Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Asztrológiai jegyek és karmák

mamóka67
Létrehozva: 2008. március 30. 08:11

Többen kértétek, hogy írjak az asztrológiai jegyekről, hogyan áll össze egy horoszkóp képlete, hol látható benne a karma?

Kérdéseitekre szívesen válaszolok, amennyiben tudok és az időm is engedi.

  1. Torolt_felhasznalo_491524
    Torolt_felhasznalo_491524
    2020. június 15. 15:1116801.

    Szia! Ha jól emlékszem, azt én írtam neked, a 3. házas Hold, úgy tudom, sok író képletében előfordul. Eleve az erős 3. ház, ugye, a kommunikáció háza. Mégha nálad a szóbeli kommunikációt át is kell hidalni... 9. házas Nap is, mert a 9. ház a szellemi magaslatok felé való törekvés, és így magával a publikálással is összefügg. 3. házban megírod, 9.-ben kiadod - én így emlékszem.


    Én mindenfélét írok (már amikor jó passzban vagyok), de kiadva nekem sem nagyon van. Magánkiadásban adtam ki egy e-bookot eddig, a PublishDrive-on keresztül.


    Ne gondold azt, hogy hülyeség, ha meg van írva, add/adasd ki! Szerintem is jó stílusban írsz, amennyit a hsz-ek alapján látni lehet. 


    A gyerekkönyveknek az a nehézsége szerintem, hogy jobb őket print verzióban kiadni, mert a gyerekeknél még téma, hogy megfoghassák, nézegethessék stb. - emiatt lehet, hogy magánkiadás esetén jobb előbb kis példányszámban és helyi terjesztésben gondolkodni. Ha kiadónál adnád ki, akkor pedig ne keseredj el, ha esetleg nem adja ki rögtön az első, küldd el máshová! A kiadóknál azért van egy párhónapos átfutása általában, mire elbírálják a dolgot...

    előzmény:
    uranusz38 (16800)
    2020-06-15  14:31
  2. 2020. június 15. 14:3116800.

    Nekem még annyi volna a kérdésem. Irta vki hogy az irás még testhezálló lenne? Ez konkrétan milyen irást jelent? Vagy az mindegy? Vagy ez honnét látszik a képletben? (81.nov 11. délbe 12.05 Bp)


    Gyerekkönyveket irogattam meg illusztráltam, terveztem már régen hogy beadom kiadóhoz de még nem fejeztem be meg hülyeségnek gondoltam. De majd lehet akkor pontot teszek a dolog végére hátha jól sül el.


    Amúgy eddig már többen mondták hogy az emailjeimet vagy 3x is elolvassák mert jókat derülnek rajta vagy olyan szórakoztatónak találják a stílust. Volt már aki szintén emlitette miért nem foglalkozom komolyabban irással.


     


    Müge te miket irsz? Irtad hogy foglalkoztat az irás.

    előzmény:
    Penelopé (16779)
    2020-06-06  19:39
  3. 2020. június 14. 13:5816799.

    Köszönöm a tanácsot. Majd igyekszem ennek fényében alakitani a dolgaim hátha jobban mennek. Meg úgy nézni ahogy irtad igy jobban kitarthatok az aktuális dolog mellett. 

    előzmény:
    Penelopé (16779)
    2020-06-06  19:39
  4. 2020. június 11. 17:4316798.

    Vörösre festesd.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_491524 (16797)
    2020-06-11  14:28
  5. Torolt_felhasznalo_491524
    Torolt_felhasznalo_491524
    2020. június 11. 14:2816797.

    Meg be kéne festenem a hajamat... ez lehetne az áttörés!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_491524 (16796)
    2020-06-11  14:24
  6. Torolt_felhasznalo_491524
    Torolt_felhasznalo_491524
    2020. június 11. 14:2416796.

    :)


    Köszönöm, tényleg.


