Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

A harisnya, a csábítás esz

sophiee77
Létrehozva: 2006. november 29. 07:17
Tapasztalataim szerint a nylonharisnya igen csak vonzza a férfitekinteteket. Úgy vettem észre, hogy igen gyakran még a mély dekoltázsnál is jobban.

Ti vetettetek már be harisnyát kifejezetten hódítás céljából? Most nem kifejezetten arra gondolok, hogy a saját pasitokkal szemben.

Vannak olyan saját történeteitek, amikor felszaladt a (férfi)szem a harisnyátokon?
  1. 2011. június 16. 22:028976.

    Na, itt együtt lehet látni a tényleg felfejtett, kiszakadt topless-nylonharisnyákat (1. kép és 2. kép), illetve az ezeket utánzó áttört mintás nylonharisnyákat (3. kép és 4. kép), amelyekkel a felfejtődött, fefutott nylonharisnyákat óhajtják próbálják a harisnya-gyártók utánozni!

     

    De még egyszer kérdem: Lehet, hogy divat lett a topless-re kilyuggatott nylonharisnyákat gyárilag is utánozni, már-már "művészien" igényes kivitelben???... ... Ki tudja... .

     

    Lehet, hogy új nylonharisnya-divat van kifejlődőfélben (amúgy nekem nagyon tetszik!)??????

     

    előzmény:
    Anita40 (8975)
    2011-06-16  20:49
  2. 2011. június 16. 20:498975.

    ((Rosszul ment be a szöveg... --:D... ...Berakom az egészet még egyszer!))

     

    Találtam egy sor rendhagyó stílusú mintásat:

     

    Ezeknek meg mindnek olyan a mintája, amivel a topless-re sűrűn kilyuggatott-kiszaggatott, és a sűrű sorokban felfutott-felszaladt, félig-meddig felfejtődött szemű nylonharisnyákat akarják utánozni. (Gondolj csak a ballagás után bulizó gimnazista lányokra, akiken bizony ilyenkor igencsak sokukon tömegével lehet rajtuk látni a többé-kevésbé alaposan kilyuggatott nylonharisnyákat... .) Lehet, hogy gondoltak egyet a harisnyagyártók is (hogy ne kelljen otthon a lányoknak az ép és hibátlan, sokszor "méregdrága", más alkalmakkor is hordható-élvezhető minőségi, jó nylonharisnyákat -- pláne a sztreccsnylon harisnyákat (!) -- feláldozniuk és széjjellyuggatniuk-összeszaggatniuk és több mint félig felfejteniük csak azért, hogy végre lehessen egy topless-harisnyájuk kizárólag egyetlen alkalomra), hanem majd ők, a gyártók profi módon gyártanak toplesses-szaggatott utánzat-mintájú nylonharisnyákat... ! (Persze épeket, és így ugye már ennek már ára is van... . Eladható ép és szép topless-nylonharisnyák -- jó üzlet!... ...) A legjobboldalt lévő még színes is, ha valakinek a mintája nem volna elég (viola-árnyalatú)! (4. kép.)

     

    Lehet, hogy divat lett a topless-re kilyuggatott nylonharisnyákat gyárilag is utánozni, már-már "művészien" igényes kivitelben???... ... Ki tudja... .

     

    előzmény:
    Anita40 (8974)
    2011-06-16  20:37
  3. 2011. június 16. 20:378974.

    Találtam egy sor rendhagyó stílusú mintásat:>>>> (1., 2., 3., és 4. képek!!)

     

    Ezeknek meg mindnek olyan a mintája, amivel a topless-re sűrűn kilyuggatott-kiszaggatott, és a sűrű sorokban felfutott-felszaladt, félig-meddig felfejtődött szemű nylonharisnyákat akarják utánozni.>> (

    előzmény:
    qq_vv_bb (8966)
    2011-05-25  19:10
  4. 2011. június 16. 20:248973.

    Az biztos, hogy a csábítás eszközei!

    Én nagyon szeretem és ki is néztem egy fekete necces, csipkéset...hétvégén az enyém lesz!

     

     

     

     

    előzmény:
    sophiee77 (1)
    2006-11-29  07:17
  5. 2011. június 16. 20:168972.

    "Volt egy szép tavaszunk, aztán jelent meg cikk az indexen, miszerint fujj testszínű harisnyanadrág. Ha szerző a közelembe kerül, biztosan felpofozom :)"

     

    (Bocsi, de most úgy idézek Tőled, hogy közben kiemelem belőle a megválaszolni valót.)

