Vélemények jósnőkről

judson
Létrehozva: 2003. október 19. 17:45
Sziasztok! Szeretném, ha azok az emberek, akik jártak már jósnő(k)nél, leírnák a véleményüket! Remélem, nincs még ilyen topic.
274 hozzászólás
  1. 2003. október 22. 10:4926.
    Joshi Brahat az az indiai jós és sorselemző aki egy időben elég sokat szerepelt a televizióban is. Nagyon régóta foglalkozik sorselemzéssel. Én kb (te jó ég!!!) 10-12 éve voltam nála. Akkoriban ö már elég ismert volt. Illetve leginkább csak Ö volt ismert akkoriban, a mai "nagyon közismertek" akkor még sehol sem voltak. Én most átmenetileg külföldön élek, igy nem teljesen frissek az imformációim, de ha valaki olvasta régen a Zsaru magazint (ha egyáltalán van még), akkor talán ismeri. Ott egy oldal rendszeresen a számmisztikai elemzéseinek volt fenntartva.
    Amikor elmnetem hozzá, több lehetőségből választhattam. Én mindent tudni szerettem volna. A multról nem kérdeztem, ő sem igen beszélt róla. Elég szkeptikus voltam amikor eljöttem tőle. Annyira hihetetlen dolgokat mondott, hogy kóklerségnek gondoltam, és nem hittem benne, ennek ráadásul nagyon meg is kérte az árát. Csak nézzük a tényeket röviden. Egy megromlott házasságban éltem akkor, ami annyira azért nem volt rossz, hogy változtatni akartam volna rajta. Csak kiégett, de azért szépen éltünk, több gyereket neveltünk. Jó körülmények között szép lakásban amit szerettem. Juliusban voltam nála, ő közölte, hogy hamarosan költözni fogok. Már itt tudtam, hogy ez baromság, eszemben sem volt elköltözni. Ehhez képest szeptemberben beadtam a válókeresetet, decemberben meghirdettük a lakást, januárban el volt adva, február elseján kiköltöztem. Azt mondta, hogy 98 környékén születni fog egy gyerekem. Azt mondta, lesz egy kapcsolatom, ami nem lesz tul hosszu távu, de lelkileg sokat meritek belóle. az ezután következő kapcsolatom életem végéig kiatart. Erról szintén ugy gondoltam, hogy 4 gyerek után (főleg, hogy fiu és lány is van) ez elképzelhetetlen. Még, hogy 98-ban!!!! Ez jó pár évvel elötte történt. 98-ban fogamzásgátló mellett teherbe estem februárban. Nem tartottam meg. És ezt nem is szégyenlem, egyszerüen mindamellett, hogy imádtam a saját gyerekeimet, olyan viszolygást éreztem akkor ha megláttam egy kisbabát, hogy ezt egy nőnek, aki imádja a gyerekeket, ésszel felfogni nem is lehet. Bejött amit mondott, illetve a lehetősége, de én tiltakoztam és nem éltem vele. Ugy gondoltam, hogy kijátszottam a sorsot. A sors játszott ki engem. Szeptemberben szintén fogamzásgátló mellett ujra teherbe estem. Ez szinte felfoghatatlan, és a tiltakozás tovább nótt bennem. Rosszul lettem, ha megláttam egy kisbabát, soha nem tudtam azt mondani milyen aranyos, pedig elötte képes voltam bármilyen kisgyerekes anyát leszólitani az utcán. Év végére véget ért egy rövidebb távu kapcsolatom, amiból lelkileg szellemileg nagyon sokat meritettem. Aztán ennek a borzasztó évnek is vége lett végre, ugy gondoltam kijátszottam a sorsot. Aztán megismerkedtem a mai párommal. Nagyon boldogok vagyunk már egy jó pár éve, de aztán 2000-ben (röhej!!!! védekezés mellett) teherbe estem. És megszületett Ö, a csodálatos fantasztikus életem értelme: Csenge, és ha meglátok az utcán egy kisbabás anyukát, akkor leszólitom. . . folyt. köv.
    előzmény:
    MANYU (25)

