Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Boszantó direkt marketing

Torolt_felhasznalo_564866
Torolt_felhasznalo_564866
Létrehozva: 2007. december 17. 22:15
Bizonyára sokunkkal fordult már elő otthon: csöng a telefon délután amikor a gyerek nagy nehezen elaludt - Halló! XY vagyok a ... kft-től és az üdülési szokásiról szeretnék kérdést feltenni. (Vagy gyűjtést szervezünk betegeknek, vagy meghívjuk  a közeli étterembe egy előadásra stb stb stb.) Engem nagyon idegesítenek ezért amikor beköttetem új lakásomba a telefont kínosan ügyeltem rá hogy beixeljem: nem használhatja fel senki marketing célra a telefonszámom. Mégis hívtak! Ezért 2 éve titkosítottam. Mégis hívnak. T-comnál le van tiltva de a régi telefonkönyvet vígan használják a tiszteltek... Új számot nincs érteleme kérni: sokszor adnak úgy hogy 2-3 éve nem használt de más tulajdonában volt és korábban szintén a telefonkönyvben megjelenő számot adnak újként titkosként. Van valaki aki tudja ki és melyik jogszabályt sérti meg ha felhív a titkosított számomon direkt marketing céllal, illetve sért-e egyáltalán jogszabályt valaki?
  1. 2010. december 21. 07:3378.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_564866 (7)
    2007-12-17  22:42
  2. 2010. december 21. 07:3177.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_564866 (7)
    2007-12-17  22:42

Címlap

top