Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Vízöntők hol vagytok?

piper72
Létrehozva: 2003. december 23. 21:35
Végig olvastam a topikat és meglepődve láttam, hogy vízöntőkről szóló még nincs! Pedig azt írják, hogy mi vagyunk a legkevesebben a földön és az egyik legkülönlegesebb, és legjobb jegy a miénk. Én január 30-i vagyok, tehát egy hónap múlva ünneplem a szülinapomat. Kíváncsi vagyok ti hogy viszonyultok a rákokhoz?
  1. 2019. november 25. 23:175347.

    Én vízöntő vagyok teljes mértékben. Minden tulajdonságom megegyezik egy vízöntő tulajdonságával, oroszlán aszcendensem van, nem vagyok egy egyszerű eset. Szeretem nagyon és hiszek a horoszkópban, mindig olvasom a napi, heti, havi, évi horoszkópom. www.astrohoroszkop.hu/  

  2. 2019. október 26. 21:245346.

    Örülök, hogy itt megoszthatom tapasztalataimat és bizonyságomat arról, hogy hogyan kaptam segítséget Dr. Ogundele-tól. Shelley Hanes asszony vagyok, Texas, USA. Házasságom után szép család volt; 6 évig voltam feleségül a férjemmel, és hirtelen egy másik nő került a képbe, amelyet a férjem szeretett engem, mielőtt elkezdett velem veszekedni, annyira bántalmazott, hogy amikor megpróbálom elmondani neki az igazságot arról, hogy úgy érzi, és hogy mit csinál, nem megfelelő a család számára, nagyon mérges lesz, és bármire megüt, amit lát körülötte. de még mindig szívemmel szerettem őt annak ellenére, hogy mindent megtett, és minden áron vissza akartam. aztán válási kérelmet nyújtott be, egész életem széttöredezett, és nem tudtam, mit kell tennem ...... kiment a házból, és 3 évre elhagyott engem és a gyerekeket. Tehát egy nagyon közeli barátom elbeszélte nekem Dr. Ogundele szerelmi varázslatát, hogy visszaszerezzék a férjem, és Dr. Ogundele szerelmi varázslatot is felhasznál arra, hogy visszaszerezze korábbi barátját, aki korábban elhagyta. És azt mondta, hogy nagyon elégedettek a kapcsolatokkal. És bemutatta nekem a varázslógombot, először meglepődtem és megijedtem, ezért úgy döntöttem, hogy megpróbálom. Bár nem hisztem mindazokban a dolgokban, amikor elkészítette a speciális imákat és elmondta a varázslatot, annyira meglepett voltam, hogy 24 óra múlva a férjem visszatért és könyörgött bocsánatért, és felismerte a hibáit, csak nem tudtam elhinni, egyébként most együtt vagyunk, és most már egy nagy, boldog család vagyunk, mint régen. Megállapodást kötöttem Dr. Ogundele-val az emberek jó munkájáról való tájékoztatása érdekében, ezért ha bármilyen segítségre van szüksége, javaslom, hogy vegye fel a kapcsolatot Dr. Ogundele e-mail címével: ogundeletempleofsolution@gmail.com, valamint a WhatsApp vagy a Viver Chattel: +27638836445.

  3. 2008. október 13. 09:225345.

    Nekem is volt egy "bikám", sok jó volt  kapcsolatunkban, de a racionalitását nem bírtam. Ma barátok vagyunk.

     

    Jobb szeretem a vizes jegyeket, de ott is az erőset.

     

    Volt "skorpióm", aki minden randira hozta a virágokat, szívemnek szólított (mondjuk azt nem bírtam, de attól még romantikus), fogta a kezem és még spirituális is volt. Igaz, nem ment a kapcsolatunk, nem a jegye miatt, de utólag felemlegettem magamnak őt a bika kapcsolat vége felé.

     

    A családunk érdekes. Apa halak, anya nyilas, én meg vízöntő. Érdekes harcok tudnak dúlni.

    előzmény:
    vandorpatkany (5344)
    2008-10-13  02:21
  4. 2008. október 13. 02:215344.
    Nekem egy gyonyoru bikam van
    előzmény:
    piper72 (1)
    2003-12-23  21:35
  5. 2008. október 13. 02:165343.

    http://www.youtube.com/watch?v=w3I1y3jHgxA&feature=related

     

    When the moon is in the seventh house
    and jupiter aligns with mars
    The peace will guide the planets and love will steer the stars

    this is the dawning of the age of aquarius
    the age of aquarius

    aquarius
    aquarius

    harmony and understanding
    sympathy and trust abounding
    no more falsehoods or derisions
    golden living dreams of visions
    mystic crystals revelations
    and the minds true liberation

    aquarius
    aquarius

    when the moon is in the seventh house
    and jupiter aligns with mars
    then peace will guide the planets
    and love will steer the stars

    this is the dawning of the age of aquarius
    the age of aquarius

    aquarius
    aquarius

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2008. október 13. 02:025342.

    http://www.youtube.com/watch?v=1G13UoFe9jg&feature=related

     

    The first hellrider came
    On wings of plenty in the dark
    Poured out his poison
    And he blew away his mark
    The fascist from the east is coming
    Mothers, hide your sons

    The second hellrider came
    From flaming seas and molten sands
    Pipers playing hells commands
    Poured out his poison
    With his promises of promised lands
    Blackened tongues of lying leaders

    Here come the riders
    As the wheel of dharmas running out of time
    Here come the riders
    As the wheel of dharmas running out of time

    The third hellrider came
    Teaching brothers to kill brother men
    And the fourth hellrider waits
    On an acid trip for an acid world
    Wars of old religious fools and superstitious men
    Throw some scary tarot cards and...