     

    Ennek is megvan a maga "gyógymódja". Tedd csak nyugodt lélekkel a következőt:

     

    1. Keressél rá újra a szóban forgó cikkre.

    2. Másold a cikk szövegtartalmát ide a fórumra, idézőjelek között (magyarán idézzed ide), és a rámutató linkkel jelöld meg a forrásművet (a cikket).

    3. Írd le az ellenvéleményedet közvetlenül az idézet alá, ugyanabba a hozzászólásba, és az ellenvélemény-bekezdés felé írd oda: "Ellenvéleményem:". Alá mehet az általad írt ellenvélemény. Indokold meg, értelmesen és cáfolhatatlanul, hogy miért hülyeség mindaz, amit ott leírtak.

     

    Majd ha itt a fórumon is lesz mód rá ilyenformán, hogy az ellenvéleményt is lássák, akkor nemcsak az ilyen hülyeségeknek fognak hinni az emberek. Az ott csak egy sima cikk, ez itt viszont a fórum nylonharisnyás topikja, és amit itt olvasnak az emberek, annak jobban fognak hinni az emberek, mint annak az "egyszem cikk"-nek ott valahol... . Elvégre ide javarészt nők írnak, akik ugye mégiscsak jobban tudják, hogy mi fán terem az a nylonharisnya... ... ...!

     

    előzmény:
    üvegszálas (8967)
    2011-05-27  12:46
  6. 2011. június 16. 19:508971.

    Nem biztos. A 8 DEN-eseket melegben is lehet hordani. (Vékonyak, nem sül meg benne a lábad.) Én például most, a melegben is viselek 8 DEN-es nyloncombfixet, mert különben a papucsba beletapad a lábam, miután ilyen melegben -- ha alig észrevehetően is -- de izzad a lábfejem.

     

    Az a kevés nyirkosság pont elég ahhoz, hogy pucér lábbal beletapadjon a lábfejed a különféle papucsokba (különösen a fapapucsokba, meg a műanyag papucsokba, és belül műbőrözött talprészű papucsokba). Ha viszont nylonharisnyát hordok, az csúszik a fapapucsban is, meg a műanyag és a műbőrbélésű papucsokban is.

     

    Inkább csúszkáljon egy kicsit benne a lábam, mintsem állandóan beletapadjon!

     

    előzmény:
    qq_vv_bb (8969)
    2011-06-10  00:15
  7. 2011. június 10. 09:218970.

    Most épp lehűlt, de ennek ellenére paucsban szaladgálnak a nők, a harisnyát egyelőre félretették... Nem értem, májusban, meg 25 fok fölött is harisnyát húztak sokan. Úgy néz ki, a harisnyaviselést naptárhoz kötik sokan, és nem valós időjáráshoz :-s

     

     

     

    előzmény:
    qq_vv_bb (8969)
    2011-06-10  00:15
  8. 2011. június 10. 00:158969.

    Sajnos ennyit.

    S sajnos a harisnya szezonnak is.

    előzmény:
    üvegszálas (8968)
    2011-06-02  08:25
  9. 2011. június 2. 08:258968.
    Na ennyit erről a fórumról :S
    előzmény:
    üvegszálas (8967)
    2011-05-27  12:46
  10. 2011. május 27. 12:468967.

    Jó kérdés!

     

    Volt egy szép tavaszunk, aztán jelent meg cikk az indexen, miszerint fujj testszínű harisnyanadrág. Ha szerző a közelembe kerül, biztosan felpofozom :)

    Szerencsére a cikknek nem lett jelentősebb élettani hatása. Érdekes, hogy az elmúlt meleg napokban is meglepően sok hölgyemény húzott harisnyát a szoknyás öltözékéhez, aminek nagyon örültem.

    Az itteni fórumozók meg szépen kikoptak. Találtak új "hóbortot"?

     

    Ü

     

     

    előzmény:
    qq_vv_bb (8966)
    2011-05-25  19:10
  11. 2011. május 25. 19:108966.

    Sziasztok!

     

    Mi újság van mostanság harisnya fronton?

     

    Üdv,

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  12. 2011. Április 28. 06:118965.

    Szia!

     

    Szerintem a ma kapható combfixek zömének szilikonos a rögzítő-bordűrje, kevés olyan lehet, amelyiknek nem ilyen a felhúzó-része.

