Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fogyi együtt?

baklava2
Létrehozva: 2008. június 20. 09:09

Sziasztok!

A cím azt hiszem mindent elárul a topicról: szeretnék egy új csapatot, hogy megosszuk egymással fogyókúrás céljainkat, módszereinket, segítsük, erősítsük egymást, ha kell. Várom azokat is, akik csak 5-6 kilótól szeretnének megszabadulni, és azokat is, akik 30 vagy 40 kilótól. Korábban már tagja voltam egy ilyen csapatnak és mindannyian szép eredményeket értünk el.

Ki csatlakozik?

  1. 2009. szeptember 21. 15:429501.

    Sziasztok mindenkinek szép napot!!

     

    nah most van egy szusszananyi időm van gép elé ülni.

     

    És még nem végeztem, ugyanis most megyünk át anyumhoz az avonnal.

    Reggel 10től 13óráig csak az utakat metrót villamost meg akórházat fel le róttam.

    Nincs km hiányom elhihetitek.

    Reggelek itt is csípősek így be is vártuk amíg 9óra 30 nem lett, akkor reggeliztettem a csemetéimet aztán 10kor írány fel a hegyre.

     

    TNKata az nem is brutál amit írsz nekem 117kg volt ekkora méretem csak üresben.

    Most már csak 85 c 95-100D helyett

     

     

    Hiszterikusz jó kis lusta barinője van fiadnak juj....

     

    Mentünk is tovább majd este benézek 

    Zsoltikám ahegyen így megint egyedül a lánnyal.

    Pénz az ablakban pedig nagyon kéne apum is majd péntek felé adja talán..

    DE a BV az egy dög máskor 2nap alatt éppen 4hete így volt akkor meg tudta gyorsan küldeni...

     

    Nagyon meleg volt ma is csak másot már mindig kell hurcibálni pulscit vagy kabátot mert estére majd szét fagytam szombaton is

    A lábam főleg... Csak nappal annyira izazdós hogy papuscsoztam ma is de már érzem ahüvös szelet fiam ablakából....

     

     

    előzmény:
    Tőlem-Neked (9499)
    2009-09-21  11:17
  2. Torolt_felhasznalo_376505
    Torolt_felhasznalo_376505
    2009. szeptember 21. 11:339500.

    Én nem ülök a gép előtt egész nap. De, be van kapcsolva egész nap, és ha eszembe jut akkor leülök eléje. Tudom rossz szokás, de már netfüggő lettem.

     

     

    Kislány nem viszi túlzásba a segítést, tanfolyamról, munkáról nem hallani semmit. Szerintem csak szemfényvesztés volt.

    Szüleit nem véleményezem, mert nagyon csúnya dolgokat írnék.

     

     

     

    Mániát nem ismerem, vele még nem beszélgettem. De remélem sikerült neki a vizsgája, és jól vannak.

     

     

    Fogyózás most jól halad, mert a tavalyi nadrágjaim mind rám jönnek. Mozgás csak a házimunka, de nagyon figyelek rá, hogy mit eszek és mennyit. 

    előzmény:
    Tőlem-Neked (9499)
    2009-09-21  11:17
  3. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. szeptember 21. 11:179499.

    Elhiszem, hogy így kicsit nyűgös elkezdeni a takarítást...

     

    Hús ügyben mivel nincs fagyasztónk, csak a hűtőben egy kis rész, sosem tudtunk többet venni, mint amit meg is csinálunk.

    De majd eljön az az idő is, hogy lesz!

     

    1-2 év múlva mi szeretnénk saját csirkéket, tyúkokat tartani néhányat, meghát nyuszikat is.

    A trágya meg jó lesz a kertbe beásni.

    És főleg még a gyerkőc miatt, hogy kivigyem hozzájuk etetni, simizni stb.

     

    maniát ismered a fogyis topicból?

