Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

"Anyu, meleg vagyok!"

KerteszGabor
Létrehozva: 2007. október 2. 16:20

Szervusztok,

Kertész Gábor vagyok a nyomtatott Nők Lapjától. Két héttel ezelőtt elkezdtünk lapunkban egy sorozatot "Anyu, meleg vagyok", amelyben előbújás történeteket mutatunk be - édesanyák, illetve meleg gyermekük szemén keresztül.

A sorozat első részét itt, a második részt pedig itt olvashatjátok. Érdekelne minket a véleményetek.

Néhány fórumindító gondolat:

- Szerinted mikor jön el az ideje, hogy egy meleg srác (lány) elmondja az édesanyjának a legféltettebb titkát?

- Mennyire könnyű / nehéz elfogadni a másságot?

- Volt már személyes tapasztalatod a témával kapcsolatban? Mondjuk egy közeli ismerősödről kiderült, hogy meleg. Esetleg te vagy meleg, és úgy döntöttél, előbújsz.

Kíváncsian várjuk hozzászólásaitokat.

sziasztok,
Gábor

  1. Torolt_felhasznalo_459337
    Torolt_felhasznalo_459337
    2008. február 10. 20:34528.
    szerintem mindegy, hogy azonos nemű vagy ellenkező nemű szülők nevelik a gyereket, amíg toleranciára nevelik
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_238817 (527)
    2008-02-10  11:52
  2. Torolt_felhasznalo_238817
    Torolt_felhasznalo_238817
    2008. február 10. 11:52527.
    Hm........

    Szerintem én értem mire gondolsz, valóban a média túlzásba viszi, hogy ki-kivel, mikor,hogy!!! Ez a téma túl van lihegve! Valamint túl sok jogért ágállnak a melegek! Szerintem sem feltétlenül az a jó példa ha a gyereket azonos nemű szülők nevelik, viszont az is jogos észrevétel, hogy az sem jobb semmivel ha egymást és a gyereket állandóan maró szülők példáját látják a kicsik! De mint ahogy mondtad nem csak veszekedő hetero párok vannak és a homoszexualitás nem tanult viselkedésminta! Talán a gének felelősek érte, legalábbis a tudósok egyre inkább ezt mondják!
    Még nincs gyerekem,de ha majd lesz és kiderül róla hogy meleg, akkor is teljes vállszélességgel kiállok majd mellette, mert az akkor is az én gyerekem lesz és a gyereknek elfogadás és szeretet kell! Én személy szerint mélységesen elitélem azokat, akik emiatt az utcára teszik a gyereküket, vagy hasoló módon büntetik! Onnantól nem szeretem azt az embert csak mert más a hozzáállása?? Nem tudom milyen lehet ha kiderül valakiről hogy meleg, de személy szerint amíg engem nem környékeznek meg tolakodóan és nem tolják az arcomba az úgymond nyalakodást,addig engem nem zavar. És itt a heterókra is gondolok,mert az is gyomorforgató tud lenni, mikor a heteró párok akarják az utcán egymás manduláit órákig maszírozni a nyelvükkel!
    Szóval lehet nekem még nem tetszik az a gondolat, hogy meleg párok neveljenek gyereket, de attól is a hideg ráz mikor verik a heteró párok a gyereküket,félreértés ne essék, nem minden heteró pár ilyen ez csak példa volt! Talán az a legfontosabb, hogy egy gyerek szeretet kapjon a szülők nemétől függetlenül! Talán....
    Nem vagyok melegpárti, vagy meleg, de mindenkinek joga van azzal ágyba bújni akivel akar,viszont visszataszító ha ezzel kérkedik és túlzásba viszi ennek kinyílvánításást!
    Az is igaz hogy a meleg férfiak valahogy jobban kijönnek a nőkkel, úgyértem könnyű velük beszélgetni és valóban nem tanácsos beléjük szeretni, mert elég sok köztük a valóban jó pasi!!
    Lehet kicsit össze vissza írtam de talán értitek!
    előzmény:
    Veréna (57)
    2007-10-02  23:03

Címlap

top