2. 2003. október 20. 20:0425.
    KÖSZI A VÁLASZT A NEVE ISMERÖS ÉS BIZTATÓ HOGY INDIAI. KINYOMOZOM A PONTOS CIMET. ÉN MÉG CSAK EGYSZER VOLTAM JÓSNÁL DE MOST KIVÁNCSI VAGYOK. NEKED EZEK SZEINT BEJÖTT AMIT MONDOTT?KICSIT FÉLEK A DOLOGTÓL DE 3 HETE ELMENT A BABÁM ÉS ORVOSILAG SEMMI MAGYARÁZAT. EZ ÉRDEKELNE MEG HOGY LEGKÖZELEBB MI LESZ?RÁZÓS A KÉRDÉS DE JÓ LENNE KICSIT ELŐRE "LÁTNI!
    előzmény:
    Shakala (15)

3. 2003. október 20. 15:0024.
    Szerintem ezzel a jósnő-dologgal néha az tud lenni a baj - mint ahogy minden más spirituális meg ezoterikus meg hasonló dolgokkal -, hogy az ember hajlamos készpénznek venni, és kizárólag arra hagyatkozni, amit ott mondanak. Pedig (szerintem - és nyugodtan mondjátok, ha nincs igazam) mindezekben az lenne a lényeg, hogy némi útmutatás után éppenhogy a saját lábára állítják a "versenyzőt". Hogy rájöjjön, m igenis sokat tehet a saját boldogulásáért. De ahogy én látom (nem itt a fórumban, hanem kint a "való világban"), néha épp az ellenkezőjét érik el.

Ennek ellenére lehet, hogy szívesen meghallgatnám, mit mond egy jósnő. De nem kívánnám megtudni, mikor mi fog történni. Inkább azt, milyen jelekre kell odafigyelnem, hogyan, milyen irányban érdemes változnom, ha a legtöbbet ki akarom hozni magamból.

Kicsit talán offtopic voltam, kérek érte sűrűn elnézést :-)
  4. 2003. október 20. 14:4323.
    Konkrét adatokra vagy kíváncsi? Privátban szívesen elküldöm, ha szeretnéd. Az eddig beírt tarifákhoz képest ő a legdrágább, és vidéken van, ami nehezítő körülmény. De jó szívvel ajánlom.
    előzmény:
    pitak (22)

5. 2003. október 20. 14:1022.
    És ő ki?
    előzmény:
    Psyche3 (21)

