Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fogyi együtt?

baklava2
Létrehozva: 2008. június 20. 09:09

Sziasztok!

A cím azt hiszem mindent elárul a topicról: szeretnék egy új csapatot, hogy megosszuk egymással fogyókúrás céljainkat, módszereinket, segítsük, erősítsük egymást, ha kell. Várom azokat is, akik csak 5-6 kilótól szeretnének megszabadulni, és azokat is, akik 30 vagy 40 kilótól. Korábban már tagja voltam egy ilyen csapatnak és mindannyian szép eredményeket értünk el.

Ki csatlakozik?

  1. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. szeptember 25. 12:259526.

    Az ilyen "barátokat" le kell sürgősen építeni!

     

    Sajnálom, hogy veszekedéssé fajultak a dolgok pároddal, de a megbeszélés akkor mégiscsak jót tett.

     

    Tényleg szeptembert mondtál régebben, hogy elmész kivizsgálásra, remélem OKÉS lesz!

     

    Hát... van az úgy sokszor, hogy letargikus állapotban hajlamosak vagyunk magunk túlenni, tömni stb.

     

    De, hogy már rendeződtek dolgaid, hajrá NEKED is, megújult erővel vesd bele magad. Apró lépésekkel, hogy megmaradjon a kedved!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_953362 (9523)
    2009-09-25  10:27
  2. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. szeptember 25. 12:199525.

    Már egész belejöttem, hogy így eszem, kalóriaszámlálósan, dekagrammozva a falatokat.

    Mert a terheléses cukor határérték miatt nem akarom, hogy baj legyen most, vagy később akár a babával, akár velem.

     

    Nyugodt szívvel fekszem le, hogy elmondhatom, mindent megtettem érte és értünk.

     

    Ez megnyugtat.

     

    A fogyózás alatt anno nem volt ilyen önfegyelmem.

    De Borsószemherceg vagy talán Borsószemhercegnő miatt kezdem megérteni az anyai önfeláldozás lényegét!

     

    Az alvás változó, hogy tudok-e este, ha úgy érzem napközben is lefekszem rövidebb időkre.

     

     

    előzmény:
    Georgina10 (9522)
    2009-09-25  09:58
  3. 2009. szeptember 25. 11:399524.

    Hahó LÁnyok!

     

    Igen, Kata, tényleg nagyon keveset eszel, teljesen fogyis!:) Nem semmi vagy!

    Azért tök jó, hogy már ezt -azt megcsinálhatsz, mégha óvatosan is.

    S mostmár, a 30. hét után az is olyan jó, hogy a baba is sokkal nagyobb, érettebb... szóval már nagyon közel vagy a célhoz, hála a kitartásodnak!!! Gratula! Ahhoz képest, hogy emlékszem anno írtad, hogy nemlehet babád... hát ez igen!:)

    Párod is iszonyat rendes, hogy ennyit dolgozik, s közben figyel Rád! JÓ kis család vagytokmár most! A többiek meg bekaphatják... már bocs... :D

     

    Rokonykám! Csak hogy előkerültél!:) HOgy állsz a fogyival? Nekem a galád mérleg este ugyanannyit mutatott mint reggel... ami szinte lehetetlen, hiszen egész éjjel pisilni jártam... szóval unom ezt az átkozott mérleget, na!:)

     

    MI ma este bulizni fogunk... jó lesz!:)

     

    puszi

    v.

    előzmény:
    Tőlem-Neked (9521)
    2009-09-25  09:05
  4. Torolt_felhasznalo_953362
    Torolt_felhasznalo_953362
    2009. szeptember 25. 10:279523.

    Sziasztok lányok!!

