Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Sztárfórum - D.Tóth Kriszta

N?k Lapja Café
N?k Lapja Café
Létrehozva: 2008. Április 21. 10:03

Kedves Fórumozók!


Sztárfórumunk következő vendége D.Tóth Kriszta televíziós műsorvezető, a Nők Lapja állandó szerzője lesz.

Lola anyukáját április 23-án, szerdán 12 órától kérdezhetitek élőben a fórumon. De kérdéseiteket már most várjuk!

Legyetek vendégeink szerdán is!

D. Tóth Kriszta április 26-án, 11 órától a XV. Budapesti Nemzetközi Könyvfesztiválon dedikál! Helyszín: a Sanoma Budapest K10-es standja, a Jövő Háza mellett.


a Nők Lapja Cafe csapata

  1. 2008. Április 22. 14:3344.

    Tényleg jók a kismaás blogok,hisz Demcsák Zs. is onnan vette az anyukák osztályozását,aztán a sjaát blogjában úgy tüntette fel, hogy ő írta.

    Persze.DTK nem rossz ember,csak épp nem egy könnyűtollú,tehetséges, író.Egy általagos teheteséges csinoska nő, egyszer mintha ő is nyilatkozta volna, hogy tudja,ha nem lenne csinos pofija ,nem vitte volna ennyire.

    Ennyi.

    előzmény:
    shaloya (42)
    2008-04-21  16:36
  2. 2008. Április 22. 14:0643.

    En annyiban megvedenem Krisztat, hogy erezhetoen fejlodott, a sotlan irasokbol aranyos anekdotak lettek.

     

    De neha meg tenyleg eroltetett es en is olvasok tobb blogot, ahol nem ujsagiro anyukak siman lekorozik ot.

     

    Azzal is egyetertek, aki azt mondta, hogy o legalabb nem nyomatja magat a bulvarban.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2008. Április 21. 11:4432.

    Kedves Kriszta!

     

    Kérdezni nem nagyon tudok, csak szeretném elmondani, hogy nagyon-nagyon tetszenek az írásaid, ezt olvasom először, amikor kinyitom a lapot. fantasztikus vagy, nagyon sokaknak példakép. Csak így tovább!!!  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686442 (1)
    2008-04-21  10:03
  4. Torolt_felhasznalo_335328
    Torolt_felhasznalo_335328
    2008. Április 21. 11:3831.

    Lehet, hogy tudnál jobban is írni, csak még nem csináltál ilyet. :)

    Jó ú újságíró, de mondjuk a Szinetár Dóra hol újságíró, a Liptai is színész és Ábel Anita is készül könyvet írni. Már csak a NÉmeth Kristóf Lócikájáról nincs blog, cikk sorozat:(

     

    Tényleg nem Krisztát akarom bántani, vagy ilyesmi, de jó lenne, ha mindenki tudná hol a határ, Győzike 1x megnézhető de nem minden héten, mónika show is megnézhető 1x de nem éveken át minden nap. Szóval itt inkább tudni kellene hol a határ és mikor van az, amikor már nem átfordul "a jaj már megint ez" kategóriába.

    De gondolom, jó pénzt jelent ez nekik, hogy csak úgy nemet mondjanak.

     

    előzmény:
    vicus77 (28)
    2008-04-21  11:31
  5. 2008. Április 21. 11:3530.

    Szia!

    Tudod ki vagyok? Egy anya a sok közül, akinek vannak tapasztalatai, sztorijai, mint sok sok más anyának.
    A bizonyítékot pedig arra írtam, hogy Neked nem tetszett a Liptai-baba naplója.
    SENECA:" Nincs miért hinned, hogy bárkit boldogít más boldogsága"
    Üdv.

    előzmény:
    maminka (27)
    2008-04-21  11:30
  6. 2008. Április 21. 11:3128.
    Nem tudom,miért jó egyből fanyalogni.Szerintem azért van különbség a Balázs show,Mónika,Győzike (amiket egyébként nem nézek) és a hirtelen felkapott "sztárok" valamint Kriszta között.Én például a Panorámát is szoktam nézni.Szerintem felkészült és a Lolás cikkei is nagyon aranyosak.Persze mindekinek vannak aranyos történetei,de én nem tudnám megírni őket.Talán mert nem vagyok újságíró, író!?Szóvak Kriszta csak így tovább!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2008. Április 21. 11:3027.