    Nem tudom, mi jelenthetne változást számomra. Nyilván kéne valami a megújuláshoz, ami nincs meg bennem. Most pl. olyanokon gondolkozom, hogy kivonulok a társadalomból, és valami vízparthoz közel kéne élni, úgy, hogy ne vegyenek észre... és kéne csatornát ásni, hogy ne kelljen mindig a folyóból hordani a vizet... De valószínűleg ilyet csak kényszer hatására csinálnék, ha pl. megszűnne az otthonom létezni. Mondjuk olyanon is gondolkodtam, hogy végigjárni a saját Caminomat, szintén így, hogy elkerülve az embereket, és nem a Camino útvonalat, hanem amerre visz az út, köröskörül a nagyvilágban... Ezek mind elég szélsőséges dolgok, mert megszakítanám a kapcsolatot az emberekkel - bár eddig is mindig ez volt a tendencia. Csak nem tudom, ez vajon fejlődés? Ezek inkább ilyen elmélkedések, itthon nem tudom, milyen átütő változást tudnék véghezvinni... erre is leginkább az izolációt tudom kitalálni: elszakadni a nettől, és csak az írással foglalkozni. Nem tudom, használna-e, mert már így sincs semmilyen kapcsolatom szinte a külvilággal.


    Na mindegy, majd írok, ha történik valami... hacsaknem a net szűnik meg, mert akkor nem írok...

    előzmény:
    Arany (16795)
    2020-06-11  13:16
  7. 2020. június 11. 13:1616795.

    Ezen nevettem. Ezzel egyet tudok érteni.


    Az Uránusz, meg a többi transzbolygó nem hoz kényelmes dolgokat. Négyes házban neked hozhat mondjuk kapcsolati változást családdal, szeretőt, családi bármit. Függetlenedést a családdal kapcsolatban - azaz ha tetszik, ha nem, valahogy változtatni kell. Hozza. Ha nem mész vele, elvisz és nagyon. Halált is hozhat, de nem érdemes rugózni ezen, mert egyik transzbolygó sem olyan, ami megállítható, vagy elnyomható az ezoterikus hittel. Meg nem is biztos, hogy hoz valamit.


    Azt gondolom, meg azt szoktam javasolni az ügyfeleimnek, hogy tegyenek valamit, amivel változtatnak az életükön. Ha már igénybevettek - mert ha nem jön hozzám, akkor nincs semmi baja az életével.


    A 2019-es szolárod szerint, ha közel pontos az AC, akkor a feladat az otthonoddal kapcsolatos, illetve saját magaddal, hogy változz meg. Ideje lehet talán. Bár ezt neked kell érezni. :)


    Nagyjából ennyi.


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_491524 (16794)
    2020-06-11  12:01
  8. Torolt_felhasznalo_491524
    Torolt_felhasznalo_491524
    2020. június 11. 12:0116794.

    Egyébként meg nem mi találtuk ki ezt a hülyeséget, hogy fejlődni kelljen. Simán ki lehetett volna hagyni az embert a teremtésből, és akkor nem kéne itt elgondolkodni semmin, és minden pont ugyanolyan jó lenne, vagy inkább még jobb. Sőt, igazából nem is kellett volna teremteni semmit.

    előzmény:
    Arany (16789)
    2020-06-11  11:17
  9. Torolt_felhasznalo_491524
    Torolt_felhasznalo_491524
    2020. június 11. 11:5116793.

    Gondolom, ha valaha is hasznosnak találtam volna bármilyen változást, másképp gondolkodnék. De igazából semmilyen változás nem vitte előbbre a dolgaimat. Hiába volt minden.

    előzmény:
    Arany (16789)
    2020-06-11  11:17
  10. Torolt_felhasznalo_491524
    Torolt_felhasznalo_491524
    2020. június 11. 11:4116792.

    Egyébként elmenni nem egy népünnepély, mert itt kell hagynom azt a kevés szerettemet is, aki maradt nekem. Tehát kimegyek külföldre gyakorlatilag azért, hogy még sivárabb lehessen az életem. Ezt jelenti.

    előzmény:
    Arany (16789)
    2020-06-11  11:17
  11. Torolt_felhasznalo_491524
    Torolt_felhasznalo_491524
    2020. június 11. 11:3716791.

    Csak momentán a legszimpatikusabb robbantás az a kivonulás a társadalomból. Onnan meg nincs visszaút, szóval azért megfontolandó.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_491524 (16790)
    2020-06-11  11:36
  12. Torolt_felhasznalo_491524
    Torolt_felhasznalo_491524
    2020. június 11. 11:3616790.

    Persze, hogy mehetek bármikor! Takarítónőnek! Bár ha sokáig hülyéskednek a vírussal, akkor annak sem.


    Karrier alatt azt értem, hogy esetleg a saját projektem (írás) jön be.


    Lehet, hogy hihetetlen, de igazából körülöttem nem szoktak maguktól történni a dolgok. Vagy én csinálok valamit, ami felborítja az életemet, vagy ülök a langyos pisiben. Nem igazán látom, hogy bármi másra van kilátás. Ha nem robbantok, akkor az Uránusz kényelmesen alukál tovább.

    előzmény:
    Arany (16789)
    2020-06-11  11:17
  13. 2020. június 11. 11:1716789.