    Nah, itt vagyok, Kata! Mindig jól esik, amikor látom, hogy hiányolsz Azért olvastalak ám Titeket, bár eléggé le vagyok maradva. Minden rendben az eredményeiddel? Ügyesen bírod a diétás étrendet, gratulálok. Hű, már csak 10 hét, hamar el fog repülni ez az idő! Sajnálom a cicudat  

    Lányok, mi úsjág Veletek? Évinene, kisfiaddal minden OK azóta?  Évi, belaktátok már az új otthont? Még mindig nincs neted? Vagy miért nem írsz? Bejelentkeztem dokihoz, szerdán 20.00-ra megyek!

    Elég nehéz időszakon vagyok túl, de hál'Istennek végre minden rendben van és lelkileg is rendbe jöttem. Amikor eltűntem az történt, hogy a párommal nagyon csúnyán összevesztem és úgy volt, hogy szakítok Vele és haza költözöm. Szanaszét hevert az életem, úgy éreztem minden rám szakad, mert ráadásul a családomban is voltak gondok, apukámnál. De párommal megbeszéltük a dolgokat és úgy döntöttem, adok Neki mégegy esélyt. Ezt főként azért tettem, mert olyan dolog maitt vesztünk össze, amiért kár lenne a kapcsolatunkat feláldozni és tönkre tenni... a probléma forrása pedig nem más, mint a "barátoknak nevezett valakik" akik igazából senkik, csak jól adják el magukat Sajnos próbálnak közénk férkőzni, direkt olyan dolgokat csinálnak, olyan dolgokba csábítják páromat, amiről nagyon jól tudják, hogy nálunk vitatéma lehet, és utána röhögnek a markukban. Nem bírják elviselni, hogy a mi kapcsolatunk jól működik, együtt tervezzük a jövőnket, míg ők csak vergődnek a barátnőikkel és 30 évesen ugyanott tartanak mint a 20 éves öcsém..buli, szórakozás, pénzszórás és ennyi. Ez az életük. Múlt héten volt Drágám 30. születésnapja és szerettem volna összehozni eg ykis ünneplést a barátokkal, de képzeljétek, a 12 fős társaságunkból egyetlen pár volt aki hajlandó volt átjönni és felköszönteni ezen a fontos napon. Most meg azt mondták azért nem jöttek mert nem hívtam őket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Majd' szétrobbantam mikor párom mondta. Nah, mindegy, szóval rájött hogy nem számíthat rájuk és csak én vagyok fontos neki. Azóta minden rendeződött és úgy hordoz a tenyerén mint kapcsolatunk elején

    A diétám sajnos megsemmisült... tudjátok, én az a típus vagyok, akinek ha gondja van, zabál... és gondból volt most bőven. Az eredmény már megint 73 utálom magam, semmi akaraterőm.

    előzmény:
    Tőlem-Neked (9515)
    2009-09-24  07:23
  5. 2009. szeptember 25. 09:589522.

     

    Jó sokat dolgozik párod, rendes ember! Dehát ha fordítva lenne a helyzet szerintem Te is megtennéd úgyanezt.

    Nagyon lightosan étkezel, nem nehéz megállni? Tudtál aludni?

     

     

     

     

    előzmény:
    Tőlem-Neked (9521)
    2009-09-25  09:05
  6. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. szeptember 25. 09:059521.

    Szia!

     

    Ma léptem be a 30. hétbe, a 40-ből.

     

    Már kiteregettem a kimosott ruhákat is, fújdogál a szél, remélem délelőtt megszárad, mert a napocska most valahogy nem akar sütni.

     

    Párom reggel elmosogatott mindent, elpakolom azokat is mindjárt, aztán rendbeteszem a mosogatót, hogy csili-vili és nem utolsó sorban baktérium-mentes legyen.

     

    Ma még port is fogok törölni ahol kényelmesen érem.

     

    Reggelire fincsit ettem:

     

    1 fél szeletnek megfelelő korpás kenyeret

    2 kanál túrót összekevertem 1 kanál tejföllel

    főztem egy tojást

    paradicsom

    3 dl citromos tea

     

    Tízóraim és uzsonnám ugyanaz, mint tegnap: alma és szilva

     

    Ebéd lebbencsleves még mindig

     

    Vacsira elég lesz egy natúr actívia

     

    Hiába, alig bírok húst enni, ma is kimarad.

