Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Beteges féltékenység

Headstar
Létrehozva: 2007. szeptember 17. 15:39

Sziasztok!

Kezd rajtam elhatalmasodni a beteges féltékenység.A páromat annyira nem zavarja mert nem mutatom ki annyira felé a dolgot de engem kezd belülről felőrőlni a dolog.Nem hinném h lenne okom a féltékenykedésre mert imád a drága és épp eljegyzés előtt vagyunk.De én nem tudok így élni h folyamatosan azon agyalok h ha nem vagyok vele akkor mit csinál, kivel beszél stb.

Tanácsot szeretnék kérni h kihez kell ilyenkor fordulni?Mit olvassak le?Mit csináljak?Ki tud nekem segíteni?

Nem akarok ebbe belebolondulni! 

Előre is köszi!

  1. Torolt_felhasznalo_927611
    Torolt_felhasznalo_927611
    2008. augusztus 18. 21:08136.

    "nem is a testiség zavar a dologban"

     

    mondja MyLife.....

    akkor mi?

     

    Én nem tudom különválasztani a kettőt......

    ha szeretet van, testestől lelkestől kölcsönös szeretet van...

    és ha megcsalnak, nekem ne mondják, hogy csak szex volt....

    olyan nincs.....

    a szex a legintenzívebb találkozás férfi és nő között, és ne mondják, h. olyankor a lelkük ki van kapcsolva......

     

    ha megtudom, vége az egésznek. Ha nem, boldogan élek.

    Én úgy vagyok vele, hogy nem szeretném, ha megcsalnának.

    Ha egyszer megtörténik, nem akarok tudni róla.

    Ha többször megtörténik, akkor kalap....

    és megyünk kétfelé.

    előzmény:
    MyLife (78)
    2007-09-17  19:39
  2. 2007. november 9. 21:56135.
    hát hallod, nem irigyellek....én nem is tudom, mit tennék a helyedben...mondani lehet, hogy kap még egy esély, de érezni...Én csak azt tudom, hogy amikor engem először megcsaltak, én szó szerint majd belehaltam, üvölteni tudtam volna, és fizikai fájdalmat éretem és akkor, ott, azt hittem, itt a világ vége. Néha a mostani páromban is nehéz megbíznom, pedig az eszem és a szívem is tudja, nem tenné meg, dehát a beidegződések...Néha azon kapom magam, hogy nem vagyok e lúzer, hogy nem ellenőrizgetem, hogy megbízom benne, meg ilyenek. Pedig megtehetneém, és nem állna a bál, de mégsem érzem szükségét, mert tényleg bízom benne. Csak néha nehéz. De azt tudom, hogy az exemben soha többé nem tudtam megbízni, bármennyire imádtam is, és hát bizonyos idő elteltével meg is csalt újra..........
    előzmény:
    Headstar (134)
    2007-11-07  11:07
  3. 2007. november 7. 11:07134.

    Röviden: lebukott, bevallotta, elköltöztem, vissza mentem, megpróbáljuk újból de mosmá úgy h mindet elmond nekem.

    Kiváncsi vagyok mi lesz, most nekem kibaszott nehéz...

    előzmény:
    mankamanó (133)
    2007-11-06  18:15
  4. 2007. november 6. 18:15133.

    jujjjj...mesélj....

    Különben ez a nem akarom megmutatni, mert megbántódnál, nagyon fal duma. De akkor miért akar elvenni????    

    előzmény:
    Headstar (132)
    2007-11-06  15:38
  5. 2007. november 6. 15:38132.

    Igazam lett!Megcsalt!

    De legalább tudom h nem vagyok hülye!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2007. szeptember 19. 12:17131.

    Sziasztok!

    Vissza olvastam az okosságokat és két dolgot szűrtem le az egyik h valóban önbizalom hiányban szenvedek a másik h valóban saját magamban nem bízok.Mind a kettőn meg kell próbálnom változtatani mert attól félek h valóban annyit agyalok ezen a dologon h bevonzom és majd valóban megtörténik.Amikor mondtam a kedvesnek h szakembert keresek kicsit kiakadt és mondta h ő majd kikezeli ezt belőlem.Nagyon kemény menett lesz ez nekem úgy érzem de mindent megteszek és agyilag fogom rendbe rakni a dolgokat.

