Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Vízöntők hol vagytok?

piper72
Létrehozva: 2003. december 23. 21:35
Végig olvastam a topikat és meglepődve láttam, hogy vízöntőkről szóló még nincs! Pedig azt írják, hogy mi vagyunk a legkevesebben a földön és az egyik legkülönlegesebb, és legjobb jegy a miénk. Én január 30-i vagyok, tehát egy hónap múlva ünneplem a szülinapomat. Kíváncsi vagyok ti hogy viszonyultok a rákokhoz?
  1. Torolt_felhasznalo_851188
    Torolt_felhasznalo_851188
    2003. december 26. 18:0926.
    Én is tiltakozom!Nekem egyáltalán nincsenek nyers, mindekit bántó poénjaim!És a többi vizöntönek sincsenek, akiket ismerek. . . .
    Szerintem ez intelligencia kérdése!!
    előzmény:
    aditte (19)
     
  2. 2003. december 26. 12:5625.
    Tiltakozom! :)

    Bár, nem vagyunk egyformák. Hál' istennek! :))

    Egy vízöntő akkor hajlamosabb a szarkazmusra, ha túl sok fájdalom érte. Ill, némi nevelési hiányoságokkal küzd.
    előzmény:
    aditte (19)
     
  3. 2003. december 26. 11:4424.
    Sziasztok!
    Nagyon örülök, hogy ilyen sokan válaszoltatok a kérdésemre, annak ellenére, hogy utólag vettem észre, hogy van már egy vízöntőkről szóló topi, és kértem, hogy aki tudja törölje ki ezt.
    A rákkal való kapcsolatról azért kérdeztem, mert nekem az eddigi életemben volt egy pár rák kapcsolatom, amit az "örökké veled és senki mással" jellemzett, sajnos mindig kudarccal végződött. És persze mindig én húztam a rövidebbet. Kíváncsi voltam, hogy másnak mi a tapasztalata?
    A Horoszkóp meg azt írja, hogy a rák nem illik hozzánk. És ez valóban így lehet, mert az életem párja az kos, halakhoz közel. Előtte sosem találkoztam ezzel a jeggyel, csak rákkal, mérleggel, szűzzel. A mérleggel tényleg jó volt, ők még mindig a barátaim, de a szűz az is olyan volt számomra mint a rák.
    Ez most szerelmi kapcsolatokra vonatkozott. A barátaim álltalában mérlegek.
    Összegezve a leveleitek alapján azért a Horoszkópban tényleg lehet valami igazság.
    Mindenkinek boldog új évet kívánok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2003. december 25. 16:0623.
    Sztok!
    Én is vízöntő vagyok. Mindenki szerint jó a humorom, mindíg a társaság közép ponja vagyok. 15 éve élek boldog házasságban egy ikrekkel!
    Hajrá!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2003. december 25. 10:5322.
    Én ismerek halak-vízöntő párost, de azt nem nevezném igazi kapcsolatnak. . . :(
    Mint barátság remekül működik, mindketten nagy poéngyárosak, imádják hallatni a hangukat, sok a közös bennük, alig tudják túlbeszélni egymást,
    de a szerelem oldala. . . ??
    előzmény:
    sula (21)
     
  6. 2003. december 24. 22:3221.
    Helloka!
    En is egy Vizonto, Oroszlan ascendensel, 35 eves es egy Halak ferjjel megaldva. Nagyon nehez, kezd lenni a dolog. Attol fuggetlenul is, hogy en igy 30 multan egyre inkabb Oroszlanna valok, meg mindig hadi labon allok az erzelmek kifejezesevel es a masok erzelmeinek toleralasaval. A Halak viszont nagyon erzelmesek. A kedvesemnek annyi turelme van mint egy szentnek, de nem tudom, hogy eleg lesz-e egy eletre. Van valakinek tapasztalata Halak-Vizonto parosit.
    előzmény:
    frankieboy (12)
     
  7. 2003. december 24. 20:4120.
    Szia!

    Ezzel nem vagy egyedül, azt hiszem minden Vízöntő kicsit nyers, vagy nem is tudom milyen. . . csak ezt nem akartam leírni, nehogy megbántsak vele valakit. . .
    előzmény:
    aditte (19)
     
  8. 2003. december 24. 19:5119.
    Minden vízöntőnek olyan nyers, mindenkit megbántó poénjai vannak, vagy csak annak az egynek, akit én ismerek? :))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_890774
    Torolt_felhasznalo_890774
    2003. december 24. 19:1318.
    Sziasztok!
    Újabb vízöntő ( febr. 9. ) ! Tényleg nagyon ritka jegy és azt hallottam, hogy a vízöntők nagyon szerencsések. szerintem is:-) És a szerelmem is vizöntő( jan. 31. ) Imádom!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2003. december 24. 18:5317.
    Sziasztok,
    En is Vizonto vagyok. A volt parom Vizonto volt. Nagyon jol indult a kapcsolat de mikor probalt megvaltosztani a Vizontoi csak azert is lazadok nagyon beindult. Mamam Rak vele aranylag jo a kapcsolat. Papam Ikrek es ez mindig jol mukodott.
    Erdekes meg nem volt Ikrek, Merleg jegyu baratom. Eddig Szuz, Vizonto, Skorpio es Oroszlan de nem nagy sikerrel.
    előzmény:
    Fraise1 (16)
     