     

    Jövő szerdán már lesz fizetésem!

     

    A mostani kismama újsággal van egy pelenkázótáska is:

    rózsaszín vagy világoskék színben.

     

    De mivel nem tudjuk a babócánk nemét, így még a kék mindig jobb, az talán lányokhoz is illik.

     

    Mondjuk, ha jövőre veszünk -t, azokhoz általában már jár(benne van az árban) ilyen táska, na bumm, lesz 2.

     

    A párom most itthon aludt, de mától 3 napon keresztül melózik.

    Ma éjjel, szombat délelőtt vásárol, talán kicsit le is tud pihenni, aztán megy délutánra+ éjjelre, vasárnap délelőtt alszik, aztán megy megint délutánra+ éjjelre, aztán hétfőn a hivatalos melóhelyre reggel és megint megy éjjelre.

     

    Alig fogunk találkozni, de csak így lesz kipótolva a fizuja, amiből kifizetünk minden kötelező kiadásunkat.

     

    Az én számlámon gyűlik a pénz, amiből megvesszük a babakelengyét, bár a fizumból csak 20.000,- marad tisztán havonta, a többi megy hitelre, levonják.

     

    Kaptunk(féláron vettük) egy zenélő forgó izét, amit a kiságyra raknak, és lógnak le róla színes figurák. Cuki!

     

    Nagyjából ennyi!

     

    Kati ma vagyok 30. hetes

     

    előzmény:
    Georgina10 (9520)
    2009-09-25  08:31
  7. 2009. szeptember 25. 08:319520.

    Sziasztok!!!

     

    Végre péntek!!!!!

     

    Jaj látom nem csak én voltam nyügös a héten. Valahogy hét elején olyan rossz kedvem volt, de igy péntekre már egész jó passzba kerültem.

     

    TnKata ne haragudj ránk ha ritkán jövünk, de mindig olvasunk Téged. ( én biztos, de szerintem többen vagyunk igy) Nálunk még a szezon vége elötti nagy hajtás van este meg már nincs kedvem bekapcsolni a gépet eleget nézem bent.

    Hogy vagy?

     

    Vicus szerintem is hamar rá lehet unni arra,hogy folyamatosan mindent más csinál helyetted bár az elején biztos élvezném. 

     

    Évinéne fiaddal mi újság? Ma mész férjedhez?

     

    Virág Rokony kapunk képet a konyhárol? Hogy állsz a tánccal? Volt már az a fellépés?

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2009. szeptember 24. 13:119519.

    Helló Lányok!

     

    Tegnap nem dolgoztam... szerelőt vártam. Az új konyhában kötötte be a gépeket. Végre nem kell pizzán élnünk!:)

     

    Ja, igen, kcicsit lazább lett a fogyim, de erősítenem kell, mert így nem lesz jó. :)Nem, nem híztam igazán vissza, átl. 68 vagyok... hát végül is nyáron voltam tartósan 67 és néha 66, tehát ahhoz képest akkor híztam... Mindegy, most az a tervem, hogy 64 legyek karácsonyra. Ha nem megy, akkor 66, és afölé soha többet nem szeretnék lépni. Szem ez a cél teljesíthető...

     

    TEgnap is futottam egy nagyot, bár nem vagyok mostanság formában...:(

    Igen, Kata, hidegben is akarok futni.Nem is a hideg zavar, hanemaz, h. mire hazaérek tök sötét van, s előbb a lányokat kell rendbe tennem... utána nmár elég nehéz neki indulni... de hát mindegy. Ez van.

     

    Jaj, dehogy tanulok a lányommal. Isten ments.:) Tanuljanak az iskolában, azért van!:)

    Hétvégén, ha hazahozzák a táskát, átnézem mit csináltak a suliban, de ennyi.

    MIndegyik táncol,  a nagyobbik zenél, és angolra jár. a kicsi még nem.