     

    Írtam neki érdeklődő e-mailt, de nem is válaszol, nem is jelentkezett, hogy a műkörmös tanfolyammal mi újság, meg beindult-e az otthoni munkája, meg a kislánya Zora, aki egy tündérke, hogy van?

     

    A fogyózás terén alakulsz?

     

    Még most bele kell húznotok, mert ha jön a tél, nehezebb leadni, bejglik és töltött kápik után! Ismerős?

     

    A menyjelölted segít valamiben?

    Vagy utazgat és tv-t néz?

    Tanfolyamra jelentkezett, vagy állás ügyben mire jutott?

     

    A szülei szerinted lazák, hogy így nem bánják?

     

    Na majd írj, mert azért ne üljünk egész nap a gép előtt, az sem egészséges!

     

    Kati

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_376505 (9498)
    2009-09-21  10:50
  4. Torolt_felhasznalo_376505
    Torolt_felhasznalo_376505
    2009. szeptember 21. 10:509498.

    Van erkélyajtó, sok nagy ablak, meg kicsi is, de szerencsémre műanyag.  Könnyű pucolni, csak nehezen állok neki, lehet, hogy ma csak a kicsiket pucolom meg, mert nincs kedvem létrázni. Na, de ha mégis lesz festés, akkor meg minek álljak neki. NAgyon határozott vagyok ma.

     

     

    A bevásárlás nem könnyű feladat, de hálisten a nehezebbeket elhozza a fiam kocsival. Már rutinos vagyok, hogy mit hol érdemes venni. Képes vagyok 200 Ft miatt elmenni a másik boltba, pedig nem lesz olcsóbb semmivel, mert ott esetleg veszek olyasmit, amit nem is kellene.

     

    Húst egyszerre szoktam venni, van egy kedvenc maszek hentes, ahol tudom, hogy friss a hús, és megbízhatóak. Ott veszem a szalonnát meg a házikolbászt is.

     

     

    Ásványvízet mi is kartonszámra hozunk meg tejet is, és akkor már kevesebbet kell nekem cipekedni, bár a biciklimen elöl-hátul kosár van, lassan már C-s jogsi kell hozzá.

    előzmény:
    Tőlem-Neked (9497)
    2009-09-21  10:22
  5. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. szeptember 21. 10:229497.

    Ilyen jó időben mindent ki kell használni, meg is száradnak a szőnyegek.

    Ti duplaszintes házban laktok, gondolom van vagy 6-8 db 3 szárnyas ablak, meg még akár erkély is, szóval nem kispályás meló...

     

    Az a lényeg jobban vagy, de a sérvvel együtt neked is vigyázni kell mindenre.

     

    A főzés is nagycsaládosoknál észbontó lehet, mi még csak ketten vagyunk konkrétan, a bevásárlás is többszatyros mi?

     

    Még jó, hogy van ásványvíz vésztartaléknak itthon, mert megint csőtörés van, mostanában elég gyakran felénk.

    Ősrégiek a vezetékek gondolom...

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_376505 (9496)
    2009-09-21  10:13
  6. Torolt_felhasznalo_376505
    Torolt_felhasznalo_376505
    2009. szeptember 21. 10:139496.

    Az a lényeg Kata, hogy tudsz mozogni, és csak tényleg annyit csinálj, ami nem megterhelő. NA, de ugyis betartasz mindent, ritka nagy önfegyelmed van. 

    Nem tudom, hogy én megtudtam volna e ezt tenni. Biztos, csak így nehéz belegondolni.

     

    Múlt héten még jajjgattam magamban, annyira rosszul voltam, és megfogadtam, hogy pihenek. Ennek ellenére ma már kisikáltam a kis szőnyegeket, ágyruhát cseréltem, és az ablakpucoláson töröm a fejemet.

     

    A hétvégére beígért szobafestés elmaradt,  de remélem, hogy még ebben a jó időben megcsinálja a fiam, és akkor mind a 4 szoba át lett festve.