     

    Ha tartóval hordod, attól még a szilikoncsík ugyanúgy ott marad, csak odakerül még pluszban a harisnyatartó harisnyacsatja is, lábanként 3 vagy 4 db. (6 vagy 8 csatolópántos állítható harisnyatartók). Vagyis a tartó önmagában még nem megoldás, mert a szilikon, mint irritáló anyag ott marad!

     

    ************************************************ *********

     

    Szerintem három dolgot tehetsz.:

     

    :(1.) -- Combfix helyett harisnyát veszel, amiben semmi gumírozás nincs, és tartóval hordod. (A tartótól ne viszolyogjál, a csatja biztosan nem dudorodik majd ki a nadrág alól, ahhoz eléggé laposak a harisnyarögzítőpánt csatjai. Viszont olyan kell, amelyiknek fémcsatja van, mert a műanyag csat a vastagabb bordűrt nem fogja meg jól, csak a fém harisnyacsat!) A tartó ugyanis mindenképpen kelleni fog, már csak az a kérdés, hogy milyen harisnyához fog kelleni!

     

    :(2.) -- Nádlizott gumírozású kreppnylon vagy üvegsztreccsnylon combfixet veszel (a nádlis bordűr mindig szilikonmentes -- pontosan olyan, amilyen tartógumija a harisnyanadrágoknak is van -- , és a szélességük 2 cm. és 8 cm. között szokott váltakozni, harisnyanadrágnál és egyes combfixeknél keskeny, más combfixeknél szélesebbek is szoktak lenni), és azt hordod a harisnyatartóval. Harisnyatartó nélkül azért nincs értelme ilyet hordani, mert a nádlis bordűr összeperdül, leperdül; csúnya, és nagyon be tud vágni!

     

    :(3.) -- Azt írod -- hadd idézzek tőled -- hogy: "Vettem is két párat, 60 deneset, szilikonos pánttal. Felhúztam, tökjó, kényelmes, csinos." No, ebből én arra következtetek, hogy mivel kényelmesnek és jó melegnek találod, nem szeretnél megválni tőle. Következésképp harmadik megoldásnak valami olyan kellene, amivel "a kecske is jóllakik, meg a káposzta is megmarad", hogy közmondásosan fogalmazzak, vagyis valami közbülső megoldás lenne a jó! Tehát a szilikoncomfixtől se kelljen megválnod, meg a szilikon se csípje ki az érzékeny bőrödet! Erre én csak egy jó megoldást látok.

    Tudsz varrni géppel? Mert a megoldás a következő: előveszed a szóban forgó szilikon-combfixet (aminek ára 1500-1600 Ft. között szokott lenni, ugye), meg egy hozzá képest olcsó nádlis combfixet (ezek úgy kb. 100-120 Ft. körül vannak), aminek a nádlis bordűrje 6-8 cm. körüli szélességű azért rendesen megvan!

    A teljes nádlis borűrt levágod ollóval (csak a 6-8 cm. széles nádlirész a jó!). A szilikoncombfixet kifordítod (a színéről a fonákjára), a harisnyabordűrt kisimítod, előbb ráilleszted a nádlirészt már most úgy, hogy az (majd már kész állapotban) a szilikoncsíkot fedje el és takarja le, és azután felhúzod a varrógép szabadkarjára. A harisnya szára lógjon le a gépről, nehogy hozzágépeld a bordűrhöz. Úgy húzd fel a bordűrt a gépre (a szabadkarra), ahogyan a combodra is felveszed, azaz a bordűr legfelső szélével a gép belső része felé essen, és a gép szabadkarjának külső végén legyen a bordűr és a harisnyaszár gyári és gépi varrása!

    Előbb a gépi varráshoz egészen közelre (a combtő alsó része, vagyis a combközép felé eső része) eső bordűr-alsószél kerüljön sorra, de 1-1,5 cm.-rel feljebb a bordűr és a harisnyaszár gyári összevarrása felett (azért, hogy nehogy véletlenül megsérthesse a cikcakköltés a lehelletfinom kötszövésű harisnyaszárat!!!) a nádlis rész egyik szélét gépeld hozzá rugalmas gépi cikcakk-öltéssel (közben mindig feszítsed meg kissé az anyagot, hogy a körkerületet hosszában (vagyis körben) ne ráncolja, ne húzza össze az új cikcakk-varrás); ha ez megvan jöhet a bordűrnek a szabad vége (a combtő felső része felé eső széle), itt is ugyanolyan rugalmas gépi cikcakk-öltéssel, itt is elkerülve a beráncolást! ((Segítségként, mivel a nádli könnyen összeugrik, ideiglenesen az alsó és a felső szélénél is férceld oda kézzel a bordűr aljához és a tetejéhez; így a rágépelésnél már nem érhet meglepetés.)) Végül mindkét varrást (alul is és felül is) vardd el jól kézzel, nehogy kibomoljon! Ellenőrizd le mindenütt végig az új varrás hibátlan, szakadásmetes, rugalmas voltát (körkerületben elegendően sokat kell rugalmasan engednie)!