    Milyen karrier? Már bocsánat, de éppen azt taglaltad, hogy nincs semmi. Jöhet az égből egy ajánlat, hogy munkát kapsz kint. Ez lehet karrier, bár ezt a fogalmat másképpen használnám. Minden más csak pocsolyacsapkodás. Szerintem örülj, ha mehetsz, mert változást hoz, és a változás az élet mindig. Van mit megélni, nem kell betegen szenvedni, meg sajnálatban lubickolni, hogy ó, de szar az élet.


    Bocsánat az őszinteségért, de sok-sok év alatt azt tapasztaltam, hogy az emberek nem akarnak változtatni, nem akarnak változni. Csak legyen minden úgy, ahogy ők szeretnék, ahogy nekik kényelmes és lehetőleg ne legyen semmi ára, legfeljebb, amit ők jónak gondolnak. De a valóság nem ilyen.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_491524 (16788)
    2020-06-11  11:02
  14. Torolt_felhasznalo_491524
    Torolt_felhasznalo_491524
    2020. június 11. 11:0216788.

    Igazából elég gyengék szerintem a történések körülöttem, tehát ez a szint nem elég, hogy engem kimozdítson másfelé, mint eddig. Annyi mindent próbáltam már sikertelenül, hogy semmi drive nem maradt bennem kb. Reggelente legszívesebben ki sem kelnék az ágyból, mert minek. És igazából fogalmam sincs, mit kéne csinálnom.


    Nem lehet, hogy az Uránusz átvonulás inkább akkor hat majd jelentősebben, amikor a születési Uránuszommal fog szembenállni? És akkor pedig inkább a karrier terén?

  15. 2020. június 7. 14:4516787.

    Mehetsz külföldre, nem lesz könnyű, de megoldod vele a dolgaid.


    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_491524 (16786)
    2020-06-06  22:32
  16. Torolt_felhasznalo_491524
    Torolt_felhasznalo_491524
    2020. június 6. 22:3216786.

    "a gyereked problémái helyett éled ezt" Mármint az ő problémáit/életeseményeit váltom ki ezzel, vagy a gyerek és az én közöttem felmerülhető problémák helyett élem meg a párkapcsolatban a problémákat?


    Három éve? A Plútó átvonuláskor? Nem, az apukám halt meg itthon, már inkább négy éve volt ez, illetve a cicáink haldokoltak és haltak meg  a szemem előtt még kicsit korábban. Három éve a "pótanyukám" halt meg, a szomszéd néni, a barátnőim anyukája, akikhez mindig átjártam (elhúzódó rákbetegségben, és bár nem én ápoltam, de egy héttel előtte kvázi elbúcsúztunk egymástól). Miért kérded?


    Bocsánat, de közben lehet, hogy lelépek egyszercsak, mert fáj a fejem - bár most jobb lett kicsit...


    Mindenkinek nagyon szépen köszönöm az eddigieket is!

    előzmény:
    Arany (16784)
    2020-06-06  22:06
  17. Torolt_felhasznalo_491524
    Torolt_felhasznalo_491524
    2020. június 6. 22:1016785.

    Jelenleg nem dolgozom, és lehet, hogy külföldre kéne mennem, csak jelenleg több szól ellene, mint mellette. Az érzelmeim teljesen ellene szólnak. Nagyon nagy veszteségélmény lenne. Már rágondolni is az. Pedig mindig szerettem volna külföldön élni, csak nem gondoltam bele a valóságába.


    Hát, én simán nemet mondok bárkire igazából. Szerintem felesleges egy langyos pisiben tengődni, vagy ahol nem tudsz kiteljesedni, esetleg még bántanak is. Akkor inkább egyedül küzdök.

    előzmény:
    Arany (16783)
    2020-06-06  21:53
  18. 2020. június 6. 22:0616784.

    Ó, így akkor módosíthatok a szoláros gondolataimon. Szóval idén a feladat, hogy az otthonodban a családod biztosítsa neked a megélhetést. Ez is kiszolgáltatott helyzet, ezt is át lehet váltani pasis dologra, mondjuk a következő évedben. Bár oda is jelez anyagi függést, de ott már kényszerből valószínűleg, megteremted a saját egzisztenciát - akár egy pasin keresztül is. Bár ebbe így ne éld bele magad, mert ha pasihoz kerülsz, akkor ott el kell engedned a függetlenséget... Nagyon, nagyon nehéz lesz. Ötös Uránuszt mutat a képlet, fényszög nélkül, tehát ha egy szerelem "fajul együttéléssé" ahol neked problémáid lesznek az új élethelyzettel, akkor gondolj arra, hogy a gyereked problémái helyett éled ezt.


