Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Sztárfórum - D.Tóth Kriszta

N?k Lapja Café
N?k Lapja Café
Létrehozva: 2008. Április 21. 10:03

Kedves Fórumozók!


Sztárfórumunk következő vendége D.Tóth Kriszta televíziós műsorvezető, a Nők Lapja állandó szerzője lesz.

Lola anyukáját április 23-án, szerdán 12 órától kérdezhetitek élőben a fórumon. De kérdéseiteket már most várjuk!

Legyetek vendégeink szerdán is!

D. Tóth Kriszta április 26-án, 11 órától a XV. Budapesti Nemzetközi Könyvfesztiválon dedikál! Helyszín: a Sanoma Budapest K10-es standja, a Jövő Háza mellett.


a Nők Lapja Cafe csapata

  1. N?k Lapja Café
    N?k Lapja Café
    2008. Április 23. 13:23101.

    Erdekes, hogy van aki szerint D. Toth Krisztat senki sem olvasna, ha nem lenne musorvezeto... En az USAban elek, es csak a Nok Lapjabol tudtam meg, hogy a Hiradoban szerepel- akkor mar honapok ota rendithetetlen rajongoja voltam a Lola-rovatnak. Szerintem senki nem allitja, hogy a rovatot szepirodalmi munek szantak. Csupan egy rovat az ujsagban, megpedig olyan rovat, amely vidamsagaval, csetlo-botlo bajaval sokat megbabonazott. Akinek tetszett, az talan raismert benne sajat esendosegere es a gyermekkor csodajara. En alldom a napot, amikor ratalaltam- frissito a sok borulato, vilagfajdalmat, irigyseget, sunyisagot, "konyoklest" es olcso mediaszennyest teregeto egyeb iras kozott. Ami pedig a Nok Lapjat illeti, legalabb nem fellengzos es nem is olcso. Minden heten szivesen olvasom.

    Orsi

    Kerdesem D. Toth Krisztahoz:

    Mit szol a kedves ferjed Lolababa public image-ehez? (elnezest kerek az angolert, nem jut jobb az eszembe) 

    idézet:
    maszat85 (62)
    2008-04-22 23:19:21

    Jé, egy kérdés!

     

    A férjem elfogadja, hogy írok Loláról és az életünkről. Azt kérte, hogy neki ne kelljen címlapokon szerepelnie. Egyáltalán nem mellesleg, azért nagyon sok igazán intim történetet megtartok magunknak. Folyamatosan egyensúlyozom a nyilvánosság és a privát szféra között. Próbálom eltalálni, hogy miből, mennyit adhatok.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_344773 (62)
    2008-04-22  23:19
  2. 2008. Április 23. 13:20100.

    Komolyan mondom, én kérek elnézést azok miatt, amiket itt olvasok.

    Ez az NLC fórumozóinak nívója, gratulálok.

     

    Nem irigyelni kell, hanem utána csinálni! Tessék egyetemre menni, angolul tanulni, külföldön dolgozni! 

     

    Kedves Kriszta, nagyon élvezem az írásait, csak így tovább!

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. N?k Lapja Café
    N?k Lapja Café
    2008. Április 23. 13:2099.

    Családom összes tagja és én is olvassuk a Lola-történeteket. Valószínűleg azért is, mert a kisfiam és Lola szinte egy napon születtek, és sok párhuzamot vélünk felfedezni. Ettől függetlenül én tehetségesnek tartom őt íróként IS. Nagyon tetszett, hogy nem úgy ír az anyaságról, mintha az egy csupa rózsaszín-örömteli dolog lenne, hanem az "árnyoldalairól " is. Pl. hogy mennyire felértékelődik az alvás ilyenkor, hogy furcsán érezte magát amikor elöl últ az autóban... És én megnyugodtam, hogy jé, talán mégsem vagyok olyan rossz anya, ha más is így gondolja. 

    Egyik cikkében a dolgozó anyukák védelmére kelt, szívemből szólt!

