Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Bwin CSALÁS!!!!!

Blondyx
Létrehozva: 2008. Április 24. 17:12
A segítségeteket szeretném kérni!

Egy ideje játszom a bwin oldalán, és az elmúlt néhány hétben felhalmoztam kissé a nyereményem.
Az elmúlt két napban többször nem engedett belépni a rendszer rossz felhasználói névre hivatkozva.
Felhívtam az ügyfélszolgálatot és ott azt mondták, hogy virtuálisan beragadtam, azért nem tudok belépni.
Ma is próbáltam, ismét nem nem engedett.
Ismét hívtam az ügyfélszolgálatot, ahol közölték, hogy zárolták a számlámat a játékfüggőségem megakadályozása érdekében!!!!!!!!!!!!!!!

Mi az hogy zárolták a számlámat!!!!!?????
Nem vehetem ki a megnyert összeget, mert játékfüggő leszek.
A saját pénzemet kockáztattam, az hogy mindenféle csalás nélkül nyertem, feljogosít engem a nyereményem igénybevételére, vagy nem jól tudom!!!!?????
Elvehetik tőlem önkényesen ezt az összeget?????????

Mit lehet ilyenkor tenni?
Hova forduljak?
Ki tud segíteni?
Pereljek, vagy forduljak a médiához?

Légyszi, légyszi segítsen valaki!!!!!!!!

Köszi, B.



Címlap

top