincs !Az ilyen ember egy utolsó szaros sunnyogó Áruló!Pont olyan nórika mint te!És még finom voltam és nőies!Ez egy nyilt fórum, mindenki oda olvas , illetve leskelődik, ahová akar!Így én is azt írok amit akarok!Nyugodtan ki lehet tiltani ezért!Ja és becsületsértésért is beperelhetsz egy virtuális ügyvédnél , mert eddig finom voltam veled, tiszteletem.... hm..mit is? ...na mindegy, ezentúl nem leszek.
    1,Egyrészt mert ezt te akartad, mert még máshol sem hagytál békét nekünk!
    2,Másrészt nyugodtan mehetsz panaszra mert még legalább két nickem van.Ez nem tisztességes, de az nlc egy elég undorító fórum (mivel lehetővé teszi ezt és egyéb technikai dolgokat) ahhoz hogy ezt nyugodt lelkiismerettel megtegyem!
    3,Harmadrészt, volt egy "szupi kis kolleganőm" aki megtanított hogy hogyan legyek kemény az életben!

    Úgyhogy örömmel látlak a másik fórumban, de megígérhetem neked hogy olyan priviket fogsz kapni hogy sírva fogod bánni azt a napot , amikor elkezdted olvasgatni a topicot!
    Csak a lányokat sajnálom akik szerették volna nyugodtan megbeszélni az örömüket , bánatukat!
    Ja és emlegetés tárgya csupán természeted s nem egyéb miatt lehettél, mielőtt álmokba ringatnád magad!
    előzmény:
    i.nora (6508)
    2007-05-11  12:49
  9. 2007. május 11. 20:416518.
    Ti most már soha többet nem fogtok ide írni?
    előzmény:
    Gabri80ke (6512)
    2007-05-11  13:21
  10. 2007. május 11. 17:106517.

     

    Nem sokára anyós leszel ne feledd!   

    Vastagabban, nagyobb betűvel írd, hátha vak is vagyok!

    Mondtam már, hogy lelehet kattanni! 

    előzmény:
    gonoszboszI (6510)
    2007-05-11  13:07
  11. 2007. május 11. 17:086516.
    Engem szídhatttok, mert valamilyen szinten ismertek. Őt  viszont nem mert nem ismeritek, nem tudjátok miért szólt, kicsoda. Az sem bizots hogy anyós, lehet, hogy meny, az is lehet, hgoy az én menyem volt.
    előzmény:
    lynettemás (6513)
    2007-05-11  13:26
  12. 2007. május 11. 17:066515.
    Próbáld meg! Ha normális semmit, vagy azt mint az anyukád neked hasonló esetben. Akkor viszont gondolj arra, ha épp olyan sértőt mond, hogy épp olyan mint az anyukád. Ha azt akarjátok, hogy családtag legyetek akkor ez így működik.
    előzmény:
    énke6 (6509)
    2007-05-11  13:01
  13. 2007. május 11. 14:576514.
    Lányok, engem nem hívnátok meg az új topikba?
    Lécci-lécci
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2007. május 11. 13:266513.

    "Nincs jogotok senkit akit nem ismertek semmilyen szinten minősíteni!!!!"

    Ez is egyoldalúnak tűnik, szivem.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2007. május 11. 13:216512.

    Lányok, lányok!!!!!!!!!!!

    Úgy gondolom, az új topicunk címe magáért beszél. Az anyós témánál itt már sokkal többről van szó.

    De ugye nem kezdjük most azt bizonygatni, hogy nem "gúnyolódtunk", ezt valóban nem tettük, de Nóri úgyis azt olvas ki belőle amit akar.

    A barátainkkal szívesen beszélgetünk az új topicunkban, de ahová nem hívtak, sőt... oda illetlenség beállítani.

    Kutyafül, minden egyes mondatoddal egyetértek.

    Üdv.

    Gabi

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2007. május 11. 13:076511.

    Azért álljon meg a nászmenet, kérlek olvass figyelmesebben, és ne ugorj rögtön rá egy szóra.

    Mi nem gúnyolódtunk..

    előzmény:
    i.nora (6508)
    2007-05-11  12:49
  17. 2007. május 11. 13:076510.
    Na én most lezárom ezt a dolgot rövidre!

