Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátok közt

Torolt_felhasznalo_394600
Torolt_felhasznalo_394600
Létrehozva: 2003. november 14. 12:43
Hali!

Vajon egyedül vagyok-e azzal, hogy csípem a fent említett sorozatot, vagy esetleg van más is akivel jól kidumálhatnánk a történéseket stb...
  1. 2019. június 24. 20:57133076.

    Nanááá, hogy lemaradtam a kezdés változás miatt!  Most várom, hogy megjelenjen az RTLmoston...


     


    Csináljátok meg! - bááár - tök könnyű.


    https://rtl.hu/rtlklub/baratok/baratok-kozt-kviz-hany-po ntot-tudsz-osszegyujteni

  2. 2019. június 24. 20:53133075.

    Nem tudtam a korai kezdésről.Sajnálnom kell, hogy lemaradtam, volt valami érdekes?

  3. 2019. június 23. 17:23133074.

    Hmm - először is? Nem fura az a mondat a cikkben, hogy: "Nem tart itt az életem, másrészt kinek való a gyerek, nekem sem."  Megmagyaraszonta a cikkíró. 


    Nagy Alexandra meg...  nem lett szimpatikusabb a nyilatkozatától.

    előzmény:
    BiriBiri (133073)
    2019-06-21  11:01
  4. 2019. június 21. 08:01133072.

    Én azt hittem, hogy egy autó ellopása megoldja Luca tandíját, de mint Zsolt mondta, van még rajta munka bőven..lopkodhatnak . Aztán hazudozhat Aliznak..nem szeretem.


    Kíváncsi vagyok mit szól Gergő az ötlethez, Balázs költözzön be a kicsivel és Vandával. Nagyon hülye ötlet!!!nem szólva arról, hogy ez nagyon sértené Szonját és végül a villa Balázs és Gergő munkahelye...ott nem lehet gyereknek bőgni, játszani az asztal lába körül..na jó, az még messze van, de az nem, hogy Vanda gyakran  megkérné Balázst, vigyázzon a gyerekre. Miki annyira bölcs tud lenni, adhatna olyan tanácsot, hogy mielőtt a nevére veszi  Marcikát, Balázs csináltat egy genetikai vizsgálatot. El sem hiszem, hogy nem merült fel benne, talán nem is Balázs apa.


    Talán egy kicsit nyúlt Máté de a szája nagyon nagy lett. nem is értem Juli miért nem kéri ki magának? mert bűnösnek érzi magát az "átverés" miatt? Akár mi van..egy jóérzésű  gyerek nem beszélhet így az anyjával..még ha meg is van sértődve. Attila is azt sem tudja hogyan kedvezzen neki. Máté fagyizni ült be és ha Attila nem engedte volna abból csak baj lehetett volna, ezért engedte, egye meg a fagyit amit ki akart Máté fizetni az anyjától lecsalt pénzen. Rossz irányba megy ez a gyerek. Ha felnőttek már angyallá váltak, a gyerek lesz az ügyeletes rossz, minden bajok forrása.

  5. 2019. június 20. 23:25133071.

    Hát nem az a pingpongbajnok alkat, azt különben sem 2 nap alatt szoktak az emberből faragni. Nekem azon is fennakadt a szemem hogy Attila enged neki egy jó telítős kalóriabombát “edzés” előtt? Én edzés nélkül sem tömném ilyenekkel az egyébként sem nádszál gyerekemet. 


    Igen, Marcellkának valóban jó lesz “szerető családi légkörben” nevelkedni. 

    előzmény:
    vorii (133069)
    2019-06-20  22:45
  6. 2019. június 20. 22:45133069.

    Kellett nekünk morogni és kritizálni... Most majd Mikiből,  Gergőből, Vandából és - ha lehet - mindenkiből angyalt csinálnak...  Most majd azt szeretnénk, ha nem lenne unalmas. 


    Aliz és Vanda megint babaruhát zsibiznek 


    Még 1-2 "buli" és megvan Luca tandíja... 


    A mi sztárszakácsunk csak nem egy volt zsaru??? 


    A mai erőltetett rész: "pingpong bajnokot faragok belőled" Amúgy a kis flegma Mátét én már felkentem volna a falra, nem, hogy gazsuláljak neki... 