    Legvégül fodítsad vissza a combfixedet a fonákjáról a színére.

     

    Ha minden stimmel, próbáljad fel harisnyatartóval, és viseljed egészséggel! ((A harisnyatartó 6 vagy még inkább 8 pántos legyen, hogy elöl is és hátul is jól tartsa meg a combfixes harisnyát, mindenképpen fémcsatos legyen, és a felhúzópántjait jó rövidre lehessen felszabályozni, hogy irtó rövid "pórázon" fogja a harisnyát, mert a rövidnadrágból csak így nem látszik ki a csatja!))

     

    Sok sikert hozzá! Szia!

     

    előzmény:
    Felicite (8935)
    2010-11-21  14:48
  13. 2011. Április 27. 08:558964.

    Elég jó minőségű, ha jól tudom, lengyel termékek. Nekem a kedvencem a Fifi, ez mintás, klasszikus üvegszálas, nem túl feszes, nem túl csillogó, inkább finom, lágy anyag, és elég jó áron kapható. A többi már inkább a "gumi-feeling" és fénylő lycrás.

    Ezek jó cuccok, bár nálunk nincs sajnos bő kínálat belőlük. Irány Lengyelország!

    Remélem, tudtam segíteni, éljen a testszínű, üvegszálas harisnyanadrág, és a szép tavaszi idő!

    előzmény:
    hortobagyianna (8963)
    2011-04-21  11:32
  14. 2011. Április 21. 11:328963.

    Ismeritek a Gatta harisnyákat? valaki mondana véleményt róluk?! légyszi:) én nagyon kritikus vagyok..és nem merek venni.. itt vannak pl: http://www.harisnyadepo.hu/index.php?content2=termekek_keres&search=brands&brand=Gatta

      

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  15. 2011. március 22. 16:068962.
    Ma jártam a belvárosban (bp.) kicsit, és a látottak alapján ezúton hivatalosan megnyitom a szezonunkat!!!!
    előzmény:
    st6969 (8961)
    2011-03-13  10:04
  16. 2011. március 13. 10:048961.

    Sziasztok!

    Jó látni, hogy vannak csajok, akik kedvelik a harisnyát. Én nagyon szeretem látni a női lábakon.

    Ha van olyan kedves lány, aki szívesen dumcsizna ilyen témában, esetleg ismerkedne is, írjon mindenképpen, alig várom... 

    Kedvencem az extra fényes sötét testszínű... 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  17. 2011. február 16. 07:288960.

    A hasított szoknya tényleg jó szerintem.Az sem baj ,ha többet mutat,a minden lépésnél kivillanó comb szerintem szexi lehet.

    Ugyanakkor mégsem látszik több,mint amit egy sortban mutat valaki.Sokkla ízlésesebb a sejtető ruha ,mint a nyílt húskínálat.Legalább is a férfiak fantáziáját biztos ,hogy meglódítja,a szemüket pedig odatapasztja.......

    előzmény:
    harisnya15 (8957)
    2011-02-06  17:54
  18. 2011. február 11. 12:078959.
    necc combfix a legtutisabb:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  19. 2011. február 7. 08:528958.

    Üdv!

     

    Örülünk, hogy ránk találtál!  Igazán feldobhatnád a kissé belustult topicot néhány izgalmas fotóval. Nekem a "több", "hosszabb", de finoman sejtető ruha sokkal izgalmasabb, mint pl egy miniszoknya, vagy alig-ruha. De mindenkinek más...

    előzmény:
    harisnya15 (8957)
    2011-02-06  17:54
  20. 2011. február 6. 17:548957.
    Én is szoktam felvenni nylonharisnyát, és mellé legtöbbször hasított szoknyát. De miniszoknyát is. Nektek mi a véleményetek, hogy milyen szoknyát kell venni a nylonharisnyához? Nekem a férfiak azt szokták mondani, hogy nagyon szexi vagyok hasított szoknyában. Néha még nadrággal is felveszem de csakis ha olyan cipő van rajtam amiben kiláccik a lábfejem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  21. 2011. január 22. 15:248956.

