Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Könyvmolyok

csenga
Létrehozva: 2007. október 10. 09:58
Ha igazi könyvmoly vagy,ha szeretsz olvasni,ha régóta keresel egykönyvet de nem találod,ha olvastál valami jót -akkor gyere és oszd meg velünk
  1. 2012. Április 4. 16:1326205.

    Kedves Mindenki!

     

    Ez a topik bezárt!!! Csak a hozzá fűződő kellemes emlékek miatt nem lett törölve.

     

    Aki a régi csapatból erre jár,az jelentkezzen a Könyvmolyok2. zárt topikba!!!!!

     

    Köszi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  2. 2012. Április 4. 09:3826204.

    uhm, sajnálom azért, de megértem. 

    Akkor majd olvasom tovább a blogotokat. :)

     

    előzmény:
    csenga (26202)
    2012-04-03  17:31
  3. 2012. Április 3. 19:5126203.
    De igen, megint az vagyok .
    előzmény:
    f-andi (26197)
    2012-04-03  11:12
  4. 2012. Április 3. 17:3126202.

    Sziasztok!!!!!!!

     

     

    Buegla...jujj olyan nehéz neved van ne haragudj nem személyednek szól a zárás/nem zárás dolog arról van szó,hogy a lányokkal mi már évek óta személyesen ismerjük egymást ,és mivel nem egy városban élünk a találkozások közötti kapcsolattartást így oldjuk meg

    Ezért is gondolkodtam a záráson ,hogy ne legyen kellemetlen senkit elküldeni aki csatlakozni szeretne ,hiszen könyvekről itt elég kevés szó esik,és már régebben is megkaptuk,hogy mindenről dumálunk csak könyvekről nem....és ha nem könyvekről beszélgetünk egy új emberke nem igen fogja tudni miről is van szó

     

    Ja visszatérve a könyvekhez-majd' mindegyiket ismerem/olvastam

     

     

    Lányok egyébként tegnap próbálgattam a dolgot,illetve keresgéltem de sehol sem találtam ezt a beállítást....pedig most is vannak zárt topikok,tehét elvileg még él a dolog.....

     

    Ma elég vacak napom volt-nagytakarítás + egy idegbeteg gyerek

     

     

    Andi -csütörtök okés!!! Hozzám 4-re ígérkeztek a vevőim majd kirohanok duma közben is vissza ja és mi olyan fél 3 -tájékán leszünk a Libribe...ja szted ha itthon eleve leragasztom a könyveken a vonalkódokat akkor már nem is fogok becsipogni??? baromi rossz volt múltkor is,pedig a bácsika olyan ari volt.

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     

Címlap

top