     

    Ja, és hogy pénzt keres vele? Ez szerintem természetes, szívét-lelkét beleadja, és mindenki pénzért dolgozik. Megértem, nekem is nagyon hamar dolgoznom kellett a fiam születése után.... 

    idézet:
    Mölli (61)
    2008-04-22 22:35:02
    Köszönöm. És köszönöm.
    előzmény:
    Mölli (61)
    2008-04-22  22:35
  4. N?k Lapja Café
    N?k Lapja Café
    2008. Április 23. 13:1898.

    Én is jó egészséget kívánok D Tóth Krisztának és családjának.

     

    Azért még hozzátenném,hogy messze van ő a sztárságtól....max futtatják,mert azt hiszik,van rá igény. (lehet,hogy tényleg van)

    De ettől ő még nem lesz több,mint a sarki zöldséges az ő Zsanikája történeteivel....csak Krisztáét kinyomtatja egy lap,amely sajnos egyre igénytelenebb... 

     

    P.S. Attól,mert egy olvasó megírja a véleményét,nem biztos,hogy irigy.Sőt. :))

    idézet:
    provance27 (59)
    2008-04-22 21:41:53

    Bizony, hogy nem különb! Annál is inkább, mert nem tudja megkülönböztetni a zellert a karalábétól... Csak vicceltem, amiért sűrűn elnézést kérek. :)

     

    Ön nagyon reálisan látja a helyzetet.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_560931 (59)
    2008-04-22  21:41
  5. N?k Lapja Café
    N?k Lapja Café
    2008. Április 23. 13:1697.

    Osztom nezeted. Ha nem lenne bemondo a kutya nem figyelne ra es egyetlen lapon sem jelenne meg. Kovacsnek , Kissnek, Nagynek millioan vannak ilyen szinten. meg az is meglehet, hogy jobb munkat irnak mint ez a no, csak egyet nem szabad elfelejteni, hogy a szerkesztok abban a hulye hitben vannak, hogy vele el lehet adni egy szar lapot.

    Sztar forum?

    idézet:
    solarplexus (56)
    2008-04-22 21:08:48

    Ha nem dolgoznék a televízióban, akkor mást dolgoznék. És igen, valószínűleg nem jelenne meg könyvem és cikksorozatom. Ellenben nem hiszem, hogy ezzel bárkinek bármi kárt okoznék. Hosszú az a könyvespolc a boltban, békésen elférünk rajta mindannyian. Önnek szíve joga, hogy ne olvasson tőlem semmit, és ne nézzen meg a televízióban. Attól szép ez a világ, hogy sokfélék vagyunk.

     

    Az az igazság, hogy ameddig az emberek megvesznek egy lapot, amelynek "ez a nő" (vagy egy másik) van a címlapján, addig lesznek ilyen címlapok.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_319135 (56)
    2008-04-22  21:08
  6. N?k Lapja Café
    N?k Lapja Café
    2008. Április 23. 13:1296.

    Meg áll az eszem hogy miket irnak itt össze egyesek!

    Én nagyon sok hazai szenny lapot nem szeretek de igy nem is olvasom és nem jellemzem.

    Én nagymama vagyok, imádom az unokáimat de ha érdekes történetet hallok a más gyerekéről azt is szivesen meghallgatom.Minden kisgyerekben tudok gyönyörködni, még a hátában is! 

    Egyetértek Krisztával hogy nem rakja be a gyerek fényképét.Az egy dolog hogy ő az irásaiban ország világgal megosztja a gyereknevelés örömét és nehézségét de nincs joga a gyerekét hétről hétre közszemlére tenni. Igy is kap épp elég pocskondiát akkor mit mondanátok?!Lelki füleimmel hallom de nem adok tippeket...

    Kedves Kriszta!

    Gratulálok a cikkekhez és sok sikert és jó egészséget az egész családnak.Kivánom hogy még sokáig olvashassuk a Lola történeteket.Akinek nem tetszik az lapozzon egyet, vagy vegyen más ujságot!

    idézet:
    makkosovo (53)
    2008-04-22 19:12:06

    Köszönöm, és még egyszer köszönöm. További kellemes olvasást!

    előzmény:
    makkosovo (53)
    2008-04-22  19:12
  7. N?k Lapja Café
    N?k Lapja Café
    2008. Április 23. 13:1095.