     

     

    Tegnap töltött csirkecombot csináltam, meg rántott húst. A rántott húsi elfogyott, a com megmaradt, úgyhogy ma nem kell főznöm.

    előzmény:
    Tőlem-Neked (9494)
    2009-09-21  09:47
  7. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. szeptember 21. 10:019495.
    És hát ne feledkezzünk meg a család többi tagjáról sem...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. szeptember 21. 09:479494.

    Helló!

     

    Szóval jó a kis mozgás itthon.

    Már töröltem port is, de csak amit hajlongás nélkül elérek és nem kell ácsingózni sem.

    Ugyanígy a megszáradt edényekkel, azt pakolom el egyesével, amit könnyel el tudok rakni.

    És a mosógépből is kipakolok(felültöltős) úgy, hogy 3 póló súlynyit viszek ki a szárítóra. Többször fordulok az igaz, de így kell.

    Akkor locsolok virágokat, ami nincs magasan és csak félig engedem vízzel a kiskannát, hogy ne emeljek.

    Ez most vicces, de óvatos vagyok.

     

    A lábdagadásom teljesen megszűnt amióta új papucsom van.

     

    Még szoptatós melltartót nem sikerült venni, mert nekem olyan kellene, ami nem vágja be a gyomrom felső részét.

     

    Brutál, hogy 85 B-s helyett 95-100-as kell!

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_376505 (9493)
    2009-09-21  09:27
  9. Torolt_felhasznalo_376505
    Torolt_felhasznalo_376505
    2009. szeptember 21. 09:279493.

    Szia Kata!

     

     

    Nagyon szép kismama vagy. Örülök, hogy már teszel-veszel, legalább hamarabb telik az idő. 

    Az a pelenka diszkont jó dolog lehet. Átlátszó a csomagolás, na és? Azt úgysem használod. :)

    Menyem Pampers pelenkát vesz mindig, ez vált be neki, és a múlt héten sikerült neki egy selejtes csomagot kifogni, hiányzik a gumirozás a derékrésznél.

     

     

    előzmény:
    Tőlem-Neked (9492)
    2009-09-21  08:48
  10. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. szeptember 21. 08:489492.

    Újra eltelt egy hét!

     

    Sziaszok lányok!

     

    Örülök, ha mindenki jobban van, annyira klassz az idő, hogy repesek a boldogságtól!

     

    Igaz a reggelek csípősek errefelé!

     

    Hétvégénk jó volt, még aludni is hagyott Bogyó!

     

    Örökké babaruhákkal álmodok, meg minden ami babás...

     

    Jövő szerdán kell menni legközelebb védőnőhöz és dokihoz.

     

    Aztán október közepén már elindulunk beszerző körútra.

     

    Képzeljétek sütöttem sajtos pogit, már nagyon hiányzott, hogy készítsek valamit.

    De olyan sajtosat, hogy rengeteg reszelt sajtot tettem bele, inkább sajtgolyó lett, mint pogi.

    Fincsi-mincsi, bár csak pár darabot ehetek belőle a szénhidrátszegény diétám miatt, de legalább páromé lehet a többi, hogy egyen már egy-két napig, a melóhelyre vitt belőle ma is.

     

    Már egyre jobban mozgok, szóval óvatosan, de teszek-veszek, ami nem kellemetlen, fárasztó.

     

    Szombaton sétáltunk a városközpontban, bementünk nemrég nyílt új helyen egy babaruházati-pelenka diszkont.

    Jók az árak, originál csomagolásban fél áron a pelusok ezer a választék, már sokan mondták nekem, hogy onnan vesznek, és semmivel sem rosszabb a minőség.

    Annyi a különbség, hogy átlátszó a külső csomagolás és 100 darabos kiszerelésűek.

    Na majd meglátjuk!

     

    Hétvégi menünk:

     

    Gyümileves lightosan

    Csirkepöri + tészta

    Ubisali

    Pogi

     

    Madárnyit falatozok, mint egy ovis, mert nincs hely sem a gyomromban képzeljétek.