6. 2003. október 20. 10:3221.
    Szia!
    Én nem kimondottan jósnőnél voltam, hanem egy ún. látónál. Ő inkább sámánnak tartja magát, járt is a hanti-manysiknál, ott tanulmányozta a sámánkultúrát. Újságban olvastam vele egy interjút, ami alapján szimpatikus lett (mint ember). Kinyomoztam az elérhetőségét, bejelentkeztem. Egy konkrét élethelyzetre kerestem a megoldást, de ezt nem akartam elmondani neki. Sőt, semmit nem akartam elárulni magamról, mert elég szkeptikus vagyok az ilyesmivel szemben. Egy órán át beszélt nekem, gyakran kérdések formájában közölte mondandóját. Én meg csak bólintottam, ha tudtam valamihez kötni, amit mondott, de nem árultam el. Hogy el tudd képzelni, íme egy beszélgetésrészlet:
    - Milyen nagy sikere volt magának 1986-ban? Hiszen maga akkor még szinte kislány volt!
    - Nekem? Semmilyen. . .
    - Ne mondja már, hiszen még a következő évre is nagy kihatása volt!
    Mire én visszaszámoltam, hogy mi is volt 1986-ban, mit csináltam akkor, és valóban találtam valamit, amire ráillett. De csak annyit mondtam, hogy valóban volt sikerem.
    Ilyen módon nagyon sok mindent "eltalált" a múltamból, majdnem mindig évre pontosan. Közben voltak váratlan beszúrásai is a jelenre vonatkozóan, szintén találóak. Ami viszont a jövőt illeti, keveset beszélt róla, és nem nagyon konkrétan. Igaz, amit mondott, bejött. Csak utólag jöttem rá, hogy az életem olyan területéről mondott konkrétumot, ami a legkevésbé fontos nekem. Amire nagyon szerettem volna konkrét jóslatot kapni, arra nem. Olyan érzésem volt, mintha szándékosan tenné: mintha nem akarna helyettem döntést hozni, vagy befolyásolni a döntésben.
    Ő azt mondja, hogy ha ránéz valakire, képek jelennek meg neki, kb. mint egy film kockái. Nem lát minden körülményt pontosan, vagyis ő nincs benne a "film" menetében, csak mintha egy-egy kép villanna fel. Úgy fogja fel a "feladatát", hogy nem jósol, hanem segít "rendbe tenni" az emberek fejében, amit valójában ők is tudnak, csak belekavarodtak valami miatt. Fura, de megnyugodva távoztam tőle, pedig a problémára, ami miatt mentem, nem "jósolt" szerencsés kimenetet.
    Szkepticizmusom ellenére kellemes összbenyomást keltett, és tervezem, hogy visszamegyek hozzá.
    előzmény:
    judson (1)

7. Torolt_felhasznalo_436665
    Torolt_felhasznalo_436665
    2003. október 20. 09:5820.
    Szia!
    tudnál monadni pár ilyen internetes helyet?
  8. Torolt_felhasznalo_487901
    Torolt_felhasznalo_487901
    2003. október 20. 09:4619.
    Az ember akkor kezd jósokkal és egyáltalán spirituális dolgokkal foglalkozni, amikor valamiért nem igazán érzi jól magát a bőrében. . . Ez azonban nem jelenti, hogy nincs semmi ebben, sőt!!! Különös dolgokat, összefüggéseket lehet felfedezni, rájönni egyre-másra, megérteni sok mindent, amit eddig nem értettünk - én mégis inkább azt javaslom, ne jósnő segítségével tegyük, inkább olvassunk hozzá a kérdéshez, gondolkodjunk rajta, keressünk az interneten - fantasztikus jó dolgok vannak - ami engem nagyon megkapott és sokat segített rajtam életemnek egy különösen rázós szakaszában, az Müller Péter és az ő különböző művei. Mindenkinek melegen ajánlom!!! Az a néhány perc önmagunkra figyelés felér többhónapos pszichoterápiával. . .
  9. 2003. október 20. 09:3018.
    A jóslat szerint már terhesnek kellene lennem, egy másoddiplomán kellene munkálkodnom, mindezt egy másik jobb munkahelyen. Ehhez képest kiderült, hogy nem lehet gyerekem, ugyanott dolgozom és még az angol tanfolyamot is abbahagytam. Szóval erről ennyit.
    előzmény:
    Kála24 (16)

10. 2003. október 20. 09:0917.
    Ha rosszat jósoltak, örülj neki, hogy nem "jött be".
    előzmény:
    Kála24 (16)

11. 2003. október 20. 08:5816.
    Sziasztok!
    Én vidéki vagyok, itt 4000 Ft bő 1 óra. Tenyér, szem, kártya.
    A múlt az 100%-osan bejött, mindent tudott rólam tenyérből. A jövő? Hát nekem már rég egy nős pasival kellene együtt lennem, új munkahely, szeptembertől tanulás, sőt halált is jósolt. Azonban semmi nem jött be. 2x voltam.
    De még ezek után is hiszek az efféle dolgokban :))
    előzmény:
    judson (1)