     

    Te hogy vagy?

    Többiek?

     

    puszi

    v-

    előzmény:
    Tőlem-Neked (9508)
    2009-09-22  10:40
  9. Torolt_felhasznalo_376505
    Torolt_felhasznalo_376505
    2009. szeptember 24. 12:279518.

    Szia Kata!

     

     

    MIntha magamat olvastam volna, hisztis hangulatban.

     

     

     

     

    Nekem nincs rossz hangulatom, csak most értem haza. Elmentem a férjemmel Gencsapátiba, Szombathely mellé, hajnalban indultunk.

    Hoztunk 10 darab tuját, jól olvasod tizet! Egy 12 tonnás Mercedessel.

    Elvittük a milliomos negyedbe, és a kedves tulajnak nem kellett, mert fél méterrel kisebbeket küldtek, mint amit ő vagyis a kertésze elképzelt. Visszadaruzta a párom és vittük egy faiskolába.

    Míg ott vártunk azon tünödtem, hogy meg tudnám e szokni azt a környezetet, azt az életvitelt, amiben ők élnek. Hihetetlen, bejárónő, kertész, bébiszitter. Áhhh, egy idő után biztos megunnám.

     

     

     

    előzmény:
    Tőlem-Neked (9517)
    2009-09-24  10:43
  10. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. szeptember 24. 10:439517.

    Na, úgy látom megint mindenki alszik, vagy rosszkedvű!

     

    Csá!

     

    Engem se várjatok!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. szeptember 24. 07:259516.

    A felsorolt étrendet egész napra elosztva gondoltam!

    Bocsi!

    előzmény:
    Tőlem-Neked (9515)
    2009-09-24  07:23
  12. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. szeptember 24. 07:239515.

    Szép jó reggelt és indián nyarat!

     

    Teki mi van már Veled?

     

    Összeomlott benned egy világ?

     

    Mesélj!

     

    Nehezen tudtam elaludni, mert pont mikor este 9-kor indult párom dolgozni, elütötték a nagyobbik vörös cicánkat, szóval meghalt!

     

    Így már csak anyuci van és a kicsi vörös ördög!

     

    Forgalmas helyen lakunk viszonylag, és néha őrült módon közlekednek egyesek, tavaly ugyanígy csak novemberben a Hasszán lett oda.

     

    De próbáljunk a jobb dolgokra gondolni!

     

    Picur mocorgós, bár mostanság hagy aludni...

     

    Mai menü lebbencsleves lesz!

     

    Reggelire:

    Pirítós teával

    2 Alma

    Leves

    2 Szilva

    Fél szelet korpás kenyér sonkával, paradicsom, uborka, paprika, 2 dl tej

     

    Két hete csak fél kiló jött rám össz-vissz.

     

    Kati

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2009. szeptember 23. 11:579514.

    TNKata mi is biza párommal mindent mi álltunk az esküvőből.

    Anyum is hajlamos a múltata felhánytorgatni jobb is hogy mi álltunk mindent.

    Zsoltimnak így is ha eszébe jut mondogatja én kosztoltam a fiad meg tralala ami igaz is csak ne ezért kérjen majd páromtól segítséget ad ő magától is meg én is...

     

    Nah mentem is pihenőbe aztán lehet kiugrunk a barátainkhoz is még plusz barátnőmet is fel kell hívjam még.. lesz ma dumapartim rendesen.

    Elintéztem tegnap hogy végre kipostázzák a 7héttel ezelőtt megkötött szerződést, mert telefonban kötöttem és az nekem nem elég...

    előzmény:
    Tőlem-Neked (9512)
    2009-09-22  18:31
  14. 2009. szeptember 23. 11:539513.

    Sziasztok mindenkinek szép napot kívánok!!!

     

    TNKata örülök, hogy párod ilyen kis szorgalmas

     

    Mi 1órja értünk haza fejlesztésből és készen lett a személyim azért is beugrottunk az önkormányzatba és kész.