    Bocs,de ki vagy te,hogy ezt irod...itt a bizonyitek.

    Gondolatolvaso vagy?

    Hogy megnyugtassalak,az en babam kisebb mint Lola,

    meg a terhessegem elott kezdte irni a Lola sorozatot az anyukaja.

    Es akkor is nagyon tetszett .

    Sot,meg a ferjemet is erdeklik Lola kis tortenetei.

    előzmény:
    acbg (24)
    2008-04-21  11:23
  8. 2008. Április 21. 11:2826.

    Kérdés:

     

    Kedves Kriszta! Hogyan viseli párod a magyar "száműzetést"? Volt alkalmam egy ideig Angliában élni, és az időjárást, meg a rokonok távolságát leszámitva sokkal élhetőbb helynek tűnt (igaz, nem Londonban laktunk). Persze jó itthon is lenni, csak tényleg "messze van" Anglia innen.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686442 (1)
    2008-04-21  10:03
  9. 2008. Április 21. 11:2725.

    Imádom olvasni Lola sztorijait, és alig várom, hogy kezemben legyen a könyv!:)

    Pécsre jön dedikálni Kriszta? Ha igen, akkor mikor? Mert nagyon szeretném, ha aláírt példányom lenne!:))))))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686442 (1)
    2008-04-21  10:03
  10. Torolt_felhasznalo_146315
    Torolt_felhasznalo_146315
    2008. Április 21. 11:1922.

    Kedves Kriszta!

    Szeretem olvasni a Loláról szóló írásaidat,sokat felolvastam a férjemnek is.Jókat nevetünk néha, sokszor együttérzünk veletek,nem könnyű a gyereknevelés. 

    Mikor láthatjuk Lolababát?Biztosan nagyon helyes kislány.

    Lola magánbölcsibe jár vagy államiba? (ezt csak azért kérdezem mert nem derült ki egyértelműen az írásaidból).

     

    Kedves Fórumtársak!

    Szerintem ne bántsátok ezt a kis családot.Irigyek vagyunk mi magyarok,az a bajunk.Én is szívesen lennék műsorvezető,szívesen keresnék jól,de én egy átlaganyuka vagyok,budapesti "panelproli". :-D Ez van!Én imádom az életem,és inkább örülök annak ha másnak több jutott. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686442 (1)
    2008-04-21  10:03
  11. 2008. Április 21. 11:1521.

    Hat en is kisgyerekes anyuka vagyok. Elegge elfoglalt,mert

    en is dolgozom az anyasag mellett,szerencsere otthonrol,ha

    eljarok targyalni,az anyukam vigyaz a kicsire.

    Egy szo mint szaz, engem akkor is erdekel,hogy mit ir,amiota

    elkezdte irni,azota ot olvasom el eloszor,meg a V.Kulcsar Ildikot.

    Mert a mai vilagban kell egy kis vidamsag,huncutsag, egy korty

    deru,ahogy V.Kulcsar Ildiko irna.

    Most nem akarok kritizalni masokat ,de szerintem ha vlk unalmas,

    akkor a Liptai baba naploja az. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_831184 (20)
    2008-04-21  11:13
  12. Torolt_felhasznalo_831184
    Torolt_felhasznalo_831184
    2008. Április 21. 11:1320.
    Szerintem Kriszta egy aranyos fiatal anya, de a cikkei a sem a kisgyerekes, sem a nagyobb gyerekes nőket nem nagyon érdeklik, mivel Lola lehet bármilyen édes, teljesen egyértelmű, hogy az, de olyan, mintha a barátnőm mesélne a lányáról. Néha meghallgatom, de elég belőle, én sem áradozok sokat az enyémről, észre kell venni, hogy csak a család van elájulva a picinyünktől, a többiek meg látják, hogy rendben van minden, de azon kívül.....Imádom a kicsiket, a barátnőm és a testvérem lányát is, de nem kell róluk se újságcikk, sorozat meg pláne, pedig különleges kislányok ők is. Bocs Kriszta, de én se olvasom végig soha, pedig szeretem az újságot, és a te stílusodat is.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686442 (1)
    2008-04-21  10:03
  13. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2008. Április 21. 11:0818.

