Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Együttélés,szex nélkül???

Torolt_felhasznalo_770932
Torolt_felhasznalo_770932
Létrehozva: 2009. március 2. 18:56

Várom a hozzászólásokat,lecseszéseket stb..Két éves kapcsolat,két 40-es emberke.Túl a fellángolásokon,egymás iránti megbecsülés,torelancia.Néha a férfi részéről(félévente 1-szer berugás barátokkal,munkatársokkal)Nő részéről torelálva.(lehetne rosszabb,felkiáltójellel)DE:mikor a Nő úgy érzi,hogy jó-jó,ez mind Okay.de mikor "kettyintett"meg ez a "drága" ember??Rájön,hogy nagyon régen.Ez egy 2 éves kapcsolatban nagyon deprimálló.Nevesítve:utoljára2008 augusztus 25 án Kérdezhetnétek,mi ez a pontos dátum.?Naplót vezetek.És igen,beszéltünk róla,és igen nem csalt meg.Közölte:senkit nem kíván.Vannak mint sok-sok embernek gondjai.Próbáljuk megoldani őket.De kérdem én akkor mi a t"tökömet" csináljak??Nem vagyok elhanyagolva,gondos és ápolt párja vagyok a zuramnak.

  1. Torolt_felhasznalo_522746
    Torolt_felhasznalo_522746
    2009. július 28. 11:48157.
    Pontosan ez van nálunk, csak a gyerek lassan 4 éves...
    előzmény:
    Kicsiő (10)
    2009-03-02  19:12
  2. 2009. július 27. 11:20156.

    Amiről írtok, annak neve is van: aszexualitás. Ezt találtam a Wikipédián:

     

    http://hu.wikipedia.org/wiki/Aszexualit%C3%A1s

     

    Ha nem érzitek érintve magatokat, akkor érdemes mégiscsak orvosi irányban kutakodni: candida-fertőzés, cukorbetegség, alulműködő pajzsmirigy, lisztérzékenység.......nagyon sok betegség tünetei között szerepel a libidó csökkenése/elvesztése.  Érdemes utánajárni!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2009. július 23. 12:23155.

    köszönöm a linket, Dalma, megnéztem, még ma írok az egyik dokinak, hátha tud javasolni vmit, vagy ha komoly a dolog, esetleg ad egy időpontot...

     

    seshat, remélem nálam is megoldódik majd ez a dolog, bízom benne h minden rendben lesz majd!!

    előzmény:
    seshat (154)
    2009-07-23  11:48
  4. 2009. július 23. 11:48154.

    hm... nekem hasonló volt a helyzet a volt barátommal... úgy éltünk mint a testvérek... de tök jókat hülyültünk, meg megvolt a harmónia,  stb... 

     aztán (szerencsére) két év után megcsalt, amin ő is kiborult, meg sírt, bla-bla-bla, aztán tétovázott, szakított, meg újrakezdte volna, csak addigra észrevettem, hogy nem voltunk szerelmesek már elég régóta. csak barátok. a túl nagy harmóniában nem is vettük észre  

    ... de sokkal jobb így

     

    (pláne, hogy azóta megtaláltam a párom, ami, ha ex nem csal meg és nem szakítunk, csak tovább húzzuk a dolgot, nem történik meg)

     

    állítólag ha valakinek fél évig egyáltalán nincs kedve a szexhez, érdemes orvoshoz fordulni, mert nem egészséges dolog... nem én találtam ki, olvastam. 

     

    szóval lehet, hogy...

    a) megvan még a szerelem, csak (remélhetőleg átmenetileg) nincs szex kedv, vágy, erről viszont érdemes emgkérdezni egy orvost, mert magától nem jön helyre, és megpróbálni helyrehozni egy kapcsolatban, pl hónapok után szeretkezni, az olyan... kellemetlen, kényelmetlen, hogy "na végre" esemény van... nehéz, és könnyű utólag mondani,  de nem szabad hagyni, hogy idáig jusson a helyzet....  nem hiszem hogy hosszú kihagyás után csak úgy visszajön a heti párszor - szint... 

     

    b) elmúlt a szerelem és ezzel együtt a vágy is az illető iránt.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_566894
    Torolt_felhasznalo_566894
    2009. július 23. 11:32153.
    Már miért lenne kínos?
    előzmény:
    Liza888 (151)
    2009-07-23  11:25
  6. 2009. július 23. 11:31152.
    már túl vagyok ezen a vizsgálaton, több mint 10 éve szedem a fogamzásgátlót, ez eddig nekem nem okozott gondot soha. ezen kívül mást nem szedek, nagyon ritkán 1-1 fájdalom csillapítót, de semmi extrát..
    előzmény:
    Liza888 (151)
    2009-07-23  11:25

Címlap

top