    Here come the riders
    As the wheel of dharmas running out of time
    Here come the riders
    As the revolutions stepping into line
    The dark side of aquarius
    Has robbed us of our souls and minds
    Here come the riders
    As the wheel of dharmas running out of time

    From the starlit sky, on a silver sea
    A lonely silver surfer comes to push the wheel for me
    A lonely silver surfer comes to push the wheel for me

    Gotta move, gotta move
    Gotta move that wheel right round
    Gotta move, gotta move
    Gotta move that wheel right round
    Gotta move, gotta move
    Gotta move that wheel around

    Gotta push the wheel of dharma round
    Push the wheel of dharma round
    Push the wheel of dharma round
    Push the wheel right round, right now (yeah)

    Ive gotta move the wheel of dharma
    Gotta move the wheel of dharma
    Gotta move the wheel of dharma
    Move that wheel right around

    Gotta move the wheel of dharma
    Gotta move the wheel of dharma now

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2008. október 12. 19:295341.

    Örülök!

    Van egy ismerősöm - anyukám korabeli nő -, aki Kos, és a férje is Kos! Anno kérdeztem tőle, hogy hogy bírják egymást? Azt mondta, hogy időnként nagyokat csatáznak, de már akkor 30 éve együtt voltak! Előttetek a jövő!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_168583 (5340)
    2008-10-12  18:25
  8. Torolt_felhasznalo_168583
    Torolt_felhasznalo_168583
    2008. október 12. 18:255340.

    Na...hát akkor megérett a beszámoló........belevágtam a kapcsolatba és jelentem...működik.....nagy előny, hogy a saját reakcióimat alapul véve sokszor tudom, hogy mi is lesz az ő reakciója bizonyos helyzetekben.

    A viták (ha vannak) elég hevesek....de utánna jót röhögünk egymáson, és mindent meg tudunk beszélni. Tök jó, hogy ő is ugyanolyan becsavarodott mint én.

    Szóval műkszik na...

     

    Vízöntők  píííísz end láááááv....

    előzmény:
    acélkék (5332)
    2008-06-14  20:15
  9. 2008. október 12. 11:405339.

    Rock vízöntőknek :) Nickelback - If Everyone Cared

    http://www.youtube.com/watch?v=dP8AGLgt6dQ&NR=1

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2008. október 12. 10:095338.

    Sziasztok,

     

    Én is vízöntő vagyok, oroszlán aszcendenssel, de van még itt egy fotos dolog, ami eddig mintha kimaradt volna. A Hold helyzete, ami az érzelmeinket határozza meg, és főleg a nőknél fontos. Az nálam a skorpió, mely jegyet nálam még más aspektusok, bolygók is erősítenek ott. Korábban vki rámutatott, h a többi bolygóállás is fontos, és igen.

     

    Személy szerint én úgy érzem, h bennem összekeverték e két jegyet, a vízöntőt és skorpiót, m vízöntőként gondolkodom, és nyilvánulok meg, erősen skorpióként érzek, és kifelé meg oroszlán vagyok. Szóval én is össze vagyok rakva :))

     

    Az is meghatározó, h a Napunk melyik házban áll, ez határozza meg, h milyen fajta vízöntő vagy, mert belőlünk is sok fajta van ám :) Nálam az pl. a hatos ház, és azt a házat a szűz határozza meg. Én tényleg úgy rendszerezem vízöntős :) gondolataimat mindig, persze erre a rendszerezésre, azaz vizsgálatra a skorpió is rásegít.

     

    Az igaz, h életünk vége felé haladva az aszcendens lesz meghatározó? Már nem egy embertől hallottam.

     

    Bocsi, ha valamit már korábban leírtatok, de nem volt energiám mind az ötezer vmennyi hozzászólás végigolvasni :) csak az utolsó oldalakat néztem át.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_395372
    Torolt_felhasznalo_395372
    2008. július 2. 20:275337.
    előzmény:
    mesezöld (5336)
    2008-06-25  22:29
  12. 2008. június 25. 22:295336.
    Igen ezt tudom magamról, vissza vagyok igazolva
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_395372 (5333)
    2008-06-16  20:48
  13. Torolt_felhasznalo_256601
    Torolt_felhasznalo_256601
    2008. június 25. 19:325335.
    Én tudom,hogy jó vagyok
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_395372 (5333)
    2008-06-16  20:48
  14. Torolt_felhasznalo_256601
    Torolt_felhasznalo_256601
    2008. június 25. 19:315334.
    Halihó vízöntők!Énis itt vagyok!
    előzmény:
    piper72 (1)
    2003-12-23  21:35
  15. Torolt_felhasznalo_395372
    Torolt_felhasznalo_395372
    2008. június 16. 20:485333.