    Kedves Krisztina!

     

    Szerettem volna egy par sort irni onnek de sajnos beleolvastam az elottem szolok leveibe. Sokan nem tagadtak meg onmagukat es gyalazkodasba kezdtek. Ugy tunik otthon meg mindig el a trend, hogy minden masnal elobbre valo a masik kritizalasa, rosszmaju velemenyek dobalasa.

     

     

    Onnek sok sikert kivanok a tovabbiakban is mind kislanya nevelesehez es munkajahoz. Csak igy tovabb.

     

    Udvozlettel:

    Andrea

    idézet:
    csirkene (46)
    2008-04-22 18:00:35

    Kedves Csirkene, azért ha eszébe jut, hogy mit akart írni, tegye meg. A vélemények pedig... mindenkinek joga van hozzá! És ha valaki arra adja a fejét, hogya televízió képernyőjén dolgozik, akkor ezt, és még ennél durvábbakat is el kell viselnie. Azért persze köszönöm!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_195431 (46)
    2008-04-22  18:00
  8. N?k Lapja Café
    N?k Lapja Café
    2008. Április 23. 13:0794.

    Kedves Kriszta, Tisztelt Fórumozók!

     

    Megdöbbenéssel vettem tudomásul a rengeteg, halmozottan negatív véleményt, amit itt olvasni. Mindenkinek joga van kinyilvánítani a véleményét, de semmi okát nem látom annak, hogy bántsuk Krisztát! Akinek nem szimpatikus, nem tetszik az írásmódja, az nem köteles elolvasni, kommentálni és természetesen mindezek után lesajnálni egy újságírót, aki kapott egy felkérést, ami neki vélhetően szimpatikus volt és ezáltal elfogadta.

     

    Nem lehet mindenkinek megfelelni, nem is kell. Én személy szerint kedvelem az irományait, persze nem mindegyik tetszik egyformán, de a kedvenc írónk könyvei, vagy imádott színészünk filmjei sem mind nyerik el a tetszésünket!

     

    Igen, minden szülőnek a saját gyermeke a legviccesebb, a legfrappánsabb, a legmeglepőbb. Ezt maga Kriszta is elismeri. Viszont nem mindenkit kérnek fel egy rovat vezetésésre. Ez fáj? Ez lenne a baj? Mindenki nyithat egy internetes blogot, ahol leírhatja csemetéje összes furfangját és kalandját. Szabad a pálya! Kriszta is dolgozik, igaz nem egy gyárszalag mellett, nem is az utcát sepri vagy szortíroz iratokat egy irodában, de attól még dolgozó nő, aki mellesleg mással is foglalkozik.

     

    Üdvözlöm Krisztát és kívánok neki sok örömöt, jó egészséget és sok lelkes, irígységmentes olvasót!

     

    PS: Nagyon szimpatikus, hogy nem engeded Lolát szemből fotózni. Ő még nem tudja eldönteni akarja-e vállalni az arcát, és ezzel a szülő se éljen vissza. Barvó!

    idézet:
    ranuncolo (45)
    2008-04-22 17:35:47
    Noha főként nem nekem írt, azért köszönöm. :)
    előzmény:
    ranuncolo (45)
    2008-04-22  17:35
  9. Torolt_felhasznalo_217266
    Torolt_felhasznalo_217266
    2008. Április 23. 13:0793.

    Szia Kriszta!

    Nagyon szeretem a történeteidet. A Nők Lapját évek óta megveszem, minden héten. Gyakorlatilag akkor kezdtünk a babán gondolkodni, mikor neked Lola született, azóta ez az első cikk, amit elolvasok. (most féléves:-))))Nekem kifejezetten érdekesek, kedvesek és viccesek az írásaid. Szerintem szíved joga eldönteni, hogy megmutatod-e a kislányod teljes valójában. Számomra taszító, ha egy közismert ember úton-útfélen fényképezteti a gyermekét, nem minden gyerek szeret szerepelni. Majd eldönti ő, ha megérik erre.