    Most bekapcsoltam a mosógépet és megyek alundi mert meg is kaptam a fejlesztő csajszitól hu de fradtnak nézek ki hát igen a gondok most ültek ki a fejemre

    Holnap is korán kelni mert végre rászántam magam a vérvételre is.

    Kisfiam hiényzik de annyi a tenni valónk, hogy nem tudok ma sem felmenni hozzá így majd pénteken hozom haza.

    Pénzekre is várok és egyik sem jön én ezt már nem értem a múlt hónapban minden olyan szépen befolydogált pedig ünnep is volt

    Apukámat is fel kell hívjam mivel 23. van esedékes az újabb részlet megadása is...

     

    25én beszélő párommal holnap 24én pedig kisfiam pszichonénijével megint értekezés.

    Akkor ideges vagyok mi lesz jövőhéttől marad e még 1hetet a fiama hegyen vagy mehet suliba ahol megint kezdeni fogja bebolondulást

    Évikém kidőlt az értelmi fejlesztéstől ( 1-2hete olyan sokat alszik látszik beindultak neki is a dolgok)

    előzmény:
    Tőlem-Neked (9512)
    2009-09-22  18:31
  15. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. szeptember 22. 18:319512.

    Páromnak szóltak megint másodállás ügyben, úgyhogy már ment is 6-ra 12 órázni, aztán hazaérve tisztálkodás, és irány a másik meló.

    Jól jön a plusz pénz!

    Erre szoktam azt mondani, hogy segíts magadon ISTEN is megsegít elv, mert mondhatta volna, hogy bocsi nem, mert fáradt leszek stb.

    Kifogás-nyafogás!

    Anyám persze háborog, hogy ilyen bevállalós, mert ugye az ő fiacskája semmit nem csinál, henyél és kifogás-nyafogást keres minden felkínált állásra, mert az nem helyben van, az nem fizet olyan jól, korán kellene kelni és még 101.

    De aki megteheti!

    Holott nem tehetné meg, de mindegy...

     

    Mi büszkék vagyunk arra, hogy senki egy garassal sem járult hozzá, hogy kifizesse bármelyik számlánkat, mert az a mi dolgunk megoldani.

     

    Ugyanígy vagyunk, leszünk a gyerkőc felnevelésével, nekem senki ne fizesse be az ovodai menza árát, ne is vegyen szabadidőruhát stb.

    Tudom sokatoknak ez még hallani is rossz, hogy mi rossz van abban, ha nagyi költ az unokára, de Ti nem ismeritek anyámat, úgyis azt vágná a fejünkhöz, mivel nem szívből adná, hogy ha ő nem vett volna, azóta is rongyokban, szakadtan járna a gyerek.

    Hát ebből nem kérünk!

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. szeptember 22. 18:139511.

    Helló!

     

    Nehéz erre magyarázatot találni, hogy miért viselkedik így.

    Egyedül lakik, magányos, gyerekei messze, beteges, nincs jövedelme csak a szoc.segély, ami 28.500,-

    Mondjuk mindig is mástól várta el, hogy eltartsák, saját maga nem ment munka után sem nagyon. Fiait is lopásra kényszerítette, hogy legalább cigije naponta legyen, de hogy mit ettek, ne is kérdezzétek, éheztek folyton.

    Férfi sosem becsülte, ütötték, verték, volt férje és élettársa is.A gyerekek hiába mondták, hogy semmirevaló vérszívóként van velük az élettárs, és ők tartják el, nem volt hajlandó elküldeni egyik hapsit sem. És akkor léptek Imiék, szó szerint leléptek, kiléptek az anyjuk életéből, már amennyire lehet.

     

    Az már más kérdés, hogy saját maga sem hajlandó változtatni az önpusztító életmódján, meg már csak a keserűség beszél belőle.

    Így jár az, aki az élethez való rossz hozzáállása miatt elüldözi maga mellől a gyerekeit is.