     

  7. 2019. június 20. 07:58133068.

    Most minden olyan erőltetett. Ilyen a Laci valuta ügye is. Nem értem, most miért nem jött elő az 5 "szekrényajtó" és vették el Ádám gépét? Most mind a hárman hősként ünneplik magukat. Ilyen a tetoválás is. Olyan nyögve nyelős. Timi úgy tűnik meggondolta magát, olyan határozatlan, Oszi ok nélkül féltékeny a srácra..nem lesz ebből tetoválás..de lehet egy szakítás is. Oszinak már kezd elege lenni Timiből is. És az elsősegély nyújtás??? Ahogy azzal a ragasztó szalaggal ügyetlenkedtek? Azt hittem azért kell véres legye Zsolt keze, mert lebuknak és majd a vér bizonyíték lesz..de nem, arra kellett, hogy Krisztián is benne legyen a bűnügyben. Olyan szerencsétlenkedés az egész. Jó, hogy Gerdamama nem marad le semmi érdekesről. Sokkal jobb programja van.

    előzmény:
    vorii (133067)
    2019-06-19  22:53
  8. 2019. június 19. 22:53133067.

     Ez az erőltetett újabb krimi szál - brrrr. 


     


     

  9. 2019. június 19. 17:33133066.

    Ég a Földdel összedőlne, ha Luca nem a legdrágább fizetős iskolába menne? Mit tenne, ha Aliz  még mindig egyedül lenne, akkor ki teremtené elő a tandíjat?


    Nekem ez az Aliz terhessége, szülése valahogy olyan semmilyen...., lesz ebből bébi?


    Reménykedem, hogy Zsolt  lebukik és megszabadulunk tőle, mert sittre vágják?


    Laci az örök nyerészkedő, megint belebukott a" tuti " üzletbe.

    előzmény:
    BiriBiri (133065)
    2019-06-19  06:57
  10. 2019. június 19. 06:57133065.

    Már nem korán a reggel és te már biztosan úton vagy a gyönyörű tájak felé, azért és hosszan integetek utánad. Azt hiszem nagyon szép utad lesz..most gyorsan fel is idéződtek az én emlékeim. Mert ezt elfelejteni soha nem lehet, és vágyik vissza az ember, mert olyan élményt nyújt.Jó utat!!!!!


    Szóval bízol benne, hogy megúszod ezeket a dolgokat, nem akarod tövig rágni a körmödet Aliz szülésénél? Jó kis "társulás" hoztál össze..legyen neked igazad. Várjuk ki a végét..Krisztián elmegy lopni és meglesz a tandíj, akkor Luca is mehet az egyetemére, Bandinak sem kell bűnözni. Milyen muris lenne, ha két pasi lebukna és mehetnének együtt a sittre. Aliz és Luca egyedül maradna a babával és mennének látogatni Bözsi sütijével.


    Kitört a béke Miklós és Levente között, most már egyenes az út Timike jó emberré válása előtt.

    előzmény:
    gerdamama (133064)
    2019-06-18  19:30
  11. 2019. június 18. 19:30133064.

    Holnap kora reggel elmegyek kicsit "kalandozni Erdély legszebb tájaira".
    Remélem, mire hazaérek, Alíz megszül, Adél összejön Gergővel, Gigi Ádámmal, Mária menedékjogot kér Japánban. Luca pedig beáll képesítés nélküli nővérkének a János Kórházba, mert ha nem mehet a Qurvadrága Hogyhíjják Magánegyetemre, akkor inkább sehol nem tanul semmit.


    Jövő héten jövök, addig is legyetek jók, ha tudtok!

    előzmény:
    BiriBiri (133063)
    2019-06-18  09:41
  12. 2019. június 18. 09:41133063.

    Én a lángos evésen nem lepődtem meg..akkor nem jutott eszembe, hogy sebes szájjal hogyan lehet enni. De a csók jelenetél már tátva maradt a szám...azt hittem csak egy kis puszit kap Adél de csók lett abból a véres szájjal. Szerintem is Gergőnél köt ki, csak fut még egy kört..mórikálja magát, hogy neki az olyan pasik nem jönnek be...de azért csurog utána a nyála..úgy látom.