     

    Kérdésem: (lehet, hogy már kérdezték, csak a sok negatív hozzászólást miatt abbahagytam a fórum olvasását)

    Terveztek-e kistesót Lolának? Ha igen, mekkora korkülönbséget terveztek? 

    Írtad, hogy minden Híradót megnéz. Amikor nagyon pici volt, nem ilyedt meg amikor a TV-ben látott téged?

     

    További sok sikert az írásaidhoz, boldogságot a családban!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. N?k Lapja Café
    N?k Lapja Café
    2008. Április 23. 13:0692.

    Tényleg jók a kismaás blogok,hisz Demcsák Zs. is onnan vette az anyukák osztályozását,aztán a sjaát blogjában úgy tüntette fel, hogy ő írta.

    Persze.DTK nem rossz ember,csak épp nem egy könnyűtollú,tehetséges, író.Egy általagos teheteséges csinoska nő, egyszer mintha ő is nyilatkozta volna, hogy tudja,ha nem lenne csinos pofija ,nem vitte volna ennyire.

    Ennyi.

    idézet:
    őskomcsi (44)
    2008-04-22 14:33:14

    CSak a tények kedvéért. Demcsák Zsuzsa a Poronty-ról vette a játszótéri kategorizálást. A Poronty állítása szerint. Azt nem tudom, hogy mi történt valójában, de ezek a tények.

     

    Ami a könnyű tollat meg a tehetséget illeti, ez nyilván személyes ízlés kérdése. Önnek nem tetszenek a cikkek (amit persze sajnálok), másoknak igen. Amikor írni kezdtem őket, pontosan tudtam, hogy valahogy így lesz majd.

     

    Ja, igen, a csinos pofi. Először is köszönöm. Másrészt azért ahhoz több kell, hogy az ember a szakmában tudjon maradni 11 évig. Pl. rengeteg munka. 

    előzmény:
    őskomcsi (44)
    2008-04-22  14:33
  11. 2008. Április 23. 13:0691.

    Kedves Kriszta, szerintem Veronicnak a legnagyobb problémája, hogy a kereskedelmi média egyre alacsonyabb szinvonalú műsorokat kinál, arra hivatkozva, hogy erre van igény. Pedig az Ön példája is bizonyitja, hogy igenis az igényes és szinvonalas "szórakoztatás" - nak is meglenne a helye. Én magam is azt tartom, hogy a kinálattal is be lehet folyásolni a keresletet.

    Gratulálok a cikkekhez.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686442 (88)
    2008-04-23  12:59
  12. N?k Lapja Café
    N?k Lapja Café
    2008. Április 23. 13:0390.

    En annyiban megvedenem Krisztat, hogy erezhetoen fejlodott, a sotlan irasokbol aranyos anekdotak lettek.

     

    De neha meg tenyleg eroltetett es en is olvasok tobb blogot, ahol nem ujsagiro anyukak siman lekorozik ot.

     

    Azzal is egyetertek, aki azt mondta, hogy o legalabb nem nyomatja magat a bulvarban.

    idézet:
    -Tiffin- (43)
    2008-04-22 14:06:57
    Köszönöm, de azért igyekszem magam is megvédeni magam. Az pedig nagyon jó, ha sokfélét olvas! Én is ezt teszem. :)
    előzmény:
    -Tiffin- (43)
    2008-04-22  14:06
  13. N?k Lapja Café
    N?k Lapja Café
    2008. Április 23. 13:0189.

    Kedves Kriszta!

     

    Kérdezni nem nagyon tudok, csak szeretném elmondani, hogy nagyon-nagyon tetszenek az írásaid, ezt olvasom először, amikor kinyitom a lapot. fantasztikus vagy, nagyon sokaknak példakép. Csak így tovább!!!  

    idézet:
    carnation79 (32)
    2008-04-21 11:44:27
    Köszönöm, örülök neki. A könyvben még több történetet olvashat, ha lehet még személyesebb hangvétellel. És a blog is elindult már itt, az NLCafén.
    előzmény:
    carnation79 (32)
    2008-04-21  11:44
  14. N?k Lapja Café
    N?k Lapja Café
    2008. Április 23. 12:5988.

