Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátok közt

Torolt_felhasznalo_394600
Torolt_felhasznalo_394600
Létrehozva: 2003. november 14. 12:43
Hali!

Vajon egyedül vagyok-e azzal, hogy csípem a fent említett sorozatot, vagy esetleg van más is akivel jól kidumálhatnánk a történéseket stb...
  1. 2019. november 28. 10:27134001.

    Áron a Jóban rosszban játszott. Félelmetesen alakít gonoszt. Én azt hittem hogy székestül meglép valahogy Adél mert a lába nem volt bekötve...vajon ez a hely ahová vitte az építkezéshez tartozik? Bözsi meg akkora bamba  volt amikor az alélt Adélt látta..érdekes nem adott semmi jó tanácsot nem akarta "meggyógyítani hagyta had vonszolja Áron..mert ha csak levegőre vitte a székbe is ültethette  volna...de úgy nem lenne ennyire izgalmas, hátborzongató, szörnyű jelenet ..remélem látjuk már a végét ennek a résznek..bukjon már le Áron,,,és nem jön haza Gergő még mert eltűnt...azért tüntették el mert le fog Áron bukni és nem lenne oka tovább bujdosni. 

    előzmény:
    gerdamama (134000)
    2019-11-28  10:18
  2. 2019. november 28. 10:18134000.

    Nagy krimirajongó vagyok, de a BK-ban valahogy nehezen viselem az ilyen durva jeleneteket. Ez nem ilyesmiről kellene, hogy szóljon.
    "Áron" tényleg nagyon jól játszik, még én sem láttam másban.
    Bözsi... Na, ő is észre vesz mindent, ami a háta mögött történik tíz méterrel, és semmi köze hozzá. Ilyen hülye a világon nincs.
    Mondjuk a taxisnak is feltűnhetett volna, hogy Adél kétségbe esetten kapálózik. Az utcán is jártak, egy kicsit jobban kiereszthette volna a hangját. Persze senki se szeret beleavatkozni semmibe, a hősök nem köztünk járnak, inkább a fészbukon osztják az észt.
    Remélem, nem durvul el még jobban a helyzet. Mondjuk a 112 hívására lett volna ideje szegény lánynak, ahelyett, hogy a szerelmét meg a barinőjét próbálja tárcsázni.

    előzmény:
    vorii (133997)
    2019-11-27  19:03
  3. 2019. november 28. 08:01133999.

    Most már egy ideig jó lesz nézni BK-t  Gergo visszatéréséig biztosan. Sok sikert!

  4. 2019. november 27. 19:07133998.

    Na, ebből jó nagy botrány lesz. Majd sorban tiltakoznak az érintettek, kikérik maguknak, és még igazuk is lesz. Nem lehet egy szakma (iparág) képviselőit en bloc ilyesmivel vádolni.

    Az igazság nyilván valahol félúton van, és nem egyenletesen elosztva. Az könnyen elképzelhető, hogy egy mixer, aki gyakorlatilag együtt bulizik a vendégekkel, sokkal többet megenged magának. Őt is elkapja a gépszíj. De aki a konyhában gályázik, legyen az konyhalány vagy séf, arról nem hiszem. Ahogy más dolgozó emberről sem. Elég nagy nyomás van egy banktisztviselőn vagy egy esztergályoson is, de szerintem felsorolhatnánk az összes szakmát. Most épp a séfek a sztárok, akkora hőstett összeütni egy tál ételt, mintha nem azt csinálná minden háziasszony naponta, hullafáradtan, munka után.

    (Mondom ezt annak ellenére, hogy nagy ínyenc vagyok, szeretek jó étterembe járni, és minden tiszteletem a fantáziadús séfeké. De egy kicsit túlzásnak tartom a felhajtást, ami mostanában a főzés körül van. Annak is jobban örülnék, ha jó filmek mennének a tévében, nem főzőműsor egyszerre tíz csatornán.)

    előzmény:
    Liventa (133996)
    2019-11-27  10:53
  5. 2019. november 27. 19:03133997.