12. 2003. október 20. 05:4715.
    Joshi Brahat, indiai, VI. ker Ilka utca. Regen hirdetett az Expressben, talan most is.
    előzmény:
    MANYU (14)

13. 2003. október 19. 23:2114.
    SZIASZTOK MI 4 VOLTUNK A MÜLLER RÓZSÁNÁL . 1 NEK JÖTT BE DE NEKI NAGYON SZINTE MINDEN. KIVÁNCSI LENNÉK TUD E VALAKI OLYAT ÍRNI AKIVEL JÓK A TAPASZTALATAI. MOST NAGY SZÜKSÉGEM LENNE RÁ. KÖSZI
    előzmény:
    pitak (13)

14. 2003. október 19. 22:3213.
    Sziasztok. Érdekesek a hozzászólások, de mondjatok már neveket is!
  15. Torolt_felhasznalo_374202
    Torolt_felhasznalo_374202
    2003. október 19. 22:1612.
    Sziasztok! Sok kamu jós van. Főleg, ha csak általánosságokat mondanak. Én voltam már 4 jósnőnél. A legelső kb. 2 éve volt. Pontosan megmondot mindent, hogy mikor mi lesz. Nem igazán gondoltam rá, és csak utólag kapcsoltam, hogy minden bejött. A jósnő reiki mester, meg gyógyító, tud átkot levenni, megg ilyesmiket csinál, és volt Indiába tanulni, valami fő-fő valakinél. Ő "lát" és "érzi" is a dolgokat, 4000-ért jósolt, most is annyi, átok levételért, gyógyításért nem kér pénzt. A második és a harmadik jósnőnél igaz volt amit a múltról, jelenről mondtak, de a jövővel kapcsolatosan valami bejött és valami nem. Ők 3000-ért jósoltak. A negyedik jósnőnél nem rég voltam. Anyukám előttem volt nála két héttel, és több olyan dolgot jósolt neki is mint nekem, persze nem tudta, hogy anyukám már volt ott. Anyunak egy-két dolog már bejött, de még az elején vagyunk. Ő is reiki mester, de csak két éve jósol, egy kicsit bizonytalan. 2000-ért jósol. Azt mondta, hogy nem mindenkinek jön be ugyan az a jósnő. Ez egy kicsit furcsa. De tényleg így van. Mert a barátnőmnek nem jött be az első jósnő, neki a 3. , nekem meg ő nem jött be.
    előzmény:
    judson (10)

16. 2003. október 19. 20:4211.
    sziasztok!en egy ill. sok kolleganém buzditasara voltam szeptember elejen josnönel, kb. 45 percre 7000 Ft volt. Azert adtam ki ra ennyit, mert a többieknek nagyon kedvezo velemenye volt rola. En ugy erzem, hogy valamit egesz biztosan lat vagy erzekel, o egyebkent tenyerbol meg tobbfele kartyabol is josolt. De nekem a legtöbb dolog nem jött be, meg kellett neki segiteni, es sokmindent nem talalt el rögtön, viszont nehanyat "csipöböl", ugyhogy nekem is vegyes velemenyem van rola. Nekem se pasiügyben, se munkahelyileg nem jött be amit mondott, viszont a testveremnek lett egy olyan baratja, mint amilyet nekem mondott, meg a neve is stimmel. Viszont amit a kulsejerol mondott, az detto az en baratom es a tesomera nem illik ra a leiras, ezert ez is olyan összevissza dolog, hogy en nem igazan hiszek mar benne.
  17. 2003. október 19. 18:4610.
    Köszi, hogy leírtad a tapasztalatodat! Én eddig 2 jósnőnél voltam. az egyikhez járok, a másikhoz csak a barátnőm kedvéért menetm el. Az nagyon gagyi volt, untam és úgy ahogy ő, tudok én is jósolni bárkinek. Tudod, ilyenekt mond: "lesz egy kiseb betegséged" naná, biztos lesz életem során, ha más nem, megfázás! Aztán:" a munkahelyeden lesznek olyan napok amikor nem érzed jól magad. " Kinek nincs? Szóval így jártam.
    előzmény:
    mita (6)

18. 2003. október 19. 18:439.
    Miért nem akarod, hogy kártyából jósoljon?
  19. 2003. október 19. 18:428.
    Szia Jeda!