    Pedig ezzel a magatartással, nem fogja senki sem szeretni.

    Azt hiszi, hogy áskálódással majd visszacsalogathatja a fiait.

    Még nem döbbent rá, hogy nem...

     

    Anyám más káposzta, de ugyanúgy be van fordulva, ez látható.

    Nincs semmi öröme az életben, soha nem is volt.

    Minden pénzét a fiára költi, költötte, de mégsem lát haladást.

    Ő sem látja még most sem be, hogy a pénzeléssel nem oldja meg senki életét.

    És persze keserűség járja át, mert belülről jó lett volna szépen öltözködni, felújítani a családi házukat, nyaralni stb. ahogy más ismerősök, rokonok, volt munkatársak tették.

     

    Erre mindig is sajnálta a pénzt.

    Pedig a minimum az, hogy elsősorban magunkat szeressük, megérdemlünk kényeztetést, főleg, ha dolgozunk, van jövedelem, és törekedni kell, hogy legyen jövedelem!

    Az unokáknak sem örül, mert ő tartja el őket, úgy érzi övé a felelősség.

    De egy szülő csak a gyerekeiért felel, bizonyos mértékig.

    Talán azzal, hogy megadja nekik a lehetőséget, és jég-hátán is megélünk életre nevelni jelszóval.

    De ők olyanok, hogy a szocializmusban élnek, élnének legszívesebben, mert ott nem kellet semmiért sem tenni, harcolni egy állásért, mert automatice felvettek akár 622. semmittevőnek.

    A mai világ nem erről szól.

    Haladni kellene, fejlődni, alkalmazkodni.

    Na azt már nem, hallottam felőle is.

    Pedig sok nagyi hogy tudjon a mai kor gyermekeivel kommunikálni, vagy egyáltalán miről beszélni, mobilisan kellene hozzáállni dolgokhoz.

    Pl. számítógép stb.

    Ő marad a fakanálnál és max. főz nekik, tuszkolja beléjük az ételt ha itt vannak, mert nem tud velük mit kezdeni.

     

    Mikor vettünk neki danon joghurtot, mert látta a reklámban, biztos finom, nem volt hajlandó megenni, mert az drága, hiába ajándékként szívesen vettük neki, bevallotta töredelmesen úgy érzi ő nem érdemli meg.

    Na akkor mit mondhatnék még mást, bünteti magát, semmit sem érdemel meg, mindenre azt mondja.

    Ez nagyon gáz, ha valaki ilyen ellenséges saját magával szemben is.

     

     

    Szeretetet sosem tudott adni, senkinek.

    Mint kiderült apámba nem is volt szerelmes.

     

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Évinene (9509)
    2009-09-22  13:42
  17. 2009. szeptember 22. 13:479510.

    Hiszterikusz párom meg 600-1200 emberre szokott bent főzni.

    Nálam meg az van, hogy ha 3emberre főztem 4nek jutott ha 4nek akkor 5nek jutott valahogy így jött mindig mondtam is páromnak, hogy állandóan mintha odagondolnék plusz egy főt magunk köré...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_376505 (9506)
    2009-09-22  10:01
  18. 2009. szeptember 22. 13:429509.

    Sziasztok mindenkinek szép napot!!

     

    TNKata nah ez anyósód egy UFÓ már ne is hari.

     

    Más minden ember azt akarja hogy a gyereke okosoabb illetve tanultabb legyen mint ő vagy legalábbis ha annyi sulija van akkor legalább érettségizzen le.

    Anyumék "csak" szakmunkésig jutottak el a lényge ők annyira akarták hogy mi a 3lánya éretteségiig eljussunk.

    Én maradtam a legalja szinten így is csak szakmai érettségim van mega  14év munkaviszony.