    Kedves  hölgyek!

     

     

    Egy olyan kéréssel szeretnék hozzátok fordulni, hogy ha valakinek van feleslegessé vált harisnyája azt én nagyon szívesen átvenném, vagy talán nagyobb mennyiség esetén akár fizetek is érte.  Autófényező foglalkozásomból kifolyólag én ezeket a harisnyákat fel tudnám használni, ezért megkérnék minden olyan kedves hölgyet aki megtenné nekem azt hogy nem dobja ki hanem itt az oldalamra küld nekem egy privát üzenetet azt megköszönném. Budapesten lakom tehát itt bárhol el tudok menni érte, ha pl  arra felé van dolgom. Előre is köszönöm.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  22. 2011. január 10. 23:198955.

    Szia trixyhu!

     

    Fiore Elite Raula 40 den-est  harisnyanadrágot próbáld ki! Ezt javaslom leginkább! Cappucino színt. Nagyon jó! Tangás széles derékpánt. Váu Szép a fénye :) Néhány napja várásoltam. Elegáns csomagolás. MO-n már a drágábbak közé sorolható, de még sztem a megfizethető kategória. 1000-1800 Ft

     

    Gambissime La perla plus! 20-denes, hátránya, relatíve hamar szakad. 3-4 felvételnél többet nem bírt ki. Vagy a térdénél vagy az orránál szakadt ki. 400-500

     

    Linea Oro: Bolero 40den, ez is fényes, de ez nagyon szűk. 3-as a méretem, de a 4-es alig jön rám. 550-800 Ft

     

    Bellinda Fascination 40 den, már csak elvétve találni, nagyon ritka, még 2010 novemberben láttam Duna Plaza Slecker üzletben. 1000-ért.

    Fascination 15den szép fényes ez is, csak vékony, szinte bárhol megvásárolhatod 500-900 Ft

     

    Knittex Danielle 15 den -> egész jó a minősége csak vékony és fényes is, 500-700 Ft

     

    Donna B.C.  Luxor 20 den tangás -> ennek is jó a fénye, 800-1300 Ft

     

    Wolford: Satin Touch

    Wolford Neon 40 harisnyák -> ezt mondják hogy kiváló klasszikus fényes harisnyák, még nem próbáltam. Gond velük, hogy nagyon drága. 2500-7600 Ft

     

    Hogy említsek olcsó kategóriát is, Profi szupermarketben a sajátmárkás elasztikus fényes dobozos harisnyájuk. 300 Ft.

     

    Amik nem jöhetnek szóba, az a nylon krepp harisnyák, amire rá van írva "matt",

     

    Szinekkel is vigyázni kell, mert a fekete sose fog úgy fényleni, mint a testszinű társa, A feketével azért kell vigyázni, mert az sok fényt nyel el, A fehérrel azért, mert az az egész spektrumot visszaveri, a "fényt"eltakarja.Mindenképp testszín/gyöngyház/szürke/ezüst színben gondolkozz.

     

    Combfixeket meg nem igazán ismerem.  Harisnyanadrágokért vagyok inkább oda.

     

    Üdv, qq_vv_bb

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_899933 (8954)
    2011-01-08  13:35
  23. 2011. január 8. 13:358954.

    Sziasztok!

    Nálunk a harisnya és persze a combfix egyértelműen a csábítás eszköze, a párom megőrül értük, leginkább a fényesekért. Viszont az a tapasztalatom, hogy nagyon nehéz szép fényeset találni, főleg ami a fekete combfixet illeti. Ezért szeretném a segítségeteket kérni, kedves harisnyahasználók és harisnyaimádók! Ajánljatok nekem kérlek olyan extrafényes harisnyákat és combfixeket, melyekkel megörvendeztethetem a Drágaságom, különös tekintettel a fekete comfixekre. NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM!!!!! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  24. 2010. december 27. 16:238953.
    Minden harisnya kedvelő hölgynek és férfinak, és minden kedves hozzá szólónak,és topic tagnak kellemes BÚÉK-ot.
    kíván, egy harisnya kedvelő/viselő apuka.javascript:insertEmotion('szegyenlos.gif','Sz%C3%A9gy enl%C5%91s');
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  25. 2010. december 26. 14:518952.
    Minden harisnya rajongónak további Kellemes Ünnepeket, és jó sok szép harisnyát a következő évben!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     

Címlap

top