     

    Kati 29 + 4

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2009. szeptember 20. 15:069491.

    Anyukámék is rendeltek aont azzal is ugye foglalkozni kell ha valami zsebpénzt szeretnék.

    Még azt is holnap hozom haza nah ez is eszembe jutott máris 4program egy napra és akkor még a váratlanokkal nem is számoltam...

     

    Hiszterikusz Zsoltikát minden gyógyijáról leállították most nem szedhet semmit egyelőre.

    Javulás hát tegnap azért holt fáradtam előadta  botdobálós kergetőzös mutatványát....

    Lényeg már mindenki utána rohangált a nagy pusztában mire odamert hozzám jönni pedig nem is kapott volna ki.

    A pelenkáért sem tudtam eddig lmenni mert nincs aki hazahozza akkora csomagok ugyanis...Kocsi kell annyira nagy csomagok...

    Párom barátját is próbálom felhajtani mert nagyon kéne segítsége..

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_376505 (9488)
    2009-09-20  05:50
  12. 2009. szeptember 20. 15:009490.

    Sziasztok mindenkinek szép napot kívánok!!!

     

    Péntekig biztosan marad az Indián nyár

     

    Remélem pénteken is amikor végre láthatom Zsoltimat.

     

    TNkata akkor nem is keresnénk itt a topicon ez az első én is mindig megnézem az utolsó hozzászolásomig az oldalt ki mit írt azóta.

    Dehogy nyitunk új topicot minek

     

    lelkesedés az van bőven nálam is de időm az nem nagyon van.

    Még a szocebédet is inkább lemondtam és piriítóson tengetem napjaim, mert nincs aki érte menjen nekem napközben annyi az intézni valóm hogy a betervezett mellé jön van 4 csak úgy és nem én csinálom.

    Holnap is felviszem a fiam a kórházba aztán pedig Évikét fejlesztésre 3/4 11re és csak utána onnan még zálogba és úgy haza. Aztán újabb etetés és vége is a napnak.

     

    tegnap pedig kirándulni mentünk a Kopaszi gátra Élő Duna fesztiválra, mert ingyne hajókázás is szerepelt a programba csak ugye a szervezetlenség jáj az nem hiányzott.

    Egy hajó elromlott így olyan tömeg torlódott fel a Erzsébet híd 11hajó állásánál meg amúgyis tüző napon 1órát álltunk

    Mivel a 15órásiak sem fértek fel az idejükbe így 16órakor ekrültünk sorra.

    Ennyit az ingyen programról

    Akkor lányom nem is bírja hajót végig üvöltötte az utat hogy akkor ő mászik az utasok közt.

    negyed 7ig voltunk ott fél 5től ebből a füvön piknikeztünk negyed 6ig

    Olyan szuper ott a fű élmény volt mezítláb benne lépkedni lánykám meg szétmászta az agyát.

    Akkor utána elmentünk Békásra barátkozni...

    ott este 10ig voltunk 10óra2es busszal hazarobogtunk negyed 23óra 15re értünk haza.

    ma 10ig aludtunk szóval ilyen hétvégénk volt.

    Közben az adósaimtól si pénzeket hajtom befelé apum ajövőhéten adja majd valamikor őt nem is nyaggaton ő mindig fizet.

    Akkor a jobb mutató ujjam lehet begyullad és nem a számítógépezés miatt hanem tegnap regge arra ébredtem hogy alig tudom mozgatni és  azóta tovább terjed a fájdalom a kézfejemre szóval ízületi gyulladásom lesz hurrá. ha már nem tudtam lenáthásodni így támad mint anno 16éve a bokám az is bedagadt ire rájöttünk influenzás vagyok mert lázam nem volt ugyanis akkor sem

    előzmény:
    Tőlem-Neked (9485)
    2009-09-18  16:30
  13. 2009. szeptember 20. 07:009489.