    Ez most biztos nagyon ijesztően hangzik, de ezt nem tudom szépen csomagolni.


    A csalfa fényszög a Mars Jupier félszextil.


    Három éve történt anyukáddal kórház?


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_491524 (16782)
    2020-06-06  21:41
  19. 2020. június 6. 21:5316783.

    Ha jó a képleted, akkor sajnos te nem nagyon szólhatsz bele, hogy ki legyen a párod. Legfeljebb úgy hogy "ő biztos nem". Inbkább azt lenne érdemes csinálni, hogy elfogadod hogy akit a sors küld, az jó neked. Ahogy a nagyim mondta régen: nem baj, ha nincs szerelem, majd megjön az idővel. Ha meg nem, akkor is szeretni fogod. A régiek tudtak valamit, amit mi a mai időkben nem szeretünk: tudták,hogy a sors értük van és nem biztos, hogy mi jobban tudjuk, mi a jó nekünk. Persze ez nagyon nehezen, vagy sehogy sem elfogadható manapság.


    Az otthonodban várható változás, vagy feladat ebben az évben, illetve már tudnod is kellene, mi az. Nem feltétlenül kellemes, mert hozhat egyedüllétet, vagy anyagi nehézséget. A következő szolárodban lehetséges a veszteség, ami megérint. Ezt a négyes tranzit Uránusz mellé tenném. Bár ott inkább anyagi, tulajdoni dolgokkal lesz feladat.


    Alkalmazotti, vagy vállalkozói szférában dolgozol? Illetve jártál külföldön munka miatt?

    előzmény:
    Arany (16780)
    2020-06-06  20:43
  20. Torolt_felhasznalo_491524
    Torolt_felhasznalo_491524
    2020. június 6. 21:4116782.

    Nagyon jókat írtál, köszönöm! Ez érdekes, mert valóban nehezen fogadnám el, a teljes függést főleg, és főleg, ha az orrom alá dörgölik, vagy ha egyébként is korlátoznának a szabadságomban. Egyébként jelenleg az anyukám és a testvérem tart el (a munkahelyeimen is általában én mondok fel) - szóval ez különösen érdekes, mert erre eddig Így nem gondoltam, hogy ezek között van összefüggés. Hmmm...


    Szeretem egyébként, ha irányítanak (na, ez sem nagyon megy a mai férfiaknak), de nyilván nem tűrném, ha olyasmit akarnának, ami nekem valami miatt nem tetszik. De amúgy kifejezetten igényelném. És mi az a csalfa állás? Mondd konkrétan légyszi a fényszöget, mert nekem az is segít megérteni.


    Az anyaságról is érdekes a párhuzam - de nem értem, hogy a nős férfiak hogyan az ellenpárja ennek?


    Pár évvel ezelőtt netről ismertem meg egy apukát, aki éppen válófélben volt, és ő volt az egyetlen, aki elég sok pénzt költött rám a randikon - tehát vele pl. kerülhettem volna függő helyzetbe anyagilag. Kicsit fura is volt, hogy mennyit költ az első randin rögtön. De végül kb. egy hónap után valamiféle féltékenységi mizéria tört ki rajtam, és félrekommunikáltam, és aztán természetesen nem volt második esély, hiába próbáltam kimagyarázni.

    előzmény:
    Arany (16780)
    2020-06-06  20:43
  21. Torolt_felhasznalo_491524
    Torolt_felhasznalo_491524
    2020. június 6. 21:2416781.

    Gondolom nem okozok meglepetést, de a Lilith is működik, igen. Nem csak szerelemben, hanem úgy általában.


    És lehet, hogy igaz, hogy megborul bennem az érzés (talán a bizalom leginkább), de ez hirtelen történik, és azonnal ott az esemény is kábé. És sosincs visszaút. Ezt nem lehetne valahogy megváltoztatni? Mert így szerintem örökre csak ilyen semmilyen kapcsolataim lesznek, ilyen nyúlfarknyiak. Azt érzem, hogy a férfiaknak sem fontos, hogy folytatódjon a kapcsolat.


