Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Divat 2008

harmony001
Létrehozva: 2007. december 27. 12:43
sziasztok!

Mivel lassan lezárjuk a 2007-es évet, ezért arra gondoltam, hogy megnyitom ezt a topikot. Beszélgessünk a divatról, akár ruháról van szó, kiegészítőkről, cipőkről, hajdivatról, minden jöhet, ami belefér...

Divatra fel!
  1. 2012. október 31. 13:314101.

    valaki igazán írhatna!

     

     mit szóltok ehhez az összeállításhoz?

  2. 2012. október 30. 10:564100.

    nah hoztam is két dolgot....

     

    táska: humanic..... az álomtáskám.... sajnos az is marad....

    cipőt voltunk vásárolni a páromnak, de bár ne mentünk volna...... 

     

    szerintetek mi az a pénz ami már sok egy táskáért? persze nyilván ez anyagi helyzet függő dolog.... 

     

    csizma: deichmann... imádom, írtó kényelmes..... 

     

    nagyon szerettem volna őszre egy műbőr dzsekit szőrmegallérral, de most hogy bejött a majdnem téli idő rájöttem hogy teljesen felesleges lenne hiszen úgyis pikk-pakk itt a hó meg a fagy.... 

     

    nektek mi szerepel a kívánságlistátokon jelenleg?

     

  3. 2012. október 30. 10:434099.

    Balma: köszi a bókot

     

    Te meg aztán... hűha :) Kárpázatos vagy! Szerencsés.....


     

     Vásároltatok mostanában valamit?

     

    Igyekszem hozni pár képet a héten még...

     

    + arra gondoltam hogy nem tudnánk-e áttenni a székhelyünket máshova mert ugyanis nem látogatom már ezt az oldalt, így a topik is felejtődik.....

     

    mit szóltok? 

     

     

    előzmény:
    Balma6 (4097)
    2012-09-09  13:46
  4. 2012. október 30. 10:394098.

    hello hello

     

    nem tűntem el, csak egy távoli bolygón jártam lehúnyt szemekkel

     

    fata: isteniek a cipők.. hű, annyira irigylem aki tud menni ezekben. 

    vettem egy bordó magassarkút (8,5 cm) de haldoklok benne. egyszerűen nem megy a járás... :( pedig úgy szeretném! de ennek hatására elkezdtem gondolkodni hogy lehethogy az összes magassarkúmtól megszabadulok, mert csak állnak a polcon, dobozban stb.... de annyira fáj a szívem értük.... de azt hiszem sose fogok tudni magasban menni....

    előzmény:
    fata (4096)
    2012-09-07  12:41
  5. 2012. szeptember 9. 13:464097.

    Harmony: immmádom azt a menta ruhát!!  Nagyon jól nézel ki benne.

     

    Miújság velem? Dolgozom, modellkedést most félretettem, néha-néha szoktam még modellkedni, mert hál'isten sok ember akikkel dolgoztam újra és újra visszahívnak. 

     

    Nemrég csináltam egy ékszerkatalógust pl.

     

    Viszonylag sok melóm volt, egy magyar márkának (Zoe Phobic) két szezonon át én voltam az arca, a MOME (Moholy-Nagy Művészeti Egyetem) diákjai állandóan hívtak 1-1 sulimunka kapcsán, voltam MaxMara, Náray Tamás divatbemutatón, Revlon divatbemutatón stb stb stb.

     

    Csatolok pár képet, ha érdekel titeket :)

     

    Néhány fashion videó: 

     

     http://www.youtube.com/watch?v=5lyO3RmIzR4&feature=related

     

    http://www.youtube.com/watch?v=_C8O9XDACnM&feature=related 

     

     Náray bemutató:

    http://www.youtube.com/watch?v=uCHY4MZ4U9U

    3:32-nél

    6:45-nél már jövök a háttérben :)

    10:24-nél

     

     

    Én egyébként ugyanazzal a problémával küzdök, nyárra 3 szekrényt meg tudnék tölteni, annyi ruhám/cipőm van, de az ősz-tél már problémásabb...

     

    Múltkor mondjuk vettem a Camaieu és H&M-ben blézert, majd befotózom őket, ha jön a rosszabb idő :)

     

     fata: Naagyon tetszik az első cipő. Tipikus oxfordi rondaság. Nagyon jó :)
    A 4. cipőhöz össze is állt a fejemben egy jó kis outfit. Hozhatnál te is 'mit vettem fel ma' képeket :)

  6. 2012. szeptember 7. 12:414096.

    Sziasztok!

