Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Divat 2008

harmony001
Létrehozva: 2007. december 27. 12:43
sziasztok!

Mivel lassan lezárjuk a 2007-es évet, ezért arra gondoltam, hogy megnyitom ezt a topikot. Beszélgessünk a divatról, akár ruháról van szó, kiegészítőkről, cipőkről, hajdivatról, minden jöhet, ami belefér...

Divatra fel!
  1. 2014. június 9. 21:324106.
    Szia Harmony!
    Mi van Veled? Még a fórum kezdetén sokat írogattam itt én is, gondoltam vissza nézek, hogy él-e még a topik !!
    előzmény:
    harmony001 (1)
    2007-12-27  12:43
  2. 2013. október 8. 06:334105.

    Sziasztok!

     

    Mivel az utolsó bejegyzés lassan 1 éve érkezett,szeretnélek titeket meghívni FB-oldalamra

    ( https://www.facebook.com/kicsipiroshacukai?notif_t=fbpage_ fan_invite ).Igaz nem ebből a célból készült,de kapcsolódik szenvedélyünkhöz,a divathoz.Írjatok nyugodtan privit az oldalon,remélem,hogy páran megtaláltok.

     

    Üdv,Kisborsó (Anikó)

  3. 2012. december 20. 14:414104.

    Klassz. :) Bár nálam is a cipő a gyenge pontja, de a többi szupi.

     

    Nagy leárazások vannak, büszke vagyok magamra, mert nem vettem semmit. :) Majdnem elcsábultam egy tiszta bőr csizmire a Humanicban, csak 11000 volt, de rájöttem, van elég, azokat sem hordom. :) 

     

    No meg megint az autóra költünk, :( direkt csinálja, hogy mindig karácsony előtt betegeskedik. :)

     

    Kellemes ünnepeket és boldog új évet mindenkinek! 

    előzmény:
    harmony001 (4101)
    2012-10-31  13:31
  4. 2012. december 19. 14:034103.

    Tényleg át kéne tenni valahova ezt a fórumot, sajnos én is nagyon ritkán járok errefelé... Ötleted van, hogy hova lehetne?

    Én táskára annyira nem sajnálom a pénzt (de szigorúan csak akkor, ha bőrről beszélünk). Olyan 10-15 között mozog nálam a max, amit még hajlandó vagyok kiadni érte, anyagi helyzettől függetlenül.

    múltkor az I am-ben vettem 2700!!! Ft-ért ezt a táskát, egyből egymásba szerettünk, nem gondolom, hogy igazi bőr, bár ki tudja :) Mindenesetre már kb fél éve annak, hogy beleszerelmesedtem, és még mindig semmi hiba rajta, pedig nyúzom ám rendesen... Szóval le a kalappal előtte, number 1 szerelem.

     

    A csizma tökjó, feldobják a szegecsek 

     

     A szettben nekem a csizma-táska kombó eléggé szúrja a szemem. Nekem túl erőltetett már ez az 'ugyanolyan színű táska-cipő'. Ha más cipő lenne rajta, akkor csillagos 5-ös :)

     

    A kívánságlistámon.. hmm jelenleg cipők sora áll :) Egyik nap kiselejteztem a régi magassarkúimat, és összvissz 3 vagy 4 párat tartottam meg belőlük, vérzett a szívem, elképzelhetitek, szóval abból szeretnék párat, illetve csizmákra fáj a fogam még :) 

     

    Még november-december környékén volt a H&M-ben nagy kabát leárazás, 50%-al olcsóbban lehetett hozzájutni a szebbnél szebb darabokhoz. Ott vettem ezt a fehér szépséget, 7.000 Ft volt 

    A csizma Skálából van, Sapi I am-es, bringát előkarácsonyra kaptam páromtól. :)

     

     

    előzmény:
    harmony001 (4100)
    2012-10-30  10:56
  5. 2012. november 1. 06:214102.

    Sziasztok!

     

    De jó,hogy írtatok .

    Én épp a napokban rendeztem át a gardróbomat.2 zsáknyi ruha mínuszban vagyok.

    Továbbra is imádom a turkálókat,de a nyáron felfedeztem magamnak az aukciós oldalakat is,ott adok-veszek.

    Jelenleg egy River Island ruha után fájdítom a szívem (igaz,ami igaz,több után is),de egyelőre nem az én pénztárcámhoz szabták az áraikat.

     

     http://www.riverisland.com/women/dresses/bran ded-dresses/black-Forever-Unique-dip-hem-prom-dress-625865

     

    http://www.riverisland.com/women/dresses/branded-dresses /black-print-Forever-Unique-prom-dress-625866

    Bocsi,ha nem műkszik a link.

     

    Legyetek jók és élvezzétek a hosszú hétvégét!

Címlap

top