  11. 2003. december 24. 16:3016.
    Sziasztok!
    Nem fogjátok kitalálni, de én is vízöntő vagyok és nagyon élvezem. Kicsit meglepett mostanában, hogy szinte csak vízöntők vesznek körül. Valahogy mindig úgy alakul, hogy hozzájuk kerülök közel. A legjobb barátnőm is az, a barátom is az és a volt barátom is az. :)Úgy tűnik jól megértjük egymást.
    Honey írásában kicsit magamra ismertem, amikor azt írtad, hogy azért sem csinálods azt amit mások mondanak. Ugyanezt teszem én is, bár volt már belőle pár galibám, de mindig sikerült megoldanom, és utána az a jó érzésem volt, hogy megint sikerült egyedül megoldanom!:)
    Üdv az összes vízöntőnek és azoknak is akik nem vízöntők!Boldog Karit!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2003. december 24. 15:4615.
    Sziasztok!

    Én is vízöntő vagyok, febr. 2-án születtem. Nem tudom, mennyire számít az egy ember életében, hogy milyen jegyben születik, de én nagyon örülök annak, hogy vízöntő lettem. Ha nem az lennék, talán irigyelnék is másokat, akiknek sikerült ebbe a jegybe születniük. . . :)) Szerintem állati különlegesek vagyunk, akikkel ugyan nehéz bírni, de ha mi is úgy akarjuk, akkor rendkívüli társak lehetünk! Ehhez csak meg kell győzni minket, hogy ez nekünk is jó, és valójában mi döntünk, nem pedig kész tények elé állítanak minket. Én legalábbis nagyon szeretem a dolgokat a kezemben tartani, nem pedig szemlélni, ahogy döntenek a sorsom felett. Mert ha vki ezt szeretné, akkor azért sem azt fogom csinálni, amit ő akar, hanem épp az ellenkezőjét, s ez sajna független attól, hogy az így keletkező helyzet jó-e nekem, vagy sem. Szóval csak óvatosan kell bánni velünk, ennyi az egész. A Rákkal való kapcsolatról meg annyit, hogy életem első igazán nagy szerelme (ami nem is volt olyan régen, csak majdnem másfél éve) rák volt! Nagyon közel éreztem magamhoz, harmónikusnak tűnő, bár sajnos egyoldalú kapcsolat volt a miénk. Remélem, a Bak passzol a jegyemhez, mert a mostani barátom az! Drukkoljatok! :)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_851188
    Torolt_felhasznalo_851188
    2003. december 24. 11:2714.
    Sziasztok!
    Én is vizöntö vagyok, az anyukám, és a barátnöm is rák. Mindkettejükkel nagyon jól kijövök, mindketten nagyon nyugodtak, családcentrikusak, és néha rájuk van szükségem ahhoz, hogy kicsit megnyugodjak, lehiggadjak. Aztán 2 nap mulva ujra pörgök, lázadok. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_791670
    Torolt_felhasznalo_791670
    2003. december 24. 10:1113.
    Én magam is vízöntő vagyok, de én nem ezzel szeretem magamra felhívni a figyelmet, hanem önmagammal, elég színes egyéniség vagyok a horoszkópom nélkül is. :) Az aszcendensemet pedig nem tudom mi, nem is érdekel. :) A vízöntő jegyű embereknél tapasztaltam már ezt a kissé "felsőbbrendűség" érzést. . . talán, mert belőlünk van (a statisztika szerint) a legkevesebb a világon? Vagy mert az őrült és zseni keverékének vallják egyes nagyokosok az e jegyben született embereket? Én találkoztam pár vízöntővel, és úgy érzem, nem hasonlítunk, sőt. . . nem hiszek abban, hogy a csillagok mondják meg, milyen vagyok és mire számíthatok egy adott nap. Hiszek az erőmben, önmagamban, az elveimben, a hitemben, hogy a kezemben a sorsom, hogy én irányítom az életem. A jellem kialakulásakor szerintem jóval több múlik azon, hogy ki milyen környezetben nevelkedett, milyen ráhatások érték, kik a barátai, stb. Nem is lehetne az egész emberiséget mindössze 12 csoportra bontani. . . "Te is más vagy, te sem vagy más. " Én önmagam vagyok egy csoport, és nincs hiányérzetem. . . úgy érzem, teljes egész vagyok így, önmagam. :))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2003. december 24. 02:1212.
    Sziasztok!