    Lehet, hogy tudnál jobban is írni, csak még nem csináltál ilyet. :)

    Jó ú újságíró, de mondjuk a Szinetár Dóra hol újságíró, a Liptai is színész és Ábel Anita is készül könyvet írni. Már csak a NÉmeth Kristóf Lócikájáról nincs blog, cikk sorozat:(

     

    Tényleg nem Krisztát akarom bántani, vagy ilyesmi, de jó lenne, ha mindenki tudná hol a határ, Győzike 1x megnézhető de nem minden héten, mónika show is megnézhető 1x de nem éveken át minden nap. Szóval itt inkább tudni kellene hol a határ és mikor van az, amikor már nem átfordul "a jaj már megint ez" kategóriába.

    De gondolom, jó pénzt jelent ez nekik, hogy csak úgy nemet mondjanak.

     

    idézet:
    veronic3 (31)
    2008-04-21 11:38:47

    Kedves Veronic, a határ a csillagos ég! :)

    A Győzikés és Mónikás párhuzamhoz joga van, de ha nem haragszik, nem reagálnék rá. Ellenben a fönt említett műsoroknak, valamint az én cikkeimnek van egy vitathatatlanul közös tulajdonságuk. Az, hogy senki sem kényszeríti az olvasókat/nézőket a befogadásukra. Sajnálom, ha unja őket, azt javaslom, ne olvassa.

     

    Mellesleg - ezt elárulom - a cikkekből nem gazdagszom meg...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_335328 (31)
    2008-04-21  11:38
  15. N?k Lapja Café
    N?k Lapja Café
    2008. Április 23. 12:5587.
    Nem tudom,miért jó egyből fanyalogni.Szerintem azért van különbség a Balázs show,Mónika,Győzike (amiket egyébként nem nézek) és a hirtelen felkapott "sztárok" valamint Kriszta között.Én például a Panorámát is szoktam nézni.Szerintem felkészült és a Lolás cikkei is nagyon aranyosak.Persze mindekinek vannak aranyos történetei,de én nem tudnám megírni őket.Talán mert nem vagyok újságíró, író!?Szóvak Kriszta csak így tovább!!!
    idézet:
    vicus77 (28)
    2008-04-21 11:31:45
    Vicus, Ön nagyon kedves. Köszönöm. :)
    előzmény:
    vicus77 (28)
    2008-04-21  11:31
  16. N?k Lapja Café
    N?k Lapja Café
    2008. Április 23. 12:5486.

    Bocs,de ki vagy te,hogy ezt irod...itt a bizonyitek.

    Gondolatolvaso vagy?

    Hogy megnyugtassalak,az en babam kisebb mint Lola,

    meg a terhessegem elott kezdte irni a Lola sorozatot az anyukaja.

    Es akkor is nagyon tetszett .

    Sot,meg a ferjemet is erdeklik Lola kis tortenetei.

    idézet:
    maminka (27)
    2008-04-21 11:30:32
    Kedves Maminka, ne húzza föl magát! :)
    előzmény:
    maminka (27)
    2008-04-21  11:30
  17. N?k Lapja Café
    N?k Lapja Café
    2008. Április 23. 12:5385.

    Kérdés:

     

    Kedves Kriszta! Hogyan viseli párod a magyar "száműzetést"? Volt alkalmam egy ideig Angliában élni, és az időjárást, meg a rokonok távolságát leszámitva sokkal élhetőbb helynek tűnt (igaz, nem Londonban laktunk). Persze jó itthon is lenni, csak tényleg "messze van" Anglia innen.  

    idézet:
    Boreszka (26)
    2008-04-21 11:28:57
    London, csakúgy, mint a legtöbb főváros, nem is olyan könnyen élhető hely, mint gondolnánk. Persze Alex nagyon szerette. És a budapesti életet szerencsére egyáltalán nem "száműzetésnek" tekinti. Sőt, Magyarország számára egy izgalmas, érdekes, kicsit különös terep. Tele lehetőségekkel. Igen Anglia messze van, de ha Ön élt már külföldön, akkor pontosan tudja, milyen az, ha az ember távol van a szülőhazájától, a saját kultúrájától, az évtizedek óta megszokott sarki trafikosnénitől. Nehéz.
    előzmény:
    Boreszka (26)
    2008-04-21  11:28
  18. 2008. Április 23. 12:5384.