    Végre, valaki

     

    Én egyébként nem irigykedem, és szívesen olvasok minden híres anyukáról/-tól babás cikkeket. Sőt, a nem-híres-anyák érdekesen megírt történeteit is elolvasom itt a topikokban.

    előzmény:
    maminka (15)
    2008-04-21  11:04
  14. 2008. Április 21. 11:0516.
    Szia!
    Távol álljon tőlem, hogy megbántsam D.Tóth Krisztát. Nincs is miért.
    Kedves, aranyos anyuka, mint a hozzá hasonlókból sok-sok ezer.
    S ha Te anyukádtól távol élsz, sokkal érdekfeszítőbb olvasmány az, ha te leírod, milyen úton, milyen körülmények közt éred el azt, amit Ő már élből megkapott.
    Ahogy írod, nincs még gyereked, de hidd el,sok-sok ezren jelentkeznének, akiknek jó tanácsaik, gyermeksztorijaik vannak, csak nincs megfelelő mentoruk, segítőjük, kiadójuk.
    Mégegyszer, nem Őt kívánom bántani.
    Üdv.
    előzmény:
    kisgyöngy (14)
    2008-04-21  10:58
  15. 2008. Április 21. 11:0415.

    Szerintem regen sem volt uncsi.

    Jo volt olvasni,ahogy egy idegen kozeget,kulturat mutatott be,

    ahogy ott nevelte a babajat.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686442 (1)
    2008-04-21  10:03
  16. 2008. Április 21. 10:5814.

    Nekem az a gyanúm, hogy ő maga nem is tekinti magát sztárnak.

    Hol vannak a "tapasztalt, sokat-megélt" anyák ak iktől tanúlni lehet?

    Én anyámtól távol élek, nem sokat szám íthatok a segítségére.

    Ha gyerekem születne, nagyrészben ma gamra lennék utalva, egyedül kellene kiigazodnon olyan problémákban, amélyekben anyam talán még 

    nálam is tanácstalanabb lenne.

    Számomra érdeke és, ha kic sit is, de hasznos a Loláról szóló rovata 

     

    előzmény:
    acbg (9)
    2008-04-21  10:44
  17. 2008. Április 21. 10:5813.

    Nekem az a gyanúm, hogy ő maga nem is tekinti magát sztárnak.

    Hol vannak a "tapasztalt, sokat-megélt" anyák ak iktől tanúlni lehet?

    Én anyámtól távol élek, nem sokat szám íthatok a segítségére.

    Ha gyerekem születne, nagyrészben ma gamra lennék utalva, egyedül kellene kiigazodnon olyan problémákban, amélyekben anyam talán még 

    nálam is tanácstalanabb lenne.

    Számomra érdeke és, ha kic sit is, de hasznos a Loláról szóló rovata 

     

    előzmény:
    acbg (9)
    2008-04-21  10:44
  18. 2008. Április 21. 10:5112.

    De ez egy olyan dolog, hogy nyilvan az ir, aki tud/ tanult irni.

     

    Lehet, hogy minden anya szereti a gyereket, meg minden gyerekrol vannak vicces sztorik, de jobb esetben egy ujsagban egy szuperul iro anyuka cikkei jelennek meg - akar a sajat gyerekerol, szuper stilusban.

     

    Ez tokjo, miert ne.

     

    En ha legkozelebb a kezembe kerul elolvasom, mert ketten is mondtak, hogy jobb mint regen. Ki tudja.

     

    Egyebkent bantani en sem akarom, mert nem ismerem es mas dolgokat sem olvastam tole, lehet egyebkent tokjo, csak ez a cikksorozat eleg unalmasan indult..

