Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kinek kellek egy gyerekkel

Torolt_felhasznalo_849281
Torolt_felhasznalo_849281
Létrehozva: 2007. június 22. 16:37
Fel a fejjel!

Anyám mindig azt mondogatta, hogy nekem a homlokomra van tetoválva, hogy testileg-lelkileg foglalt vagyok. Szerintem ezzel mindenki így van, te is. Ha lezárod a rossz kapcsolatodat, elengeded ezeket a (bocsi, de nem tudok mit mondani) nagyon buta és visszahúzó gondolatokat, biztos, hogy találsz magadnak társat. Soha sem a gyerek jelent ilyenkor akadályt, hanem maga a szülő, aki egyedül van, mindenféle lelki nyűgök gyötrik (félelem, bűntudat, lelkifurdalás), és ez vetül ki. Egy magabiztos, talpra esett ember, legyen az férfi vagy nő, gyerekkel vagy anélkül, tutira talál magának társat, ha nem is rögtön az Igazit. Hiszen annyi példa mutatja, hogy lehetséges. Hagyj magadnak időt, foglalkozz magaddal, a gyerekkel, a társ pedig úgyis akkor kopog be az ajtón, amikor nem leskelődsz utána a kulcslyukon! Sok sikert, szép új életet!

Címlap

top