    Kéne egy nyelvvizsga meg egy jogsi az talán még bele fog majd egyszer férnia  fejembe is. ( kint voltunk Békáson és egy hai ott magyarázott angolul nah beszélni már alig de le tudtam fordítani amit mondott ezek meg ámultak hogy mit tudok mondom jah szoktam CNN-t hallagtni értelmezni amondatokta meg anyelvtani részt értem az angolból de újra kéne tanuljam a szavakat)

    De hogy valaki azt mondja hogy miért nem maradt buta a gyereke áááá vagy iskolázatlan nah ilyet még nem pipáltam

     

    Másik ez marha jó hogy tőletek várja a segítséget és nektek ki is segít???

    Ez olyan lenne mintha én amit kapok gyest cspét abból csak úgy adnék anyumnak emrt magas az aktuális havi számla.

    Én sem úgy kapok pénzeket ám hanem tartoznak...

    Meg csak kölcsönbe mindent hiszen soha sem lehet tudni mikor lesz megint szűkségem a bizalomra...

    előzmény:
    Tőlem-Neked (9505)
    2009-09-22  09:14
  19. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. szeptember 22. 10:409508.

    Helló!

     

    De rég jártál felénk!

     

    Lazábbra vetted a fogyit?

    Gondolom nem annyira, hogy újra 77 lettél!

    Tartsd szépen ezt a 68 körülit, ha jól emlékszem...

    És év végére az évzáró bulira csak összejön még akár a 63 kg.

    Azzal már tudom nagyon elégedett lennél!

     

    Már olyan sokat tettél, kitartó vagy, szóval el a kezekkel a lightos fagyiktól stb.

     

    Remélem, ha bejön a hideg idő, már vagy bőven olyan edzett, hogy ugyanúgy fogsz futni a szabadban.

     

    Kicsi lányoddal tanulgatsz?

    Újdonság lehet ez az iskola, hogy házik, meg egyéb kötelességek, gondolom mindkettő jár még szakkörre: nyelv, zene, sport?Melyik?

     

    Puszi!

     

    előzmény:
    hannasára (9507)
    2009-09-22  10:31
  20. 2009. szeptember 22. 10:319507.

    Katim!

    Ez durva... ne foglalkozz vele, engedd el a füled mellett. az ilyen ember beteg, kkomolyan...

    Lényeg, hogy TE/Ti jól vagytok!:)

     

    ÉN most újra szigorúra veszem a fogyit, remélem menni is fog!:)

    Többiekkel mizu?

     

    pussz

    v

    előzmény:
    Tőlem-Neked (9505)
    2009-09-22  09:14
  21. Torolt_felhasznalo_376505
    Torolt_felhasznalo_376505
    2009. szeptember 22. 10:019506.

    Szia Kata!

     

     

     

    Nem tudom, hogy anyud mire gondolhatod, vagy mi járhat a fejében.

     

     

     

    Anyósod érdekes egy személyiség.

    Anno én is megkaptam, hogy a fia miért pont egy városi libát fogott ki/ez voltam én/, mikor annyi hozzávaló lány volt a faluban, egy utcás faluban laktak.

     

    Na, de én aztán sokat nem foglalkoztam vele, morgott rám a hátam mögött, mert a szemembe nem merte mondani, én meg kisétáltam a gyerekkel hozzá, és figyeltem hogy főz, meg sokat kérdeztem tőle, mert hiába tudtam főzni, ők teljesen másképp izesítettek mindent. Aztán jó pár év múlva már nem morgott annyit rám.

    Mikor lerobbant és én fürdettem, akkor azért egyszer megkérdeztem tőle, hogy ugye maga sem gondolta volna, hogy egyszer én fogom a fenekét mosni, míg a 4 lánya nem törödik magával. Akkor elsírta magát, bizisten még sajnáltam is.

     

     

    Főzés. Apránként szoktam hozzá, hogy többet kell főznöm, de nagy segítség volt, hogy dolgoztam egy étteremben pár évvel ezelőtt és ott bizony 50 emberre is kellett főznöm, tehát már attól sem esnék kétségbe.

     

     

    előzmény:
    Tőlem-Neked (9505)
    2009-09-22  09:14
  22. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. szeptember 22. 09:149505.