     

    Örülök, hogy jöttetek. :)

     

    Harmony, látom jól telt a nyár, szép barna léttél. Nekem ez sosem sikerül. :( Viszont a kékek és zöldek nagyon jól mutatnak így rajtad. Klasszak a rucik, kedvencem az utolsó vízzöld (vagy mi:).

     

    Balma: nagyon jó a szett, jöhetne még. :) Látom te is az idei divatszíneket választottad. :) 

     

    Teszek én is pár képet, én főleg cipőket vettem, Olaszo.-ban, azokról. Kedvencem a 2. képen lévő Bata rondaság, amit mégsem tudtam 5 euróért ott hagyni. (Marha kényelmes egyébként)  :)

     

  7. 2012. szeptember 6. 18:374095.

    sziasztok!

     

    pár perce eszembe jutott a topik, gondoltam benézek. örülök hogy írtatok még ha keveset is.

     

    fata: én másnaptól lógattam a lábam a balcsiban.... :) szép nyarunk volt!

     

    a szoknyát nem hordtam, végül nem tetszett magamon és épp tegnap kelt el vaterán.... 

     

    Balma: mi újság te modellány? csini a szetted. szeretem a zöldet... 

     

     

    kezdek bajban lenni az ősszel, nyárra rengeteg ruhám volt, de őszre alig valami... régebben jobban szerettem az őszi / téli öltözködést de azt hiszem ez mostanra megváltozott... a minap voltam kardigán keresőben, hát inkább hagyjuk.... csak akkor jártam volna sikerrel ha a saját nagymamámnak szeretnék kinézni....  de ez még odébb van!!!!

     

    képek --> :)

  8. 2012. augusztus 21. 17:584094.

    Sziasztok lányok!

    (Úristen de rég voltam itt)

    Kinek hogy telik a nyár? Sokat vásároltatok?

    Hoztam egy szettet mára, olyan szép idő volt du. :)

     

    Hozzatok ti is sok-sok képet!!

     

  9. 2012. július 26. 14:094093.

    Képzeld, ezen a nyáron én is rászoktam a turira. Egyes számban írom, mert mindig abba megyek, amelyik itt nyílt a közelünkben. Lusta vagyok, na. De azóta csak fanyalgok a leárazásokon, mert mindent ócskának és drágának látok a turis cuccaimhoz képest. :)

     

    Majd igyekszem képpekkel is illusztrálni.

     

    Amúgy jó nyarat mindenkinek, remélem valami jó helyen áztatjátok a lábatokat, a Balcsiban, vagy esetleg tengerben. :)

    előzmény:
    Kisborsó (4089)
    2012-03-19  10:47
  10. 2012. július 26. 14:014092.

    Hát, fura ízlése van a pároknak, szerintem nagyon klassz a szoknya, remélem hordtad a nyáron. :)

     

    Ribancos max. akkor lehetne, ha tűsarkú platformmal, kivágott szűk felsővel, alatta push-up cicifixszel párosítanád. Mondjuk, téged elég nehezen tudnálak így elképzelni. :) 

     

    Inkább ujjatlan trikó és tornacsuka sportos alkalomra, lapos szandi és nőcisebb top/blúz blúz elegánsabbra. Szerintem a párodnak is tetszene. :)

     

     

    előzmény:
    harmony001 (4088)
    2012-03-18  18:31
  11. 2012. július 26. 13:554091.

    Hali lányok!

     

     

    Merre jártok? Hogy áll a nyaralás? Mizujs a vásárlással? Lassan már véget is érnek a nyári leárazások. :)

     

    Mi már megjöttünk, Bajorország kastélyait jártuk végig, meg egy pár helyes német kisvárost. Meg egy-két nagyobbat is, mint pl. Nürnberg és Ulm. Kedvenc hely Rothenburg, alias karácsonyfalva. Még nyáron is nyitva vannak a karácsonyi üzletek, a hangulatuk fantasztikus, a városka meg gyönyörű.

     

    Majd írok még, hogy éledjen a topic, és megpróbálok képeket is feltenni, csak új a gépünk meg a szoftver is hozzá, úgyhogy lehet, beletelik egy kis időbe nekem, a műszaki zseninek. :))

  12. 2012. Április 9. 06:484090.
    Kellemes Húsvétot mindenkinek
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  13. 2012. március 19. 10:474089.

    Hali lányok!

     

    harmony:szerintem nagyon dögös a szoknya,nyugodt szívvel hord,ha neked tetszik,párod majd megbékél vele (az enyém is beletörődik,sőt,előbb-utóbb meg is tetszik neki).Egy fekete vagy fehér muszlin blúzzal álom lenne.