    Sziaztok!!

     

     

    Kata ne viccelj, hogy mennénk másik topikba amikor Te itt vagy, semmi pénzért!!!!

     

    Én speciel amikor megnyitom a topikot mindig várakozással teszem azt, hogy ki írt és mit, de azt minidg remélem , hogy Te hírt adtál Magatokról.

     

    Nálunk mostanság sok a munka ezért nagy tészt olvaso üzemmódban vagyok.

     

    előzmény:
    Tőlem-Neked (9485)
    2009-09-18  16:30
  14. Torolt_felhasznalo_376505
    Torolt_felhasznalo_376505
    2009. szeptember 20. 05:509488.

    Sziasztok!

     

    Tündi, köszi már jól vagyok. nagyon rossz volt ez a pár nap. Féltem, hogy a végén műtét lesz.

    Kölcsönkislánnyal nehét az összeszokás, mert alig látom. Napközben úton van a fiammal, ha hazaérnek meg belebújik a tévébe. Maunika só függő.

     

    Kata, ha meglesz a babád, kevésnek fogod érezni a nap 24 óráját is. Nekem legalábbis kevésnek tűnt. Főleg a nagyoknál, igaz akkor még textilpelenka volt. Mikor mesélem a menyemnek, jókat mosolyog rajtam, hogy mennyit küzdöttem a kakis pelenkákkal. Na, de akkor az volt, és mégis boldogok voltunk.

     

    P.Évi merre vagy? Remélem semmi gond nincs. Briginek tetszik az új iskola?

     

    Évinene, Zsoltikád javult már?

     

    Tündi láttam a lovasképedet iwiwen, nagyon jó.

     

     

    És a többiek????? Mire előkerülték, biztos mindenki 10 kilóval könnyebb lesz, én meg most még csak nem is merek mozogni.

     

    Szép vasárnapot mindenkinek!

    előzmény:
    *Tündii (9487)
    2009-09-18  21:00
  15. 2009. szeptember 18. 21:009487.

    Kati örülök, hogy jól vagytok, és babóca is rendben növöget.

    Képzeld, épp találkoztam egy ismerőssel, babát vár ő is, és akkkkkkora hatalmas pocakja meg mindene van, hogy azt hittem már indul szülni legalább hármasikrekkel, erre csak novemberre várja. Bár már hízott 30 kilót, de jól van, mondja, hogy  doki is szólt már érte, ő meg leállította, hogy ne szóljon már bele. Jó nagydumás a csaj, egyébként vigyáz a babára, meg minden rendben, csak eszik mindig. Azt mondja, ő ilyen, az első gyerkőccel, aki már 13 éves, 67 !!!!!! kilót hízott! MAjd' elájultam mikor mondta. Mindenki magának tudja, hogy nekik mi a jó, ebből is látszik. :)

     

    Vicus rendben vagy már?  Szegénykém, téged is elkap mindig valami úgy látom. :(

    Unokád jól van? Kölcsön-lányoddal összeszoktatok már?

     

    Virágom Te kifutottál már a világból itten???

    Én is így vagyok a gyerekekkel, hogy sajnálnám őket betuszkolni a suliba ha nagyon szenvednek tőle. Most is eszembe jutott mikor Martin nem akart menni, hogy nekem anyuék nem nagyon engedték hogy "lógjak", és úgy utáltam csupa náthásan suliba menni, én csakazértsem csinálom ezt az enyéimmel. Ennyi belefér. Szerencsére nem lógósak, vagyis Mátéról még nem nyilatkozhatok, mert róla azért el tudom képzelni, de azért alapból szerenek suliba járni, nem találnak ki kifogásokat. Ha nem akarnak menni, annak azért valami oka van, általában vagy betegség vagy fáradtság. Szerencsére a dokinénink is partner a dologban, volt már olyan hogy nem is vittem őket hozzá, csak beszóltam telefonon, hogy igazolás kellene pár napra, mert náthásak voltak, és mire beérek már csak kiadják az ajtón. Mondjuk ő is tudja hogy nem minden hónapban van ilyen, de azért rendes ebből a szempontból. 

