Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Otthon kreatívan

Torolt_felhasznalo_598407
Torolt_felhasznalo_598407
Létrehozva: 2007. február 22. 10:38

Sziasztok

tudom, hogy már rengeteg otthontermtésről, csinosításról szóló topic indult, de én most megpróbálkoznék egy újjal, ahol rengeteg szép képet, általatok készített ötletet látnék szívesen, úgyhogy mindenkit sok szeretettel várok 

Amúgy indításként az érdekelne, ki hogy rendezi el a családi fotókat a falon és a lakás melyik zugába teszi, mert egyszerűen képtelen vagyok dönteni hová és milyen keretbe tegyem őket  

  1. 2008. Április 24. 07:04191.
    A kreatív ötletek topikba írtam.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_235027 (190)
    2008-04-23  20:53
  2. Torolt_felhasznalo_235027
    Torolt_felhasznalo_235027
    2008. Április 23. 20:53190.
    Sziasztok!

    Valaki nem tudja esetleg hogy kell jégtálat csinálni? Nagyon hálás lennék érte!
    Előre is köszi!javascript:insertEmotion('virag.gif','Vir%C3%A1g');
    V irág
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2008. február 13. 15:13189.

    Szia!

    Van ott valami kaja vagy egyébb dolog ami miatt szimpatikus neki a teraszotok?

    Madárijesztő? esetleg szalagokat kötni a korlátra.

    Ámbár ahogy irod ezen is csak röhögne 

    előzmény:
    szalveta (188)
    2008-02-13  14:44
  4. 2008. február 13. 14:44188.

    Sziasztok!Kerestem a megfelelő topikot ahova beírhatnám a problémámat remélem jó helyen járok!!!Párommal beköltöztünk jövendőbeli fészkünkbe még a december folyamán.Elmondhatom,hogy lassan teljesen kipakoltunk és otthon külsőt vesz fel lassan az egész.Egy problémám van csak és az az erkélyre szokott galambok,amikkel nem lenne semmi bajom,ha nem trotyiznának az erkélyemre olyan mértékben...Folyamatosan,amikor egyet meglátok tépem fel a függönyt és elkezdek kapálózni,de néha az az érzésem inkább azért repül el,mert már nem bírja röhögés nélkül...Na szóval a kérdésem az lenne,volt-e már ilyen jellegű problémátok és ha igen hogy tudtátok megoldani és a galambokt elzavarni???Bármilyen válasz illetve jótanács érdekel és előre is köszönöm!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2008. február 11. 12:33187.
    sziasztok!

    elhagytuk nagyon ezt a topicot, de szeretném, ha újra éledne, ha valaki a régiek közül benéz még, akkor esetleg felvehetnénk újból a kapcsolatot. Újakkal is jó lenne ismerkedni.
    A "0" senkit se tévesszen meg, t914 vagyok, csak módosított néven, :-)

    A téma legyen a régi : lakásdekoráció, kreatív ötletek, minden, ami otthonunkat környezetünket szebbé teheti
    előzmény:
    KicsiVica (187)
    2007-05-11  11:59
  6. 2007. május 11. 11:59187.

    Szia!

    Örülök, hogy eljutottál az odalunkra.

    Igen a zuhanykabin masszírozós, nagyon klassz Abszolút kedvenc.

    A konyhaszekrény sima bükk színű bútorlap ajtókat kap, semmi extra, a legegyszerűbbet szerettem volna. Később majd egyszer talán valamikor lecseréljük igazi bükkfára, de ez még nagyon-nagyon messze van, egyenlőre jó lenne, ha meglenne a bútorlapos változat 

    Most hívott nem rég a fővállalkozó, hogy elkészült végre az ajtónk fölül hiányzó felülvilágító ablak. Ha minden igaz, akkor ezt hétvégén be is teszik, de már a hiszem ha látom elven vagyok 

    Múlt héten amúgy végre lecseréltük az őskövület tv-t. Csak még nincs szépen kialakítva a helye az újnak. De majd azért hétvégén szerintem erről is teszek fel képet.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_977403 (186)
    2007-05-11  11:51
  7. Torolt_felhasznalo_977403
    Torolt_felhasznalo_977403
    2007. május 11. 11:51186.

    szia Vica!