    Igen elmentünk egy másik topicra, és EGYÁLTALÁN NEM HIÁNYZOL ONNAN NÓRI

    Kérünk szépen ne is gyere oda, legalábbis ne írj oda, mert nem szeretnénk!

    Mi ott barátok vagyunk, és Te nem illesz bele abba társaságba.
    A többiek nevében is megígérem, hogy nem fogunk többet ott megemlíteni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2007. május 11. 13:016509.

    Az anyukánkkal más a viszonyunk, neki nyugodtan mondhatjuk, hogy anyuuuu...

    De mit szólna az anyós, ha csak legyintenénk a mondókájára, hogy jaj, anyukaaaa...?

    előzmény:
    i.nora (6502)
    2007-05-10  22:49
  19. 2007. május 11. 12:496508.

    Lányok!!!!!!!!!!

    Ávcsi!!!!

    Azrét a véleménynyilvánítással álljatok meg egy szóra!

    Nincs jogotok senkit akit nem ismertek semmilyen szinten minősíteni!!!!

    Nagyon jól tudjátok, hogy sokkal több az aki olvassa a topicokakat mint aki hozzá is szól. Nemcsak ezt minden topicnál így van! azrét is jöttek töben idegenek a múltkor elmondani a véleményüket.

    Az meg valóban nem szép, hogy elmentetek és máshol gúnyolódtok rajtam, mert én nem bántottalak benneteket, sokat tanultam is, csak arra mondta el a véleményemet amit elmondtatok és amit másképpen láttam.

    És nem azt az embert kell minősíteni aki szólt,..............

    Nekem ez jött le abból amit itt mondtatok. Hogy egyébként meg mi  van mögötte amiről nem beszéltetek  arról ugyebár aki ide jön nem tudhat.

    Így ha elmertem mondani  én mint egy idősebb nő egy anyós szempontjából a  véleményemet, nem értem miért volt sértő. Amit írtatok azt én így láttam! Cáfolat nem volt, csak az hogy én nem értek semmit.  Igen! Néma gyereknek az  anyja sem érti a szavát!

    Sok hülye nőt láttam már, de azért hogy ennyire ostoba lenne a korosztályom azért azt nehéz elhinni, mert egy ideje azért köztük élek!

    Akkor most fejezzük be, már többszörre kérem!

    Semmilyen formában nem szeretném olvasni a nevem, még célzás formájában sem, ha nem akarjátok, hogy megjelenjek! Mert régóta már csak azért jövök, mert nem pattantok le rólam!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2007. május 11. 12:436507.
    Hát ezért ürült ki a topik?

    Nóri, nem értelek. Ebben az egy témában olyan szemellenzős vagy, mint hat más. Toleranciát kérsz számon, miközben csont nélkül legázolnál mindenkit, aki nem a te álláspontodat képviseli, pedig ennek is kölcsönösségi alapon kéne működnie.

    Nekem ugyan nincsenek olyan problémáim anyóssal, mint a többieknek (egyik-másikuk helyében én már alápörköltem volna a boszorkányuknak ), de számomra is idegesítő, hogy az apró-cseprő bosszúságaimat nem beszélhetem ki anélkül, hogy litániát ne írnál a szegény üldözött anyósok védelmében. Ennek a - szerinted elítélendő, szerintünk megkönnyebbülést hozó - kibeszélésnek pont az lenne a haszna, hogy a hasonló cipőben járók megszabadulnak a nyűgjük egy részétől, és nem életük párjának nehezítik az életét, és terhelik a kapcsolatukat általában megoldhatatlan ellentétekkel. Mert képzeld, nem minden meny olyan alattomos gané, hogy direkt anyós ellen próbálja fordítani a férjét. Inkább itt panaszkodik, hogy ne robbanjon fel a visszafojtott méregtől, de a pasi se kerüljön két tűz közé. Szerintem ez korrektebb álláspont, mint az anyósok anyai státuszára hivatkozva megbecsülést követelni nekik, mert az olyan, mint az udvariasság: Alapból egyformán jár mindenkinek, de el is lehet játszani.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_342354
    Torolt_felhasznalo_342354
    2007. május 11. 11:076506.