     

    NA, úgy látom, bepótoltam a többnapi hallgatásomat

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2009. szeptember 18. 20:449486.

    Sziasztok

    Nagyon nem tűntem el, csak időhiányban szenvedek.

    Mióta elkezdődött a suli, kész bolondokháza van itthon, hol jobban, hol kevésbé. Mivel fiúk délután itthon vannak, így a délután nagy részében tanulunk, Mátéval még muszáj, és Martin is sokszor igényli, ahogy egyre több és egyre összetettebbek a feladatok. Tavaly már önállóbb volt, most még bele kell rázódnia mindkettőnek. Hétvégére nagyon elfáradnak, pedig mostanában a focizás is hanyagolva volt.

    Martin még fogszabályzóval is kínlódik mostanság, 1 hete kapta, éjszakára kéne használni, de képtelen megszokni. Ráadásul hétközben nem is tudom erőltetni, mert ha túl soká alszik el, akkor reggel már fáradtan kel. Ma kötelező programként fogszabályzóval feküdt le, nem tudom, hogy alszik-e már és meddig marad fent, de mindig sír szegénykém mikor felteszi, biztos nagyon rossz lehet, de muszáj neki megszokni. Nagyon  sajnálom, de így nem maradhat a foga, nem csak szépséghiba miatt, de ha így marad a fogai is veszélyben lesznek. 

     

    Tegnap Mátéék osztálykiránduláson voltak, itt egy közeli tanyán, pár szülő meg főzött ebédre paprikás krumplit. Nagyon jó kis nap volt, délután Martin is kijött suli után. Mivel szmk-s szülő vagyok, rám hárult a cuccok beszerzése is, a héten azok után is rohangáltam, meg mellesleg még dolgozni is kell néha. Úgyhogy van tennivaló mindig. Van hogy a reggeli és ebéd "maradékát" csak este 9-kor mosogatom el, előbb nem jutok hozzá. Most is úszik az egész lakás, remélem a hétvégén sikerül kicsit rendbetennem.

     

    Már jól haladtam a fogyival, de tegnap a paprikás krumpli friss kenyérrel azért betett, nem bírtam ellenállni. 

    Edzésre sincs mindig időm amikor szeretnék, este már képtelen vagyok, délután meg nem mindig fér bele. A bokám helyrejött pár nap alatt, úgyhogy már ez sem akadály.  De nem megy könnyen na!

     

    Hú, jó hosszú lett, most látom...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. szeptember 18. 16:309485.

    Teki!

     

    Túl vagy már a krízisen?

    Vagy még nem elmondható?

     

    Fel a fejjel!

     

    Mindenki eltünedezik, így nekem sincs sok kedvem írni, mert mindenki hallgat mélyeket!

     

    Hová lett a lelkesedés?

     

    Új hobbi akadt talán?

     

    Ha meglesz babó lehet én is ritkábban jövök, mint Brkatánk?

     

    Most ráérősebb vagyok, mégsincs beszélgetőpartnerem.

     

    Valami történt...ez biztos...

     

    Már az is eszembe jutott, nyílt egy másik fogyis topik, és ott vagytok, én hűséges típus vagyok, nem ugrabugrálok ide-oda.

    Viszonylag összeszokott a társaság, bár mindig vannak felbukkanók, és nagyon ritkán jövők.

     

    Netán megharagudtatok és elegetek van?

    Csak töprengek, mert senki sem válaszol...

     

    Pusszancs!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. szeptember 18. 09:409484.

    Sziasztok!

     

    Mi jól vagyunk!

     

    Stagnál a súlyom, 86 kg.

     

    Már megszoktam ezt az újfajta diétázást is.