    Mára mama otthon pihen, várja a japán utat....Krisztián várja a babát, megint túlkapása van...Aliz ki sem teszi a lábát az otthonából..valaki csak lesz a Mátyás király téren ha szülni fog...de vajon szülni fog? lesz két baba is a sorozatban? Levente tényleg nagyon nagyvonalú Miklóssal..végül ez is hazugság lesz, ha mégis jön a rendőr....aztán ügyvéd Nóra hogyan magyarázza meg Timinek, hogy hazudni soha sem szabad?

    előzmény:
    gerdamama (133062)
    2019-06-18  08:07
  13. 2019. június 18. 08:07133062.

    Ilona nagysád lecserélte a néma leventéjét egy háromajtós szekrényre. Bár ez se szólalt meg, de legalább ijesztőbb látvány. A megjelenése azt sugallta: jobb lesz, ha Zsolt kétszer is meggondolja, hogy átverje-e a főnökasszonyt.


    Remélem, Levente nem lesz olyan tökfej, hogy magára vállalja Miklós helyett a baleset okozását. Nóra kedvében akar járni, talán még Timiében is, ezért jó kapcsolatot próbál kialakítani Miklóssal. Ez nagyon dicséretes, de azért van egy határ. Nyalizni nem kell. És ha rosszul sül el a dolog, "a három Berényi" úgyis összezár, a tanár úr mehet a levesbe.


    Adél és Áron nem tetszenek, se együtt, se külön-külön. A végén úgyis Gergőnél köt ki Adél, ezt a vigyori srácot nyugodtan kihagyhatná.
    Fennakadt a szemem, mikor Szonja megvendégelte lángossal a lökött öccsét és annak szíve hölgyét. Aki épp a szétvert, vérző száját tapogatta. Egy hangyányi empátia sincs a fk-írókban! Elképzeltem, hogy beleharap a forró, vastag, tejfölös, sajtos tésztába, és szinte éreztem, hogy fáj, éget, csíp. Ezt a "jóízű falatozást" megnéztem volna, de sajnos már váltottak is egy új jelenetre.


     

  14. 2019. június 16. 08:20133061.

    Igen,nekem is feltűnt,hogy milyen előnytelenül öltöztetik a szereplőket.Különösen nem tetszik,hogy Miklóson és Balázson állandóan sál van, ami ráadásul ronda is. Nóra, Gigi és Juli pedig mindig úgy tipegnek a körömcipőikben,mintha nem is otthon lennének,hanem készülnének egy estélyre.Nem fűzök nagy reményeket a kis hercegnő igazmondásához,mivel szerintem lételeme a hazudozás,pedig már mindenki unja,Oszi is.

    előzmény:
    BiriBiri (133059)
    2019-06-15  20:05
  15. 2019. június 16. 06:23133060.

    Nekem Aliz muhasa nem tetszik, nagyon durvan latszik hogy nem igazi, meg Vanda eseteben elment, de Aliz egy deszka csaj, jobban odafigyelhetnenek. 


    Ezek szerint maradt mara is BK.

    előzmény:
    BiriBiri (133059)
    2019-06-15  20:05
  16. 2019. június 15. 20:05133059.

    Köszi, most már rémlik..valahogy elfelejtettem.


    Láttam Vandát valamilyen újságban..nagyon helyes, a haja is nagyon rendben volt. Itt a frufru annyira nem tetszik, durvává teszi az arcát pedig nagyon bájos pofácskája van civilben. ..régen itt is jobban nézett ki. de ha jobban nézne ki még úgy sem illene Balázshoz, akit szintén rosszul öltöztetnek olyan szűk az a kabát rajta..igaz, mostanában az a divat, feszülnek a zakók...nekem nem tetszik.  meg az sem tetszett, hogy Nóra azért engedett, enyhült meg, mert Juli azt mondta, ő megengedné a tetkót...akkor Nóra is. Vajon ez az összeborulás meddig fog tartamóni? Meddig bírja ki Timi hazugság nélkül? Pedig már Oszi csőrét is nagyon bántja.

    előzmény:
    gerdamama (133058)
    2019-06-15  18:53
  17. 2019. június 15. 18:53133058.