    Nos, ez egy roppant érdekes topic. . .
    Jómagam Mérleg, és elmondhatom, hogy életem legnagyobb szerelmei mind Vízöntők voltak. Persze akadt némi galiba is velük, de azt hiszem több volt a jó dolog a kapcsolatokban, mint rossz. A Vízöntő-Mérleg illetve Ikrek párosítás tényleg remek, mivel mindhárom levegő jegy. Fantasztikus a harmónia, félszavkból, gondolatokból is értettük egymást. Valahogy a Vízöntők mindig megbabonáznak és nem tudok ellenállni nekik. . . sajnos. Dehát ez az élet. Amúgy azt mondják a nálam okosabb emberek, hogy a horoszkópok szempontjából fontos az aszcendens ismerete is, mert 30 éves kor felett már inkább az aszcendens tulajdonságai dominálnak. Én még ugyan nem vagyok annyi, de már érzem magamon az Oroszlán aszcendensemet. . . .

    Amit mondani akartam, hogy a Vízöntő tényleg egy jó jegy, de persze nem szabad elfeledni a rossz tulajdonságaikat sem, mint ahogy más jegyek esetében sem. . .

    Üdv
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2003. december 24. 01:0711.
    Mivel szerintem nemrég voltam vízöntő tini, / 33 éves vagyok /, és az én Anyukám is oroszlán, szóval esetleg tudok segíteni. Amennyiben érdekli a dolog írhatok néhány gondolatot. . .
    előzmény:
    anyaleó (10)
     
  17. 2003. december 24. 00:1810.
    Kérdésem:hogyan lehet egy tini vízöntőt kezelni?Na nem nátha ellen, hanem azt szeretném tudni, hogy bánjak vele. Mint említettem, oroszlán vagyok. Néha az az érzésem, két oroszlán harcol egymás ellen.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_946536
    Torolt_felhasznalo_946536
    2003. december 24. 00:009.
    Sziasztok! Nálunk 4 vizöntő van a családban. Időrendben: én: jan. 25, öcsém: jan 27, lányom: febr 7, fiam febr 17. A férjem iker, a másik lányom mérleg. Az iker, mérleg, vizöntő ezek levegő jegy és állitólag ez így jó, hogy mind egy jegyhez tartozunk.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2003. december 23. 23:438.
    szia. én január 29-i vagyok. rák nincs a családunkban. párom skorpió jó páros vagyunk, bár azt mondját a vízöntő és skorpió tűz és víz. ezt cáfolom. bizonyítékom az október 15-én ünneplet 20 házasságink. egy ismerősöm ha tetszik a fiú még akkor is "dobja" ha skorpió! nekem eszem ágában se, volt és mindenkit lebeszélnék arról, hogy csillagkép, vagy jegy szerint válasszon párt magának.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2003. december 23. 23:267.
    Lányom vízöntő, igazi egyéniség.
    Tini korát éli, állandóan borsot tör az orrom alá, pröbálgatja "oroszlánkörmeit", ami köztudott az én jegyemnek is eélg karmos ( oroszlán vagyok ). Remélem, kapcsolatunk jobbra fordul és ennél durvább nem lesz. Intelligenciája figyelemre méltó, humorérzéke is, persze ha nem ő a célpont, mert azt nem szereti.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_730184
    Torolt_felhasznalo_730184
    2003. december 23. 23:236.
    Január 26 -án születtem, de rák nincs a családunkban, kapcsolatomban sem volt, ha jól emlékszem, életem cukrozója kos.
    előzmény:
    piper72 (1)
     
  22. Torolt_felhasznalo_394675
    Torolt_felhasznalo_394675
    2003. december 23. 23:125.
    Szia!
    Én január 31-én születtem. Rákhoz még nem fűzött semmilyen kapcsolat, de az biztos, hogy az ikrek-vízőntő nyerő párosítás. :-)
    előzmény:
    piper72 (1)
     
  23. 2003. december 23. 22:154.
    Vízöntő vagyok, és életem legfontosabb embere rák :) Imádom :)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_852723 (3)
     
  24. Torolt_felhasznalo_852723
    Torolt_felhasznalo_852723
    2003. december 23. 22:053.
    Én is vízöntő volnék és vegyesen. . . anyám is rák, bátyám is. Anyámat nagyon szeretem, bátyámat már nem ennyire.
    előzmény:
    piper72 (1)
     
  25. Torolt_felhasznalo_199545
    Torolt_felhasznalo_199545
    2003. december 23. 22:012.
    Köszönöm kérdésed, én jól viszonyulok a rákokhoz, mert én is az vagyok! :0)))
    előzmény:
    piper72 (1)
     

Címlap

top