     

    Babó már zsírpárnára gyúr, szépen növekszik a pocakom.

     

    Beléptem a 29. hétbe!

     

    Tényleg röpül az idő, és még annyi dolgunk van, hogy készen legyen minden a fogadására!

     

    Sokminden változott babakelengye ügyben, pénzünk alig, egyenlőre csak bébihordozó lesz, és babakocsi nem.

     

    A közvetlen rokonság undok mocsadék népség, olyan aljas dolgokra képesek az emberek...

    De nem sorolom, mert több, mint hajmeresztő a vérszívó képességük amiket bevetnek már.

    Ki gondolná, hogy e téren irtó kreatívak!

     

    Az önzés, a düh, a harag, a gonoszság mire képes?

    És, hogy valakit ez vezérel mindenáron!...

    A szeretetet még hírből sem ismerik, ez pontosan lejön!

     

    Párom újra másodállás után kutat, sok a kieső jövedelem.

    Tudom megoldjuk, türelem kell, mint olyan sokmindenhez.

    Babó mellett olyan sokat változtam, még a párom is mondta, hogy feltünő az önfegyelmem.

    Kell is, hiszen ha megszületik mégtöbb odafigyelést, törődést igényel.

     

    Kellemes napot kívánok mindenkinek, felénk napsütést is ígértek!

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_376505
    Torolt_felhasznalo_376505
    2009. szeptember 18. 07:279483.

    Sziasztok!

     

    Évinene köszi, már jobban vagyok,éjjel már jól aludtam.

    Örülök, hogy hizogat a csajszid. Zsoltika hogy érzi magát?

     Mikor mehetsz a párodhoz? Gondolom nagyon hiányzik, hogy a múltkori kimaradt.

     

     

    Kata jól vagy????

     

    P.Évi te is nagyon eltűntél, biztos sok a  dolgod.

     

    Tündi bokád javlgat már?

     

     

    Többiek merre vagytok???

    előzmény:
    Évinene (9482)
    2009-09-17  16:01
  20. 2009. szeptember 17. 16:019482.

    Hiszterikus jobbulást!!!!!

     

    TNKata, P.Évi merre vagytok????

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_376505 (9480)
    2009-09-17  07:21
  21. 2009. szeptember 17. 16:009481.

    Sziasztok mindenkinek szép napot kívánok!!!

     

    Georgina fülem teljesen jól van csak szokásos túltermelődése volt, ezért volt bedugulva fülem tegnap este 6kor már jól hallottam...

     

    Hiszterikusz ne is mondd ebben az esőben is csak nemrég végeztünk a lánnyal, pedig fiamhoz fel sem jutottam.

    Mivel ma 10-12ig a fiam pszichonénijénél voltunk akkor haza rohangáltam a lánynal megetettem aztán vissza Kispestre egészséges rendelésre.

    Évike hízott szóval megnyugodtam nem kell a sok kivizsgálás neki..

    De ma még kéne üljek az is Kispesten a felnőttdokinál receptért de áá nincs idegzetem mindjáért lefekszünk is alszunk a csajommal egy jó nagyot.

    Ebben a  rütyvedt időben semmi mást nem lehet csinálni.

    Meggyógyult a náthából is gyógyszerek nélkül, szóval vasimmunrendszere van csajomnak.

    Anyum dolgozik a hétvégén ezért fiam velünk lesz 2napot aztán vissza a hegyre.

    Párom pénze sem jött meg egyezkedtem a zálogossal hogy hétőig ne adják el a laposomat...

    Volt ma is simán dolgom... Még jó hogy főzni nem kell mert nem nagyon eszem hétközben meg alányom is mást eszik

     

    Zsófiknak boldog névnapot!!!!!

    előzmény:
    Georgina10 (9479)
    2009-09-16  15:26
  22. Torolt_felhasznalo_376505
    Torolt_felhasznalo_376505
    2009. szeptember 17. 07:219480.

    Jó reggelt!