    Kedves Krisztina!

     

    Megragadnám az alkalmat, hogy gratuláljak a könyvhöz, legkésőbb 7végén meg is veszem, mert minden héten olvassuk az írását.

    Csodálatos "ajándék" lesz ez majd Lola-babának!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686442 (1)
    2008-04-21  10:03
  19. 2008. Április 23. 12:5183.

    Na, mindenki hogy felcsattant ezen a sztáranyukás dolgon! Ha valaki szeretne ugyanígy cikkeket írni a gyermekéről egy újságban, vagy bármiről, akkor tegye meg a kezdő lépéseket, és íratkozzon be kommunikáció szakra. Azért, mert a Kriszta itt és most a gyermekéről ír, azért van, mert neki ez a foglalkozása, erre van igény és érdeklődés, és ebből fog megélni. Mindenki azzal foglalkozik, amire termett, amit tanult, és amihez felér! Sok emberből csak az irígység beszél....

    Kriszta, további jó munkát és sok boldogságot kívánok az életben!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686442 (1)
    2008-04-21  10:03
  20. N?k Lapja Café
    N?k Lapja Café
    2008. Április 23. 12:5082.

    Imádom olvasni Lola sztorijait, és alig várom, hogy kezemben legyen a könyv!:)

    Pécsre jön dedikálni Kriszta? Ha igen, akkor mikor? Mert nagyon szeretném, ha aláírt példányom lenne!:))))))

    idézet:
    Roryka (25)
    2008-04-21 11:27:55
    A könyv már a boltokban van! (És várja Önt...) :) Igen, jövök Pécsre, a júniusi Könyvhét egyik hétvégéjén. Figyelje az NLCafé-s blogot, ott megírjuk, hogy hol és mikor dedikálok.
    előzmény:
    Roryka (25)
    2008-04-21  11:27
  21. N?k Lapja Café
    N?k Lapja Café
    2008. Április 23. 12:4881.

    Kedves Kriszta!

    Szeretem olvasni a Loláról szóló írásaidat,sokat felolvastam a férjemnek is.Jókat nevetünk néha, sokszor együttérzünk veletek,nem könnyű a gyereknevelés. 

    Mikor láthatjuk Lolababát?Biztosan nagyon helyes kislány.

    Lola magánbölcsibe jár vagy államiba? (ezt csak azért kérdezem mert nem derült ki egyértelműen az írásaidból).

     

    Kedves Fórumtársak!

    Szerintem ne bántsátok ezt a kis családot.Irigyek vagyunk mi magyarok,az a bajunk.Én is szívesen lennék műsorvezető,szívesen keresnék jól,de én egy átlaganyuka vagyok,budapesti "panelproli". :-D Ez van!Én imádom az életem,és inkább örülök annak ha másnak több jutott. 

    idézet:
    köcsögvagyok (22)
    2008-04-21 11:19:48

    Tetszik a nickje! :)

     

    Lolababa arcát egyelőre nem mutatjuk meg. Nem azért, mert nem tisztelem az olvasókat, hanem azért, mert óriási felelősség minden héten megjelenni egy nagy példányszámú hetilapban. Ráadásul olyan cikkek mellett, amelyek személyes sztorikról szólnak. Így egy kicsit megóvjuk Lolát. Talán.

     

    Aki valóban nagyon helyes kislány! :) Tiszta apja. Egyébként egy alapítványi bölcsődébe jár, mert amikor hazaköltöztünk (tavaly márciusban), egyetlen önkormányzatiba se fértünk már be.

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_146315 (22)
    2008-04-21  11:19
  22. N?k Lapja Café
    N?k Lapja Café
    2008. Április 23. 12:4380.

    Hat en is kisgyerekes anyuka vagyok. Elegge elfoglalt,mert

    en is dolgozom az anyasag mellett,szerencsere otthonrol,ha

    eljarok targyalni,az anyukam vigyaz a kicsire.