    Azért ledöbbentem. Remélem, hogy Áron ámokfutása hamar véget ér! Rosszul viseltem az emberrablást, annál rosszabbul csak a teljesen bugyutára vett Bözsit.


    Az utolsó kockákon még láthattuk, hogy Adél nem tudott telefonálni. A dugi telefonján ott virít a my love - ez még fel fogja dühíteni Áront. Csak nehogy elragadtassa magát! Ne áldozzák már be az igazság kiderítésének oltárán Adélt!  Amúgy,  Volosinovszki György -  mint színész  -   elég jól hozza a pszichopatát


     


    Én nem néztem a másik sorozatot, így nem is tudtam, hogy ott is játszott... 


    https://www.blikk.hu/sztarvilag/sztarsztorik/volosinovsz ki-gyorgy-tevesorozatot-valtott-joban-roszzban-baratok-kozt/ hk1ebd6

  6. 2019. november 27. 10:53133996.

    Bocsánat, ez nagyon OFF, de sose értettem, hogy hogyan bírja az eszement stresszt és hajtást egy szakács pl. egy Gordon Ramsay-féle konyhában. Most meg a Konyhafőnök kapcsán kérdem, hová ez a vad hajtás --- ja persze, aki séf (mert mezei szakács ma már nincs is, minden kukta SÉF) akar lenni, pörögjön.


    Megjött a magyarázat (egy újszülöttnek minden vicc új) és kicsit ledöbbentem:


    https://velvet.hu/elet/2019/11/25/luxus_drog_finedinning_ szakacs_pincer/
  7. 2019. november 27. 07:51133995.

    Végre tortént már valami a BK-ben. Szerintem Gergo most már vissza jon de egy kicsik késobb. Biztos vagyok benne, hogy Aron nem tesz semmit, csak ki kell várni. Reménykedem.

  8. 2019. november 26. 22:36133994.

    Úgy látom eddig, hogy Levente és az öcsikéje jó testvérek. Nagyon drukkolok, hogy a szörnyeteg mama mesterkedése ellenére ez így is maradjon. Nekem ugyan nem hiányozna Simon, ha világ körüli útra menne az örökséggel, és soha többé nem látnám, inkább Leventét sajnálnám, ha csalódnia kellene a tesójában. Épp elég neki a rémes anyja, az éjjel-nappal elfoglalt, mindig fáradt és ideges barátnője, nem tennék rá még egy lelki terhet. Szívesebben látnék valami véd- és dacszövetséget a muterral szemben.

    előzmény:
    vorii (133991)
    2019-11-26  18:01
  9. 2019. november 26. 21:37133993.

    Nekem az a cikk olyan "nesze semmi, fogd meg jól". Reméli, hogy látjuk még, mi is reméljük, oszt' annyi. :) Ugyanúgy itt vagyunk a teljes bizonytalanságban, mint eddig. Valamikor csak előkerül...


    Én is nézem fél szemmel a Konyhafőnököt, és Ádám tényleg a béka sejhaja alatt van, szerintem ő fog ma kiesni.
    Laci tényleg jó, persze ő sokéves, napi rutinnal rendelkező "főzőember".  A tálalásról mondta is, hogy ő olyan parasztos gondolkodású, szereti, ha van a tányéron valami. Biztosan jó házigazda lehet civilben. Csak az zavar, hogy a műsorban Lacinak szólítják , és ha nem figyelek oda, nem mindig kapcsolok, hogy róla van szó.

    előzmény:
    Liventa (133992)
    2019-11-26  20:33
  10. 2019. november 26. 20:33133992.

    Én nem azt olvastam ki a cikkből, hogy Gergőt már sose látjuk...


    "Örülök, hogy nyomot hagytam a nézőkben, remélem, lesz még alkalmam bizonyítani” – kezdte az nlc-nek Pesák Ádám.