    Ha meg próbálok hosszabban ismerkedni, akkor meg nem elég intenzív az érzés. Túl kevés az energia, inkább olyan baráti az érzés.


    Katonával nem próbálkoznék, mert uniformis iszonyom van, vagy inkább fegyveriszonyom. A lényeg, hogy rendőr, katona stb. ne legyen a közelemben lehetőleg. Szerintem én sem érdekelném őket, nem volt ilyen élményem.


    Még a sportolók talán szóba jöhetnének, de azokkal meg nem találkozom, nem járok olyan helyeken. Az első nagy szerelmeim jók voltak sportban, de ezek csak plátói szerelmek voltak (plátóiban jó vagyok!). A csak szex kapcsolatnak is volt sport múltja, de amikor komolyabbat akartam, azt ő nem akarta. Igazából ma már mindenki sportol, nem? Volt régebben, hogy simán összeismerkedtem biciklistákkal, mikor egyszer egyedül kirándultam (barátnőm nem jött el) - de nem lett belőle semmi, szóval nálam nincsenek ilyen nagy találkozások és első látásra szerelmek sem. Vagyis de, a két-, ma már háromgyerekes apukával - csak akkor még nem tudtam róla, na, ővele első látásra volt, de mostanra már elsikkadt a dolog (végülis hála istennek, mert ez elég cifra lett volna)...


    Ami még jellemző rám: ha véletlenül kezdeményezőbb lennék, odanézek pl. akkor tutira nem jövök be az illetőnek, de ha meg nem nézek oda valakire, akkor úgy érzem, én rontottam el a lehetőséget. Szóval tisztára vergődés az egész - ezért kérdeztem most a keresztkvadrátot, meg ezt a feloldási időt, hogy van-e...

    előzmény:
    Penelopé (16779)
    2020-06-06  19:39
  22. 2020. június 6. 20:4316780.

    Alapvetően független típusnak látlak, aki nem, vagy nehezen tudja felvállalni, hogy másoktól függjön érzelmileg, vagy anyagilag, így pedig nagyon nehezen találsz magadnak olyant, aki mondjuk gondoskodna rólad. Nem tudom, hogy milyen formában dolgozol, de valószínűsítem, hogy nem tudnád elképzelni, hogy valaki mondjuk eltartson.


    Pár olyan jó neked, ahogy Pénelopé is utalt rá, aki valahogy irányít, parancsol a kapcsolatban - csakhogy ezt te hogyan tudnád vállalni? Van egy csalfa állás a képletedben, hogy azt hiszed tudat alatt, hogy ha a párod irányít, akkor az nem jó neked.


    Amikor anya lettél a sors kiszolgáltatottá tett mert a gyermek számára te lettél a kizárólagos világ. Ha tovább szeretnéd vinni az analógiát akkor azt gondolom, hogy neked kellene kiszolgáltatottá válni. Így lehetne tartós kapcsolatod. A kérdés az hogy ezt képes lennél-e vállalni ha belefutsz? Ennek a kiszolgáltatottságnak az ellenpárja, hogy pl. nős apukák jönnek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_491524 (16777)
    2020-06-06  17:30
  23. 2020. június 6. 19:3916779.

    Sziasztok !


    A VII  házban álló Mars nem kizáró ok párkapcsolatra.  Válassz pl .sportolót, tűzoltót, katonát párodul.  Ezt a Marsot nem feltétlenül tudod élni, csak a külvilágon, a párodon  keresztül. Müge nem biztos hogy házasságban kell gondolkodnod, esetleg csak élettársi kapcsolatban. Még annyit mondanék a párkapcsolatról , kapcsolatokról, hogy  kapcsolataink nagy része az érzésekben dől  el, nem az eseményekben!  Az események csak követik az érzéseinket.  Ha benned megbillen egy érzés akkor jön az esemény.  De a többit majd  Arannyal megbeszéled. J


    Uránusz az IC-n. Én sem azoknál akiknek elemeztem sem a családunkban nem tapasztaltam halálesetet az IC-n áthaladó Uránusszal.  Inkább ahogyan Müge is mondja, elromlottak sorra a háztartási gépek , lakás felújítás volt stb.


    A 3 házban járó Uránusz hozza a szomszédokkal az eseményt. Nálam pl.  3 szor adták el a házat mellettünk, vagy átköltözött a macskája kiscicástól ….