    Nah mit gondoltaok ez így jó lesz vajon?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2007. szeptember 18. 20:58130.

    Kedves Mindenki!

    Köszönöm a rengeteg hozzászólást!Ma vizsgáztam így nem tudtam elolvani amit írtatok de ígérem holnap a melóhelyen (ha már van net) elolvasom mindenki hozzászólását és reagálok is.Addig is nagyon köszi! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2007. szeptember 18. 20:53129.
    Jó veled beszélgetni.

    Az én bizalmamat egyszer kell elnyerni, ez nem egy rövid folyamat, de ha megvan, eszembe sem jut turkálodni. Előző kapcsolatomban sikerült is odaadni, ezek után szakítás lett belőle, de egy percig sem bánom hogy odaadtam a bizalmam, minden pontját értettem a szakításnak és nem volt harmadik. Csak épp a mostani párommal vagyok gondban ezen a téren.

    Hát a prioritási lista tényleg nem teljes, hozzátartozik még az is, hogy első helyen a lányaim vannak, utána a párom, dehát ezt is úgy értettem, hogy a többi emberhez képest. Én voltam félreérthető aláírom.

    Privát szférához nem tudok hozzászolni, nem volt rá még igényem, csak az exférjem esetében, de akkor is azért mert titkolnivalóm volt.

    Legyen. Emberi dolog tévedni Én meg legjobb tudomásom szerint ember vagyok
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_610487 (128)
    2007-09-18  11:23
  9. Torolt_felhasznalo_610487
    Torolt_felhasznalo_610487
    2007. szeptember 18. 11:23128.
    Másrészt az én bizalmam el kell nyerni, én képtelen vagyok csak úgy osztogatni.
    Ezzel én is hasonlóképpen vagyok. A párom már elnyerte. Úgy érzem, hogy én is elnyertem az övét, ami nekem nagyon sokat jelent. Nem is csinálok semmi olyat, amivel ezt a bizalmat megingathatnám, ami úgymond turkálhatnékot válthatna ki belőle. Olyat se, amit egyébként úgyse tudna meg.
    Azzal, hogy turkálni szeretne, pont azt mutatná ki, hogy hogy már nem bízik bennem. És ez bizony rosszul esne.

    Jó hogy nem fogok bűnőzni a kedvéért, de ez megint szélsőség, ugyan már hányszor fordul elő, hogy a bűnőzés a párom kedvéért egyáltalán felmerül??
    Nem az a lényeg, hogy hányszor merül fel...
    Hanem az, hogy ezekszerint az említett prioritási lista, tetején a pároddal mégsem egészen úgy van, ahogy azt mondtad...

    Neked kell a privát szférád.
    Továbbá tiszteletben tartom másokét (nem csak a páromét) is.

    Én ezt úgy értelmezném, hogy titkolsz valamit.
    Tévesen értelmeznéd.
    előzmény:
    MyLife (127)
    2007-09-18  11:02
  10. 2007. szeptember 18. 11:02127.
    Szerintem te meglehetősen szélsőséges példákat hozol fel, de akárhogy is nézem nem ez az általános.

    Másrészt az én bizalmam el kell nyerni, én képtelen vagyok csak úgy osztogatni.

    Jó hogy nem fogok bűnőzni a kedvéért, de ez megint szélsőség, ugyan már hányszor fordul elő, hogy a bűnőzés a párom kedvéért egyáltalán felmerül??

    Engem nem bánt meg azzal, hogy turkálni akar, szerintem jobb mindent megbeszélni, és sokkal inkább fairnek tartom, hogy elmondja nekem épp turkálhatnékja van és én adok neki szabad útat, minthogy titokban megnézze a telefonom pl. Egyáltalán mi a turkálás? És hol került szóba? Az turkálás, hogy én megkérem na hadd nézzem már meg a telefonod? Szerintem ez nem az. De ezen nem vitázok. Neked kell a privát szférád. Oké. Én ezt úgy értelmezném, hogy titkolsz valamit. Nem vagyunk egyformák.

    Na tényleg megyek, szép napot mindenkinek!


    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_610487 (126)
    2007-09-18  10:53

Címlap

top