    Bocsánat a véleményemért, de Ádám a Konyhafőnökben végtelenül ostoba! Mondjuk Fruzsi és Dia sincsenek a csúcson, de Laci tényleg tud főzni, csak az aprólékos tálalás nem kenyere --- az enyém se lenne, pláne abban az embertelen hajszában, amit nem is értek.

  11. 2019. november 26. 18:01133991.

    Emlékeztek? Egyszer azt írtam, van egy olyan érzésem, hogy Leventének mindig többet kellett letenni az asztalra és tökéletesnek kellett lenni - míg öcsikéje volt az elkényeztetett "kicsi". Ma ez látható volt - kétszer aláhúzva... 

  12. 2019. november 26. 11:54133990.

    Azt olvastam, hogy hiába várjuk vissza Gergőt, nem forgat, inkább a színházban játszik...filmezne. Akkor mi a csudának kellett úgy gombolyítani a szálat hogy ilyen hiányérzésünk legyen? nagyon fontos szereplőnek tűnk, hosszú időre számoltunk vele...persze nem véletlen, hogy nem halasztották meg...ha lebukik Áron akkor mit mondanak, miért nem jön vissza? vagy Áron is kámfort játszik? rettegésben tartva ezzel Alizt? Olyan jó lett volna ha Klaudiának van egy hasonló fajsúlyú ellenfele..és erre Gergő nagyon jó lett volna. 

  13. 2019. november 26. 11:13133989.

    Annyit nem ér, hogy felidegesítsd magad!

    Régebben többen és többször is írták, nem tudom, kik, de teljesen mindegy, hogy Szonjától aljasság, hogy hagyja szerencsétlen Adélt gyászolni, nem árulja el neki, hogy Gergő él. Én ezzel nem értettem egyet, bár a véleményemet - ahogy a titkokat is szoktam - megtartottam magamnak. Úgy látom, igazam volt. Direkt vagy óvatlanságból az ember elárulja, elszólja magát. Nyilván ösztönösen megváltozik a viselkedése egy olyan emberrel szemben, akiről megtudja, hogy gátlástalan bűnöző. Az már csak hab a tortán (meg a fk-írók hülyesége), hogy Adél mennyit szerencsétlenkedik a telefonnal.

    előzmény:
    Allegra48 (133988)
    2019-11-26  10:04
  14. 2019. november 26. 10:04133988.

    Adél csak nem Gergőt próbálja hívni állandóan? Teszi ezt annak ellenére,hogy már többször megesküdött,hogy felhagy a magánakciókkal?! Aliz egyszerűen szánalmas és ez a szál sem vezet sehova.Egyébként minden szál most olyan valóságtól elrugaszkodott: a gyerekek összetörnek egy szobrot és kidobják valahol,majd a felnőttek keresgélik....,Aliz sem bukik le és vígan játssza 26 éves "tini"lányt.,kíváncsi vagyok az ellen Berényi kft-re,megalakul e egyáltalán?Claudia is ki mástól.mint Zsolttól kér kölcsön és ennek fejében beveszi a kft-be?!


    Jobb lesz,ha befejezem,mert csak idegesítem magam.

    előzmény:
    BABU (133985)
    2019-11-26  08:28
  15. 2019. november 26. 09:45133987.

    Adél szörnyen ügyetlenül és önveszélyesen csinálja ezt a nyomozósdit. Tudja, hogy Áron mi mindenre képes, nem kellene kettesben maradnia vele a lakásban. Ráadásul úgy viselkedik, hogy egy földre szállt angyalt is felbosszantana vele. Ha nem tud elszakadni a telefonjától, üljön be a wc-be, és onnan üzengessen. Bár szerintem célravezetőbb lenne, ha sikítozni kezdene, ha veszélyben érzi magát. Hamarabb odaérne a segítség.
    Azt se lehet nem észre venni, hogy süt belőle az undor, mikor Áron hozzáér. Ezek a csókok!!! Szonja és Miklós összeborulásaiban ezerszer több érzelem volt, pedig azt hittük, annál fagyosabb "szerelmi jelenetet" sosem fogunk látni.