    Egy szo mint szaz, engem akkor is erdekel,hogy mit ir,amiota

    elkezdte irni,azota ot olvasom el eloszor,meg a V.Kulcsar Ildikot.

    Mert a mai vilagban kell egy kis vidamsag,huncutsag, egy korty

    deru,ahogy V.Kulcsar Ildiko irna.

    Most nem akarok kritizalni masokat ,de szerintem ha vlk unalmas,

    akkor a Liptai baba naploja az. 

    idézet:
    maminka (21)
    2008-04-21 11:15:57
    De még mennyire nagy szükség van egy-egy korty derűre! Örülök, hogy olvassa a cikkeket. Igyekszem, hogy ez így is maradjon.
    előzmény:
    maminka (21)
    2008-04-21  11:15
  23. N?k Lapja Café
    N?k Lapja Café
    2008. Április 23. 12:4279.
    Szerintem Kriszta egy aranyos fiatal anya, de a cikkei a sem a kisgyerekes, sem a nagyobb gyerekes nőket nem nagyon érdeklik, mivel Lola lehet bármilyen édes, teljesen egyértelmű, hogy az, de olyan, mintha a barátnőm mesélne a lányáról. Néha meghallgatom, de elég belőle, én sem áradozok sokat az enyémről, észre kell venni, hogy csak a család van elájulva a picinyünktől, a többiek meg látják, hogy rendben van minden, de azon kívül.....Imádom a kicsiket, a barátnőm és a testvérem lányát is, de nem kell róluk se újságcikk, sorozat meg pláne, pedig különleges kislányok ők is. Bocs Kriszta, de én se olvasom végig soha, pedig szeretem az újságot, és a te stílusodat is.
    idézet:
    kndmjdt (20)
    2008-04-21 11:13:03

    Természetes, hogy minden anyuka "el van ájulva" a gyerekétől, de azért az távol áll tőlem, hogy azt gondoljam: csak és kizárólag velünk történnek ilyen események. Ez az eddigi válaszokból és a cikkekből is kiderült. Szíved joga ellapozni - hidd el, én sem olvasok el egyetlen újságot sem az elsőtől az utolsó betűig.

     

    Ugyan már, ne kérj bocsánatot! :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_831184 (20)
    2008-04-21  11:13
  24. N?k Lapja Café
    N?k Lapja Café
    2008. Április 23. 12:3878.

    Végre, valaki

     

    Én egyébként nem irigykedem, és szívesen olvasok minden híres anyukáról/-tól babás cikkeket. Sőt, a nem-híres-anyák érdekesen megírt történeteit is elolvasom itt a topikokban.

    idézet:
    zi.ta (18)
    2008-04-21 11:08:36
    Szerintem is érdekes összehasonlítani, ki hogyan éli meg ezt a kalandot.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_307474 (18)
    2008-04-21  11:08
  25. N?k Lapja Café
    N?k Lapja Café
    2008. Április 23. 12:3777.
    Szia!
    Távol álljon tőlem, hogy megbántsam D.Tóth Krisztát. Nincs is miért.
    Kedves, aranyos anyuka, mint a hozzá hasonlókból sok-sok ezer.
    S ha Te anyukádtól távol élsz, sokkal érdekfeszítőbb olvasmány az, ha te leírod, milyen úton, milyen körülmények közt éred el azt, amit Ő már élből megkapott.
    Ahogy írod, nincs még gyereked, de hidd el,sok-sok ezren jelentkeznének, akiknek jó tanácsaik, gyermeksztorijaik vannak, csak nincs megfelelő mentoruk, segítőjük, kiadójuk.
    Mégegyszer, nem Őt kívánom bántani.
    Üdv.
    idézet:
    acbg (16)
    2008-04-21 11:05:36
    Szerintem mindenki története érdekes történet. Minden családban előfordulnak vicces, fájdalmas, szép történetek. Hát persze. Én kaptam egy lehetőséget, és éltem vele. Mentorom ugyan nem nagyon van, de a kiadónak valóban tetszenek az írásaim. Aminek örülök.
    előzmény:
    acbg (16)
    2008-04-21  11:05

Címlap

top