Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kukta - főzés

Torolt_felhasznalo_883356
Torolt_felhasznalo_883356
Létrehozva: 2006. december 9. 19:09

Sziasztok!

Gondolkodom, hogy veszek egy kuktát, de a párom szerint nem nagyon lehet kihasználni. Nem egy olcsó mulatság, ezért kérdezlek titeket, hasznos eszköz vagy porfogó nálatok?

Köszi

 

  1. 2019. február 15. 16:1381.

    Gondolom azzal tisztában vagy, hogy amit itt reklámozol az bűncselekmény és simán beazonosítható vagy.


     


    Nem ártana, ha az nlc moderátorai jobban figyelnének.

    előzmény:
    newboss (80)
    2019-02-02  12:28
  2. 2018. november 18. 20:2179.

    A finom káposztát szoktuk Karácsony alkalmával főzni kuktában, de picit tartok tőle, mert láttam videókat, ahol felrobbant a kukta. Lényeg- a lényeg, istenien ízletes ételeket lehet kuktában csinálni. Nemrég vettem akciósan, black friday alkalmával a Lidl-ben, még talán van, bár elkapkodják mindig az ilyeneket https://www.kimbino.hu/lidl/ ,de amúgy itt találtam rá.

  3. Torolt_felhasznalo_968003
    Torolt_felhasznalo_968003
    2007. január 22. 13:4378.
    Sziasztok!
    vajon honnét lehetne szert tenni jó kis receptfüzetre, ami kuktás ételekre ad tippet? Wmf kuktám van (spar-matricás, naná), de a kísérletezéseknek elejét venné egy hozzá való szakácskönyv!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_883356
    Torolt_felhasznalo_883356
    2007. január 4. 20:0477.

    Szia!

    A SPAR pontosat vettem meg... Eddig 3-szor főztem vele, egyszer bablevest kb. 40 perc alatt, tegnap egész krumplit főztem benne 10 perc alatt és most készül az első húsleves 30 perc... (meg is nézem milyen lett). Gyönyörű tiszta a leves, mintha 2 órát főztem volna gyöngyözvem, a zöldségeket egészbe tettem bele és puhák.

    Én nagyon örülök neki, időt spórolok vele és valószínűleg energiát is.

    Ja... szilveszterkor ebben főztem a lencsét 15 perc alatt (igaz be volt áztatva).

    Még annyit, hogy mintha intenzívebbek lennének az ízek benne.

    A főzési időre ökölszabályként a normál főzési idő negyedét számítom.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_880425 (72)
    2006-12-22  19:21

Címlap

top