    Alízéknál az a baj, hogy nem Alíz komolyodott legalább egy kicsit feleségként és anyaként, hanem Krisztián szállt le Alíz szintjére. Az egyik legnormálisabb karakter volt, most pont olyan link, felelőtlen és hazudozós, mint a kedves neje.


    Levente anyja rémes, de spec. a tegnapi ajándékán csak röhögnék. Nyilván nem fogja s.k. megkopasztani a fiacskáját. El lehet tenni a szerkentyűt a szekrény mélyére, mint egy-egy ronda nippet, amit a nagynénitől kap az ember karácsonyra. Levente szőrzete marad, a mama megpukkadhat, ennyi.

    előzmény:
    Liventa (133986)
    2019-11-26  09:25
  16. 2019. november 26. 09:25133986.

    ad 1) Ez a szál klasszikus krimiforrás, kár lenne elengedni anélkül, hogy rendesen kibontanák. Adéllal még hányszor csináltatják meg, hogy 1 percre magára hagyva kotorássza a telefonját, majd jól elő hagyja.


    ad 2) A L-mama egy katasztrófa, és mindig pontosan tudja, mikor kell betoppanni. Szerintem a karakterek többsége nagyon el van találva, csak amint a forgik kezére adják őket, a sztorik során már elsikkadnak, nem igen hozzák ki a bennük rejlő dramaturgiai lehetőségeket. Aztán lépcsőházi gondolatként valakinek évek múlva hiányérzete támad, hogy hoppá, a Ludwig-sztori még nincs kimaxolva, rángassuk megint elő.


    Az meg milyen ötlet, hogy Krisztián bevonul gyerekkocsival a szerkesztőségbe és teperni kezdi Alízt -- ennyire hülye még egy BK-hős se lehet!


    Na, berekesztem magam, mert sok még a dolog...

    előzmény:
    vorii (133984)
    2019-11-25  21:47
  17. 2019. november 26. 08:28133985.

    Adél még szexelni is képes Áronnal a CÉL érdekében ? Ez azért egy kicsit túlzás szerintem. Remélem, hogy ez megváltozik. Alíz már túl sokat hazudott most benne van a slamasztikában, mindennel torodik csak a gyerekével nem. Remélem hamarosan eljon a változás a BK-ok torténetében !

  18. 2019. november 25. 21:47133984.

    Áron egyre kevésbé tudja visszafogni magát. Agresszív és remélem, egyszer eldurran az agya és valahogy lebukik. Csak nehogy Adél igya meg a levét! Veszélyes dolgot csinál.


    Levente-anyuka szokásosan tenyérbemászó volt nekem. Azt gondolom, elég nagyfiú már szegény, hogy tudhassa, milyen hajat, szakállat akar viselni. 


    Aliz az agyamra megy...

  19. 2019. november 24. 15:21133983.

    Julinak  nem a felmondás volt a lényeges hanem az hogy ki volt nyomtatva. Csodálkozom a BK.iró-in!

  20. 2019. november 22. 07:39133982.

    Bizony nagyon átlátható ez a történet..mondhatnám, hogy ugye megmondtam!!! És bejött a leszbi történet. Ahelyett hogy nyugodtan élvezhetünk egy történetet csak idegeskedünk, feszengünk...és csak remélhetjük egyszer csak normális fordulatot vesz a történet, jól szórakozunk, érdeklődve várjuk a folytatást. A Drága örökös bugyuta történetét a színészi játék miatt is érdemes nézni és  A Mi kis falunk is nagyon szórakoztató, remek színészi játékkal.. és  a Mintaapákban aranyos, tehetséges gyerekek játszanak. csak a Barátok közt  tudott ilyen Mátét szerződtetni. ..és Zsoltnak nem szólnak, használjon már normális színészi eszközöket..nagyon örültem Klaudiának is de csalódtam benne , olyan mint "Szörny Ella de frász".