     

     

    Sziasztok!

     

     

     

    Nem sok mindent kellett visszaolvasnom. :(

     

    Merre vagytok?

     

     

     

    Georgina, köszi, a térdem már jobban van, vagyis hétfő óta nem is foglalkoztam vele. Hétfőn odébb emeltünk egy szekrényt a férjemmel, és sikeresen megerőltettem a sérvemet. Nagyon szenvedtem vele, hiába akartam vele pihenni, az sem volt jó. Mára már csak egy kicsit érzem.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2009. szeptember 16. 15:269479.

    Sziasztok!

     

    Tündi hogy van a lábad?

     

    Tekibaba kitartás !!!!

     

    Vicus térded jobb már?

     

    TnKata hogy vagytok??? Hiányzik a napi beszámolod!!!!

     

    Rokony nagyon ügyes vagy a mozgással!!!

     

    Évinéne mi van a füleddel.

     

    Pletyi boldog névnapot útólag is!

     

    Mania vizsga sikerült?? Biztos!

     

    előzmény:
    Évinene (9478)
    2009-09-16  11:04
  24. 2009. szeptember 16. 11:049478.

    Sziasztok mindenkinek szép napot kívánok!!!

     

    Editekenek boldog névnapot!!!

     

    Évikém továbbra is náthás de nem vészes szívom le az orrát kicsit köhög de csak a vacak miatt.

     De hol vannak a többiek) 2fórumon is az utolsó hozzászólás az enyém és több napja hahó?

    Zsoltikához talán fel tudunk menni a hegyre.

    Évikémnek tegnap a fejlesztő is beteget jelentett mobilon hívott hogy ő is beteg így megsporólta a mai hívásomat.

    Ma elméletileg megyünk pelenkáért is a fülem egyre rosszabb ma még fülmosásra is megyek a csajommal.

    Szép őszi időnk lesz ma is 26fokokkal

    előzmény:
    Évinene (9477)
    2009-09-14  16:55
  25. 2009. szeptember 14. 16:559477.

    Sziasztok

     

    Hannsára de kár hogy nem csörrentél rám szombat éjjel ugyanis az éjszakai busszal ott jártunk az A38as közelében

     

    Teki mi a baj?

     

    Nah ma otthagytam fiamata hegyen én is mozgásban voltam és leszek.

    Képzeljétek a ma hajnali mensi úgy kiütött előtte is már hogy 16órát aludtam egyhuzamban

    a lányom is vagy 18at erre náthás lett mindig betegségek előtt alszik nagyon sokat

    Ezt a hízásnak megint szólok is a dokinak hogy nagyon náthás a gyerek örülök ha kétszer eszik egy napon belül. Öklnedezia slejmet

    Erre le akartam szívni és nem jött semmi, pedig beadtam neki az orrpsrayt meg a tengervizes sóoldatot is csak reggel jött neki a váladék.

    A füléhez is nyúlkál nah az kéne még.

    Annyira megjött, hogy 12éves korom óta ne3m görcsöltem ilyen erővel alig tudok lábon állni combomban is érzem a fájdalmat annoa temetésen voltam így ki.

    Erre átjött hozzánk párom barátja is megszólal

    Nagyon el vagy törve mondom ott kellett hagynoma fiam a hegyen aztán ugye a lopásos történet és meg is jött így egyvelegben eléggé vacak és álmos fejjel nyitottam ajtót mert még aludtam is ráadásul a mai menet után jah meg Évikém is

    Annyira feldobott hogy tudtunk beszélgetni, hogy megyünk is fájdalomcsillapítóért nekem és a kuytiknak kajáért mert 2napja semmit sem ettek. Én meg csak 2-3kg cuccot tudok nekik hazacipelni nincs már nagy hátizsák babakocsival meg nem tudok nagy szatyrot vinni nem bírja el.

    előzmény:
    hannasára (9476)
    2009-09-14  13:38

Címlap

top