    Régebben én sem nagyon turiztam,de az elmúlt 3-4 évben szabályosan függő lettem .Általában,amit ott vásárolok,nem jön velem szembe az utcán.Bár volt rá példa,hogy zarás felsőt vettem a turkálóban 1000 Ft-ért és ugyanaz a darab kukucskált a márkaüzlet kirakatában egy nullával többért.A Háda mostanában fog ületet nyitni errefelé,kíváncsi leszek,hogy milyen lesz az árujuk,mennyire tudják majd tartani a versenyt a régebbi üzletekkel.

    Szépek az ékszer,sajna én még nem vagyok ennyire profi,de majd belejövök.

    Kellemes hetet mindenkinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  14. 2012. március 18. 18:314088.

    ááá... hogy jártam....

     

    felpróbáltam a szoknyát ma... szerencsére 1 felső passzol hozzá.. egy sima fehér trikószerű.. majd fotózom....

    de!

    kérdezem a párom hogy milyen.. erre azt a választ kaptam h ribancos kétségbeestem most.... csatolok egy linket... nekem pedig annyira tetszik....

     

    http://womenhaircute.blogspot.com/2011/11/ bandage-skirt.html

     

    mi a véleményetek?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  15. 2012. március 18. 12:364087.

    Sziasztok!

     

    Egy kozmetikai termékekkel kapcsolatos versenyhez szeretném a segítségeteket kérni, amihez egy 10 perces kérdőív kitöltésével nagyban hozzájárulnátok.

    Előre is köszönöm a segítséget! Ajánlanék érte csokit is, de itt csak kiberkávéval szolgálhatok: 

     

    Köszi!

    Shaera 

     

    Ja, és a link: https://docs.google.com/spreadsheet/embeddedform?fo rmkey=dERuWFVmWXd5blp5QVNRbWY2dEVDR0E6MQ 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  16. 2012. március 18. 10:464086.

    sziasztok!

     

    Kisborsó! nekem van egy ismerősöm aki nagyon ügyes ebben az ékszerkészítésben

     

    http://fantaziabizsu.5mp.eu/web.php?a=fantaziabizsu :)

     

    egy időben én is turiztam, de aztán leszoktam róla valamiért... 

     

    én öltözködés szempontból jobban szeretem a telet... nem vagyok elégedett az alakommal és valószínű ezért... utálom ha nem takarja kabát a lapos keszeg seggem meg a pipaszár lábaimat  a nadrág... satöbbi :D

     

    fata: nem vettem még harisnyát.. de ami késik az jön ;) viszont vettem egy szoknyát.... képek csatolva.. csak gőzöm sincs mivel vegyem fel... szokásos hülyeségem neten bővebb felsőkkel láttam az ilyesmi szoknyát,de hát nem tudom... még nem próbálgattam itthon semmivel sem, szóval egyenlőre tanácstalan vagyok.... vélemények?

     

    szép vasárnapot! 

    előzmény:
    Kisborsó (4082)
    2012-03-04  07:58
  17. 2012. március 17. 23:034085.

    Pedig úgy reméltem, hogy pesti vagy. :) Megnéztem a linket, tényleg jó. Majd ha Szegeden járok. :)

     

    A fótókat várjuk. :)

    előzmény:
    Kisborsó (4084)
    2012-03-17  07:14
  18. 2012. március 17. 07:144084.

    Sziasztok!

     

    Szegeden lakom,úgyhogy én csak az itteni turikat tudom ajánlani.Főképp a dorozsmait,mindig csuda klassz cuccokat találok ott,eszméletlenül olcsón.

    Nekik sajnos nincs webáruházuk,de a másik kedvencemnek van,bár a netes kínálatuk meg sem közelíti a valóságosat ( http://ruhavar.hu/ ).

    Az ékszerekről még nincs fotóm,de majd készítek és feltöltöm őket.Bizsut nagyon sok mindenből készítek,pl.:drót,textil,sodrony,stb.Mostanában nagy szerelem a makramé,páromnak is így készítem a szülinapiajándékát.

    Kellemes hétvégét mindenkinek

    előzmény:
    fata (4083)
    2012-03-16  11:51
  19. 2012. március 16. 11:514083.

    Szia!

     

    Természetesen welcome! :) Örülünk, ha jössz. 

     

    Én rögtön kérdeznék is, ha nem bánod. Melyik a kedvenc turid? Miért?

     

    Szeretnék én is turizni, de tanácstalan vagyok, hogy hol kezdjem. Egyszer voltam a Duna plázában, vettem is egy pulcsit meg egy topot rögtön, de szeretnék máshová is benézni. :) Olvasgattam turis topicokat, de nehéz választani, túl sok volt az info. Szóval, most téged, mint tapasztalt turist kérdezlek. :)

     

    Bizsut miből készítesz? Annak idején rövid ideig jártam tűzzománcra, az klassz volt, de persze otthon nem művelhető, hacsak nem veszel kemencét az égetéshez. :) Gyöngyfűzést még nem próbáltam. Esetleg teszel fel képet, arról, amit készítettél?