    Müge emlegetted a Lilith-et. Neked a Szűz jegyben az alávetettség állapotának a gyakorlását kéri. Mivel a szenvedésből, a mellőzöttségből és az alárendeltségből nyeri az energiát, általában kiharcolja, hogy ártsanak neki, sőt kifejezetten „élvezi „ a számára megalázó helyzeteket. Ennek köszönhető, hogy a számodra kedvező, harmonikus kapcsolat nem jön össze viszont tudat alatt keresed  azt, amelyben lekezelően bánnak veled. Hogy érzed? Voltál ilyen élethelyzetekbe?


    Uránusz, Neked a Nyilas jegyében áll.  Itt az illúziókat táplálja, abban „segít”, hogy a valóságot a saját képedre formáld.  Veszélye ennek az, hogy a szép látszat az illúzió fenntartásánál a valódi  érzelmek háttérbe szorulnak, és a környezeted nem érzékeli jól őket.


     


    Uránusz, ha tetszik a cukrászat az is jó lehet. A lényeg szerintem az, hogy amit csinálsz azt valahogy másképp csináld mind mások, vagy valami újat találj ki és ez a másság fenntartja majd hosszabb távon az érdeklődésedet egy egy szakmában. Pl Robbanós süti J Talán emlékeztek régebben lehetett kapni olyan apró cukorkát ami a szádban pattogott. 


     

  24. Torolt_felhasznalo_491524
    Torolt_felhasznalo_491524
    2020. június 6. 19:0416778.

    Én szerintem állatorvosi lónak születtem, mert rám minden igaz.


    Nem kifejezetten kötekedős vagyok, hanem versengő típus. Pl. elmegyünk kirándulni, és ha a férfi nem olyan fürge/gyors/erős, mint én vagyok, akkor azért fintorgok magamban...(nyilván én sem vagyok tökéletes, de amikor épp jó passzban vagyok erőnlétileg, akkor jajj a "gyengéknek"!) Amúgy meg ez az Oroszlán Mars inkább olyan, hogy sok energiát teszek az elején a kapcsolatba, nem annyira gondoskodás/anyagi energiát, hanem inkább szellemi (odafigyelés, beszéd, lelkesítés).


    Az első házas Bak Hold is igaz, hogy érzékeny, kb. szemezni sem vagyok képes egy idegennel, mert az túl sok kockázat nekem. Ezért is próbálkoztam többször a társkeresővel, mert ott legalább az első kört ki lehet játszani - amikor találkozunk, már nem kérdés, hogy mindketten párt keresünk, és valami közöset találtunk egymásban.


    A Vénusz-Hold kapcsolódás: egyenesen megsértődtem, ha megnézett valaki, amikor a gyerekkel mentem ide-oda (mit képzel? hiszen gyerekem van, és azt kéne gondolnia, hogy férjnél vagyok, tehát tabunak számítok?!)


    Az biztos, hogy a férfiak sem százasok sokszor. De úgy vagyok vele, hogy mások is megtalálták egymást, szóval miért ne találhatná meg zsák a foltját?

    előzmény:
    uranusz38 (16765)
    2020-06-05  14:31
  25. Torolt_felhasznalo_491524
    Torolt_felhasznalo_491524
    2020. június 6. 17:3016777.

    Szia!


    Rólam annyit lehet tudni, hogy 23 évesen leányanya lettem, nem voltam férjnél sosem, és hosszabb kapcsolatom is csak tinikoromban volt. A Szaturnusz visszatérésem környékén lettek volna lehetőségeim talán ezen a téren, de valahogy elbaltáztam, főleg, mivel egészen másra koncentráltam akkor. Érdekes, hogy volt akkor egy olyan kapcsolatom, ami utólag megnézve a képleteket, rejtély, hogy miért nem működött jobban, és tovább... Utóbbi években meg inkább ilyen csak-szex kapcsolatok jöttek (mondjuk az egyik ilyen több évet is felölelt, csak ugye vele inkább időszakosan találkoztunk), meg mostanában egy-két nagyon vallásos többgyerekes apuka úszott be a képbe futólag, amit nem is értek, hogy ilyenekkel miért kísért a sors - őket, vagy engem (ezek megmaradtak az érdeklődés szintjén, nem lett belőlük kapcsolat). Interneten is ismerkedtem, és semmi rossz élményem nincs, de különösebb sikerem sem (onnan is volt egy-két rövid kapcsolat). Kérdezz nyugodtan, ha kell még infó.

    előzmény:
    Arany (16776)
    2020-06-06  16:35

Címlap

top