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_335328 (7)
    2008-04-21  10:42
  19. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2008. Április 21. 10:4811.
    Igen, ez nekem is feltűnt. Úgy beszélnek a gyerekeikről ezek a "sztárok" mintha csak nekik lenne.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_335328 (7)
    2008-04-21  10:42
  20. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2008. Április 21. 10:4610.

    Én el szoktam olvasni a cikkeit ha  a kezembe kerül egy Nők Lapja (kb kéthavonta 1x, a nagyanyámnál).

    Kedvesen ír a kislányáról, de igazából szterintem sem frappánsak a cikkei, ilyet akárki tud írni. Érezni lehet hogy imádja a kislányát, na de melyik anya nem???? És kinek a csemetéje ne csinálna hasonló vicces, vagy még viccesebb dolgokat, mint az ő kislánya?

     

    Minden héten van tőle cikk?

     

    Nem bántani akarom, igazából semmi kérdésem nincs, bocs, ha foglaltam volna a helyet.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2008. Április 21. 10:449.
    Szia!
    Mitől sztár egy műsorvezető???? Mitől érdekes, hogy gyermeke van?
    Milyen mentorának kell lenni, hogy szárt akarjanak belőle "gyártani"?Hogy szereti a gyerekét? Hát ki nem?! Nekünk gyermekes anyáknak, nagymamáknak legalább olyan sztorijaink vannak, mint neki, írásaiban.
    Talán egy tapasztalt, sokat-"megélt" anya elbeszéléseire nagyobb szükség lenne. Csak sajnos megrekedtek sokan,- s most tisztelet a kivételnek- a "Győzike-Mónika-Balázs,stb..." szinten.
    Neki sem tapasztalata, sem lakásgondja,sem anyagi gondja,sem egzisztenciális gondja nincs. /ne legyen/, akkor miről beszélünk?
    Arról, hogy hogy szereti a gyerekét? Én is, mi is, a sajátjainkat.
    Nosza lehet "sztárfórumot" indítani átlagos anyukákkak,apukákkal, nagymamákkal....stb.
    Üdv.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2008. Április 21. 10:438.

    Szerintem D.T.K. irasai egy kis napsugar a mai vilagban.

    V.Kulcsar Ildiko nem lesz?O is nagyon aranyos

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686442 (1)
    2008-04-21  10:03
  23. Torolt_felhasznalo_335328
    Torolt_felhasznalo_335328
    2008. Április 21. 10:427.

    Vagy csak már mások is szóltak neki, hogy unalmas.

    Amúgy én eleve ki vagyok attól, hogy most minden "sztárocska" a gyerekéről ír. Mintha csak nekik lenne. Igazából nem vagyok egyikre sem kiváncsi és egyik cikket sem olvasom el sem itt a neten, sem az újságban.

     

    előzmény:
    tranquille (6)
    2008-04-21  10:37
  24. 2008. Április 21. 10:376.

    Jaj, pont ez jutott eszembe, mikor olvastam itt a nevet..

     

    hat nekem is ez volt a tapsztalatom, igaz, nemreg hallottam, hogy mostmar viccesebbeket ir. En regota nem olvasom az ujsagot, es a rossz tapasztalat miatt az o cikkjen meg akkor is atlapozok, ha veletlen a kezembe kerul...

     

    Szoval lehet, hogy mostmar belejott..

     

    előzmény:
    máth (2)
    2008-04-21  10:20
  25. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2008. Április 21. 10:365.

    Én nagyon is kedvelem D. Tóth Kriszta írásait, bár ez a legutóbbi nem igazán keltette fel az érdeklődésemet. Ha venném a Nők lapját kizárólag az ő és Vekerdy Tamás cikkeiért tenném. De nem veszem, mert így nincs meg az ár/érték arány.

     

    Az M1-en is leginkább azóta nézek Híradót, mióta ő vezeti, szóval én kedvelem őt, hiteles, mindemellett tetszenek a nevelési elvei :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top