Szerintem attól függ, hogy vidéki vagy pesti vagy.
    Én minden évben egyszer, december 13-án elmegyek jósnőhöz. Nem várom, hogy az bejöjjön, amit mond, de amikor bejön, valahogy mindig eszembe jut, hogy a jósnő ezt egyértelműen megmondta. Ilyenkor nincs bennem olyan érzés, hogy de jó, hogy voltam jósnőnél, hanem egyszerűen csak megállapítom.
    Nálunk - vidék - kb. 2. 500. - forint.
  20. Torolt_felhasznalo_239709
    Torolt_felhasznalo_239709
    2003. október 19. 18:307.
    sziasztok!
    Már régóta gondolkodom azon, hogy elmegyek jósnőhöz, de valahogy még nem bírtam rávenni magam.
    Mondjuk nekem csak tenyérből jósoljon, ne kártyából!
    Vajon mennyibe kerülhet?
  21. Torolt_felhasznalo_257059
    Torolt_felhasznalo_257059
    2003. október 19. 18:256.
    Szia!
    Én egyszer voltam jósnőnél, és persze lehet, hogy nem a legjobbat fogtam ki. 3 évvel ezelőtt az akkori barátom vitt el, amikor már nagyon küszöbön volt a szakítás, azzal, hogy hátha a jósnő mond valamit rólunk. Nos, ő a szakítást "jósolta meg", ami persze be is jött, de ezen kívül nekem 1, 5 éven belül házasságot, egy kisfút, részletesen leírt férjet + rövid életet. Az utóbbi még persze megtörténhet :-), de az előzőeknek se híre, se hamva. A volt barátomnak is új barátnőt, komoly szakmai sikereset jósolt, ami szintén nem úgy lett.
    Az volt az érzésem, hogy a pillanatnyi hangulatunkra nagyon jól rezonál, érzékeny ember lehet (természetesen nem mondtuk el, hogy szakítás előtt állunk), tehát a pillanatnyi helyzetről szóló leírása, meg a jellemzésünk nagyon találó volt, ami komoly eredmény 1 óra alatt, de a jövő-festés már kamu volt, szerintem.
    Ellenpélda: egy kollégám a házassági és a céges válságában is jósnőhöz fordult, mindkét esetben megfogadta a tanácsát (válás, illetve munkahely-váltás), és úgy érzi, jól döntött.
    Nem ugyanaz a jósnő volt.
    előzmény:
    judson (1)

22. 2003. október 19. 18:225.
    Tulajdonképpen arra lennék kíváncsi, hogy ki melyik jósnőhöz jár. Melyik jósnő mennyi időt szán az emberre stb. De belegondoltam, lehet sok mindenki nem szívesen írja ide be ezeket a dolgokat. Szerintetek?
  23. 2003. október 19. 18:214.
    Okés, kíváncsian várom!!
    előzmény:
    sera69 (3)

24. 2003. október 19. 18:183.
    Néhányszor már voltam, vegyes élményeim vannak. 27-én megyek legközelebb - nagyon régen voltam már ennél a jósnőnél, de szerintem nagyon jó -, utána bővebben tudok mesélni.
    előzmény:
    judson (1)

25. 2003. október 19. 18:122.
    Szia! Én már voltam, kétszer is ugyanott. Nekem eddig bejött, amit mondott. Remélem a továbbiakban is. Mire lennél konkrétan kíváncsi?
    előzmény:
    judson (1)

7 8 9 10 11

Címlap