Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Negatív teszt - terhesség?

Lolly_pop
Létrehozva: 2007. január 7. 20:18

Sziasztok,

Várom azok hozzászólásait akiknél a negatív teszt ellenére mégis terhesség lett a vége. Köszi

 

  1. 2018. augusztus 9. 11:3658.

    Van fizetős terhességi vérteszt szerintem, csináltass. A dátumok alapján, meg a védekezés miatt (még ha nem is 100%) szerintem nem vagy az, a tünetek szerintem még koraiak lennének, inkább beképzeled (bocs), max az állandó pisilés. Nekem cisztát állapítottak meg.  De voltam 3X terhes szóval tapasztalat :-)

    előzmény:
    Queen98 (57)
    2018-08-08  15:25
  2. 2018. augusztus 8. 15:2557.

    Sziasztok. A segítségetek és a tanácsotokra lenne szükségem. Peteréskor kb együtt voltunk a szerelmemmel , persze védekeztünk de megaszakitásos módszerrel. Nem sokra rá,egy intim fertőzés gonddal találtam szembe magam  majd csatlakozott ehhez a terhesség több tünete is. (sűrű vizelési inger, fáradság legyek bárhol, szédülés, émelygés  , hányinger, derék és hát fájdalom, mell érzékenység fájdalom /dutzadás, néhány ételt nm kívántam, inkább a gyümölcsök amik nagyon vonzottak, hatalmas etvaggyal. El mentem orvoshoz az intim dolog miatt és ki utalt sürgősségi, mivel  ő is egyértelműen azt gyanitotta terhes vagyok  és a kicsinek árthat a baktérium.. A sürgősségin vettek vért, de igazából nm néztek külön h terhes vagyok e mert úgy volt h át küldenek nőgyógyászat . Ez meg is történt de a nőgyógyász azt mondta ez nm sürgős és nem vállalt. Szintén a sürgősségin,csináltak egy gyors tesztet ami negatív lett, de azt mondták csináljak meg egy pár tesztet ithon, mert nem kizárt hogy mégis van . Azóta 2 napra rá ma reggel csináltam egy tesztet, negatív lett..de a tünetek még mindig meg vannak és  16 napja hogy menstruációm sincs. :( lehet hogy tévednek a tesztek ?? Vagy hamar csináltam a tesztet (16 napja voltunk együtt a párommal utoljára)  tanácstalan vagyok , és igazából azt érzem hogy van baba, már a kezdetektől fogva éreztem valamit   sőt többen meg is jegyezték ismeretlenek h más vagyok, tán jön a baba?!szerinetek lehetséges hogy ennyit téved a teszt ? Esetleg a bakteriális fertőzés zavarhat be? Nem szedem a gyógyszert amit kaptam mert a beteg tájékoztatón azt írja h az első 3 trimeszterben ne szedje aki terhes  és tanácstalan vagyok. Biztos szeretnék először lenni a dolgokban! Vagy h legalább mi okozhatja ezeket. Köszönöm szépen előre is valaszaitokat. :) 

  3. 2015. október 5. 20:0956.

    Sziasztok!


    Nekem olyan problémám van, hogy kimaradt egy hónap menstruációm. De a teszt negatív lett. Viszont az émelygek, a derekam is fáj, és kis alhasi görcseim is vannak. Barna vérzésem van, de kis mennyiségű és ma kezdődött. Nem tudom mit higgyek vagy mit gondoljak. Szeretnék babát és szedek is Gravidát, hogy segítsen. Szerintetek? 

  4. Torolt_felhasznalo_813794
    Torolt_felhasznalo_813794
    2013. november 26. 19:3355.
    Belegondoltál abba, ha terhes vagy, akkor elkerülhetetlen lesz nőgyógyászhoz járnod? Szerintem vegyél egy nagy levegőt és jelentkezz be az orvosodhoz. Amúgy a tesz attól is lehet negatív, ha túl korán csináltad. Sok sikert a babához!
    előzmény:
    itufka (54)
    2013-11-26  19:24
  5. 2013. november 26. 19:2454.
    Sziasztok! Olyan dolgo történt velem, hogy negatív teszt és már 2 hónapja nem jött meg! Félek a dokihoz el menni, de viszont vannak időszakos émelygések, kerekedik jobban a cicim is, ahogy én észre veszem, és mindig multis Cappyt innék! Örülnénk  a babának! Szerintetek elképzelhető hogy terhes vagyok?
  6. 2013. március 26. 19:2353.

    Sziasztok!

     

    Remélem tudtok nekem segíteni!

     

    Az én gondom a következő lenne: van egy gyönyörű 9 hónapos kislányom, és ebbe a hónapba már egy hete késik a vérzésem. 

    Vettem terhességi tesztet a 6 dik napon de negatív volt.

    Elméletileg lehetsége h terhes legyek mert a párommal csak megszakítással védekeztünk mert terbe van a  második baba csak év végére tervezük.

    Nem tudom h mi lehet. Mióta  a lányom megszületett napra pontosan 20 án megjött. 1 napot se késett soha és most mégse. Ugyan azok a tüneteim mint a lányomnál is volt. Olyan érzésem van mintha megjönne de mégse és leszakad a derekam úgy fáj.

    Remélem vki tud tanácsot adni h mi lehet.

    Köszi mindenkinek

     

  7. 2012. március 7. 19:4252.

    Szia!

    Nekem ugyan még nem volt nega tesztem és mégis babám, viszont PCOS-es vagyok. A tüneteid alapján nem baba van a dologban, hanem a cisztáid  miatt fáj a hasad. Ha valah szeretnél gyereket, én a helyedben nem kezdenék fogamzásgátlóba, mert csak rontani fog a helyzeteden, hanem elmennék endokrinológushoz kivizsgálásra, merta  cisztáid maguktól nem fognak elmúlni, és bár történt már olyan, hogy PCOS spontán teherbe esett azért ez nagyon nem jellemző. Szóval ugyan lehet baba a háttérben, de errenagyon csekély az esélyed PCO-val, mert azok a ciszták aki-nem-szabadult petesejtek, ergó nincs mi megtermékenyüljön.

    Javaslom nézesd meg az inzulin-értékeidet, mert a pco hátterében az esetek 99%-ban inzulinrezisztencia áll, amit kezelni kell!

    Nem akarok rád ijeszteni, de nézz be a PCOS topikba...

    előzmény:
    zsofka88 (51)
    2012-03-07  18:35

Címlap

top