    Valaki fogta és megírta, hogy haho nóri emlegetnek, de máshol? Jesszus   Nem semmi  

    Nemtom hol a másik fórum, de kitartás csajok, amit tudtok megtesztek mosoly stb, a többit meg elvileg ugye 2 fül effektus.. És igenis nagyon hasznos kibeszélni egymás közt ezeket a dolgokat, szerintem is!

    Nálunk párom feltette a november óta nappali falánál várakozó konyhaajtókat!   És huga állatkerti képeit nézegetve, bemutattam őt, mint struccot, szépen elmeséltem neki, hogy igen, nagyon bezárkózott "elhidegülök??" és ez nem tecc, és engedjen oda és hadd ketten oldjunk meg dolgokat stb.  Nem vette észre, hogy strucc lenne, most eltöpreng. Jah és mondja el mi bántja, mert különben én nemtok változtatni és neki meg egyre jobban nemtecc ez ugye megint mihez vezetne, ezen is eltöpreng. Remélem mostmár eredménnyel 

    És unokatesó 30 órás babáját is meglestük a kórházban, másnap unokatesóm anyunak mesélte, hogy irigykedve,áhítattal lestük a babát. (én spec megijedve,csalódottan, hogy úristen mekkora én PICI babát akarok 3,6kg 5 cm volt Ő; no meg nyilván megbabonázva is, hisz nem tudjuk tagadni, hogy jó lenne.. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2007. május 11. 08:396505.

    Nóri, valóban nem értessz semmit, mert nem akarod megérteni és meghallani azt, amit a másik oldal mond.

    De nem kell messzire menni a jó kapcsolatodról a menyeiddel, a 6515 és a 6518 hsz-edben szerintem minden benne van. Úgyhogy Te a másik oldalt képviseled, azt az anyóst, akinek gondja van a menyével, és éppen ezért képtelen vagy reálisan szemlélni bármit ami ezzel kapcsolatos.

    Utoljára a kettőnk vitája kapcsán izzottak itt fel a kedélyek. Akkor is azt az embert védted, és képviselted, akivel még életedben nem beszéltél, sem virtuálisan, sem személyesen, holott engem már pár éve "ismersz" az írásaimból és azért nagyjából egy képet kialakítottál rólam, mégis kiforgattad a szavaimat, hogy egy anyósnak adhass igazat.

    Egy olyan topikot szerettünk volna, ahol mindenről lehet nyugodtan beszélgetni, hisz megkedveltük egymást a lányokkal, és ahol még bármikor nyugodt szívvel lehet panaszkodni, uram bocsá szidni a párunk szüleit is, anélkül, hogy bárki kioktatna és magyarázkodásra kényzserítene minket. Az a topik nem az anyósok-apósokról szól, hanem rólunk.

    Azért arról a kedves emberről, aki "árulkodott", nekem is meg van a véleményem, azért remélem most boldog, hogy sikerült megkevernie a kakit!! Ez a viselkedés jó kis jellemet takar.  

     

    előzmény:
    i.nora (6504)
    2007-05-11  07:37
  23. 2007. május 11. 07:376504.

    Ez egy nyílt fórum! Az  és azt  ír bele a jóízlés határán amit akar!

    És azt hiszem ezzle nem lehetett gondotok!

    Ez a viselkedés, nem engem, titeket minősít!

    Ami pedig azt a fórumtársat, akivel soha nem beszéltem egyébként és nem ismerem, írt, hogy más helyen melegettek, a nevében is kikérem, hogy minősítsd!

    Bár azt hiszem, ha szavaddal élve, madarat tolláról.........., akkor annyira azért rossz nem lehet. És ez viszont minket anyósokat minősít, csak azt sajnálom, hogy egyedül próbáltam szélmalomharcot játszani, Servantes módra és a hasonló érzelmeket átélő anyósok  csak háttérolvasók voltak. Talán ők már belefáradtak a harcban.  Ez nem az én kitartásomnak köszönhető, hanem mivel csak piti gondjaim voltam a menyekkel és azt a pitit sem értettem, talán kivácsi voltam a mirétekre.