    Tegnap párom este leszedte a paradicsomot a kertből és átvitte anyukámhoz, ő meg kérésünkre, bár nyűgösködve kifőzi paradicsomlének.

    Beszélgettek!

     

    Az "édes"anyukám olyat mondott, hogy csak annyit kér, legalább mi szeressük ezt a gyereket. Mármint Én és Imi.

     

    Na ez mi akart lenni?

     

    Ilyen badarságot miért mondhatott?

     

    Kavarognak fejemben verziók, de Ti mit gondoltok?

     

    Anyósom sem piskóta!

     

    Kikelve magából újra telefonált.

    Persze azonnal leteszi, és vissza kell hívni.

    Mert ugye vele bármi baj megeshet...

     

    Nincs pénze. És miért nem küld neki Imi a fizujából.(ami jelenleg sóra is kevés), és különben is ha maszekolt, az a pénz őt illeti és abból sem látott egy fillért sem.

    Jön a tél és tüzelni miből fog, nincs fája, csak 1 köbméter induláshoz, annyi maradt a tavalyiból.

    És néztünk-e már neki fenyőágyat mint a miénk, csak egyszemélyest, mert karácsonyra már olyanban szeretne aludni.

     

    És ráfejelve: miért kellett Iminek egy városi lánykával megismerkedni(ez lennék én), sőt egyáltalán bárkivel is megismerkedni, és a 8. osztálytól többet elvégezni, mert akkor ott maradt volna vele a faluban. Annyit sajnál, hogy nem tett meg mégtöbbet annak érdekében, hogy ne akarjon már tanulni, mert akkor csak ő számítana a fia életében.

    Nem értem kisfiam hogy lehet neked Katica és a születendő gyereked fontosabb, mint én?????

     

    Hisz az anyád vagyok, én hoztalak világra, te hozzám tartozol!...

     

    Na, erre varjatok gombot!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. szeptember 22. 08:599504.

    Helló Vicus!

     

    A héten még rákapcsolhatsz ablakpucolás ügyben, jó időt ígérnek.

    Milyen jó, hogy közel laktok és unokázhatsz sokszor.

    Te akkor jobban előnyben vagy, mint a nászék!

     

    A túrógombócra vevő lennék kismértékben, egy gombócnyiig..., na de a gombóc ugye lehet akármekkora is, szóval én ping-pong labdaméretűre gondoltam.

    Ennyi férne belém slussz!

     

    A főzöcskézést illetően, kétszemélyre vagyunk berendezkedve, de biztos Te is fokozatosan hozzászoktál, eltaláltad mennyit is kell főzni annyitokra!

    Én néha gondban vagyok, mikor vendégsereg jön, mert mások az arányok!

     

    Most épp hány kiló túróból csinálod a gombócot?

    Főleg, hogy felnőtt emberekről van szó...

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_376505 (9503)
    2009-09-22  07:17
  24. Torolt_felhasznalo_376505
    Torolt_felhasznalo_376505
    2009. szeptember 22. 07:179503.

    Sziasztok!

     

     Kata nem lett az ablakpucolásból tegnap semmi, mert vendégem jött, aztán délután meg elmentem a fiamékhoz, mert a menyem elkavarta a lakáskulcsát, és nem tudta a gyereket lehozni sétálni, mivel nem tudta bezárni az ajtót.

     

    Elvittem a nagyságos urat sétálni, a menyem meg nyugodtan takarított addig. Jó nagyot sétáltunk, fájt is a lábam rendesen. Még egy edzésnek is jó volt. 5 km-t tekertem odavissza, meg a sok gyaloglás, tök jó volt, este mindenféle mesemondás nélkül elaludtam.

     

    MA karfiolleves és túrógombóc lesz ebédre.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2009. szeptember 21. 15:439502.
    Mátéknak boldog névnapot!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_376505 (9500)
    2009-09-21  11:33

Címlap

top