  21. 2019. november 21. 18:26133981.

    Gerda mami - a Zsolt-ügyben egyetértettünk ezek szerint A leszbi-lavina meg csak maga alá fogja temetni a hazudozókat...


    Ami pedig a többieket illeti - az új vállalkozás remélem nem jön össze, nekem gusztustalan a két - nem éppen gátlásos - perszóna (Klaudia és Vanda) bosszú hadjárata.   ... és -  nem tetszik Nóra, érzésem szerint nem az a lényeg nála, hogy következetes legyen, hanem keménykedik - majd én megmutatom alapon. Bár magam sem tudom, én mit lépnék a helyében...

    előzmény:
    gerdamama (133979)
    2019-11-21  18:14
  22. 2019. november 21. 18:17133980.

    Hű, de örülök az 1. pontnak! Még nem volt itt a hozzászólásod, mikor elkezdtem írni. Kicsit tartottam tőle, hogy szőrös szívűnek tartotok majd, hogy nem simogattam meg a gyerekek buksiját.

    előzmény:
    vorii (133978)
    2019-11-21  17:58
  23. 2019. november 21. 18:14133979.

    Valamelyik új fk-író rá van kattanva a dartsra. Eddig senkinek se jutott eszébe, most meg hirtelen Adél és Alíz is ezzel szórakozik.


    Olyan kiszámítható ez a történet! A fejem tettem volna rá, hogy akad egy leszbi kolléganő, aki rástartol Alízra. Csak nem gondoltam, hogy ilyen hamar, azt hittem, még húzzák egy kicsit az időt. Egyébként a lebukás könnyen kimagyarázható, Alíz mondhatná a csajnak, hogy a főnök nyomulását akarta elhárítani, azért füllentette, hogy a lányokat szereti. (Hogy ez a "tesó" ötlete volt, ebből a szempontból mellékes. A kolléganő biztosan nem tudja a részleteket, csak annyit, hogy Alíz leszbikus.)
    Ezzel persze nem ötleteket akarok adni a további hazudozásra, csak jelzem, hogy ez még nem a nagy lebukás. Nálam jobban senki se várja, hogy kiderüljön az igazság. Undorító, amit Alíz művel, és az is szomorú, hogy ennyien segédkeznek neki a csaláshoz.



    Nincs szándékomban átállni a sötét oldalra, de bizony Olivérrel szemben is Zsoltnak adtam igazat. Hadd legyen már joga ahhoz, hogy ha nem akarja, ne engedje be a színjátszó csoportot az otthonába. Hogy honnan szerezte és hol tartja a pénzét, az ebből a szempontból mellékes.
    Nem néztem az első perceket, így nem tudom, van-e arra valami magyarázat, hogy Gigi és Olivér turkált a kukában. Elvihették volna Mátét és Pannit is, ők tudták, milyen színű és méretű szemetes zsákot kell keresni, és nem kellett volna átnézni az összeset.

  24. 2019. november 21. 17:58133978.

    Két dolgot ... gyorsan 


    1 - azért nekem az durva volt, hogy: a gyerekek itt fognak próbálni, punktum! Mi meg majd elnézzük a svindliket. 


    2- Nagyon okos dolog bevinni a babakocsit a szerkesztőségbe - ennél már csak az az okosabb, ha ott csókolóznak a közepén - ami ugye ez esetben "vérfertőző" dolog (az eddigiek szerint) ... ha meg csak simán nézzük (a lány szempontjából), akkor biszex lenne Alíz? Lassan be kéne fejezni ezt a szálat, mert egyre ... rosszabb.

  25. 2019. november 21. 17:13133977.

    Koszonom

    előzmény:
    vorii (133971)
    2019-11-20  18:51

Címlap

top