    Nekem a legjobb barátom fiú, és vízöntő: egy napon születtünk pár év különbséggel.

     

    Imádjuk egymást de ha veszekszünk akkor összedől a világ, lerombolunk mindent és mindenkit, meneküljön aki tud és amerre lát.

    Senki nem érti amikor vitázunk és elküldjük egymást a halálba....aztán idővel valami kis hülyeséggel kibékítjük a másikat.

     

    Viszont nem tudunk a másik nélkül meglenni, olyan mintha ikertesók lennénk. Egymást értjük és megértjük, de persze van olyan, hogy még mi sem a másikat :) de ez ritka.

     

    Most éppen fasírtban vagyunk és persze "sose lássam többet" és ez a negyedik nap, ami elég sok, de ma már rámcsörgött, hogy "hol a fúró tokmánykulcsa"....újítjuk a lakását....egyébként  a nap 20 óráját töltjük együtt: vagy beszélünk vagy találkozunk....

     

    Viszont mégegyszer mondom, mi barátok vagyunk, nem egymás párja. A szó klasszikus értelmében.

     

    (Azt ugye senki nem felejti el, hogy a vízöntők NAGYON JÓK az ágyban!!)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_168583 (5327)
    2008-06-13  23:41
  16. 2008. június 14. 20:155332.

    Na de mi van akkor, ha éppen egyszerre durran el az agyatok?

    Tudod, én néha magamnak is túl sok vagyok, nemhogy ketten lennénk ilyenek!

    Mindenesetre én is azt mondom, hogy próbáld meg vele, aztán majd meglátod! Lehet, hogy tök jól ki fogtok jönni, mert nála az ascendense érvényesül! Ha van kedved később, akkor számolj be a tapasztalatodról! Sok sikert!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_168583 (5329)
    2008-06-14  10:57
  17. Torolt_felhasznalo_168583
    Torolt_felhasznalo_168583
    2008. június 14. 15:295331.

    Köszi szépen......hát akkor szerelemre fel.....megpróbálom.

    Max szétszedjük egymást:) 

    előzmény:
    NinaB (5330)
    2008-06-14  14:28
  18. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2008. június 14. 14:285330.

    Előre nem lehet ezt így eldönteni. :D De ha ennyi kétséged van, lehet, hogy nem is lenne túl jó választás ez a pártner :D

    Viszont meglehet, hogy ő vagy Te már előre látnátok, ha a másiknak kezd eldurrani az agya és akkor békén hagy. Hiszen tudja, milyen olyankor egy Vízöntő :D

    Szerintem ne agyalj ezen. Vágj bele, ha érdemesnek tartod és akarod. Minden más majd jön, ahogy jönnie kell

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_168583 (5329)
    2008-06-14  10:57
  19. Torolt_felhasznalo_168583
    Torolt_felhasznalo_168583
    2008. június 14. 10:575329.
    Én is ezzel érveltem magamnak......de pont ez a probléma....ha eldurran az agyam akkor aztán meneküljön ki merre lát...gondolom akkor ő is ilyen lenne hasonló helyzetben.Gondolod,hogy tudnánk egymást tolerálni?
    előzmény:
    NinaB (5328)
    2008-06-14  07:47
  20. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2008. június 14. 07:475328.

    Szerintem Vízöntővel kezdeni az egyik leglogikusabb dolog: tök ugyanolyan, mint Te, ezért tudni fogod, mit miért tesz vagy nem tesz:DD

    Én is Vízöntő vagyok, és rengeteg Vízöntő barátom van, de érdekes módon pasiban még nem volt Vízöntőm, csak haver szinten. De abban szuper- az én emberem Ikrek, és eléggé egyformák vagyunk sok mindenben, főleg a szabadságigényben; mi sosem telepszünk egymásra, bár néha meg nagyon nehéz kiismerni az Ikrek sok énjét...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_168583 (5327)
    2008-06-13  23:41
  21. Torolt_felhasznalo_168583
    Torolt_felhasznalo_168583
    2008. június 13. 23:415327.

    Sziasztok Vízöntők!!!

     

    Jó régen járt itt ember..

    Én vízöntő-szűz vagyok.A volt párom pedig halak-bika.Elég sokáig bírtuk egymást,de amikor elmúlt a rózsaszín köd és jöttek a szürke hétköznapok kiderült,hogy nem működik.Nem készakarva,de sokszor őrületbe kergettem a szélsőségeimmel....így utólag sajnálom szegényt,dehát nem egy hőfokon pörögtünk(égtünk)

     

    A mostani kiszemelt vízöntő,de ez nagyon visszatart.Oké,hogy pörög,de szerintem világégés lenne belőle ha egyszer elkezdenénk veszekedni......

    Szerintetek működhetne 2 vízöntő között?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top