    Végre sikerült megnéznem az oldalatokat, egyenlőre a lakásképekkel kezdtem. nagyon takaros lett...főleg a zuhanykabin tetszik. Jól látom, hogy masszírozós??? szuper lehet, egy strapás nap után, egy kis vízsugárral masszíroztatni.

    A konyhaszekrény ajtajai milyenek lesznek, ha végre béke lesz a fővállalkozó és az alvállalkozó között?

    előzmény:
    KicsiVica (185)
    2007-05-07  15:27
  8. 2007. május 7. 15:27185.

    Szia! Jó gondolat, hogy hozzunk újra életet ebbe a topicba.

    Mi beköltüztünk és lassan kezd is alakulni a helyzet bár még nagyon sok hiányossággal. Még mindig nincs ajtó a konyhaszekrényeken, és nem is tudom mikorra lesz. (a fővállalkozó összeveszett az alvállalkozóval, aki addig nem hozza a kész ajtókat, amig ki nem békülnek...mi meg szívunk)

    A bemen van link az oldalunkhoz, ott van már pár fotó a lakásról

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_977403 (184)
    2007-05-07  15:04
  9. Torolt_felhasznalo_977403
    Torolt_felhasznalo_977403
    2007. május 7. 15:04184.

    sziasztok!

    eléggé elhagytuk ezt a topicot, gondoltam írok, hátha folytatjuk ott, ahol abbahagytuk február végén...

    Kicsi Vica:

    mi van a lakással? gondolom már nagyjából készen vagytok...

    olyan lett, mint amilyennek elképzelted? küldesz pár képet?

    Remélem, mindenki kihasználta ezeket a csodálatos tavaszi napokat. Mi elkezdtük csinálni az Országos Kéktúrát- Ű(gyalogtúra) a vőlegényemmel (1100 km)...

    Eddig a 16. szakaszt csináltuk meg Dobogókő-Visegrád, és ezen a hétvégén is megyünk:-) nagyon jó kikapcsolódás és sport egyben... csináltam szép tájképeket, és végre kitaláltam, hogy én különböző tájképekkel fogom dekorálni a lépcsőház fordulónkat:-)

    minden túránkról a legszebb képet...

    Fényképkeret ügyében még kissé bizonytalan vagyok... tetszik az, amikor különböző méretű, alapanyagú keretek vannak kitéve, de lévén, hogy szűz a csillagjegyem, eléggé rendmániás vagyok, szeretem a szimetriát és nyugtalanít minden, ami nem katonás rendben van....szóval lehet, hogy nem tetszene a végeredmény, de az azonos képkeretek, meg lehet, hogy túl egyhangúak????

    Segítsetek!!!!várom tőletek a javaslatokat... 

    Grbar: átküldenéd a képeket? mondtad, hogy te is dekoráltad a lépcsőházatokat:-)

    előzmény:
    KicsiVica (183)
    2007-03-28  09:58
  10. 2007. március 28. 09:58183.

    Sziasztok!

    T914! A lazán felfogással nem lenne gond, ha a magyar bürökrácia gyönyörei miatt már nem vártunk volna már amúgy is több, mint egy évet erre a lakásra. Meg hát hétvégén kiraknak az albérletből  Azért remélem addigra elkészülnek. Bár most a párom bekeményített és minden mester emberkét odarendelt, hogy a félbehagyott munkáját sűrgősen fejezze be.

    Szóval a lényeg, hogy remélem, a hétvégén már tudok hozni nektek képeket mutatni. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_977403 (182)
    2007-03-27  13:10
  11. Torolt_felhasznalo_977403
    Torolt_felhasznalo_977403
    2007. március 27. 13:10182.

    KicsiVica!

    ne aggódj, próbáld meg lazán felfogni ezt a kis csúszást a költözéssel... Képzeld, amikor mi lakást vettünk, akkor a tulaj úgy adta el, hogy fél évet még benne lakhasson (visszabérelte), mert ő csak eladás után kezdett el új ház után nézni... szóval nekünk még tovább kellett várnunk, de addig is fejben már költögettük a visszabérlésből befolyt összeget mára már nincs is belőle semmi   nekünk is festetni kellett stb.