     

    Harmony: Klasszak a cipők, főleg a fekete félcipő tetszik, a kéknek meg a színe.  A harisnya annyi pénzért szerintem közepes ár. Megvetted végül?

    előzmény:
    Kisborsó (4082)
    2012-03-04  07:58
  20. 2012. március 4. 07:584082.

    Hát mit is meséljek magamról...

    Imádom a szép ruhákat,cipőket,kiegészítőket.Mostanában tanulgatom-autodidakta módon-a bizsukészítést,ilyen-olyan anyagokból.Nagy szenvedélyem a turi,már akadtam jópár igazi kincsre .Szeretek ruhákat készíteni,átalakítani.És én öltöztetem hugimat és unokahugimat,imádják a rucikat,amiket én veszek nekik.

    Ki nem állhatom a telet,már alig vártam a jobb időt,hogy végre lekerüljenek a vastag kabátok,pulóverek .

    Nyugodtan kérdezzetek,most hirtelen ennyire futotta tőlem.

    Kellemes hétvégét,lazítást mindenkinek!

    előzmény:
    harmony001 (4081)
    2012-03-03  09:50
  21. 2012. március 3. 09:504081.

    hahó!!!

     

    fata: hát arrafelé sajnos nem járok, errefelé meg semmi ilyesmi...

     

    egy webshopban láttam egyfélét azt hiszem 1890ért. az olcsó vagy drága? nem vágom, nem hordok harisnyát. de megint rám jött a nőiesedni kellene őrület!

     

     

    Kisborsó üdv! Ne kérj bocsánatot, nincs miért... sajnos társaság nem nagyon van, alig írunk már páran ide.... szóval én kimondottan örülök ha becsatlakozol ;) mit lehet tudni rólad? és köszi az infot, körülnézek ott is!!!!

     

     

    pár képet csatolok 

     

    1. csizma. még nem volt rajtam, nemrég jött, vaterás. de jövő héten felavatom. nagyon megtetszett, pont jó lett a lábamra és kényelmes is :)

    2. H&M cipő - ezt még várom

    3. királykék mániás vagyok még mindig - ezt is várom

     

    Délután igyekszem még képeket csinálni 1-2 újabb darabról! 

     

    Szép hétvégét! 

     

    előzmény:
    fata (4079)
    2012-02-29  21:58
  22. 2012. március 1. 07:404080.

    Sziasztok

     

    Bocsi,hogy így ismeretlenül írok egy összeszokott társaságba.

    Ilyesmi harisnyákat a Harisnyadiszkonttól is rendelhetsz,én mindig náluk vásárolok.Eddig mindig viszonylag olcsó,tartós és jó minőségű árukat kaptam tőlük.

     

    Jók a rucik,amiket felraktatok

    előzmény:
    harmony001 (4078)
    2012-02-29  18:00
  23. 2012. február 29. 21:584079.

    Hali!

     

    Én a barátnőmtől kaptam. :) De viccen kívül, ő a váci vásárban, kínai piacon, meg főleg a Westendnél az aluljáróban szokott különleges harisnyákat venni. Vagy a Calzedoniában, de az drága. Meg néha a hiperekben is ki lehet fogni jókat. 

    előzmény:
    harmony001 (4078)
    2012-02-29  18:00
  24. 2012. február 29. 18:004078.

    hello!

     

     

    csizma: nagyon dög! :)

    naci: merész! :)

    pulcsi: édes! :)

     

    én sajnos képekkel még nem szolgálhatok, remélem holnapra tudom hozni őket.....

     

    addig egy kérdés:

     

    http://fashionmylegs.blogspot.com/search?updated-max=2012-02-18T09:28:00-08:00&max-results=1&start=10&by-date=false

     

    hol lehet venni ilyesmi harisnyákat? 

     

     

    előzmény:
    fata (4077)
    2012-02-26  14:08
  25. 2012. február 26. 14:084077.

    Szia!

     

    Feltettem a "kicci occó rozsaszín" :) csizmát, meg a jó idő tiszteletére vett narancssárga (!) gatyát. A fekete pulcsi meg csipkealjú és -ujjú. :) Ez volt az összes téli leárazásos szerzeményem. Most jó ideig semmi. :(

     

    A biznisz miatt :((((. Pedig nekem is lenne mit eladnom, de ezzel nem beszéltél rá. :( 

    előzmény:
    harmony001 (4076)
    2012-02-26  11:49

Címlap

top