Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Karácsonyi ajándékok a kon

riti00
Létrehozva: 2008. október 31. 14:42

Sziasztok!

Nemsokára nyakunkon az ünnepek, és talán vagyunk páran, akik szívesen készítünk magunk ajándékokat. Mondjuk a konyhából. Szerintem egyre többen vannak, akik jobban értékelik a saját kézzel készített ajándékokat, hátha még meg is lehet enni. Ebbe a topikba segíthetnénk egymásnak ilyen ötletek megosztásával. Szerintem, ha valaki már készített ehető ajándékot, fotózza is le, hogy ezzel is segítsünk másoknak. Üdv: Riti

  1. Torolt_felhasznalo_635779
    Torolt_felhasznalo_635779
    2008. november 20. 21:56153.

    Én idén (kezdő és meglehetősen tapasztalatlan kiskuktaként) mindinkinek, aki nem a szűk családi körömbe tartozik, karácsonyi muffint szeretnék sütni, benne valami kis kedves üzenettel :) Remélem, jól fog sikerülni...

     

    Jó hosszú ez a topic, mindjárt visszanézem a recepteket :)

    előzmény:
    riti00 (1)
    2008-10-31  14:42
  2. Torolt_felhasznalo_159143
    Torolt_felhasznalo_159143
    2008. november 20. 21:44152.

    Köszönöm!

    Javítottam a linket,azért beírom ide is,szóval ez a marcipán receptje.Volt hogy tortába is raktam vékonyra kinyújtva,mi nagyon szeretjük.

    előzmény:
    kivi39 (149)
    2008-11-19  21:19

Címlap

top