    Szóval kitartás, és költözés után tényleg küldj képeket 

    Lassan itt a Húsvét, remélem jó idő lesz a 3 napban, mert Családostul kivonulunk a telekre.... 

    sütögetés, kertészkedés miegymás....

     

    előzmény:
    KicsiVica (179)
    2007-03-25  19:11
  12. Torolt_felhasznalo_977403
    Torolt_felhasznalo_977403
    2007. március 27. 13:04181.

    Sziasztok!


    itt vagyok megint, de valahogy most annyira feltorlódtak a dolgaim, hogy nem volt időm írni...

    Láttam Grbar, hogy rendeltél az oldalról  Tetszik az ágynemű?  Remélem mindennel elégedett voltál... most jöttek új húsvéti kellékek is, ha van kedvetek és időtök,

    http://www.vegyelmeg.hu/index.php?stilus=webaruhaz&hiv=71

    illetve jönnek a nyári kerti ülőpárnáink is két hét múlva + sok szép terítő. Törölközővel is bővülünk, mert eddig fürdőszobai termékeink nem is voltak.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_598407 (180)
    2007-03-26  15:54
  13. 2007. március 25. 19:11179.

    Sziasztok!

    Természetesen nem költüztünk pénteken 

    Egy teljes hetet csúszunk. Mesterek azt ígérték ma, hogy szerdára lesznek kész, de mi jövő héten nem vagyunk szabin, így csak péntek este, szombaton tudunk költözni. Akkor muszáj is lesz, mert vasárnapra el kell hagyni az albérletet 

    Mondjuk a nagy dolgok, amik itt vannak az albérletben, kedden költöznek. Megy a mosógép, a hütő, az ágy. Érdekes lesz a hét többi napja, nem főzök és felfújható matracon alszunk  Tiszta kemping 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_598407 (178)
    2007-03-23  12:44
  14. Torolt_felhasznalo_598407
    Torolt_felhasznalo_598407
    2007. március 23. 12:44178.

    Hát már sokkal jobb az állapot mint amiket korábban mutattál képeket gratula,  

    szóval menni fog a költözés? Hogy látod így péntek nagyságában?

     

    előzmény:
    KicsiVica (177)
    2007-03-21  19:38
  15. 2007. március 21. 19:38177.

    Sziasztok!

    Jöttem hoztam képet is. Mesélek is kicsit.

    Remélem még nem meséltem, mert nem akarnálak untatni Benneteket. Szóval már pár nappal ezelőtt kitaláltuk, hogy mégsem lesz kék fehér a lakás, mert méretei miatt kicsit túl ridegnek éreztük a halványkéket is. Még jó, hogy nem készült el. Helyette bézs és fehér lett a választás. Ez már nem módosul, holnap kerül fel a csempe, egyéb burkolatok  Mutatok képet a mai állapotról. Mesterek állítják, hogy hétvégén költözhetünk...én még mindig kétkedek 

    A szinvilág módusulásában Seva-nak is nagy szerepe volt. Egyrészt az itt mutatott képekkel, másrészt az ajánlott kanapéssal, mert hát ott persze, hogy egy bézs szinű bőrbe szerettünk bele. Köszönet érte   

    Aztán mutatok még képet a húsvéti dekorációról is. Minden bolti a tojásokat már régen vettem, amikor még nem kreatívkodtam, az ajtódíszt ma, de sajna idén nem lesz sok időm készülődni. Lesz azért még papírból virágfüzérke az ablakra

    Képek:

    1. galéria és kicsit az alsó rész, gipszkarottan teljesen beburkolva, szépre glettelve, holnap elvileg festik 

    2. új szép ablak, amit a nagyon ügyes mesterek elsőre fordítva tettek be...lefelé bukott   

    3. Tojásfa - ha tudok aranyesőt szerezni, akkor átkerülnek a tojások majd arra.

    4. Ajtódísz lesz

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top