    Zsolt a Fittlabor tulajdonosa. Attól persze még nem biztos, illetve nem valószínű, hogy ott fogja tölteni a napjait, de talán nem árt, ha néha megmutatja magát, néha besegít. Gigivel úgy egyeztek meg, hogy minden marad a régiben, a színlelt adás-vétellel csak azt akarták megakadályozni, hogy az APEH Gigi könyvelőjének a piszkos ügyei miatt esetleg rátegye a kezét a cégre. Látszólag Zsolt tett szívességet, valójában Ilona ötlete volt, hogy remek pénzmosoda lehetne a Fittlabor. (Az még nem derült ki, hogy Ilonának van-e köze a könyvelő eltűnéséhez, illetve ahhoz, hogy miatta letiltották Gigi számláit.) 


    Nem tudom, Alíz mikor szül. Nekem is úgy tűnik, hogy már hónapokkal túlhordta azt a szegény gyereket. Kiselefántot fog szülni. Azt hittem, kb. egyidős terhesek Vandával, de Marci lassan már szalad és felesel.

    előzmény:
    BiriBiri (133056)
    2019-06-15  17:25
  18. 2019. június 15. 18:43133057.

    Olvastam annak idején, és úgy emlékszem, hogy reagáltam is rá. De lehet, hogy csak csak akartam. Vagy megírtam a véleményem, aztán kitöröltem, ez elég gyakran előfordul. Főleg, ha túl negatív.


    Sose feltételeztem Fodor Zsókáról, hogy több esze van, mint Magdi anyusnak. Most épp arról mesél, hogy kiderült, a csabai kollégái egy emberként utálják. Csak azért jópofiztak vele, mert tudták, hogy a direktor úr lieblingje. Nem biztos, hogy a helyében ezt közzétenném a sajtóban... A kollégák kétszínűsége se szép dolog, de F.Zs. egyénisége se lehet túl megnyerő, ha egyetlen barátot se tudott szerezni az ott töltött évek alatt. Valami önismereti tréning se ártana neki, elég meglepő, hogy az ő korában ne tudja valaki felismerni, hogy melyik mosoly őszinte, és melyik csak smúzolás.

    előzmény:
    BiriBiri (133055)
    2019-06-15  17:21
  19. 2019. június 15. 17:25133056.

    Zsoltnak nem való a szerelem...bár szerintem nem szerelmes Gigibe. Hálás neki, hogy segített rajta, és Gigi már olyan "hétpróbás" gengszter feleség volt. Sok mindenen nem csodálkozik, de vágyik a szeretetre , szeretne gondoskodni Zsoltról, etetné..de mindig közbe jön valami "meló". Most akkor ő a stúdióban dolgozik? A Rózsában alig látni. Tudjuk mikor szül Aliz? Jó lenne már túl lenni rajta.

  20. 2019. június 15. 16:58133054.

    Nekem is tetszene a Gigi-Ádám páros. Külsőre is passzolnak, és mindig is jól működtek együtt, azt a szerencsétlen örökbefogadási tervet leszámítva, de abból Gigi már kigyógyult. Csak az a baj, hogy Ádám kiírásáról, mint eldöntött dologról írtak nemrég. Mire megint összejönnek, Ádám eltűnik a színről.
    Ha Gigi marad, nem lesz társasága. Gizihez nem kellene hozzáöregednie. Szonjával nem barátnők, bár rosszban sincsenek.
    Timi és Luca képviseli a legifjabb korosztályt, de ők meg csitrik.

    előzmény:
    vorii (133053)
    2019-06-14  22:07
  21. 2019. június 14. 22:07133053.

    Nem bánnám ha Gigi ott hagyná Zsoltot.


    No - pont erre jutottam én is. Szerintem nem véletlen, hogy újra sokat vannak együtt Ádámmal.

    előzmény:
    BiriBiri (133052)
    2019-06-14  22:02
  22. 2019. június 14. 22:02133052.

     Igen.jól hallottad. Most már Miki olyan lrsz mint egy Mikulás. Rém unalmas szerp..de azért ma kibúj a szög a zsákból..eligazitotta Leventét. Nem bánnám ha Gigi ott hagyná Zsoltot.


     


     

    előzmény:
    vorii (133050)
    2019-06-14  21:52

Címlap

top