    De sajnos csak arra tudok gondolni, hogy egy cseppet sem szeretitek magatokat, mert ha így lenne, ez nem lehetne napi téma!  ezrét előbb magatokba keressétek a hibát és ne másban.

    Öt agykontroll is kevés, szeretni magad abból ugyan nem tanulod meg!  Az az egész csak önámítás! 

    előzmény:
    lynettemás (6503)
    2007-05-11  07:09
  24. 2007. május 11. 07:096503.

    Nórika, azt gondolsz, amit akarsz.

    Ugyanott tartasz az anyósozásoddal mint az elején, olvasd vissza magad. Ezért kár volt tépni a szót hónapokig, valóban.Mivel kb ezerszer kértünk, hogy hadd beszélgessünk nyugodtan a fórum t émájáról és mégis folyton bele-belekötöttél mindanyiunkba, kéretlenül ontottad a szűklátókörű véleményed, próbáltál beálítani minket alkalmazkodni képtelen forrófejű hülye libáknak - szerinted mit kellett volna tenni, feloszlatni az eddig működő, jó kis baráti társaságot? Hát nem lehetett tőled beszélgetni. Ha te nem mentél, nekünk kellett.  Más bűnt nem tudsz a fej ünkre olvasni, minthogy elmentünk nyugodtan beszélgetni  -  ez is miattad van.  Anyóstól sem egy perc alatt szigetelődtem ám el, fát lehet hasogatni a hátamon,de csak egy ideig.

    És ha elolvasod jól, látod hogy nem gyalázkodós topic, hanem beszélgetünk mindenféléről. Az, hogy felmerült a neved, óhatatlan, de mielőtt azt hiszik  a többiek, hogy rólatok beszélni mentünk át, akkor nagy tévedés.

    Köszönjük minden eddigi áldozatos munkádat társaságunk szétverésére. A privit írót ismeretlenül üdvözlöm. Madarat tolláról.

    Mostantól pedig tisztelettel kérném, tartsuk tiszteletben egymás köreit és ne menjünk oda, ahová nem várnak szeretettel. Nyilvánvalóan én sem fogok idearcátlankodni a Nóri topicjába.

    Lynette

    Ps: azoktól kérek elnézést, akik most bántva érzik magukat hogy nem jöhettek, senki nem akart senkit megbántani. Csak a nagyon régi mag levelezett odaát a nórimentes-övezetben.

    mildo, bánt hogy előbb pattant ez ki, minthogy meghívhattalak volna a másikba.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2007. május 10. 22:496502.

    Na!

    Szóval egész nap besem kukkk, mert pakoltam, lemostam, mosogattam, kezem mint a tapír, aztán este benézek és van egy privim. 

    Egyébként nem vagyok hülye, tudtam, hogy nyitottatok másikat, hisz nem jött napok óta senki.

    Igaz, nem értem rá visszaolvasni meg nem is érdekel, de még általatok rámragosztott névvel se emlegessetek ha megkérhetlek benneteket, mert a végén még valóban arra ell gondolnom, hogy kreált gondjaitok vannak az anyóssal, ha még engem is cikiztek máshol.

    Az az igazság, hogy elhiszem, hogy vannak rossz anyósok, de az biztos, hogy a gondok zömét a menyek fújják fel. Mert ha az anyukátok mond butákat, legfeljebb kinevetitek, vagy rosszallóan annyit mondtok, hogy anyuuuuuuuu! 

    Szerencsétlen anyóst meg mindenért cikizitek, ha valamit nem tud, ha rosszul tudja, mert már nincs benne a mai vérkeringésbe, az mind csak cikis lehet, vagy  ostoba, buta, rosszindulatú stb.

    Pedig ez nem így van! Ti nem vagytok a riválasai, mert nem is lehettek.  Ő a szerelmetek, párotok szülőőanyja és nem a szeretője, szerelme! Úgy beszél, viselkedik is vele! Képzeljétek ő is szereti! Ez baj? MIért fájó? Mert nő? Ha az anyukája kisbaba korában elhagyta volna, és azóta sem lenne meg és az apukája nevelte volna fel, akkor az apóst cikiznétek?

     

    előzmény:
    lynettemás (6501)
    2007-05-09  11:49

Címlap

top