Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Férjem volt nője

elmélkedő
Létrehozva: 2008. október 10. 23:01

Sziasztok!

 

A férjemnek még jóval előttem volt egy olyan barátnője akinek a férjem volt az első. A csaj állítólag akkor nagyon bele is volt zuhanva a páromba- gyereket is akart tőle- de a párom lapátra tette. Nem is akart gyereket tőle, meg állítólag csak azért volt a csajjal, hogy legyen valakije. (ezt a férjem mondta)

DE! A szakításuk után is összejártak, cukrászdába mentek, beszélgettek. Mikor én összejöttem a férjemmel, kérdeztem, hogy tartja-e még vele a kapcsolatot. Ő azt mondta, hogy nem. Időközben teltek az évek, (7 év ), a lány a férjével ide költözött a mi városunkba. Óhatatlan, hogy összefutunk a csajjal, vásárlás közben, ilyesmi... A párom munkája révén is összefuthatott a lánnyal, én erre rákérdeztem, ő azt mondta, hogy nem, később azt mondta, hogy igen, de csak pár szót váltott a lánnyal.

Nemrégiben nem voltam otthon pár napig, mikor hazajöttem utána ahogy beszélgettünk "elszólta" magát a párom és annyit tudtam kihúzni belőle, hogy megint találkozott a lánnyal, de csak futólag. De a beszédéből kiderült, hogy ez nem csak ilyen puszi-puszi, hogy vagy dolog volt. De a férjem hamar lezárta ezt a beszélgetést annyival, hogy ne kérdezgessem őt.

TUDOM,hogy sexuálisan nem csalna meg, de utálom, hogy nem őszinte. Mert ilyenkor bennem is felmerül az, hogy ha csak leültek piálni valahova akkor miért nem mondja ezt?

Valakivel történt már ilyen?

Úgy értem "normális",hogy a volt nőjével "összejár" néha?

Nem tudom, én nem járok össze a volt pasimmal, még akkor sem, ha olyan "mély benyomást" tett rám, hogy ő volt az első...

  1. Torolt_felhasznalo_655208
    Torolt_felhasznalo_655208
    2009. március 30. 16:32204.

    Ismerős a helyzet és szerintem baromi nehéz ezeken a dolgokon túl jutni. Én azt vallom , ha ilyen könnyen lezárja a beszélgetést ha Te ezt szóba hozod, akkor valami nem stimmel és nem azért mert estlegesen bolhából elefántot csinálnál.Tapasztalatból mondom. Én 1 éve örlődöm, ilyen probláma miatt. Pedig tudom, hogy szeret...de mégis Nálam a megcsalás nem a szexuális megcsalásnál kezdődik, ha lelkileg-érzelmileg is össze köti őket még valami az is nagyon rossz érzés . Az én párom még nős, 4 éve nem élnek együtt a feleségével, azóta halogatják a válást...sokszor van olyan érzésem, hogy valami mégis össze tartja őket...még akkor is ha tényleg nem. Én egy nagy elbeszélgetést tanácsolnák a férjeddel, figyelj a mimikára...baromi sokat elárul arról amit gondol a dologról, többet , mint a szavak. Vagy csak hozd szóba a dolgot a mindennapi beszélgetésetek kapcsán..figyeld meg mit reagál és hogyan...tapasztalat ez is :) Figyelj a hangsúlyra ..könnyeb lebuktathatja magát....

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2008. november 7. 18:38203.

    Egy barátnőm az expasijának még babaruhákat is küldött zsákszámra, mindketten házasok már kisgyerekkel. Én azt tartom normálisnak, nem ezt a gyerekes nembeszélhetszavoltpároddal hozzáállást.

    Ha hazudozik a férjed, valószínűleg azért teszi mert tudja hogy a bolhából elefántot szoktál csinálni.

     

     

    előzmény:
    elmélkedő (1)
    2008-10-10  23:01
  3. Torolt_felhasznalo_584999
    Torolt_felhasznalo_584999
    2008. november 7. 18:22202.
    Nekem is volt egy hasonló esetem csak a férjem az iwiw -en keresztül talála meg az exét több mint négy hónapig "csak levelezgettek a semmiről és ráadásul még nyaralni is egy helyre mentünk ami utólag kiderült hogy meg volt beszélve. A nő egy szentfazék és állítólag öszinte boldogságba él a férjével és két gyerekével akkor mit akar a férjemtől? Sajnos nekem ez nagy csalódás volt több mint 10 évnyi házasság után amiben én nagyon maradi vagyk.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top